GIGABYTE GSmart Roma R2

Verzia Bluetooth
3.0

• , zakúpené v SHARK.sk

• fajn telefon,spokojnosť
    • v skutočnosti nie je taký modrý ako na obrázku..(je tmavší)

syn je spokojný tak je to ok

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Výzor
    • výkon
    • neznáma značka
    • slabá výdrž batérie

výber produktu bol hlavne kôli výzoru, ďalej kôli výborným parametrom až na tú batériu, ale Gigabyte GSmart Roma R2 mám už skoro tri mesiace a ešte ma v ničom nesklamal.
    Ostatné mobily ktoré som mala mi behom mesiaca začali sekať... no tento vôbec.
    Rýchle reagovanie dotyku, výborný prístup k aplikáciám a široký sortiment aplikácii pre tento druh.

• , zakúpené v mobilonline.sk

• Bohatá funkcionalita za dobrú cenu.
    • Zatiaľ žiadne problémy.

Prvé dojmy sú veľmi dobré, až čas preverí kvalitu..

Veľkosť displeja
Slúchadlový konektor
3,5 mm Jack
Verzia Bluetooth
3.0

GSmart ROMA R2 so 4-palcovým displejom osloví užívateľov prepracovaným slim dizajnom a skvelým výkonom. Navyše, vďaka ergonomickým tvarom skvele padne do ruky.

Výrobca integroval do smartfónu Roma R2 dvojjadrový procesor s taktom 1,3 GHz, ktorý je zárukou plynulých a rýchlych odoziev. Kvalitný IPS displej s rozlíšením 800 × 480 bodov ponúka dobrý obraz a konzistentné farby zo všetkých pozorovacích uhlov. Hrúbka smartfónu nepresahuje 10 mm a váha je len 125 g.
Fotoaparát s rozlíšením 5 Mpx umožňuje nasnímať fotografie v dostatočnej kvalite. Batéria disponuje kapacitou 1400 mAh; mala by vydržať 220 hodín v pohotovostnom režime a 3,5 hodín telefonovania.  Samozrejmosťou sú predinštalované aplikácie sociálnych sietí a 700 tisíc ďalších, ktoré sa dajú zadarmo stiahnuť z Google Play. Zariadenie má interné úložisko s kapacitou 4 GB, ktoré sa dá rozšíriť o 32 GB cez micro SD kartu.

Roma R2 má sloty na 2 SIM karty, vďaka čomu má užívateľ  viac kontroly nad poplatkami za mobilnú komunikáciu  aj dáta. Smartfón je dostupný v bielej a čiernej farbe.

Zákazníci najčastejšie zmieňujú

• reproduktor (3)
  • interná pamäť (2)
  • fotoaparát (2)
  • displej (2)
  • chýba notifikačná dióda (1)
  • kvalita GPS (1)
  • hybridný slot (1)

• 2 roky užívania ... super... bez akýchkoľvek problémov ... (odkaz "anonymus" ... asi si natrafil na nepodarok ... to sa stáva)
    • žiadne negatíva ... za tú cenu super

cena - výkon - dizajn ... všetko OK

• Slabá batéria
    • slabý foťák
    • slabé wifi
    • rýchle sa zošúchal hlavne na hranách

Po 2-mesiacoch pri hrách sa mi začal prehrievať potom mi prestalo ísť wifi a tak som musel ho obnoviť do továrenských nastavení. Preto ho nedoporučujem !

Je to skvelý mobil, ale odporúčal by som vám kúpiť si naň aj fóliu.

• lacny
    • lahky
    • dobry
    • slaba vydrz baterie
    • niekedy sa zle ovlada

za tu cenu je kvalitny a dobry

• , zakúpené v SHARK.sk

• fajn telefon,spokojnosť
    • v skutočnosti nie je taký modrý ako na obrázku..(je tmavší)

syn je spokojný tak je to ok

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Výzor
    • výkon
    • neznáma značka
    • slabá výdrž batérie

Ostatné mobily ktoré som mala mi behom mesiaca začali sekať... no tento vôbec.

• Fotoaparat slusny , procesor zvlada aj troska narocnejsie hry , dobre sadne do ruky , nadherny vzhlad , pekne rozlisenie displeja , dostupnost v roznych farbach a perfektna cena na parametre + 1GB RAM - co je dost slusne , tenky
    • Mala vydrz baterie

Urcite je to dobra volba pre ludi ktory si potrpia na dizajn a vykon :)

• dobry vykon za tu cenu
    • zatial mi isla na nom kazda hra aj aplikacia
    • pekny vzhlad - mam ho v bielom prevedeni
    • tenky
    • dobre sa drzi
    • displey IPS - dobre pozorovacie uhly
    • dobre viditelny aj na slnku a to mam jas len na polovici
    • dual sim - pracuju bez problemov
    • dobra verzia androidu bez nadstavby
    • neseka sa, nezamrza
    • pekne foti vonku za deneho svetla
    • predna kamerka
    • robi hd video 720
    • prehra hd video
    • baterka pomerne dobre vydrzi
    • pri horsom svetle uz horsie fotky
    • trocha chrci - nestiha reprak ked dam na najhlasnejsie
    • troska dlhsie nabija

podla mna super mobil za tu cenu aj vzhladovo aj vykono, mam ho 9 mesiacov a som spokojny, ani raz mi nezamrzol, je aj celkom odolny, par krat mi uz aj padol a nic, baterka mi vydrzi aj 4 dni pokial sa na nom nehram, len volam a sem tam net, je prehladny a lahko ovladatelny, moj prvy dotykovy mobil a rychlo som sa s nim oboznamil :) sluchatka v baleni nic moc ale ked si kupite nejake lepsie spunty tak aj hudba sa da na nom slusne pocuvat, dual sim funguje super, mam stale aktivne obe sim karty a bez problemov, urcite odporucam kto nie je narocny, za tu cenu dobry mobil.

• , zakúpené v mobilonline.sk

• Bohatá funkcionalita za dobrú cenu.
    • Zatiaľ žiadne problémy.

Prvé dojmy sú veľmi dobré, až čas preverí kvalitu..

• je toop
    • uplne vsetko ide
    • ...
    • uuplne uzastni nemám ziadne nevyhody

jednocho sa sním robí aj megaaaa stylový