Recenzie Honor 7 16GB

(45 z 53 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú )

Všetky recenzie Honor 7 16GB

Ks

Pridané: 28. júna 2016

(Upravené 28. júna 2016)

• Perfektný fotoaparát
  • 3gb ram
  • Funkciami sa vyrovnáva tým drahším telefónom
  • Takže aj cena
  • Prehrieva sa

Eva

Eva

Pridané: 21. júna 2016

• skvely telefon
  • dobre viditelny display

Ak niekto hlada telefon pre deti, na sport, alebo ako darcek pouzite zlavovy kupon ktory mi prisiel s telefonom z MINIFON.SK

Oficialne najmensi mobil na svete za cenu 20€.
Kupon na zlavu: fly20mtx

• Vyladený systém
  • Batéria
  • Notifikačná dióda
  • Prehrievanie

Mobil Honor 7 som si kúpil pre zdevastovanie konkurentov s podobnými parametrami svojou cenou. Je výkonný, reakcie a odozvy sú rýchle. Smart tlačidlo vykonávajúca až 3 funkcie je príjemný bonus. Snímač odtlačku prsta, ktorému sa takisto dajú pridať daľšie funkcie opäť hodnotím kladne.
Čo ma ale dosť trápi je výdrž telefónu. Pri priemernom používaní mne osobne vydrží ani nie deň, pričom na ňom netrávim nejako veľmi veľa času. Napriek tomu , keď o siedmej mám 100%, už o 15:00 mám iba okolo 20 - 30%, čo mi príde, na to, koľko telefón využívam, žalostne málo. Takisto hodnotím záporne malú notifikačnú diódu, ktorú pri ostrejšom uhle nie je vidieť že bliká. Pri hraní hier často dochádza k prehrievaniu telefónu, až je vrelý.
Zhrnutím by som telefón hodnotil pozitívne, no s veľkým deficitom dlhšej výdrže, čo môže spôsobiť problémy.

Sato

• výkon
  • rýchlosť
  • displej
  • čítačka odtlačku prsta
  • možnosť ovládať displej v rukaviciach
  • možnosť zmenšiť obrazovku na použitie jednou rukou
  • infra
  • prehrievanie
  • iba priemerná výdrž batérie
  • nepresvedčivý fotoaparát (fotky sú niekedy neostré a s čudnými farbami)

Zápory prevážili a idem radšej do P9 lite, ktorý sa neprehrieva, má dlhšiu výdrž na batériu a foťák je síce priemer, ale bez anomálií.

Zuzana

Zuzana

Pridané: 6. júna 2016

• Pekný dizajn
  • Super fotoaparát
  • Veľkosť RAM
  • Predná kamera tiež super
  • LTE bez problému
  • Čítačka prstov reaguje zatiaľ bez zaváhania
  • Dobrý zvuk
  • Vydrž batérie ujde ( niesom ten typ ľudí čo sa hra na telefóne nato mám tablet, na baterke vydrží aj tri dni bez problému )
  • Led dióda stačí
  • Nemá žiadne veľké nevýhody všetko iba veci ktoré sú dane s vyrobí a už sa nejak ovplyvniť nedajú
  • Váha telefónu (dá sa nato zvyknúť)
  • 16gb pamäte mi príde malo. Ale zatiaľ na nich fungujem aj s hudbou a fotkami
  • Zdieľaný slot pre druhu SIM a SDKartu (nechápem preco je to riešené takto u skoro všetkých nových telefónov)
  • Prehrievanie pri hraní. Áno je to pravda robi to veľká rada telefónov takze sa človek tomu nevyhne.

Telefon som vyberala asi dva mesiace nakoniec som sa rozhodla pre Honor lebo svojimi parametrami bol asi najlepši produk na trhu v pomere cena/ výkon. Telefón používam zatiaľ asi mesiac žiadne výhrady som zatiaľ nenašla. Dúfam že bude slúžiť dobre a dlho. Vrele odporúčam.

Overený zákazník Mobiluj

super

Fero

Pridané: 10. mája 2016

Zakúpený v MOBILE WORLD

• Kvalita produktu, obdobný používam už viac ako 6M a ešte nezamrzol ani iný problém nebol. Tento bol darček po dobrej skúsenosti.
  • Nezistil som.

Odporúčam kúpu mobilu, za dobrú cenu slušná kvalita.

