GIGABYTE GSmart G1310

Operačný systém
Android

• , zakúpené v HEJ.sk

• Tento mobil sa mi páčil pre dizajn.
    • Nehľadal som vysokú cenu

Tento výrobok som kúpil ako darček.
    A preto neviem posúdiť aký je tento výrobok.

• ma 5 mgp fotak a je os. androit

Nie
    Na recenzie

Operačný systém
Android

Smartphone beží Android 2.2 Froyo, ktorý je vybavený TFT displejom s dotykovým 320 x 480 pixelov a fotoaparát s automatickým zaostrovaním s rozlíšením 5 megapixelov, audio prehrávač, video prehrávač, GPS, Bluetooth a Wi-Fi.

• Všetko,
    • display mrzol a preskakoval,často nereagoval
    • signalizoval že nabíja,ked sa nenabíjal,
    • druhá strana ma nikdy nepočula,2x reklamovaný kvôli mikrofonu,
    • pomalý
    • nepoužiteľný

Konečne mi po 4 uznaných reklamáciách vrátili zaň peniaze a hľadám si niečo iné . Môj prvý dotykový telefon,tak neviem,čakal som od takýchto telefonov viac,možno som narazila na nekvalitný kus,nemusí byť zlá celá séria.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Tento mobil sa mi páčil pre dizajn.
    • Nehľadal som vysokú cenu

Tento výrobok som kúpil ako darček.
    A preto neviem posúdiť aký je tento výrobok.

• - nič
    • - netesnosť krabice,
    • - preskakuje z menu do menu,
    • - baterka, jeden deň,
    • - reproduktor, katastrofa
    • - hlasitý odposluch, nula,
    • - foťák nemá 5MP

Kompletná katastrofa. Nekupovať. Odporúčal by som ho iba nepriateľom. Píšem SMS a on sa hodí o menu späť. Telefonujem a nepočujú ma. Krabica je tak nepresná, že stlačenie na zadnej stene vyvolá úplne nezmyselnú funkciu.

• ma 5 mgp fotak a je os. androit

Keď používam len telefón a sms-emaily,dobre
    Nie
    Na recenzie

• , zakúpené v HEJ.sk

• Cena a dizajn som spokojný
    • Je toho veľa proti hlavne je nespoľahlivý, mrzne, svojvoľne sa vypína, stráca sa signál
    • -žerie batériu hlavne pri navigácii a zmätkuje
    • -pri fotogrfovaní si svojvoľne skončí vybratý krok a prejde na hl. stránku
    • -mal som problém spárovať mobil s PC atď.
    • Určité operácie som ešte ani nevyskúšal pre nervy, ktoré dokáže tak pohladiť

Kúpil som si tento výrobok lebo som pozeral iba na dizajn , nie na recenzie o ňom ani na testy. A to ma stojí teraz kopu starostí. Ak by vsetko tak fungovalo ako som čítal o ňom pred jeho kúpou,tak by to bol naozaj konkurencie schopný telefón aj lepším značkám. Zaujala ma k tomu ešte dual sim kart funkcia.

• S TELEFONOM CO SA TYKA TELEFONOVANIA SOM SPOKOJNY
    • HLASITY ODPOSLUCH SKORO NIE JE POČUT, SLABA DODAVANA BATERIA, MAX. 1 DVA DNI, VSETKY APLIKACIE TREBA STIAHNUT Z INTERNETU, BUDIK NEFUNGUJE PRI VYPNUTOM TELEFONE, BATERIA NENABIJA DOBRE PRI VYPNUTOM TELEFONE,

DOBRI VDAKA ANDROIDU INAK MINUS, SOM SPOKOJNY AJ S FUNKCIOU HOTSPOT VDAKA COMU SA TELEFON STAVA PRISTUPOVYM BODOM WIFI INTERNETU, TAKZE SA MOZEM PRIPOJIT S NOTEBOOKOM

• hardverove tlacitka prijem na prijem a ukoncenie hovoru -ako popisane zelene tlacko vzdy vyvola funkciu telefonu z hocijakej obrazovky, netreba sa k funkcii telefonu dopatravat cez softvarove tlacitka :-)
    • dual sim s androidom :-)
    • 5MPx fotak s autofocusom
    • vsetko s android marketu funguje-vratane pozeranie online streamovanych TV ,
    • verzia androidu -jednoducha ,prehladna
    • pri spusteni viac aplikacii narocnych na pamat a procesor mu cvilku trva kym sa spamata co ma robit , ale pokial sa to neprehana s pretazovanim hardvaru tak vsetko ide svizne a v pohode

za 129 eciek dual sim s androidom nekupite v tejto vybave ani priamo z ciny , maximalna spokojnost,

• , zakúpené v BWelectronics.sk

Zatiaľ sa s ním zoznamujem

• Podľa dát od výrobcu nič lepšie neexistuje
    • Mrzne, často si robí čo chce aj bez stlačenia displeja, nutné často reštartovať, niekedy pomáha natvrdo vybrať batérku

Tešil som sa naň, pracovať sa na ňom dá len obtiažne