Doogee DG550

145 g
Možnosť pamäťovej karty

• , zakúpené v Gigastore

• Veľký displej,dostatočne rýchly procesor
    • Bolo písané že obsahuje Kit Kat 4.4.2,čo nie je pravda,má 4.2.9 čo je asi výrobcov výtvor.a je do Slovenčiny preložený asi z 80%.Signál na Telekom sa stráca(čo som čítal aj na iných recenziách)Návod na obsluhu v SK alebo CZ nezoženiete nikde.

V podstate dobrý telefón až na pár nedostatkov.

• , zakúpené v SUPERMOBILY

Verzia operačného systému
Android 4.4 (KitKat)
145 g
Možnosť pamäťovej karty

Funkčný mobilný telefón DG550 DAGGER White WCDMA 16 GBje vybavený operačným systémom Android 4.4.2. Samozrejmosťou je predný fotoaparát s veľkosťou 5 Mpix a zadná kamera s veľkosťou 13 Mpix a technológia Bluetooth 4.0. Integrovanou súčasťou je procesor MTK6592 Octa Core s frekvenciou 1,7 GHz. 5,5 palcový displej s rozlíšením 1280 x 720 pixelov je vyrábaný IPS technológiou. Zariadenie obsahuje 3G, GPS a wi-fi. Veľkosť vstavanej pamäte zariadenia je 16 GB. Mobilný telefón Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• Veľká obrazovka
    • Dobré fotografie
    • Moderný design
    • Slabá výdrž batérie
    • Dlhšie trvá kým sa prebudí
    • Rýchlo sa prehrieva
    • Chýba oznamovacie svetielko

Mám ho takmer pol roka. Prvý pocit z neho bol úžasný. Makal na plné obrátky. Fotky perfektné, rýchlosť priemerná. Spočiatku som bola rada že som si ho kúpila, no moja radosť trvala len pár mesiacov. Na začiatku som ho používala dosť často (treba poriadne zistiť čo dokáže nový mobil) no potom som ho zaplínala tak na pol hodinku denne. Jedno ráno som si všimla ako sa nafúkol zadný kryt. Bolo to spôsobené nafúknutou baterkou. Odvtedy sa nedá zavrieť kryt, takže sa ho bojím dávat do vačku aby sa o niečo nezachitil. Je to škaredé na pohľad a každú chvíľu sa bojím že sa mi baterka vyleje. Dokonca teraz ju musím dobíjať 3x denne a ak chcem zapnúť wifi o pár minút je taký rozžeravený že sa ho bojím takto používať. Reklamovať ho nemôžem, alebo si myslím že by to ani nestálo za to. Kúpila som ho z Číny. Vtedy ešte nebol na našom trhu. Mám z reklamivania z tejto krajiny skúsenosť.
    Zo svelého smartfónu sa mi stal akurát tak obyčajný telefón, len na telefonovanie. Bol to môj prvý mobil, ktorý takto dopadol a aj prvý, ktorého značku som nepoznala. A to sa mi asi aj vyplatilo. Už žiadne "neznačkové" mobily nekupujem.
    Teraz čakám na novú baterku. Dúfam, že táto sa po chvíli nenafúkne.

• Dobry pomer cena a vykon.
    • Kvalita-hlavne odolnost pri pade.

Slaba kvalita konstrukcie telefonu,po pade zo stolika sa zacal odlepovat a po druhom sa praskol displej z vnutra.Odporucam iba v pripade ze viete zohnat originalne puzdro,ktore je pevnou sucastou telefonu.

• Výkon - zvláda aj náročnejšie hry a aplikácie
    • Velký jasný display
    • Dizajn
    • Prehrievanie
    • Slabá batéria

Ohladom výkonu nemám čo vytknúť až na prehrievanie - po 15 minutach hrania nejakej náročnejšej hry sa dosť prehrieva, tak isto batéria by mohla vydržať niečo viac, ak ste pripojený na wifi popritom spustená nejaká aplikácia/hra batéria nevydrží viac než pár hodín, no najvačšou chybičkou krásy je displajové sklo ktoré (ako aj čítam v iných recenziach) je skutočne slabo pripevnené, po mesiaci sa mi začalo po okrajoch odliepať no dal som to svojpomocne dokopy... ale aj s týmito nedostatkami som s ním spokojný dobrý výkon dobre viditelný display aj na slnku, fotí celkom dobre, naozaj pekný štýlový dizajn, reproduktor je dosť hlasný i ked trošku chrčí ale to je detail... v porovnaní cena/výkon neni o čom ... odporúčam

• Super za taku cenu
    • velký display
    • rýchli
    • nejde gps signál
    • semtam nejde fotoaparat(potrebný restart)
    • ťažký

Mobil som objednával z číny za 130€. Za tú cenu je to fakt super na bežne použivanie. Prehliadanie internetu je prehladne a ryhcle, super sa pozeraju videa a filmi na velkom displaji. Fotky sú za denného svetla výborne. Za tmy je to horšie (ako u všetkých telefónov s led bleskom). Sem tam mi telefón napiše "k fotoaparátu sa nepodarilo pripojiť". Možno len systémová chyba. Najviac ma sklamalo, že mi na telefóne nejde GPS. Pár krát mi padol z ruky. Mám ho v obale takže s telefónom sa aj napriek jeho váhe nič nestalo ale niekedy sa pádom tak o 2-3mm vysunulo displajove sklo. Lepidlo asi nebolo dosť silne :D. Sklo sa dalo v pohode zatlačiť späť a funguje všetko ako má. Telefón zvldáda aj naročnejšie hry a všetky aplikacie. Som spokojný s kúpou lacného smartfónu. Používam ho bez problémov už takmer rok.

• Dostatočne veľky displej a rýchli procesor

8 Jadrovi procesor 1.7ghc supeeeer za taku cenu

• Rýchly, pekný, fajn za tie peniaze.
    • Po rozbaleni som zistil, ze neotaca displej, napriek tomu, ze to mal v nastveniach povolene. Po 3 dnoch patrania a instalovania kadejakych gravitacnych kalibracii a rotation display app som zistil, ze displej sa otaca len pri jednej polohe. Date si ho pred seba a naklonite k sebe asi 70st. uhol. Chvilu pockate a otoci sa. Potom sa naspat otoci az ked ho znovu date do tej istej polohy. Je to nezvyk, kedze doteraz som mal samsung, ktroy to robil aj vtedy, ked som nechcel, ale da sa na to zvyknut. Skoda len, ze to vyrobca nikde neuvadza.

Za 160eur v Cechach, dobra kupa. Ziadny problem, vsetko ide vyborne prehrava vsetky formaty. Rotacia displeja specificka asi len pre dg.

• , zakúpené v Gigastore

• Veľký displej,dostatočne rýchly procesor

V podstate dobrý telefón až na pár nedostatkov.

• , zakúpené v SUPERMOBILY

• Vykon, cena
    • nemam nič

Som spokojný

• Skoro vsetko.
    • Neviem nastavit mms na orange

Tento telefon je velmi dobry. Blizsie otazky na [email protected]