Pridané: 7. mája 2016

Zakúpený v MOBILE WORLD

• rychly, reaguje okamzite, super fotak, bateria vydrzi pomerne dlho aj ked sa s nim robi cely den
  • pre niekoho mozno mala pamat, mne to nevadi

dobra kupa

• Vyladeny system
  • Fotak
  • Predny blesk
  • Vaha
  • Katastrof.malinka notifik.dioda,ktoru skoro ani nevidno
  • Baterka pri miernom vyuzivani ani den
  • Zahrievanie uz pri kratkom hrani sa hier
  • Bez moznosti vyuzivat sucastne 2 simky a pamat.kartu

• Pevna konstrukcia
  • Rychly chod androidu
  • Krasny display
  • Super.fotoaparat
  • Vela moznosti ako si upravit mobil podla seba.
  • Bateria.je dost silna ,zalezi podla zatazenia pocas dna,naco vyuzivate telefon.v pohode vydrzi aj dva dni.
  • A hlavne cena telefonu.
  • Nic

Velmi dobry mobil za rozumnu cenu.

Overený zákazník Mobiluj

Pridané: 18. apríla 2016

• Dizajn
  • Pamäť
  • Display
  • Vymoženosti (otlačky prstov, ovládanie hlasov)
  • Fotoaparát sa trochu pomalšie zaostruje
  • Mobil sa občas rozohreje až je trochu horúci

S mobilom som spokojný, je výkonný. Páči sa mi dizajn mobilu, zo zadu pôsobí elegantne. Fotoaparát by mohol byť lepší, pomaly zaostruje. Čo sa týka programov (atd.), má veľa dobrých programov a niektoré aj zbytočné. Má veľa "vymožeností," ako napríklad otlačky prstov, ovládanie hlasom.
Je na každom človeku, či si ho vyberie, alebo si vyberie iný.
Môj názor je, že je dobrý ale mohol by byť aj trochu lepší.

Overený zákazník levneELEKTRO.cz

• Snímač otlačkov prsta
  • Dobrý zvuk
  • Dosach Wi-Fi
  • Prehrieva sa po 15 minútach hrania
  • Nedá sa nastaviť sýtosť farby ,pri niektorých vidno rozdiel ale inač dá sa
  • Nedá sa 2sim karty ak máte SD kartu

Dobrá cena, Batéria vydrží cca 2dni. Disajn pekný. Má dobrý fotoaparát + predná kamera. Snímač otlačkov prsta sníma dobre.Na telefóne sa mi nepáči že sa prehrieva a to dosť.Fakt dobrý zvuk. Dá fakt vysoku hlasitosť a je čistý.Čo sa týka výkonu je dobrý zvláda všetko. Wi-Fi má naozaj dobrý signal chyta nádherne. Nedajú sa volžiť 2 sim karty pri použivaní SD karty.

Overený zákazník Mobilmarket.sk

• Rýchla čítačka odtlačkov prstov
  • Solídny výkon
  • Dobrá výdrž batérie
  • Pre niekoho nemožnosť mať 2 SIM a SD kartu
  • Inak podarené tlačidlo rýchlej volby je oproti tlačidlu uzamykania, čo spôsobuje sem tam nežiaduce zapnutie funkcie

Pomer cena/výkon je 5*
Na to že to má pekný FULL HD 5,2´´ display a výkonný procesor má solídnu výdrž. Po celom dni mi vždy ostáva 50% batérie - internet a wifi a lokalizácia zapnuté nonstop.
Má od výroby softvér na šetrenie batérie ktorý dáva notifikácie o zapnutých aplikáciach na pozadí ktoré sa dlho nevyužívajú a ponúka optimalizovať spotrebu.
Zaujímavé predinštalované aplikácie, možnosť prispôsobenia vzhladu menu
rýchly snímač odtlačkov prstov, ak sa dobre nastavý odtlačok tak funguje rýchlo a spolahlivo
Nevýhoda je že pre tento telefon nie je velký výber príslušenstva. Snád si to súdruhovia v Číne uvedomia a začnú toho vyrábať viacej :)

Nikča

Nikča

Pridané: 12. apríla 2016

• Super vzhľad
  • fotoapárat 20mpx
  • dobrá výdrž baterky
  • super cena
  • Super vykonosť

vybrala som si preto lebo tento mobil ma očaril svojím vzhľadom,cenou, super parametrami..Tento produkt vrelo odporúčam.. mala som asi 10 mobilov ale ten je najlepší.. Odporúčala by som ostatným tento produkt kvoli super parametrom..

Helena Meszarosova

Pridané: 9. apríla 2016

Zakúpený v MOBILE WORLD

• Som veľmi rada že som si vybrala Honor 7.Zatiaľ nemám s ním problémy.Funguje naprosto veľmi dobre,neseká.Robí veľmi pekné fotografie.Čo som veľmi rada.
  • Nič

Perfektný smartfón.Šlape na jednotku.Odporúčam každému kto chce za rozumnú cenu dobrý kvalitný telefón.

