GIGABYTE GSmart ESSENCE

• verzia operačného systému
    • vzhľad mobilu a prostredie
    • slabá výdrž batétie
    • potrebne všetko nastaviť od A po Z

Tento produkt odporúčam hlavne ľudom ktorý majú radí ľahšie prostredie. Pre tých náročnejších tento mobil veľmi neodporúčam hlavne výdržou batérie a ak chcete niečo stiahnuť väčšie ako 20MB je potrebná pamäťová karta, ktorá nie je súčasťou balenia ako u niektorých novších telefónov. Vhodný na telefonovanie, písanie správ, MMS, Internet s podporou HSPA+ (3G) ale aj HSPA (2G).

• , zakúpené v HEJ.sk

• Splňa svojimi parametrami moje požiadavky. Prijatelna velkosť obrazovky . Dobra ovladatelnosť a prehľadnosť aplikacií.
    • Zatial nemám.

MT GSmart podľa parametrov a prijatelnej ceny zodpovedal mojím požiadavkam. Odporučam tento pristroj ostatným zaujemcom.

• pačil sa môjmu synovi tak som mu ho objednala

lebo v obchodoch niesu take lacne ako na Vašom internetovom obchode každy si najde to čo potrebuje a lacno.Dakujem že ste medzi nami.

Konštrukcia
dotykové
Operačný systém
Android
Verzia operačného systému
Android 4.4 (KitKat)
125 g

Chcete si zaobstarať nový chytrý telefón, ale nepáči sa vám aktuálny trend "čím väčší, tým viac cool"? Alebo vám jednoducho mobil o 5 " zle padne do ruky? V tom prípade je presne na vás cielený mobil GSmart Essence. Skvele vám padne do ruky, a to predovšetkým vďaka 4,5" displeju. A hoci by sa to nezdalo, jedná sa dokonca o dualSIM telefón. Čo to znamená? Že v ňom môžete mať dve SIM karty. Využijete to napríklad v miestach so zlým pokrytím jedného operátora alebo môžete mať...

2zákazníci neodporúčajú produkt

• cena,pracuje celkom svižne, bol som prekvapený
    • slaba vydrž baterie ,4G chýýýba tak mi treba mal som lepšie preštudovat vlastnosti

Neviem čo mam hodnotit nepokladam sa za odbornika na smart telefony akurat len to že tento telefon som kupoval len kvoli tomu aby som mal pristup k internetu kedže mam sim 4ky som v jej pokrytí.Až po jeho dodaní som zistil že nepodporuje 4G za 55e som toho chcel asi vela, čo už moja chyba vracat ho nebudem dám synovi kúpim druhý.Heureka by tiež mohla vo filtry pre mobilne telefony v požadovaných vlastnostiach zaviest možnost /len s podporou 4G/.Určite by to viacerí uvítali.

• verzia operačného systému
    • vzhľad mobilu a prostredie
    • slabá výdrž batétie
    • potrebne všetko nastaviť od A po Z

• Slabá batéria
    • Nefunguje na dotik
    • Nedá sa niekedy odblokovať
    • Mrzne
    • Zbytočne vyhodené peniaze..

Nikdy viac..

• , zakúpené v HEJ.sk

• Zatial nemám.

• Lacný
    • Výdrž batérie
    • Slabý fotoaparát

Odporučujem mobil len pre ľudí ktorý ho potrebujú na telefonovanie.Na fotenie nevhodný

• pačil sa môjmu synovi tak som mu ho objednala

• , zakúpené v OKAY.sk

• lacný smartfón
    • 4 jadrový procesor
    • vydrž batérie

som sním spokojný

• pekný dizajn,ľahký
    • rýchle vybíjanie

Pekný dizajn ,ľahký ale rýchle vybíjanie.