EVOLVE FX520

Bluetooth
GPS modul
FM rádio

• , zakúpené v Alza.sk

• Velkost displeje, vydrz baterie, celkove prevedenie
    • Slabsia reakcia na dotyk, chyba led indikacia

Evolve FX520 je presne dotykovy smartphone pre ludi, co nie su ochotni platit za znacku, ale aj napriek tomu dokazu plnohodnotne vyuzivat vsetky ponukane funkcie.

Operačný systém
WiFi
Bluetooth
GPS modul
FM rádio

5" smartphone s výborným pomerom cena / výkon • rozlíšenie 800 × 480 pixelov • dvojjadrový 1GHz procesor • 512 MB operačnej pamäte • 4GB vnútornej pamäte • slot na microSDHC karty • 3G / EDGE / GPRS / HSDPA • WiFi • Bluetooth 4.0 • GPS modul • 5Mpix fotoaparát s autofokusom • predná VGA webkamera • Android 4.1 • hmotnosť 199 gramov Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

3zákazníci neodporúčajú produkt

• displej
    • kvalita a tým je povedané všetko

za 6 mesiacov 4x reklamovaný, všetky reklamácie uznané, vrátili mi peniaze. Ale z pol roka, čo som mal telefón využívať bol 4 a pol mesiaca v reklamačnom konini. Android ako systém tam zamrzol a nenaskočil. Kamera (foťák) fungoval striedavo. Raz áno a potom nie. Najhoršia kúpa, akú som kedy urobil.
    Jednoznačne neodporúčam.

• Veľký displej
    • po prvych dvoch tyzdnoch som ho hned musela reklamovat , dala som nabijat a napucala cela baterka, poskodila mi sim kartu, po oprave po dvoch tyzdnoch sekal, vypinal sa. dalsia reklamacia, aj po nej mi este raz pri nabijani napucal..tak som sa ho zbavila

uý by som si ho nekupila , za sumu 180 eur, su dostupne kvalitnejsie telefony, neodporucam, a ak ho uz mate drzim palce aby ste mali vacsie stastie :)

• Veľkosť
    • Android 4.1
    • DUAL SIM
    • Zaujímavé funkcie
    • Predná kamera
    • Celkom pekné fotky
    • RAM
    • Trošku zasekanosť (v prípade náročnejších operácií)
    • Čočka fotoaparátu
    • Displej sa celkom rýchlo zašpiní

Tento telefón mám už mesiac. Chcel som ho kvôli jeho veľkosti.
    Jediné dve veci, ktoré mi prekážajú na tomto smartphone je čočka fotoaparátu a RAM pamäť. Čo sa týka jeho rozlíšenia,
    to bola vec, ktorá ma najviac brzdila v kúpe. Načítal som sa plno recenzii v ktorých bol displej, teda konkrétne jeho rozlíšenie (displej sám o sebe je citlivý čiže celkom dobrý) dosť kritizovaný. Bol som však dosť prekvapený kvalitou displeja keď ho začal používať.Bola a je veľmi dobrá. Vôbec mi nevadí že má ,,iba´´ 800 x 480. Samozrejme musím povedať že keď to vyhovuje mne, inému to nemusí vyhovovať Pre tých tu však sú drahšie telefóny s HD rozlíšením. Nechápem ľudí, ktorí tu píšu že ten telefón má zle všetko, resp skoro všetko. Načo si ho potom kupujete. Musíte si uvedomiť že ide o smartphone strednej triedy. Nemôžete ho porovnávať s vlajkovými loďami ako napr. S4, Iphone 5, Sony Z1 atď

• Vela vecy...
    • 512 mb RAM

Je to fakt dobry telefón ale RAM je velá chyba!!
    Najprv mobil je richli a covsetko .. ale za pár mesiacov ten málo RAM bude plny a potom je stransne pomaly ....
    Neverte nikomu nekupte !!!

Dual sim, wifi, Android,

• Velkost
    • Rychlost
    • Vsetko
    • Nic mi nenapada

Ked som ho otvorila ,zlakla som sa az tej velkosti :Dale je super

Super mobil! :)

• rýchlosť vsetko...
    • nič....

je super odporúčam.

• veľkosť, dual sim, super cena,...
    • Reproduktor resp. mikrofon, veľmi krehká konštrukcia, veľmi malé možnosti nastevení.

80% +

• nic