HTC Desire 816

Typ SIM karty
nanoSIM
FM rádio

• Vyššia cena

Kupoval som ho pre dcéru, tá si ho nevie vynachváliť. Predtým mala telefóny konkurenčnej značky, keď dostala do rúk HTC, povedala, že už inú značku nechce. Je rýchly, dostatočná výdrž batérie, dizajnovo nádherný. Akurát po troch mesiacoch prestal reagovať displej, v servise ho vymenili za nový. Samotný telefón sa za pol roka neustáleho používania ( internet, chat ) ani raz nesekol ani nespomalil. Vydaréná séria.

• , zakúpené v Epicentrum.sk

• zatiaľ som spokojný

Krátka doba na hodnotenie, telefon funguje
    a splnil moje očakavania.

• , zakúpené v MobilPC.sk

• Krásny display
    • 5,5 palca (velkosť)
    • Reproduktory BoomSound
    • LTE
    • Rýchly procesor a grafický čip
    • Podopora microSd
    • Krátka výdrž batérie
    • Lesklý zadný kryt (po týždni sa mobil viditelne došriabal)

Tento produkt som si kúpil najmä kôli obrazovke a výkonu.
    Mobil je perfektný až na pár chýb , ktoré sa však nedajú odstrániť.
    Zo zariadením som nadmieru spokojný

EDGE
Typ SIM karty
nanoSIM
FM rádio

Špičkový smartphone HTC Desire 816 je určený pre milovníkov veľkých displejov. Telefónu dominuje kapacitný dotykový Super LCD displej s uhlopriečkou 5,5 "a rozlíšením 1280x720 pixelov. Vďaka ktorému môžete pohodlne prezerať fotografie, prehrávať videá alebo surfovať na internete. Aj napriek väcšie rozmery výrobca zachoval príjemnú hmotnosť 165 g.

Na prednej strane nájdete dvojicu stereo reproduktorov s technológiou HTC BoomSound a integrovanými zosilňovačmi, poskytujúci skvelý hudobný výkon. Ľavý horný roh zaberá predný fotoaparát pre videohovory alebo populárne selfie. Celé zariadenie je zabalené v jednom kuse kryte, ktorý je z plastu. Na pravej strane sa nachádza krytka, pod ktorou sa ukrýva slot na nanoSIM a pamäťovú kartu. Batéria je vstavaná a má kapacitu 2600 mAh, zvládne tak až 21 hodín hovoru alebo 737 hodín v pohotovostnom režime. Naopak na ľavej strane sú tlačidlá pre vypnutie/zapnutie a ovládač hlasitosti. Zadnej strane vládne otoaparát s rozlíšením 13 megapixelov, snímačom BSI a objektívom 28 mm s možnosťou nahrávať videá vo Full HD. Pre fotografovanie za zlých svetelných podmienok iste oceníte LED blesk, ktorý bezchybne poslúži aj ako svietidlo.

• Stereo repro
    • veľký display
    • rýchle a prehľadné menu
    • Blink field
    • 8GB je málo
    • zadný kryt sa doskriabal aj v puzdre

Mobil mám už 2roky a pár dní. Nepamätám, že by som mal niekedy tel dlhšie ako jeden rok max rok a pol. tento mobil je parádny. velky a citatelny, hlasno hrá hudba, menu je prehladne a nadstavba Sence od HTC je super. Bateria pri tak velkej obrazovke a intenzívnom pouzivaný pocas dna zvladne v poho den. Pri bezných cinnostiach ako par telefonátov, par sms ci mms a nie byt pol dna na FB tak potiahne dva dni bez problemov. iný mobil ako htc uz nechcem....asi tak :)

• Svižný
    • Veľký displej
    • Pekný design
    • Kvalitné fotky aj videa
    • Zvuk je peckový (najlepší telefón, ktorý som mala čo sa týka zvuku)
    • Zadný kryt je náchylnejší na odtlačky prstov (mne to však nevadí aj tak ho nosím v púzdre)

Ja som maximálne spokojná zatiaľ (uvidíme ako dlho si udrží moju priazeň)

Niekomu môžu vadiť tlačidlá na ľavom boku telefónu ale vzhľadom k tomu, že je to tabletofón tak nemohli byť už ani lepšie umiestené pre mňa je to +

• Perfektný fotoaparát fotí super
    • Rrproduktory + zvuk zo sluvhadiel
    • Veľký display
    • Rýchlosť
    • Prehľadnosť
    • Proste super telefon za výbornú cenu

Trnto telefón som mal a nemôžem na neho nič zlé napísať uplna pecka tento fon

• Vyššia cena

• , zakúpené v Epicentrum.sk

• zatiaľ som spokojný

Krátka doba na hodnotenie, telefon funguje
    a splnil moje očakavania.

• Silný signál wifi
    • Fotoaparát, ako zadný tak aj predný
    • Krásny dizajn
    • Vôbec neseká
    • Veľký displej
    • Keď mám na ňom kryt, niekedy tlačidlo na vypínanie hneď nereaguje
    • Pre niekoho môže byť nevýhoda že sa telefón nezmestí do vrecka

Určite odporúčam, niekomu možno môže vadiť jeho veľkosť ale veľmi rýchlo sa dá zvyknúť. Teraz by som už menší nebrala. Plus, pre mňa je veľmi dôležité či má telefón dobrý fotoaparát a tomuto telefónu nemôžem nič vytknúť, predný aj zadný fotia úplne naozaj nádherne.

• , zakúpené v MobilPC.sk

• Krásny display
    • 5,5 palca (velkosť)
    • Reproduktory BoomSound
    • LTE
    • Rýchly procesor a grafický čip
    • Podopora microSd
    • Krátka výdrž batérie
    • Lesklý zadný kryt (po týždni sa mobil viditelne došriabal)

Tento produkt som si kúpil najmä kôli obrazovke a výkonu.
    Mobil je perfektný až na pár chýb , ktoré sa však nedajú odstrániť.
    Zo zariadením som nadmieru spokojný

• HTC Desire 816 malo smolu, že ho výrobca pôvodne ocenil tak vysoko. Dnes, keď už dostal nástupcu, je paradoxne oveľa lep...

Zobraziť celú recenziu na www.techbox.sk

• , zakúpené v VVTech

• - Výdrž batérie
    • - Silný signál WIFI
    • - Skvelý fotoaparát (krásne fotky aj s predným fotoaparátom)
    • - Super rozlíšenie
    • - Kvalitné reproduktory
    • - Niekomu môže vadiť veľkosť, ale dá sa zvyknúť ;)
    • - Tlačidlo na vypínanie je podľa mňa neprakticky umiestnené

S telefónom som maximálne spokojná, takže určite ho odporúčam. Je vážne super a myslím, že aj cenovo dostupný ;)

• Pán telefoooon...
    • mohol by byť troška menší:D

zatiaľ nemám žiadne negatívne skusenosti..