Pridané: 25. marca 2016

Zakúpený v MOBILE WORLD

• silný mobilný aj WiFi signál
  • dobrá výdrž batérie (u mňa 2-3 dni)
  • dostatočný výkon
  • užitočné predinštalované appky (baterka, lupa, zrkadlo, možnosť zvoliť si, ktoré appky sa pri zamknutí ukončia, upozornenie na appky s vysokou spotrebou pri vypnutom displeji, ...)
  • šikovné 3-funkčné tlačidlo
  • snímač odtlačkov prstov
  • FM rádio
  • nemá NFC
  • rádio bez RDS
  • niekedy je automatický jas displeja príliš tmavý
  • chýba tlačidlo menu dole

Dobrý telefón, oplatí sa.

Overený zákazník Mobilmarket.sk

Pridané: 24. marca 2016

Zakúpený v Mobilmarket.sk

• desing
  • tech. vybavenosť
  • nemoznosť použiť micro kartu pri dvoch sim
  • slabšia výdrž batérie
  • chudobný obsah balenia

super fón za relatívne málo peňazí

Tom

Tom

Pridané: 22. marca 2016

• kamera - fotky
  • reproduktor
  • display
  • fingerprint
  • specifikacia - procesor ram vnutorna pamat
  • znacka
  • android s kombinaciou EMUI
  • vyborny aj ako herny mobil
  • equalizer pre zvuk
  • obmedzene fps pre slowmotion na natacanie videa
  • pre niekoho obmedzene niektore dnesne komercne aplikacie ( napriklad face swap live ktora bude dostupna zaciatkom leta pre honor 7)

Tak velmi dlho som rozmyslal co bude pre mna po Blackberry Z10, dlho som vahal nad android mobilom az nakoniec sa mi ukazala na oci znacka Huawei a seria HONOR, najskor ma zaujala 6 plus ale potom to bol Honor 7, Po tom ako som si precital specifikaciu telefonu a jeho vlastnosti, som stale hladal nejaky zadrhel lebo sa mi nechcelo verit ze mobil z takou stavbou je za taku drasticky nizku cenu ako niektore komercne znacky. Zacal som si mysliet ze je to ako zo znackou lenovo (nic v zlom produkty maju dobre, ale niektore modely su jednoducho...) alebo samsung ktory je percentualne najkazivejsia znacka mobilov na trhu celosvetovo, no Huawei tam nikde nebol. Naopak, nie slovensky ,,odbornici,, ale celosvetovo od Azie az po Ameriku mala tato seria Honor a celkovo znacka Huawei velmi pozitivne ohlasy, minimum reklamacii zo strany zakaznikov a zaroven minimalnu cenu. Tak som to nakoniec zobral. Paneboze dakujem ze som to aj tak urobil pretoze nelutujem jedineho centu. Jednoduchost a zaroven tolko moznosti, ci uz operacny system EMUI s kombinaciou androidu alebo samotny telefon. Je pravda, ze par aplikacii je na slovensku zbytocnych ale vsetko co by v dnesnej dobe smartphone mal mat tak naozaj Honor 7 ma. Kamera, je jedna asi z najvacsich plusov. Co sa fotiek tyka je to nadhera ci uz HDR, profesionalny rezim alebo klasicke foto, predna kamera ma aj vedla seba malu verziu blesku co som si zo zaciatku myslel ze nijak nepomoze no v tme je to na fotenie prednou kamerou hotovy zazrak ake osvetlenie to vycaruje. Filtre na fotenie, moznosti v profesionalnom rezime su naozaj velmi priatelsky rozsirene a kazdy kdo ma zrkadlovku alebo rozumie niektorym fotografickym vyrazom si to urcite uzije. Nahravanie videa klasickeho 1080p mohlo byt o trosku lepsie s tym ze mohlo mat aspon 60 FPS ale aj napriek tomu ze 60 fps sa da dosiahnut pri 720p tak je to pre volne oko naozaj nerozpoznatelne. Slow motion mohol byt pri takejto kamere o nieco lepsi, potrebujete minimalne aplikaciu PicsArt aby ste dosiahli kvalitnejsie slow motion video.
Co sa hier tyka, tam neni co dodat, zatial neni aplikacie na google play store s ktorou by si kirin 8 jadrovy procesor a takato ram poradila. Je toho vela co sa da na telefone ozpevovat a som neskutocne prekvapeny ze tak malo co sa mu da vytknut.

Good job Huawei.

