GIGABYTE GSmart Arty A3

Verzia operačného systému
Android 4.4 (KitKat)
165 g

• , zakúpené v SHARK.sk

• Pekne prevedenie,za tu cenu dobre tech. parametre.
    • Nevyhovoval mi software.

Je to na vlastne zbodnotenie.

• , zakúpené v SHARK.sk

• toto je rozumna volba pre zenu: potrebuje vykon ktory s androidom nemrzne, bateriu co vydrzi aspon dva dni, displej na ktorom nieco vidi, za cenu ktora nezmrazi á rok/dva. podarilo sa mi kupit predvadzaci kus za 72e.. dva zadne kryty v cene. telefon si reguluje jas disp., ten ma slabsie rozlisenie ale staci.. f-book stranky v pohode. gygabyte povazujem za spolahlivu techniku ocakavam bezporuchovost. za tuto cenu, i cenu okolo 100vky je to naozaj dobra volba, a nie je to telefon za ktory sa treba hanbit
    • foti zle ako kazdy Gsmart. nebude to samotnym fotakom ale blbym softverom.. to nie je pixelizacia ale hrčkoizácia.. za to by sa hanbil kazdy .jpeg

vynikajuci lowendovy telefon za skvelu cenu, v skutocnosti vzhlad a vykon konkuruje vazne strednej triede:) ma vsetko co telefon dnesnej doby potrebuje. akurat od fotografovania ocakavajte kvalitu webkamery.

• , zakúpené v OKAY.sk

"za málo peňazí veľa muziky "

Konštrukcia
dotykové
Operačný systém
Android
Verzia operačného systému
Android 4.4 (KitKat)
165 g

Značka GSmart uvádza na slovenský trh smartfón Arty A3, nástupcu úspešného modelu Alto A2. V porovnaní so svojím predchodcom sa Arty A3 môže pochváliť  výkonnejším štvorjadrovým procesorom, lepším fotoaparátom a, samozrejme, najnovším operačným systémom Android 4.4 Kit Kat. S cenovkou 119 eur tak má táto novinka všetky predpoklady uspieť u zákazníka, ktorý hľadá vynikajúci pomer ceny a kvality.

Arty A3 dostal do výbavy  štvorjadrový procesor Cortex A7  taktovaný na 1,3 GHz, ktorý sa stará o svižný chod najnovšieho operačného systému Android 4.4 Kit Kat, bezproblémové surfovanie na webe aj multitasking viacerých aplikácií súčasne. Vďaka novej verzii OS pribudla aj možnosť bezdrôtového prenosu súborov z telefónu priamo na TV obrazovku, takže svoje obľúbené videá a fotografie si môžete prezerať aj vo veľkom formáte. Rovnako tak je možné smartfón použiť ako diaľkový ovládač TV.

Veľký 5-palcový IPS displej s rozlíšením 480 x  854 pixelov  ponúka  vylepšené pozorovacie uhly  pre vernejšie zobrazenie farieb a ostrejší  obraz. Pre bežné fotenie je k dispozícii 8 Mpx fotoaparát s automatickým ostrením, BSI senzorom a LED bleskom, ktorý zvláda aj fotenie v horších svetelných podmienkach. Navyše, s funkciou Voice Capture môžete urobiť snímky aj na základe hlasového povelu. Na videokomunikáciu prostredníctvom služby Skype či iných aplikácií zase poslúži predná kamera s 2Mpx rozlíšením.

Fotografie, videá, obľúbenú hudbu a ďalšie dáta môžete ukladať do vnútornej pamäte s kapacitou 4 GB, rozšíriteľnej  o ďalších 32 GB prostredníctvom pamäťových kariet Micro SDHC. Operačná pamäť dosahuje veľkosť 1 GB.

Pre lepšiu výdrž vybavil výrobca tento smartfón vstavanou 2000 mAh batériou, vďaka čomu vydrží 300 hodín v pohotovostnom režime a 8 hodín hovoru.

Do štandardnej výbavy telefónov značky Gsmart patrí aj DualSIM slot na dve SIM karty, ktorý oceníte najmä počas ciest do zahraničia – stačí dokúpiť kartu miestneho operátora a telefonovať či sťahovať dáta môžete cenovo výhodnejšie, ako keby ste platili za roaming.

