Acer Liquid E700

155 g
Možnosť pamäťovej karty

• , zakúpené v MADER

• cena jediný trojkartový
    • po pár týždňoch vadný mikrofon - druha strana počuje veľmi slabo, alebo len škrkanie, , sam sa vypne ( bateria nabitá ), ked sa mu zachce vypne hlasitosť zvonenia super ked´sa nezobudite

Kupoval som ho pre tri sim karty.Obchod v pohode, ale telefon nanič, asi preto ho ostatné predajne vyradili z ponuky. idem ho dať na reklamaciu

• , zakúpené v patro.cz

• Veľká výdrž batérie
    • 3 sim karty
    • Výpadky Wi-fi
    • Výpadky bluetoth pripojenia na handsfree v aute

Mobil má slabú wifinu, strašne dlho sa pripája na známe siete, a máva časté výpadky. Bluetoth mobilu má problémy s pripojením na handsfree v automobile, veľmi často sa odpája, aj počas rozhovoru. Batéria a výdrž mobilu je výborná, pri používaní na volanie som dosiahol štyri dni pri troch simkách.

• , zakúpené v EDIS

Telefon som reklamoval nakolko nesplnal to co mal splnanat ako novy, ale kedze som mal pravdu ,ze bol pouzivaný tak my firma EDIS po 3.týždnoch vratili peniaze za telefon. Takze dakujem,i ked za zdlhavu ,ale kladne vybavenú reklamáciu. Telefon by bol ináč fajn.

Konštrukcia
dotykové
Operačný systém
Android
Verzia operačného systému
Android 4.4 (KitKat)
155 g
Možnosť pamäťovej karty

Elegantné čierne prevedenie, veľká výdrž batérie a tiež ergonomický dizajn. To a oveľa viac Vám ponúka smartphone Acer Liquid E700. Až 12 hodín prehrávania videa si môžete užívať vďaka veľkokapacitnej 3 500 mAh batérii. Vďaka zaobleným rohom a hranám smartphone lepšie padne do ruky. Veľký päťpalcový displej ponúka vysoké rozlíšenie a skvelý jas, ktoré oceníte napríklad pri prezeraní fotografií z vstavaného 8Mpix fotoaparátu. Smartphone je vybavený moderným operačným systémom Android 4.4 KitKat. Nechýba WiFi, 3G alebo Bluetooth. Smartphone Acer Liquid E700 je skvelý telefón pre každého nadšenca do moderných technológií.

3zákazníci neodporúčajú produkt

• 3 sim karty
    • Výpadky Wi-fi
    • Výpadky bluetoth pripojenia na handsfree v aute

• , zakúpené v EDIS

• dobrý zadný fotoaparát na to, že to bolo len 8MP (v porovananí s inými telefónmi)
    • sofwareové vybavenie ako poznámky, skicár, ktoré sa dali položiť na plochu
    • zbytočné až 3 sloty na sim-kartu - telefón nestíhal ani jednu po čase
    • slúchadlá príliš krátke, a nekvalitný zvuk
    • reproduktor taktiež hral potichu
    • veľmi nekvalitný predný fotoaparát - málo kontrastu a príliš približoval fotky
    • pri dlhšej aktivite sa veľmi prehrieval
    • pomerne slabá výdrž batérie
    • acer rapid - bol zbytočný a nepoužiteľný

S telefónom som bola spokojná, potom, asi po týždni mi odišiel audiojack, tak som telefón poslala na reklamáciu. Po mesiaci mi ho vyreklamovali a vymenili celú základnú dosku. Neskôr fungoval úplne normálne, nemala som žiadne problémy, bola som s ním spokojná. Všetky aplikácie šli bez problémov.
    Po 5 mesiacoch sa telefón začal sám od seba vypínať, mrzol, pri zapínaní som musela najskôr vybrať simkartu aby sa normálne zapol. Zapínanie trvalo niekoľko minút a farby boli nejasné a rozmazané. Niekoľko krát mi sekol vtedy, keď mi zvonil telefón, čiže asi minútu sa opakovali dva tóny zozvonenia a nedalo sa s tým nič spraviť, alebo mi minútu vkuse vybroval kým sa sám nevypol. Ďalšia reklamácia, opäť vymenená základná doska.
    Pri aplikácii, ktorá nahrávala videá, videá boli rozmazané, farby úplne poprehadzované. Ak som si nahrala video cez normálny fotoaparát,telefón videá nedokázal prehrať.
    Pri tretej reklamácii, som chcela odstúpiť od kúpnej zmluvy a aj mi to potvrdili, a vrátili mi peniaze.