Overený zákazník Prva.sk

Kosto

Pridané: 21. marca 2016

Zakúpený v Prva.sk

• Najlepsi pomer cena a vykon
  • specialne tlacidlo na spustanie applikacii by mohlo byt viac zapustene aby nedochadzalo k nahodnemu zapnutiu (nastastie sa da vypnut)

Na vsetkych forach je tento telefon hodonoteny velmi dobre. Za cenu strednej triedy vam ponuka vybavu vo vyssej. Telefon je kovovy, nie prilis velky ale dostatocne velky na Full HD obraz. Ma neskutocne vela funkcii a tak si kazdy pride na svoje.

Jana

Jana

Pridané: 15. marca 2016

• Displej
  • Baterka
  • Reakcie
  • Možnosti nastavenia
  • Zbytočne veľká nevyužitá lišta naspodu
  • 2 sim karty bez možnosti pridať SD kartu

Dlho som premýšľala aký si kúpiť telefón po Xperii Z1 Compact. Zvyknutá na super foťák a pevnú konštrukciu. Vybrala som dobre. Po prvých dňom som max spokojná a hodnotím ho na výbornú.Oproti Xperiám je cenovo dostupnejší a vyhovuje mi naplno. Má množstvo funkcií na ktoré ešte len prídem.
Jediné čo mi vadí že ak dám dve SIMkarty, nedá sa dať SD karta.
ODPORÚČAM!

www.testado.cz

Pridané: 10. marca 2016

Recenze Huawei Honor 7 | Testado

Huawei Honor 7 je vybaven slušnou specifikací společně s několika skvělými funkcemi jako je snímač otisků prstů. Přístroje se rovněž chlubí skvělým fotoaparátem. Na druhou stranu výdrž baterie je spíše průměrná a uživatelské rozhraní občas působí otravně.

Celá recenzia na www.testado.cz

• Dvojsimkove prevedenie
  • Dobra vydrz baterie
  • Rozumna cena
  • viac som cakal od 20Mpx fotoaparatu

Dobry telefon za prijatelnu cenu.

M4JKL

M4JKL

Pridané: 25. februára 2016

• Kvalitny displej
  • Kvalitne kovove spracovanie
  • Smart tlacidlo
  • Snimac prsta fungujuci aj ako touchpad
  • Velke mnozstvo nastaveni systemu
  • Moznosti fotoaparatu
  • Ten foti uplne uzasne, 20MP
  • Predny fotak tiez, ten ma 5MP a na selfie super
  • Predny fotak ma dokonca vlastnu led diodu
  • Prijemne EMUI prostredie
  • Rychle odozvy systemu
  • SMART kryt je proste super
  • Rychle nabijanie
  • Baterka vydrzi pomerne dlho
  • Pomahaju jej uzitocne aplikacke a udrzbu ktore vas napr. upozornia ked je otvoreny YouTube na pozadi a podobne
  • Rozumna cena
  • Vykon
  • Dual SIM funguje uzastne, ziadne odpajanie proste tak akoby ste chceli, da sa dokonca nastavit ktora bude na hovory a ktora na internet alebo ine zvonenia a podobne
  • Velmi sa mi paci ze so SMART krytom sa da dvihnut hovor bez toho aby ste kryt otvorili
  • Podobne inteligentne vychytavky a aplikacie
  • Čoskoro akrualizacia na Android 6
  • Pamet dostacujuca aj bez SD ..aspon pre mna
  • Hlasite zvonenia
  • Nejde naraz zapojit dve SIM a SD kartu
  • Zvuk z reproduktoru je slaby priemer

Huawei to tento rok vyhral. Smartfon za super peniaze pre kazdeho co ma dost rozumu nato aby nekupoval nejaky tuctovy Samsung nedajboze Apple, ktpry aj tak vydrzi 2 roky ak vobec. Za tieto peniaze to najlepsie co si momentalne mozete kupit.

Patrik

Patrik

Pridané: 24. februára 2016

• kovové telo/spracovanie
  • 3GB ram
  • 8 jadrový procesor
  • predný blesk
  • notifikačná dióda
  • rýchly snímač odtlačkov prstov
  • zadný fotoaparát 20,7 Mpx
  • veľké množstvo funkcií fotoaparátu (efekty)
  • dvojitý blesk
  • veľmi pekná a odladená nadstavba EmotionUI
  • full HD displej
  • pomer cena/výkon
  • programovateľné tlačidlo
  • diaľkové ovládnanie
  • dual SIM
  • čakal som trochu väčšiu výdrž od 3 100 mAh batérie
  • nemá NFC

