HTC Desire 300

dotykové
Operačný systém
Android
Verzia operačného systému
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
120 g

• obraz
    • zvuk
    • slúchadlá
    • jednoduché ovládanie
    • veľkosť (ani malý ani príliš veľký)
    • Som spokojná, funguje ako má.
    • polovicu pamäte telefónu zaberú aplikácie potrebné k plnému využitiu všetkých funkcií v mobile, čo sa ale dá vyriešiť ak máte externú pamäťovú kartu s väčšou úložnou kapacitou.
    • predný fotoaparát fotí trošku slabšie

Za prijateľnú cenu, veľmi dobrý produkt. Od výrobcu mám prvý výrobok takejto značky, chválim že aj bez príbalovej príručky som veľmi ľahko prišla na všetky funkcie v telefóne. Náročnejší a hlavne hravejší nech siahnu po HTC 500.

• , zakúpené v Mobilné telefóny

dotykové
Operačný systém
Android
Verzia operačného systému
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
120 g
GPRS
EDGE
Typ SIM karty
microSIM

Východisková obrazovka HTC BlinkFeed ™ priebežne zásobuje váš telefón prispôsobeným obsahom. Vďaka najžiadanejším aplikáciám a populárnym zdrojom obsahu budete stále v obraze, či už ide o sociálne siete, obľúbené blogy, správy, šport alebo čokoľvek iné.

Vyberte si hlavnú obrazovku podľa svojich predstáv a získajte prehľad kedykoľvek behom okamihu. Budete sa cítiť, ako keby ste práve sedeli v nahrávacom štúdiu a vykonávali záverečný zostrih.

V prehrávači Hudobný kanál si navyše počas prehrávania môžete prezerať text skladby a vychutnať si tak jedinečný zmyslový zážitok. Doplnkový obsah závisí na aktuálnu databázu textov.

• Tento mobil som používala niečo cez 2.roky a potom zrazu zamrzol navždy,oprava nemožná ! Lenivý ale ľahko ovládateľný.Bola som spokojná až do chvíle neodstrániteľnej poruchy.Záruka 2 roky a potom je po ňom a kúpte si nový.Tak to asi rieši výrobca.Veľké sklamanie .

Už nikdy túto značku mobilu.

• -vyzerá velmi dobre
    • -je velký
    • -ked som si ho kupil bol velmi rychli a dobrý
    • -Strašne seká
    • -Vytáča sám od seba čísla z kontaktov
    • -vypína sa sám od seba
    • -vyhadzuje my že sa my vypla hra a pritom som ju nemal zapnutú
    • -ak kliknem na na tlačítko domov tak treba čakat minimum 20 sekund aby my naskočili ikony
    • -Neoporučujem Je to kus šrotu!!!!
    • -Je nepoužitelní

Je to kus šrotu!!! strašne seká,vytáča kontakti sám od seba vypína sa preto som si tento produkt vybral lebo sa my páčil a je velký....Tento Thaivanský produk je na rozbitie.....patrí medzi najlacnejšie šroti...Vobec sa nehodí...Nefunguje tak ako som čakal....Kvalita spracovanie je na vyhodenie Ešte raz NEKUPOVAT V žiadnom PRÍPADE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• akurátny displej
    • pestrosť farieb, živé fotky
    • pekný dizajn
    • cez slúchadlá dobrý zvuk
    • mám ho necelé dva roky a začal príšerne sekať, niekoľko sekúnd mu trvá, kým sa rozsvieti, nepomohol ani reštart telefónu
    • nemá blesk
    • padajú aplikácie, náročnejšie ani nespustí
    • vyskytol sa problém s hovormi, hovor bežal ďalej, ale telefón hocikedy úplne ohluchol
    • dosť malá RAMka, mobil fakt nestíha
    • niekoľkokrát sa sám od seba vypol
    • zvuk z repráku je dosť nekvalitný, často to zachrapčí, keď už počúvať hudbu, skôr cez tie slúchadlá
    • veľmi zložité otváranie telefónu

Pre bežných používateľov na hovory, SMS-kovanie atď. postačí, ak che ale niekto viac, využívať aplikácie, hrať hry, natáčať pekné videá, veľa fotiť, prezerať si web alebo videá a podobne, určite tento mobil neodporúčam. Ja osobne by som si HTC už druhýkrát nezaobstarala, nejako extra ma neohúrili, určite sa budem obzerať skôr po Samsungoch.

• pekný vzhlad
    • velkosť
    • Android
    • nenáročný
    • slabá vydrž batérie
    • často seká
    • ked mi niekto vola neskoro sa mi ukaze meno volajuceho
    • na facebooku mi niekedy pri pisani sam od seba vipne vrati ma na domovsku stranku a spravu co som mal rozpisanu vymaze

telefon nieje drahy odporucal by som ho ludom co pouzivaju telefon iba na volania a smsky nie pre mladych co vyuzivaju vela pamete ci cez fotky alebo hudbu pouzivam 300ku uz dva roky ale musim povedat ze uz htc nechcem uz racej samsung

• Veľký displej
    • Mala som ho v oprave a po mesiaci zasa sa pokazil...už HTC nechcem

Nechcela by som ho už aj keby bol nový.

• pomaly
    • zly fotak
    • pomalsi internet som este ani nevidela

mobil mam uz rok a nenavidim ho, za tu cenu vobec neodporucam !!!

• veľkosť androidu
    • po roku začal sekať
    • sám od seba sa hoci kedy vypol
    • na facebooku nejdu pustiť videa
    • foťák sa zapne a hneď vypne
    • nemôže sa mi nikto dovolať
    • keď volám pípne mi zvuk a hovor sa zruší

neodporúčam

• rychlost aplikacie su celkom fajn po 3 rokov vobec dobry mobil ked si vezmete na tak je dobry
    • obcas lagne ale hrozne malo t

no ked si vezmete tak si povecte ze som debil lebo ostatni hovoria seka neni to tak prave vas odradzju ale aj ked daktori sa stazuju ze sa vypol a nezapol je daco z baterkou lebo aj moj tato to mal na sony viberiem si priklad ja moc nemam rad iphon aj ked je fajn ale jako urcite by bol fajn akoze mate narodeniny a pozrete si recenziu odlakava to aj mna ze mam sprosty mobil dokonca aj hoci jaka znacka tak si pogom ked vas to odradi no tak ho urcite ale pdedsa jetam maly problem ze co ked bude lagovat nie

• skoro nič
    • asi po roku začal blbnuť,samovolne sa vypina,potom sa už nedal zapnuť,len nabehlo logo,po reklamacii nefungoval tak ako mal nemohol sa mi každy dovolať,a asi po mesiaci znovu vypadol a už sa neda ani zapnuť,

neodporučam

• pekný dizajn
    • mám ho rok a z ničoho nič sa vypal a prestal ísť.Nedá sa už zapnúť aj keď je nabitý.
    • hoci kedy prestal fungovať foťák

Určite by som si už nekupoval mobily tejto značky. Po skúsenostiach..