HTC EVO 3D

Pridať recenziu

Priemer z 654 hodnotení.

Smartphone - Android telefon - HTC - dotykové - Android 2 - 1.2 GHz - 1024 MB - 4.3 " - 960 x 540

Na detailech záleží Nový a vylepšený fotoaparát a full HD kamera bez prodlevy spouště a záznam stereo zvuku vám umožní zachytit neopakovatelné a nadčasové okamžiky. Díky... viac »

Kde kúpiť

od 210,00 €

Recenzie HTC EVO 3D

72% (472)
15% (95)
7% (44)
2% (15)
5% (28)

(59 z 73 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú )

Tento produkt som si vybral na základe ceny ktorá je v dnešnej dobe (jan./2012) najlepšia možná cena ak hľadáte zariadenie cena/výkon.

Najprínosnejšie kritické recenzie

(56 z 75 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú )

Telefon je nabitý funkciami a ako lahodku ponuka možnost produkovať 3D fotografie a prezerať si ich priamo ma displeji mobilneho telefonu. Vyborná je tiež nadstavba HTC sense no a všetky aplikacie si s nadšením vychutnáte na obrovskom displeji s velmi kvalitným rozlíšením kde ani neuvdite rastor . <... Zobraziť celú recenziu

Všetky recenzie HTC EVO 3D

anonym

anonym

Pridané: 3. februára 2012

• je to ten najlepsi mobil aky kedy existoval

super

• Nie (6)
Sano

Sano

Pridané: 3. februára 2012

• procesor
  • 3d (je to blbost ale je to origos)
  • ram
  • bateria - vdaka nej mobil dnes vraciam späť do datartu. Mobil čo musím mať neustále na nabíjačke stráca význam slova mobil.
  • fotoaparat - co sa tyka autofocusu tak je na smiech :). Sem tam sa mu nahodou ale vazne len cirou podari urobit pekna fotka ale treba na nu veľa pokusov.

čo sa týka mňa je to krám. Ale pokiaľ vám nevadí neustále nabíjanie a rozmazané fotky tak hor sa do kúpy :)

• Áno (13)
  • Nie (32)

Peter

Pridané: 2. februára 2012

(Upravené 2. februára 2012)

• Harverove prevedenie
  • Pripravovana aktualizacia OS na Ice Cream Sandwich
  • Slabsia bateria

Za tuto cenu (priblizne 260 eur) je to asi to najlepsie co najdete na trhu. Telefon je rychly, a dobre sa s nim pracuje. Aj ked je o trochu tahsi, tak sa da v ruke udrzat aj bez pomoci. Ako pri vsetkych smartphonoch ma trochu problem s bateriou. Pri normalnom pouzivani (net len na mail + par aplikacii, s minimalnym vyuzitim GPS a s obmedzenim hrania) som sa dostal na takmer 40 hodin bez nabitia. Nie je to vela, ale pri hardwarovom vybaveny HTC je to slusna vydrz.
3D je pekne viditelny.Nevyhodou je, ze ak chcete vyuzit naplno tento efekt, musite mat mobil v dost obmedzenej vzdialenosti a aj uhle. Celkovo 3D efekt nevyuzivam, a omrzel by som ho tu. Displeju by som este vytkol horsiu citatelnost na priamom slnku.
Fotoapart je sice len 5Mpx, ale ak budem chciet ist robit "umelecke" fotky, tak aj tak nepojdem predsa fotit s mobilom, cize na bezne pouzite sa mi zda byt dostatocny. Tu by som pochvalil hardverove tlacitko spuste.
Pre mna bolo prijemne prekvapenie, ze balenie obsahovalo aj 8GB microSD kartu, o ktorej som sa nikde predtym nedocital.
Pri plastoch som tu viackrat cital, ze maju ludia problemy. Ja som nikde ziaden problem s nimi nezaznamenal.

Celkovo by som HTC hodnotil kladne, aj ked ma svoje muchy. Ak vam teda nevadi, ze ho budete musiet dobijat kazdy alebo kazdy druhy den, a vo fotkach sa nevyrovna zrkadlovke, tak je pre vas vhodny.