• hd display
    • bezkonkurencne naj cena vs.kvalita
    • nepodsvietena lista pod displayom

Vyborny telefon za dobru cenu

• rýchly procesor
    • dobrá kapacita RAM a ROM
    • prehľadné menu
    • výdrž batérie
    • tri sim
    • podsvietenie troch dotykových tlačidiel v dolnej časti

Odporúčam

• , zakúpené v zdomu.sk

• 3 simky, silná batéria, dobrý display
    • Keď hrajem hru tak mi hra občas padne. Gps by mohlo fungovať aj bez internetu.

Mobil som si vybral zámerne pre 3 sim karty a silnej batérii.

• Processor - rychly
    • LEDka zadná - ako baterka
    • Display - veľkosť, farby, jas - dobre sa naň pozera
    • Pomerne rychle nabitie
    • Lacné prevedenie - vŕzga, odlepenie loga
    • V poslednej dobu musím ukončiť nejaké appky aby šiel správne
    • Občasné zamrznutie alebo nereagovanie zamknutej obrazovky
    • Občasné spontánne reštartovanie
    • Chyba podsvietenie tlačidiel
    • Horšie reakcie odomykacieho tlačidla
    • Slabá viditeľnosť informačnej diody - je malá a schovaná
    • Nema LTE
    • Nedá sa vybrať / vymeniť batéria
    • Občas pomalá GPS
    • Meranie energie v baterii akosi občas mi nesedí - pri 30-40% sa vie rychlo potom vybijať
    • Zbytočne otravne predinštalovane appky, ktore nejde odstrániť
    • Funguje mi iba 1 reprák - v podstate to je jedno
    • Odomykacia obrazovka je otravná.

Telefón mám už rok, inak je rýchly, svizny, pohotove reakcie, bez problémov zvláda všetko čo potrebujem, 3 SIM karty sú luxus. Mam v nom kopec appiek a šlape ako čert. Hry nesekaju.
    Za tu dobu používania mi spadol niekoľkotrát a iba jemné skrabančeky, funguje dobre, no kamene nerozbíja ako 3310
    Niekedy sa stane, že trochu primrzne, ale ani raz som ho nemusel tvrdo reštartovať-nedá sa vybrať batéria :). Niekedy primrzne odomykacia obrazovka, čo ma vie neskutočne vytočiť, hlavne keď sa ponáhľam. Neviem ako ju zrušiť. Ulozny priestor je dostatočný. Odporúčam kúpiť k nemu kartu aspon 32GB.
    Batéria mi vydrží asi 1-3 dni pri mojom používaní. Nedá sa vytiahnuť.
    Po 2 mesiacoch sa začalo odletieť nápis Acer zo zadu, nedá na prilepiť.Škoda. Plasty vŕzgaju - nič strašné. Komu sa nepáči, nech si kupi ajFón za 700€
    Ked sa dlhšiu dobu nerestartuje strašne zamrza, potrebný reset.
    Pár krát sa mi spontánne reštartoval vo vrecku-nahodil sa akoby nič, nepýtal heslo na odomknutie sim.
    Chýbajú mi podsvietene tlačidlá a informačná dioda je veľmi malá.
    Slúchadlá su dobre.
    GPS sa niekedy dlhšie chyta.
    Keď sa vybije a vypne, tak musim znovu nastaviť zvonenia.
    Horné tlačidlo treba silnejšie stlačiť niekedy aby zareagovalo.
    Raz za čas ho treba reštartovať, lebo je spomaleny.
    Po reštarte sa vymaže uloženie nastavenia zvonení, treba to po každom vypnutí nastaviť znovu.
    Odomykacia obrazovka je otravná.
    Inak za tu cenu je to skvelý smartfon, ktory dokáže aj SMS a robiť hovory, lebo niektore lacne nedokažu ani to

• 3sim,pekný displej, prehľadnosť, kontinuita
    • Lacné plasty, výzor hrackarskeho mobilu

OK, keď si niekto nepotrpí na dizajn tak skvelý mobil

• 3 SIM karty
    • zatial ziadne