Honor Holly Dual SIM

microSIM
Verzia Bluetooth
4.0

• , zakúpené v najtovar.sk

• cena, pamäť, fotoaparát, dizajn - kedže ho používa moja dcéra a zažil už aj niekoľko pádov, oceňujem jeho odolnosť.
    • výdrž batérie

Produkt som vyberala na Heureka na základe recenzií, ktoré mi veľmi pomohli. Keďže som tento produkt vybrala pre svoje 10 ročné dieťa, považujem ho za veľmi dobrú voľbu a kúpila by som ho opäť aj vďaka dobrému pomeru cena - kvalita.
    Síce je potrebné ho častejšie nabíjať - aj každý deň, avšak pri používaní dieťaťom (neustále hranie) sa to dalo očakávať.

• , zakúpené v K24.sk

• Pekný vzhľad, dobrý výkon.
    • Trošku veľký do ruky, ale to je môj subjektívny názor a je to len otázkou zvyku.

Najlepšia možnosť čo za túto cenu môžem mať.

• cena, fotoaparat, rychlost, kvalita materialov, ergonomia, displej, vsetko, kym fungoval normalne
    • po cca 4 mesiacoch zacal byt problem s dotykom. Na par sekund pomohlo vypnutie displeje, na dlhsie nepomohol ani restart, len odpojenie baterie na viac ako 10 sekund

Je to fakt katastrofa, ked nemozte prebrat hovor, vytocit cislo ci odfotit okamzite v tejto chvili, ale az po vybrati baterie a restarte... A o par minut znova. Potom pisete do mall.sk e-maily a ani na stvrty ziadna odpoved.
    Telefon je fantasticky, ked funguje. Prestal som nosit ine fotaky vo vacsine pripadov. Hory, priroda, HDR - super fotky. Video tiez vyborne, zvuk parada.
    Predtym som mal HTC sensation za 350 e a zvuk z kamery na zaplakanie, fakt nepouzitelny. Ani po reklamacii!!! Skrkanie, praskanie...
    Ak je to len nahodna vada a po oprave bude normalne fungovat, iny fon nechcem ani vidiet:-)

Veľkosť displeja
Typ SIM karty
microSIM
Verzia Bluetooth
4.0

dostupný telefón so skvelým pomerom ceny a výkonu • 5" dotykový displej • HD rozlíšenie 1280 × 720 pixelov • štvorjadrový procesor 1,3 GHz • 1 GB RAM • Dual SIM • zadný fotoaparát 8 Mpix • predný fotoaparát 2 Mpix • vnútorná pamäť 16 GB • podpora MicroSD kariet (až 32 GB) • Android 4.4 • akumulátor 2.000 mAh • 142,2 × 72,3 × 9,4 mm • 156 gramov Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v najtovar.sk

• výdrž batérie

• , zakúpené v K24.sk

• Pekný vzhľad, dobrý výkon.

Najlepšia možnosť čo za túto cenu môžem mať.

• , zakúpené v DATART.sk

• Pomer cena/výkon
    • Zatiaľ nič

Predtým som 3,5 roka vlastnil Huawei G300. Maximálna spokojnosť. Táto značka ma nesklamala, preto som sa rozhodol pre rovnakú. Za túto cenu skutočne dobré parametre. Zatiaľ s výrobkom maximálna spokojnosť pre moje potreby.

• , zakúpené v Alza.sk

• Pomer cena versus parametre mobilu
    • Chýba podsvietenie tlačidiel

Za túto cenu nič lepšie nekúpite. V Alza som dostal aj darčeky zdarma.

• , zakúpené v Alza.sk

• Prehľadný a jednoduché ovládanie.
    • kalkulačka len zo základnými funkciami

Veľmi dobrý produkt v porovnani s cenou.Možno najlepší na trhu v tejto cenovej relácii.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• dostatočne výkonný
    • prijateľná cena
    • funguje všetko bez problémov

Vyberal som telefón pre dcéru a na to je tento telefón úplne v pohode. Je to podľa mňa na toto použitie, najlepšia voľba za prijateľnú cenu. Pred kúpou som si pozeral recenzie aj na YouTube, aby som mal predstavu o jeho výkone a to ma nakoniec presvedčilo. Odporúčam tento telefón (napriek tomu, že už sú samozrejme aj výkonnejšie, ale zároveň aj drahšie zariadenia) pre ostatných rodičov, ktorí chcú kúpiť svojim deťom dostatočne kvalitný dotykový telefón za prijateľnú cenu.

• - rýchly
    • - výborné rozlíšenie
    • - skvelá cena
    • - zatiaľ žiadne

- odporúčam

• Display
    • Výkon (GTA San Andreas, Dead Trigger 2 bez problémov)
    • Prostredie
    • Dual sim
    • Trochu sa šmýka
    • Nedajú sa kúpiť kryty ani fólie na Slovensku (treba ich objednať cez ebay alebo aliexpress)
    • Blbne systém
    • Výdrž batérie ak používate dáta a obe simky asi pol dňa
    • Pri hraní hier alebo surfovaní na internete sa zahrieva časť pri foťáku
    • Nepodsvietené tlačitka pod displayom bez spätnej odozvy

Mobil mám zopár týždňov, a som s ním celkom spokojný. Nádherný display s HD rozlíšením, výkon vynikajúci s tou cenou. Mám tam nainštalované GTA San Andreas v HD rozlíšení a ide bez seknutia, Dead Trigger 2 mám v vyšších detailoch tiež bez seknutia, Mali-400 pracuje výborne. Čo je horšie je systém. Aj keď prostredie je super, aj tak niekedy blbne. Dvakrát mi zmenilo tapetu na akýsi printscreen nastavení a nedalo sa to dostať preč trebalo reštartovať mobil. Sám sa mi zmenil čas nedalo sa ho prestaviť ani cez časové pásmo ani internet, tiež trebalo reštartovať. Raz mi nechcel ísť fotoaparát mi hlásilo nejaký chybu, zase reštart. Ale okrem toho by som ho každému odporúčal, za tú cenu je vynikajúci.

• veľký displej
    • dobrý fotoaparát
    • výborné rozlíšenie
    • rýchlosť spúšťania aplikácii
    • výborný pomer kvalita-cena
    • chýby podsvietenie tlačidiel

Je to výborná kúpa pre nenáročného užívateľa
    výborný pomer kvalita-cena