Kúpu som dlhšie zvažoval a zisťoval si o mobile čo najviac. Aktuálne je v zariadení android 5.0.1 Lolipop a chystá sa aktualizácia na 6.0 Marshmallow. Prekvapila ma predná LED dióda/blesk, užitočná napríklad na prisvetlenie selfies. Programovateľnému tlačidlu na ľavej strane smartfónu je možne priradiť tri akékoľvek funkcie (stlačenie, stalčenie 2x a podržanie). Zadný snímač odtlačkov prstov je možné použiť aj na spúšťanie notifikačnej lišty alebo uzávierku fotoaparátu. Zariadenie má množstvo funkcií a nastavení. Zamrzí možno slabá notifikačná dióda (ale hlavne že je), NFC a možno absencia stereo reproduktorov. Telefón ma nesklamal a zakúpenie neľutujem. Batéria o kapacite 3100 mAh pri mojom používaní vkuse zapnutých mobilných dát je maximálne 1,5 dňa, čakal som trochu viac. Bežnému používateľovi možno vydrží aj 3 dni. Zariadenie je dual SIM, ale je možné použiť iba kombináciu SIM1&SIM2 alebo SIM&pamäťová karta (až do 124GB). Interná pamäť je 16GB (použiteľných cca 10GB). Ak sa telefón úplne odčlení od Huawei-u, tak si myslím, že Honor začne produkovať veľmi dobré a zaujímavé telefóny a v budúcnosti by som rád ostal pri tejto značke. Obľúbil som si nadstavbu androidu EMUI, ktorá je nádherná, dizajn a cenu výrobku.
Odporúčam pre ľudí, ktorí potrebujú 5,2" displej, pekný fotoaparát a krásne odladený systém s operačnou pamäťou 3GB za príjemnú cenu.

Braňo

Braňo

Pridané: 11. februára 2016

(Upravené 11. februára 2016)

• Pekný, kovový
  • Kvalitný foťák
  • Dobrá výdrž batérie
  • Rýchla čítačka odtlačkov
  • Rádio nemá RDS
  • Nevyužitá lišta pod diplayom
  • Len jedna SIMka môže byť 4g
  • Inteligentný kryt sa nedá zohnať na SK

Telefón mám asi mesiac a som nad mieru spokojný. Antutu mi ukazuje 52000 bodov, čo si myslím na mobil v tejto kategórii je dosť slušné. Foťák fotí úplne v pohode, aj druhý foťák na selfie je dostatočný. Ja hry nehrám, tak to neviem posúdiť, ale systém ide ako hodinky. Trošku má divné UI ale ja používam nova launcher, mne to ich menu a základná obrazovka vadili. Z pamäte je k dispozícii len 10gb, pre mňa dostatočné.
Škoda je, že aj keď je dualsim, len jedna SIMka je 4g,druhá len 2g. V nastaveniach sa da prepínať, ktorá to bude. Prepínanie chvíľu trvá, treba zadať PIN pre obe karty.
K mobilu sa da kúpiť inteligentný kryt, ale na SK sa nedá zohnať. Aj v menu sa dá nastaviť ako má fungovať. Ja som ho objednal z Číny... Zatiaľ ide..
Vedel som do čoho idem a to som aj dostal.

Vł@ðơ

Pridané: 9. februára 2016

(Upravené 9. februára 2016)

• Lahky
  • Rýchlosť prechadzania
  • Cena vykon
  • Niektore hry sa mi zda ze trocha sekavo idu
  • Bateria sa nenabyja na 50% 40 minut ako pisu ale viac ako hodinu

Mam mobil 10 dni a som s nim velmi spokojny. Trochu som si nemohol zvyknut na to EMUI ale casom si zvyknete, nerobi mi to uz problém. Vsetko ide rychlo ako ma, fotoaparat perfektny ako zadny tak aj predny, na dokonale selfie ako stvoreny. No som milo prekvapeny ako si ma ziskal. Mozem ho len a len odporučiť kto chce dobry phone za dobru cenu a aj parametrovo. :))

pphmmr

pphmmr

Pridané: 3. februára 2016

• vyborny telefon, chcel som P8 ale pre dvojsimkovu verziu okolo 500EUR je uz dost pritom tento HONOR 7 okolo 340EUR je rovnocenny. Vyzera vyborne, funguje vyborne, ma vsetky vychytavky, jedine mu chyba opticka stabilizacia co sa snazi vykryt 20 MPx sony senzorom, ale fotky su naozaj pekne.
  • Presiel som z iPhone5 a nemal som problem ani s aplikaciami na ktore som bol zvyknuty a ani na ovladanie. Je velmi podobne iOS a ma kopec vylepseni. Som nadmieru spokojny.
  • Uplne uzasne funuguju 2 simky, da sa prepinat na kotrej chcem mam internet a oba sloty su az 4G + obe simky su stale aktivne aj ked telefonujem. Vzdy sa mi da na druhu simku dovolat. Signal WiFi v miestach kde iPhone5 uz ziadnu siet nevidel, na HONOR7 este mam 2 palicky.
  • vydrz som cakal trosku lepiu ale je ok. Urcite lepsia ako som mal na iPhone5 ale na HONOR7 mam zas dve simky.