Smartfón sa na slovenskom trhu  predáva v čiernom prevedení sa odporúčanú 119 eur. Balenie ob-sahuje aj extra biely kryt batérie a ochrannú foliu na displej.

• -blbne,ten mobil je na tužkove baterky furt je vybity,ten mobil ma asi namiesto androidu virus

činak

• Pekne fotil, samozrejme pri zaostrení
    • 2 kryty
    • Dizajn
    • Nesekal
    • málo pamäte
    • malá RAM
    • slabý Android
    • 1,37 GB ???- to kde žijete ??? nepoužiteľné
    • zablokoval sa na súkromné číslo, len tak tak som to odblokoval
    • nič sa nedá na neho kúpiť- tvrdenné sklo, pekné púzdro
    • Aktualizácie žiadne proste tento mobil je im tri päť
    • Slabé repráky
    • Ked si človek chce stiahnuť Facebook tak to tam ledva narve tak málo úložného priestoru

Tento telefón som mal rok a stačilo my. Neodporúčam nikdy by som už takýto mobil nekúpil.

• -vykon
    • -velkost
    • -dobre sa drzi
    • -par krat mi spadol a nerozbil sa takze je docela pevny
    • -sem tam zamrzne
    • -slaby zadny fotak
    • -tlacidlo home nerobi to co by malo

Myslim si ze za tuto cenu to nieje az taky zly mobil a ak nieste nejaky narocny tak vam bude stacit

• , zakúpené v SHARK.sk

• Pekne prevedenie,za tu cenu dobre tech. parametre.
    • Nevyhovoval mi software.

Je to na vlastne zbodnotenie.

• Pekne prepracovaný
    • Dobre fotí
    • Dual Sim
    • Android 4.4.2
    • Zablokoval sa my na súkromné číslo a v Orange my povedali že na centrále neni spustené súkromné číslo len to telefón vypisuje tak som musel obnoviť továrenské nastavenia.

V celku je dobrý ja nie som ochotný dať viac za telefón.

• Android 4.4.2
    • Dobrý fotoaparát
    • Dual sim
    • Interná pamäť- 1,37 GB
    • Aplikácie pri sťahovaní chce nainštalovať len na pamäť telefónu
    • Občas mrzne
    • Píše že váš systém je najnovší a tieto telefóny majú už Android 5.0
    • Reproduktory sú príšerné
    • Slúchadlá sú nanič- po mesiaci sa zničili
    • Nedá sa do neho skoro nič sťahovať- malá pamäť

Nič

• Suprový telefón
    • - Dualsim
    • - Dobrý foťák
    • - Skvelý mikrofón
    • - Android 4.4.2- KIT KAT
    • Malá vnútorná pamäť- musel som dokúpiť SD Kartu

Tento telefón mám viac jak pol roka a maximálna spokojnosť.

• displey
    • - Slabý foťák
    • - mikrofón
    • - pamäť telefonu

Asi pred pol rokom som si zakúpil tento telefon z domnienkou že to je niečo dobré za dobrú cenu.

Tento telefon som mal už asi 3x na reklamácii v priebehu tejto doby a vobec niesom spokojný.

Keby som mohol určite by som zobral peniaze speť ani by som nerozmýšlal.

• dual sim
    • foťák
    • mikrofón je pri telefonovaní strašne slabý
    • do pol roka mi odišla tretina displeja
    • malá pamäť telefónu - málo aplikácii sa dá stiahnuť aj napriek pamäťovke

Do pol roka bol v oprave, a zaobchádzala som s ním šetrne, displej odišiel len tak sám od sebe zo dňa na deň.
    Fotí strašne, aj vysávač spraví lepšie fotky.
    A keďže časť stiahnutej aplikácie ukladá aj do pamäte telefónu, tak aj po presunutí appky na kartu to nie je výhra, ja tam mám tak okolo 10-15 aplikácii max.
    Čo sa týka kladov tak dual sim je fajn, ale to má už veľa smartfónov. Napísala by som tu aj iné pozitíva, ale momentálne ma ani po veľkej snahe nič nenapadá.