GIGABYTE GSmart Simba SX1

miniSIM
FM rádio

• , zakúpené v SHARK.sk

• Pačil sa mi ,
    • Pačil sa mi , ale zistil som, že je veľmi poruchový, zasekáva, vypadávajú siete a v priebehu hovoru nie je rozumieť komunikácii

Hore som to zhodnotil

EDGE
Typ SIM karty
miniSIM
FM rádio

Simba SX1 prichádza s dvomi novými užitočnými funkciami -  aktívnym Dual SIM režimom a  tzv. 3-way talking, ktoré vám skvele poslúžia v osobnom aj pracovnom živote.

Možnosti aktívneho Dual SIM režimu ocenia najmä ľudia, ktorí potrebujú využívať dve SIM karty súčasne, či už chcú oddeliť pracovné a súkromné hovory, alebo sa snažia skombinovať finančne najvýhodnejšie ponuky rôznych operátorov doma, prípadne v zahraničí. So smartfónom SIMBA SX1 tak majú k dispozícii dve mobilné zariadenia v jednom, pričom aj počas telefonovania z jednej karty zostáva druhá SIM karta aktívna.
Vďaka funkcii „3-way talking“ zase môžete realizovať hovor medzi tromi číslami súčasne, a to bez nutnosti používať Wi-Fi či iné špeciálne služby operátora. Túto možnosť oceníte nielen pri pracovných konferenčných hovoroch v rámci tímu alebo so zákazníkmi, ale aj v bežnom živote, keď sa potrebujete operatívne dohodnúť na termíne stretnutia s priateľmi či rodinou.
Simba SX1 s operačný systémom Android 4.2 je vybavená dvojjadrovým Qualcomm procesorom s čipsetom Snapdragon S4, taktovaným na 1,4 GHz.  Veľký IPS displej s uhlopriečkou 5 palcov a HD rozlíšením 1280 × 720 bodov  je zárukou kvalitného a ostrého obrazu zo všetkých pozorovacích uhlov, 13Mpix fotoaparát má funkciu automatickej spúšte a dotykového zaostrovania. Interná pamäť smartfónu je 4 GB a pomocou microSD karty je možné rozšíriť ju o ďalších 32GB.  Samozrejmosťou sú predinštalované aplikácie sociálnych sietí a prístup k viac ako 700 tisíc ďalším, ktoré sa dajú zadarmo stiahnuť z Google Play.

2zákazníci neodporúčajú produkt

• - jediny telefon s Androidom na trhu s DUAL ACTIVE SIM
    • - moznost konferecnych hovorov, ale len s vyuzitim druhej SIM.
    • - pomerne kvalitne prevedenie Made in Thaiwan
    • - slaba kapacita baterie v zohladneni DUAL SIM ACTIVE, nevydrzi ani den pri priemernom uzivani.
    • - nainstalovana verzia Bluetooth je velmi osekana a je problematicke alebo ziadne parovanie s HandsFree v autach.
    • - nepodareny firmware od vyrobcu, kazdy novy predany kus ide do servisu na preinstalovanie

Vazim si chut vyrobcu Gigabyte Gsmart vyplnit medzeru na celosvetovom trhu, kde chybaju plnohodnotne DUAL SIM ACTIVE. V podstate sa im to aj podarilo, nakolko hardware je celkom OK a schopny, no FIRMWARE a len priemerny Android Jelly Bean 4.2 kazia radost z tohoto telefonu.

• , zakúpené v SHARK.sk

• Pačil sa mi ,

Hore som to zhodnotil

• nwm
    • nie 13 ale 8mpx!

neviem nemam ho len som si to vsimol

• GSmart Simba SX1 si dnes kúpite už približne dve stovky. Nie je to málo, no treba si uvedomiť, čo všetko tento smartfón ...

Zobraziť celú recenziu na pcnews.sk

• Vyhodi Skvely fotak,perfektny dizajn

Zato ze ma perfektny dizajn,ma vysoke rozlisenie,a robi skvele fotky.

• Suprové fotky dobrá rychlosť
    • SILNEJŠIA BATÉRIA

Super telefón

• V dnešnej recenzii sa pozrieme na zástupcu nižšej strednej triedy od GSmart , modelu Simba SX1. Jedná o päťpalcový telefón, ktorý je cenovo dostupný. Ponúka HD rozlíšenie a dvojjadrový procesor. Gigabyte má na našom trhu už pomerne obsiahle portfólio modelov a Simba SX1 zapadá do nižšej strednej triedy a ponúka päťpalcový HD displej, dvojjadrový procesor, prekvapivo od Qualcommu, a podporu dvoch SIM kariet. Android je podľa očakávania vo verzii 4.2 Jelly Bean a fotoaparát ponúkne nadpriemerných 13 megapixelov. .... http://mobildobodky.sk/recenzia-gsmart-simba-sx1/

Zobraziť video recenziu

• nedostupnost nahradnych dielov!!!

sikovny telefon, no len pokial nepotebujete vymenit dotykovu plochu. ani autorizovany servis nema nahradny kus!!! :(((

• Produkty spoločnosti Gigabyte sme už v našej redakcii mali a sme radi, že k nám zase zavítal ďalší produkt s názvom GSma...

Zobraziť celú recenziu na digitalportal.sk

• -13 mpx.
    • - výkonny procesor
    • - cena
    • - cena-pomer-výkon
    • -displej
    • není velmi čo vyčítať na to aká je to cena :) som spokojný
    • -1 GB RAm
    • -4 GB ROM

tento smartphone vrelo odporúčám (y) je super.Som spokojný s mojím výberom pokojne sa vyrovná aj smartphonu Samsung Galaxy S3 a pomaly aj S4 a ešte za tu cenu no super !!