Perfektne fungovanie oboch sim kariet
WiFi a gsm signal je vynikajuci asi vdaka dvom antenam
foti vyborne
a chybajuce miesto sa da vyriesit SD kartou po mensej uprave aj v kombinacii 2 sim + SD. Len si treba nast navod na internete.

Pridané: 31. januára 2016

Super mobil

Overený zákazník Shield.sk

Lukáš

Pridané: 26. januára 2016

Zakúpený v Shield.sk

• Veľmi pekný, rýchly a výkonný smartfón
  • Pre mňa osobne je nepostačujúca kapacita vnútornej pamäte pri použití 2 simkariet (a 64GB verzia je príliš drahá)
  • Druhým záporom je pre mňa to, že tlačítka má priamo v displayi a pomerne široká lišta pod obrazovkou je úplne zbytočná a nevyužitá

Telefón mám zatiaľ len niekoľko dní, no veľmi sa z neho vytešujem. Je to super smartfón, ktorý má mnoho príjemných funkcií a bežného človeka určite nesklame :)

Nikola

Nikola

Pridané: 26. januára 2016

• Ešte som nič nezistila

Špičkový telefón za skvelú cenu.

Dominik

• ...
  • NFC mi nechýba

Som zatiaľ max spokojný.

Pridané: 23. januára 2016

(Upravené 23. januára 2016)

• Vzhlah
  • Fotoaparat
  • Kovove prevedenie
  • Vydrz baterie
  • Snimac odtlackov
  • Vypadky signalu
  • Vela (pre mna) zbytocnych systemovych aplikacii

S telefonom som zatial nanajvys spokojny. Zacal by som vydrzou, ta je viac ako dobra, telefon som pri beznom pouzivani udrzal "nazive" 4 dni. To som bol asi 2-3hod denne na wifi, fotil som, telefonoval, proste pouzival a keby velmi chcem dalsi drn tiez zvladne. Smart programovacie tlacidlo je skvely napad, mozete si naprogramovat az 3 funkcie. Fotoaparat ako predny aj zadny ma prisvetlenie a veeela funkcii, aj tzv skraslenie, ktore automaticky upravuje fotku. Mne to prislo zabavne ale celkom fungovalo. Prostredie je tiez skvele, vela moznosti na upravu podla svojich predstav. Snimac odtlackov zatial funguje ako ma, mozete si nim dokonca ovladat tu stahovaciu hornu listu.
Displej je velkostou dostacujuci, ma fakt velke pozorovacie uhly a aj jas.
Minusov som postrehol len par, napriklad siglan mi vypadava na miestach kde som ho mal bezne, ale len na chvilu a je spat. Systemova klavesnica prehadzuje slova (neviem ci sa to da nejako nastavit alebo to je chyba systemu), keby si nezmenim klavesnicu tak toto ani nenapisem :D
Ma fakt vela funkcii , ktore som este ani nevyskusal vsetky, za tu cenu je to vela muziky za malo penazi.
ODPORUCAM

www.sosak.cz

Pridané: 18. januára 2016

Huawei Honor 7 recenze, video

Honor potažmo Huawei se nechalo strhnout vlnou zařazování čteček otisků prstů do chytrých telefonů. Trochu atypicky jej však najdeme na zádech...

Celá recenzia na www.sosak.cz
Silvia

Silvia

Pridané: 9. januára 2016

Fantasticky telefon, som s nim maximalne spokojna :) Za tu cenu mozno aj najlepsie co sa da momentalne zohnat. Som prekvapena z mnozstva praktickych funkcii ale aj roznych "vychytaviek". Je velmi pohotovy, fotoaparat foti krasne (aj ten predny pre selfie maniakov) a ma mnozstvo funkcii. Funkcia rychleho nabijania je naozaj rychla :) Co sa tyka designu telefon posobi velmi pekne, dobre sa drzi v ruke. Citacka odtlacku prstov reaguje takmer okamzite. Odporucam :)

www.pda.sk

Pridané: 9. januára 2016

Honor 7: takmer dokonalý smartfón - recenzia

Honor 7 sa vyznamenal takmer v každom aspekte. Kvalitná hliníková konštrukcia, silný výkon, kvalitný fotoaparát, presný a rýchly snímač odtlačkov prstov, prepracovaná nadstavba EMUI a dobrá výdrž batérie z neho robia adepta na smartfón roka. Síce v každom smere nájdeme na trhu aj kvalitnejšie zariadenie, ale takmer žiadny smartfón neponúka všetky tieto výhody spolu. Ak áno, tak sa spravidla jedná o mobil s cenovkou začínajúcou nad 500 EUR. Honor 7 nesklamal ani tu. V slovenských E-shopoch ho kupíte za približne 350 EUR.

