Caterpillar CAT S40

IP68

• , zakúpené v NovéMobily.sk

• super telefon
  • , zakúpené v Mobilné telefóny

• Manzel je spokojny. Nasnimal i pekne videá.

Doporucujem

Maximálne rozlíšenie videa
1080p (Full HD)
Stupeň krytia
IP68

Nová vlajková loď spĺňa certifikáciu IP68, teda úplnú odolnosť zariadenia proti vode a prachu. Taktiež prístroj prešiel armádnymi testami MIL-STD-810G, v ktorých sa musel vysporiadať s teplotnými extrémami a teplotnými šokmi, vlhkosťou, plesňou, hrdzou, pieskom a vibráciami. Všetkému odolal, a preto sa môže pýšiť touto certifikáciou. Dokonca sa nemusíte báť ani pádov na zem z výšky až 1,8 m.

Objavuje sa funkcia v podobe kontroly vodotesnosti. Ak telefón nie je dobre zabezpečený - nie sú napr. dovreté všetky krytky, tak vás telefón upozorní pomocou animácie, ktorú časť telefónu skontrolovať a zaistiť. Nikdy sa vám tak nestane, že skrze otvorenú krytku sa vám do prístroja dostane voda alebo drobný prach.

Caterpillar stavil na jemný IPS displej typu s uhlopriečkou 4,7" a rozlíšením 960 × 540 bodov, ktorý jezárukou dobrej viditeľnosti z uhla aj na slnku. Krytý je sklom Gorilla Glass 4 odolávajúci poškodeniu a prispôsobený, aby vás počúval aj s mokrými prstami či v zime, keď máte nasadené rukavice. Táto súhra vlastností vám teda zaistí kvalitne servírovaný obsah a možnosť telefón používať naozaj kdekoľvek.

Hardware rozhodne nesklame

Čo sa týka hardvérovej vybavenosti, tak srdcom telefónu je štvorjadrový procesor Qualcomm MSM8909 taktovaný na 1,1 GHz doplnený o operačnú pamäť s veľkosťou 1 GB. Táto kombinácia je zárukou pre hladký chod operačného systému Google Android 5.1 Lollipop a aplikácií. Iste vás poteší, že výrobca do systému príliš nezasahoval.Zadná strana je už tradične vybavená fotoaparátom a svietidlom. 8 Mpx fotoaparát umožňuje nakrúcanie videí vo Full HD. Samozrejmosťou je predná selfie kamera. Vnútorné úložisko s veľkosťou 16 GB možno rozšíriť až o 64 GB pamäťové karty typu microSD. V neposlednom rade vás poteší podpora LTE (4G) s rýchlosťou až 150 Mbps. Integrovaná batéria s kapacitou 3000 mAh hravo zvládne až 18 hodín hovoru a 39 dní v pohotovostnom režime.

4zákazníci neodporúčajú produkt

• Nič ----------- a jedno veľké mínus
    • Úplne všetko čo sa týka tohto čínskeho produktu

Vážený priatelia neodporúčam toto telefónne zariadenie. Je to hrozne nepodarený čínsky produkt, ktorý vôbec nemá využitie v praxi. Je pravda, že sa s ním dá telefonovať, ale to ostatné je klamstvo. Napríklad nárazuvzdornosť? spadol mi z výšky cca 120 cm. Vypol sa sám od seba, bolo ho ťažké dať znova do prevádzky, jednoducho nedal sa zapnúť. Strieborné lišty sa mi odlepujú. Hrozne pomalý. Displej ľahko poškriabateľný. A to som si ho vyberal podľa recenzií aj na youtube a tam do toho displeja vŕtal. So samotného výrobku som sklamaný a už by som si ho nezakúpil. Len sa naňho pozerajte a kúpu nikdy nezvažujte.

• Nerozbitný ani náhodou.Padol z 30 cm na plochu nie na hranu
    • a to na lino nie na tvdý podklad.celý displej v riti.No a ten jednoduchý u ktorého som to reklamoval,asi taký ako ten telefón

Spolahlivý signál všade ale zdaleka nie to čo píšu

• Ma svetlo.
    • Je to najhorší telefon aky som kedy doposiaľ mal.
    • Je pomalší ako cat B15.
    • Je neprehľadný,.
    • zamrzol mi 5 krat za deň. Raz tak ze som ho nenaštartoval a musel som ho reklamovať. Prisiel zo servisu vymazany bez kontaktov.
    • Odlepuju sa z neho lišty.
    • Dal som ho do šuplíka a fungujem nastarom telefóne.

Je to drahy imidžový nepodarok

• , zakúpené v NovéMobily.sk

• super telefon

• vyhody ziadne mezte si kupit hoc aky chcete telefon vobec nieje tento telefon specificky ako ze je odolny a uz vobec ne ani ohladom nato ako vyzera a aka spolocnost ho vyraba mozu sa hanbit.. uz nikdy viac a zaruka .. strasne...neodporuucam

• , zakúpené v Mobilné telefóny

• Manzel je spokojny. Nasnimal i pekne videá.

Doporucujem

• mám ho cca mesiac a som sným velmi spokojný predošlý som mal b15 ale vsetko je ok
    • Jediné čo som postrehol že ked som ho mal na chlade kadže pracujem vonku (-10c -15c) tak sa mi za 8 hodin vybilo cca 70% baterie ale to asi každý mobil by spravil

ok

• tenky aj fotoaparat dobry