HTC Desire S

130 g
Možnosť pamäťovej karty

• , zakúpené v NovéMobily.sk

• hlinikove prevedenie
    • android (2.3 podpora flash player)
    • velkost
    • po dlhej dobe stale moze konkurovat novsim mt.
    • zadny krit na bateriu sa hned osucha

pomer: cena, kvalita, vykon =100%

• , zakúpené v Mobilné telefóny

• Rychly, kvalitny telefon prijatelnej vel

Rychly, kvalitny telefon prijatelnej velkosti

• design, rychlost
    • niekedy sa restartne (za rok asi 3x)
    • pokazila sa mi dotykova obrazovka - potreba vymenit

jednoduchost ovladania
    android sa mi paci
    ja by som ho odporucal, aj ked som mal problem, ktory bol rychlo vyrieseny.

Konštrukcia
Android 2.3 (Gingerbread)
130 g
Možnosť pamäťovej karty

HTC Desire S

Mobil roka ide ešte ďalej
Čo sa stane, keď vezmete niekoľkokrát ocenený telefón HTC Desire a zdokonalíte ho? Získate HTC Desire S, ktorý ponúka veľký 3,7 "displej, pevnejšiu a štíhlejšiu konštrukciu z jedného kusu so zvýšeným zmyslom pre inteligenciu, rýchlosť a jas. Posúva spoľahlivosť na úplne novú úroveň.

Prehliadanie je lepšie a rýchlejšie
Prezerajte si všetky svoje obľúbené webové stránky z dlane ruky. Potrebujete niečo vidieť viac zblízka? Jednoducho na displeji priblížite alebo vzdialite stránky a sledujte, ako sa text automaticky preformátuje podľa obrazovky. Narazili ste na nieco, čo vzbudilo vašu zvedavosť? Jednoducho kliknutím obrazovky Zvýraznite text a rýchlo si ho vyhľadajte na Google, Wikipedia, YouTube alebo v slovníku.

Spomienky teraz v HD
Teraz môžete zachytiť ľubovoľný okamih nech ste kdekoľvek. Zdokonalený prístroj HTC Desire S prichádza s pôsobivým, all-in-one fotoaparátom a HD videorekordérom pre zachytenie a prehrávanie každého vášho zážitku v krištáľovej čistote.

Mapy, na ktoré nemusíte čakať
Mapy sú uložené na vašom prístroji HTC Desire S preto k nim máte okamžitý prístup - bez čakania a bez poplatku za prenášané dáta. Premiestňujte sa vľavo, vpravo, hore alebo dolu - informácie sa zobrazujú okamžite. A je toho ešte viac - mapy sú integrované s kompasom, preto vám vždy ukážu správny smer.

Všetky novinky na jednom mieste
Nemusíte čakať na najnovší bulletin noviniek, pretože sa prístroj HTC Desire S synchronizuje s Google Reader. Znamená to, že okamžite vidíte všetky správy a komentáre zo svojich obľúbených webových stránok a blogu na jednom mieste. Našli ste webovú stránku, ktorá sa vám páči? Pridajte ju do svojej čítačky jediným kliknutím na ikonu RSS. S prístrojom HTC Desire S nikdy o nič neprídete.

Hlavné prednosti:
- Android™ 2.3 s HTC Sense™ obsahuje jazyky: SK, CZ, ENG
- hliníkové telo telefónu dáva HTC Desire S nadčasový vzhľad
- 2. generácia procesor Snapdragon, znamená extra rýchlosť pri použití menej energie
- super LCD, ktorý je super jasný a ostrý zo všetkých uhlov
- obsahuje najnovšiu verziu Android™ (Gingerbread), ktorá má teraz viac než 200.000 aplikácií na Android Markete
- používa HTC Sense užívateľské rozhranie a online vzdialenú správu portálu

Balenie obsahuje:
- Karta microSD™ (vložená) 8GB
- Sieťový adaptér
- Stručná úvodná príručka
- Sprievodcu bezpečnosťou a obmedzeniami
- Karta pre telefonické stredisko (karta stálej služby)
- Záručný list

Procesor: Qualcomm Snapdragon 1 GHz

Operačný systém: Android 2.3 s HTC Sense™

Displej: dotykový kapacitný 3.7" Super TFT LCD, rozlíšenie 480 x 800 WVGA

Pamäť:  Vnútorná 1,1 GB / RAM 768 MB
Rozširujúci slot pre microSD™ karty (SD 2.0 kompartibilné) podpora kariet do veľkosti 32 GB