Celá recenzia na www.pda.sk
Justin

Justin

Pridané: 4. januára 2016

• po sony Z1 som nevedel, čo kúpiť ďalej, nechcel som veľa zaplatiť a nechcel som sa vzdať kvalít a najmä foťáku Z1. Moja voľba Honor 7 bola našťastie správna, po dvoch týždňoch som veľmi pozitívne prekvapený, optika foťáku pochádza od Sony, čiže kvalita porovnatelná, display ma skvelé živé farby, parametre sú parádne... veľmi pozitívne ma prekvapilo celkové vyladenie smartphone, napríklad na pozadí nebežia žiadne aplikácie !!! nič ani google +, ani chrome atď. raz vypnuté a pokoj... Clean master nemusí nič robiť, teda zatvárať aplikácie bežiace na pozadí (napr Z1 cez 50 aplikácii ktoré každú chvľku clean vypínal) Jediné čo mi teraz žere baterku je Clean master :-). Rýchlo nabíjanie je fakt rýchle, snímač odtlačkov je skvelý, má viac funkcii, celkovo Honor 7 skvele sadne do ruky, rýchle beží celý systém atď...
  • skvelá kúpa

celkovo pozitívne prekvapený

digitalportal.sk

Pridané: 17. decembra 2015

Recenzia: Honor 7 | DigitalPortal.sk

Honor je značka smartfónov, ktorá začala s predajom koncom minulého roka s modelom Honor 6. Tento rok prišiel nástupca – Honor 7, high-end smartfón, ktorý ponúka výbornú hardvérovú výbavu za pomerne dostupnú cenu. Prinášame jeho recenziu po dlhodobom testovaní.

Celá recenzia na digitalportal.sk

• Výdrž na batériu
  • Vyššia hmotnosť
  • Grafika ostala rovnaká
  • Absencia 4K záznamu

Celkovo máme pocity z dlhodobého používania veľmi dobré. Telefón ponúka výborné farby na 5,2“ Full HD displeji aj výkonný procesor spolu s 3 GB RAM. K tomu odladený Android Lollipop spolu s nadstavbou, ktorá ponúka mnoho možností a prispôsobení, výborný fotoaparát, prijateľné rozmery a batériu s ktorou netreba nabíjať telefón každý deň. Azda jedinou nevýhodou je o niečo vyššia hmotnosť. Grafika voči minulému modelu ostala rovnaká – výsledok v hrách tak bude podobný a nárast veľmi nečakajte.

Oceňujeme bohatú konektivitu a cenu, ktorá je nastavená na prijateľnej úrovni okolo 350 eur. Honor 7 je dôkazom, že TOP model s bohatou výbavou nemusí stáť nutne 600-700 eur. Telefón odporúčame každému – je vhodný pre náročného používateľa, pre milovníkov fotografii a tiež aj tým, ktorí hľadajú cenovo dostupný telefón.

Overený zákazník Alza.sk

Pridané: 14. decembra 2015

Zakúpený v Alza.sk

• ..

Milan Lastak

Pridané: 11. decembra 2015

Zakúpený v Dobremobily.sk

• rychlyprocesor perfektnydysplej superfotoaparat dualsim nizka cena za vysoku kvalitu

spokojnost

• Krásny dispej
  • Super výkon
  • Postačujúca RAM
  • Kovové telo
  • Batéria vydrží bez problémov aj viac ako tri dni
  • Super čítačka odtlačkov prstov
  • Neviem zatiaľ o ničom

Telefón za rozumnú cenu s výborným výkonom, v kovovom tele a kvalitným fotoaparátom. Celkom som spokojný a kľudne ho môžem odporúčiť.

netovinky.com

Pridané: 24. novembra 2015

Honor 7 - Čínský dříč bez NFC (recenze) - Netovinky.com

Honor 7 je velmi povedený smartphone, který ostudu určitě neudělal. Jedinou významější výtku bych měl k absenci NFC a ve všech ostatních ohledech si není nač stěžovat. Mobilu navíc přispívá i cena, která je těsně pod hranicí 10 tisíc korun a zde až na loňský model od LG nemá žádnou konkurenci. Jestli tedy hledáte velmi dobře vybavený DualSIM se skvělým foťákem a dostatkem výkonu, tohle je vaše volba.