• Áno (11)

lukaskoh

• Hlavne cena
  • vysoký výkon
  • odolná konštrukcia
  • Batéria je slabá,pri normálnom používaní (wifi,telefonovanie a pod) mi vydržal iba jeden deň, čo je podľa mňa žalostne málo,najviac mi vydržal ledva dva dni a to som s ním veľa nepracoval
  • Niekde som sa dočítal že európska verzia nemá gorilla glass, neviem či to je pravda, ale ak áno tak je to podľa mňa obrovská chyba

Tento telefón by som odporúčal kúpiť ľudom,ktorým nevadí slabá výdrž batérie. Telefíon ako taký je veľmi kvalitný. Našiel som k nemu aj silnejšiu batériu na nete,ale k nej dostanete nový kryt, a to už potom nie je telefón ale tehla s ktorou môžete murovať.

hoMe

hoMe

• qHD 4,3" displej
  • 2x 1,2 GHz, sekunduje 1GB RAM
  • 3D foto, video
  • planovany updat na ICS 4.0
  • slaba bateria
  • nekvalitne spracovanie krytu, cely plastovy
  • verzia pre EU bez GORILLA GLASS
  • hmotnost
  • priemerny fotoaparat taktiez absencia full hd videa
  • nekvalitny reproduktor
  • HTC sence, ktory v pohotovostom rezime zerie cez 550 MB RAM
  • Adreno 220 GPU - priemer, nepostacuje k takemuto high end telefonu

objednaval som 3 kusy, 1 pre seba a 2 kamamaratom, na jednom z nich nedosada a vrzga zadny kryt, slabsia bateria, ale uz je moznost zaobsarat si 3500 mAh, ale vzhladom na pomer cenu s vykonom je to super smartfon

vlado kahan

Zakúpený v Electro World

• za tu cenu až moc dobrý!!

Za cenu okolo 260 euro - až moc dobrý!

• váha,

cena = kvalita

Bohuš

Bohuš

• procesor
  • RAM
  • slabý reprák oproti konkurencii
  • fotoaparat podpriemer
  • batéria - čakal som že už pri týchto novších smartfónoch popracujú konečne aj na výdrži. Je to hrôza. Vďaka nej neodporúčam nikomu.

Keby batéria vydržala aspoň tri krát toľko bol by to fajn mobil. Takto je to len zbytočnosť v mojom vačku na ktorú sa absolútne nemôžem spolahnúť. Už niekoľko krát som musel zákazníkovi vysvetlovať že sa ospravedlňujem za to ze sa mi v polke hovoru vybila batéria a že som ju musel vymieňať. Mimochodom výmena batérie vďaka nešikovnému otváraniu zadného krytu, ktorý sa vždy bojím že zlomím, je pekne nepríjemná záležitosť

• Áno (15)
  • Nie (30)

lupopd

Zakúpený v Electro World

• Jednoznacne super hw vybaveny mobil. Aj ked je uz na trhu skoro rok, nic nestratil na svojej uzivatelskej hodnote. Jednoznacne lepsi dotyk ako u Samsungu, doteraz mam tablet P1000 a mal som tyzden Samsung Galaxy S7000 NOTE, tak viem o com pisem. HTC lepsie sadne do ruky ako smyklave Note, ktore je uz velmi siroke do dlane, preto som dal Note prec.
  • vydrz baterie aj ked ma dost dobru kapacitu, asy by bola lepsia s vacsou kapacitou aj za cenu vacsej hrubky telefonu.

Zatial som s vyrobkom, s obchodom spokojny.

DK

DK

Pridané: 31. januára 2012

• rychlost
  • fotak (uz fotak 5 rokov stareho mobilu konkretne SE K550i) robi lepsie fotky)
  • BATERIA !!! - ak milujete ten pocit ze ste limitovany energiou tak je to rozhodne telefon pre vas ... ak nie tak doporucujem dokupit malu prenosnu jadrovu elektraren, pokial ste priemerni internetovi surferi tak pripravte sa na to ze nabijate dva krat denne pricom jas displeja na minimum je samozrejmostou, autosynchronizacia vypnuta, GPS)

rozhodne tento mobil je pre mna velkym sklamanim a nikomu ho nedoporucujem. Ja osobne ho predavam a vraciam sa k svojej nokii E52. Je pravda ze co sa tyka fotaku tak ten ma otrasny a symbian tiez je naprd ale zas nemusim sa bat ze sa mi niekto nedovola kvoli vybitej baterii.

• Nie (28)
civo123

civo123

Pridané: 31. januára 2012

• 3D fotky a video
  • rýchlosť odozvy
  • vyhotovenie
  • slabšia vydrž baterie (očakavana)

odporúčam tento telefón.pomer cena výkon bezkonkurenčný.

Š.V.