Typ batérie: Lithium-ion, 1450 mAh

- Auto focus s LED bleskom
- 720p HD video nahrávanie

Konektory
- 3.5 mm stereo audio jack
- Standard micro-USB (5-pin micro-USB 2.0)

Multimédia
- Podporované audio formáty:
prehrávanie: aac, .amr, .ogg, .m4a, .mid, .mp3, .wav, .wma (Windows Media Audio 9)
nahrávanie: .amr

-  IEEE 802.11b/g/n

Bluetooth
- Bluetooth® 2.1 with FTP/OPP for file transfer
- A2DP for wireless stereo headsets
- PBAP for phonebook access from the car kit

• Výborný dizajn
    • Dobrý android
    • Veľmi pekne fotí
    • Lahko ovladateľný
    • Niekedy zamrza

Tento telefón odporúčam úplne všetkým. Som s nim nad mieru spokojná :)

• jednoduchy
    • pomaly, mrzne, fotak otrasny.

neodporucam. V dnesnej dobe taketo telefony uz nemaju miesto

• pri volani sa len tak tak vypne- robia to viacere htc, ktore som uz mal.

och

• , zakúpené v NovéMobily.sk

• hlinikove prevedenie
    • android (2.3 podpora flash player)
    • velkost
    • po dlhej dobe stale moze konkurovat novsim mt.
    • zadny krit na bateriu sa hned osucha

pomer: cena, kvalita, vykon =100%

• Super telefon......
    • Nie je co dodat a co pisu minusi napr.na fotak tak ten ide ovladat aj s tlacidlom na hlasitost.......
    • nic

odporucam .......

• vzhľad
    • displej
    • HTC Sense
    • dobre reaguje na dotyk
    • vzhľadom na výkon je celkom rýchly
    • no spodnom konci mierne ohnutý, a podla hmatu som hned vedel kde je spodok
    • hliníkový kryt je pekný, pády ho však nepekne poznačia
    • odnímatelná časť krytu vŕzgala - liezlo mi to na nervy ale keď som si páskou podoprel uchyt baterky, bolo to ok
    • trochu horsie zvláda dlhodobejšie (20 minut a viac) vlhko, začne blbnúť ale po vysušení všetko ok

Šikovný telefón s pekným displejom, na priamom slnku to nie je nič moc ale inak vo všetkých ostatných podmienkach je to super. Na niektorých displejoch boli od výroby mŕtve pixely, ak ich bolo viac ako tri, pri reklamácii vám ho vymenia za nový. Vďaka menšej veľkosti sa veľmi dobre ovláda. S Androidom 4. som mal pocit, že niektoré úkony zvládal rýchlejšie a niektoré zase pomalšie. Užil som si s ním už veľa zábavy.

• je dobri

je naj

• 100% S P O K O J N O S T ! ! !
    • Nenapadny a ,, nadupany,, telefon.
    • Odporucam
    • Telefon mam 1 rok a ani v sne ma nenapadlo ho zamenit.
    • ???????????????????????????????

Je to telefon, ktory ked si clovek kupi nemusi sa obavat, ze za zopar mesiacov ho nebude chciet z dovodu ze mu na nom nieco chyba.
    Kvalitne spracovanie, funkcnost, op.system,........

• onicom
    • hej

je to slabeee

• velkosť akurat
    • výkon akurát
    • bateria ako pri každom smartphone
    • display krasny aj ked nie tak ako OLED
    • Android (ked spoznáte jeho možnosti zistíte že vadšina vecí ktoré vás napadnú sú z nim možné)
    • po aktualizaci na android 4 sa mi zda sense nejaky pomaly ale aj tak pouzívam GO laucher

mam 2 roky a stále som spokojný (u mna vinimocna vec)
    klasický smartphon ktorému nic nechyba
    ma vsetko co treba GPS WIFI Gyroskop magneticky senzor ci co to je .... vykonovo nanom ide vacsina hier okrem tegra samozrejme jedine co neodporucam ist na aktualizaciu na android 4 kedze sa mi zda byt odost pomalsi aspon ked je spusteny senze ja pouzivam go laucher a vsetko ide pekne plnulo takze pokial nezhanate nejaky ultramoderny phon ktory ma milion funkci ktore aj tak neviuzijete tak odporucam
    velkost displeja vyhovuje aj ked mohol byt o chlp vacsi ale neprekaža pevne hlinikove telo nevrzga jedine zadny kryt chce troska spekulacie pokial sa ho naucite dat dole vydrz baterie ako kazdy chytrý telefon pokial sa snim pracuje jeden den pokial len tak stojí aj 3-4 kazdopádne nabíjacku vzdy poruke lebo pokial sa naucite vyuzit android tak ho budete pouzívat na vsetko