Celá recenzia na netovinky.com

mobilizujeme.cz

Pridané: 7. novembra 2015

Recenze Honor 7: reparát na výbornou - Mobilizujeme.cz

Nový přístroj z dílny odnože značky Huawei opět nabízí skvělý poměr ceny a výkonu. K tomu návdavkem i několik velmi praktických zlepšováků a prémiové materiály. Na špičku však stále nedosahuje. Už jen proto, že selhává hned v několika praktických aspektech každodenního používání.

Celá recenzia na mobilizujeme.cz
Balti353

začiatočník

Balti353

Pridané: 1. novembra 2015

(Upravené 1. novembra 2015)

• PEKNÝ DESIGN
  • KVALITNÉ SPRACOVANIE ZARIADENIA
  • KVALITNÝ ZVUK Z REPRODUKTORU
  • OD NOVOTY NALEPENÁ OCHRANNÁ FÓLIA NA DISPLEJI
  • BALENIE OBSAHUJE IBA MOBIL,SPINKU NA SIM,USB KÁBEL A SIEŤOVÝ ADAPTÉR

Mobil ma zaujal svojím designom a zaujímavou cenou vzhľadom na jeho parametre a spracovanie. Displej je nádherný a detailný,ostrý a hlavne s kvalitnou a hlbokou čiernou nie šedou ako u väčšine mobilov. Výkonná batéria 3100Ah pri bežnom využívaný vydrží v pohode 2 dni pri hraní hier,fb,gmail,sms a volaní 1 deň ale s tým,že večer má ešte nejakých 30% batérie.Fukcia rýchleho nabíjania za 1,5hod. je naplno nabitá batéria.Výkonný procesor a ramka, ktoré zvládajú aj graficky náročnejšie aplikácie bez najmenších problémov celkovo sú reakcie mobilu veľmi rýchle a presné. Bočné tlačidlo (Smart Key) dajú sa nastaviť rýchle voľby až na 3 rôzne úkony 1 stalečním , dvojstlačením a dlhším podržaním rôzne rýchle predvoľby. Kvalitné fotoaparáty či už zadný,ktorý je od SONY s dual bleskom alebo veľmi kvalitný predný fotoaparát s prisvetľujúcou diódou,ktorý robí veľmi pekné a kvalitné selfie fotky. Snímač odtlačkov prstov funguje veľmi dobre a rýchlo odblokovanie za pár milisekúnd treba ho len vedieť poriadne nastaviť. Reproduktor produkuje kvalitný zvuk bez skreslenia škoda,že nie nemá aj 2 reproduktor.Notifikačná dióda by mohla mať silnejšiu intenzitu svetla ale lepšie ako žiadna. Infaport v hornej časti pre diaľkové ovládaní rôznych zariadení od tv a dvd cez hifi stereo a iné zariadenia. Kvalita spracovania je veľmi kvalitná a zadný kryt je brúsený matný hliník čo zaručuje,že nebudete na zadnom kryte vidieť žiadne odtlačky prstov. Mobil má pevnú konštrukciu to znamená,že sa nedá vyberať batéria a pod. Sim karta spolu s pamäťovou kartou sa vkladá do bočného šuplíka,ktorý vysuniete pomocou spinky. Balenie mobilu obsahuje iba samotný mobil ale už s nalepenou ochrannou fóliou na displeji čo vám ušetrí nejakých pár € za fóliu,ktorú by ste ináč museli kúpiť ďalej balenie obsahuje usb kábel a sieťový adaptér na nabíjanie, škoda je že nie sú časťou balenia aj slúchadlá aj keď ja osobne ich nepoužívam nikdy niekomu môžu chýbať a musí si ich v prípade záujmu dokúpiť. Celkovo môžem zhodnotiť kúpu mobilu ako dobré rozhodnutie a vrelo ho odporúčam všetkým,ktorý chcú kvalitný mobil s dobrými parametrami,vysokou výbavou mobilu za bezkonkurečnú cenu.

recenzie.sme.sk

Pridané: 25. októbra 2015

Huawei Honor 7 - Recenzie.SME.sk

Celkovo možno Honor 7 zhrnúť ako vyvážený telefón, ktorý nemá vyložene slabé miesto a nejaká zásadné negatíva sa na ňom hľadajú len veľmi ťažko. Preto po dôkladnom otestovaní musíme vyhlásiť, že jeho doterajšie úspechy sú úplne oprávnené. Viac v ďalších recenziách:

Celá recenzia na recenzie.sme.sk

Zobrazujem 1 - 50 zo 64 recenzií [ 1 ] 2