Acer Liquid Z5

Android 4.2 (Jelly Bean)
147 g

• spokojnosť
    • nevyhody zaťiaľ žiadne
    • až na to že sa nedá v prípade potreby vymeniť baterka a nebolo dodané k telefónu poriadný návod k obsluhe telefónu. Treba si ju nájsť a vyhľadať na internete to je asi največšíe mínus.

zatiaľ som spokojná
    nevyhody zaťiaľ žiadne
    až na to že sa nedá v prípade potreby vymeniť baterka a nebolo dodané k telefónu poriadný návod k obsluhe telefónu. Treba si ju nájsť a vyhľadať na internete to je asi največšíe mínus. Zatiaľ som na všetko neprišla keď že ho používam iba tretí deň.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Spokojnost za tu cenu perfektny
  • , zakúpené v Alza.sk

• - veľkosť dotykovej plochy
    • - dizajn
    • - vysoký jas displeju
    • - rýchlosť
    • - ľahké ovládanie
    • - slabý reproduktor
    • - veľa zbytočných aplikácii ktoré nie je možné odstrániť

- šlo mi o výber telefónu ktorý má veľkú dotykovú plochu,kvalitný fotoaparát, pamäť a ktorý je cenovo dostupný
    - je dokonča dual sim takže je to výhodnejšie pre človeka ktorému som tento telefón kupoval

Konštrukcia
dotykové
Operačný systém
Android
Verzia operačného systému
Android 4.2 (Jelly Bean)
147 g

Chytrý telefón Acer Liquid Z5/5/DualCore/4GB/512MB/3G/A v šedej farbe predstavuje dokonalé spojenie elegantného dizajnu a špičkových funkcií. Má 5palcový displej a 5 MPx fotoaparát s automatickým zaostrovaním a LED bleskom. Je vybavený výkonným procesorom s frekvenciou 1,3 GHZ a pamäťou 4 GB. Smartphone Acer Liquid Z5 ponúka užívateľské rozhranie Liquid UI. Očarí vás celkové vizuálne zobrazenie, ikony a užívanie telefónu. Aplikácia AcerFLOAT umožňuje nechať otvorené okná s Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• často mrzne
    • nedá sa vymeniť baterka
    • prehrieva sa
    • rýchlo sa vybíja

veľká nespokojnosť !!!!!

• display
    • výkon
    • dizajn
    • seká
    • prehrieva sa
    • neni schopni pustiť náročné hry
    • kazí sa

nekupujte si tento telefon . ničí sa display lebo sa peleliačije a rosteče sa vám obrazovka a možete min dalších 80 eur bez toho aby vám spladol. jednoducho ten mobil je pekný ale vnútri je tak skazení že to neni až pravda :) .

• Farby
    • Zvykne veľmi sekať
    • Prehrieva sa
    • Predná a zadná kamera je tmavá
    • Veľa zbytočných aplikácii ktoré nie je možné odstrániť.
    • Slabý reproduktor.
    • Niekedy neotvorí klávesnicu.
    • Niekedy odpojí SIM kartu.
    • Keď ho chcem odblokovať tak mi zasvietia len tlačidlá.
    • Keď hrajem hru alebo píšem správu tak mi vypne tu aplikáciu.

Keby som mala možnosť si ho kúpiť znova tak si ho určite nekúpim!
    Má viac mínusov ako plusov.
    Očakávala som od neho viac.

• velký display
    • nedá sa vymenit bateria atď.

Nikdy by som tento telefon už nikomu neodporučal.
    Je to uplný šmej telefon.Budete lutovat ked si ho kupite.
    Já ho mam dodnes,a neviem ho predat .

• Dizajn
    • Veľkosť displeja
    • Reproduktory
    • Farby
    • Robí pekné fotky
    • Sluchátka "žerú" uši
    • Zvykne sekať
    • Keď mám otvorených veľa aplikácií jednoducho mi napr. messenger zruší aj keď píšem dlhú správu
    • Občas keď ho chcem odblokovať len svietia tlačítka, musím ho dať do factory modu až potom sa o cca 10 minút konečne zapne
    • Prehrieva sa
    • Keď som na ňom dlho (väčšinou večer) a na nič neťukám ten mobil si robí čo chce
    • Pomaly sa zapína
    • Foták to isté
    • Nepodporuje niektoré hry (napr. Angry Birds Go) jednoducho ma to hodí späť na plochu
    • Musím dlho čakať kým sa načíta napr. menu alebo telefón
    • Aj keď vôbec nevyberiem sd kartu napíše mi že bola odobraná
    • Teraz najnovšie na ňu ani nereguje

Proste otrasný telefón

• spokojnosť
    • nevyhody zaťiaľ žiadne

zatiaľ som spokojná
    nevyhody zaťiaľ žiadne

• super dizajn,som s ním velmi spokojná,dobrá výdrž baterie,lahké ovládanie
    • slabé reproduktory

• veľkosť
    • výkon
    • reproduktory
    • predná kamera

-za tú cenu si lepší mob nemôžte priať, v pomere cena-výkon je cena fakt nízka podľa mňa
    -nie je to nejaká špička, ale pre nenáročných používateľov bohato stačí
    -neseká, netreba ho reštartovať nejak alebo niečo podobné
    -5Mpx foťák robí vskutku celkom pekné fotky
    -predný foťák nie je nič moc, ale žijeme si
    .odporúčam určite

• Vsetko ok rychly, kvalitny
    • reproduktor slaby aj zvuk na maximum nepocut druhu stranu...sluchatka hlodaju usi....

Vyhoda dual Sim ale na dlhe telefonovanie nie je vhodny... nezvlada 8 hodin telefonovania... idem ho reklamovat