Pridané: 30. januára 2012

Zakúpený v Electro World

• Veľký 4.3" HD Displej s rozlíšením 540 x 960 .
  • Procesor 1.2 GHz.
  • Operačný systém Android 2.3 (Gingerbread)
  • Výdrž batérie max. 1 - 2 dni.

Pre
Veľký 4.3" HD Displej s rozlíšením 540 x 960 .
Procesor 1.2 GHz.
Operačný systém Android 2.3 (Gingerbread)

Proti
Výdrž batérie max. 1 - 2 dni.

Ale inak som veľmi spokojný s produktom.

twingo80

Pridané: 30. januára 2012

Zakúpený v Electro World

• vsetko funguje ako ma, je svizny
  • bateria (ale da sa jej trocha pomoct aplikaciami)
  • slabsi repracik

produkt ma zaujal hlavne upravenou cenou znizenou skoro na polovicu. ponuka rychly procesor, dostacujucu ramku, 8 GB micro SDHC mohla byt od zakladu vacsia. Najviac trpi bateria. Jeho hmotnost a rozmery mi neprekazaju. Ten displey urcite stoji za to. Fotoaparat tiez nie je top ale na bezne momentky mi uplne vyhovuje. 3D efekt je zaujimavy ale casom zrejma omrzi. Je to moj prvy Android takze som z neho nadseny. Za tu cenu (260 Eur) je to urcite perfektna kupa. Doporucujem

BartSK

Pridané: 29. januára 2012

• hardware
  • pre mňa OS - sľúbený update
  • slabšia batéria

Telefón som si kúpil hlavne kvôli cene. Prešiel som z HTC Desire, nie kvôli nespokojnosti, ale cene a sľúbenému update. Z displeja som trocha sklamaný, jeho farby oproti Desire sú akési moc "presvietené". Aj napriek tomu kúpu neľutujem. Toto som si všimol, len vďaka možnosti porovnať obidva telefóny vedľa seba, porovnal som reakcie Desire vs EVO. Reakcie telefónu sú rýchle, hry, kreslenie, písanie a žiadny problém som nenašiel. Zariadenie sa hodí pre každú príležitosť, či už hľadáte "hračku", alebo "pomocníka" v podnikaní. Kvalitu spracovania hodnotím kladne.

• Áno (16)

Super telefón, odporúčam

Diwad

Pridané: 28. januára 2012

Zakúpený v Marzo.sk

• cena/vykon - naj na celom mobilnom trhu
  • displej qHD a je to poznat
  • 3D displej na niektore filmy +
  • Htc Sense
  • Dual core, 1GB Ram
  • spust fotoaparatu
  • mozny update na ICS
  • rozmery a hmotnost nemusi vyhovovat kazdemu
  • displej len S-LCD (mal som Super Amoled a je to rozdiel)
  • Adreno 220 nie je zrovna naj oproti konkurenci
  • Fotak len lepsi priemer
  • video "len" 720p , full hd este nesprovoznene ani na XDA
  • tlacitka uspania a hlasitosti maju nizky zdvih co mne napr. trochu vadi ale je to aj o zvyku

V zkratke tento telefon je najlepsi v pomere cena /vykon, nie je sice najvykonejsi ale na vacsinu procesov uplne postacujuci, predsa len to je Dual core telefon. HTC Sense je jednoducho parada, Displej na slnku nic moc ale videl som aj horsie, inak pekna sytost bariev a skvele rozlisenie.
Ziadna podpora Full HD videa ,co mne osobne nevadi, XDA si s tym casom urcite poradia a 3D fičúry su len kladne + ak mate radi 3D, ak nie aj tak ten telefon je jeden s najlepsich a za tu cenu urcite odporucam .
Konstrukcia je tiez pevna a nikde nic nevrze.

Odporucam kazdemu kdo chce vyskusat nieco nove, tento telefon patri zatial k TOP 10 .

Overený zákazník VVTech

Pridané: 27. januára 2012

Zakúpený v VVTech

Som maximalne spokojny

Maros

Pridané: 26. januára 2012

(Upravené 26. januára 2012)

• Super telefon za dobrú cenu - kavalita - 3D OK

perfektný

Dávid

Dávid

Pridané: 26. januára 2012

(Upravené 29. januára 2012)

• Displej
  • Rýchlosť
  • HTC Sense
  • Prisľúbená aktualizácia na ICS
  • Slabšia baterka (bežné pri všetkých smartphonoch)

Telefón je v pomere cena/výkon asi najlepšie čo môžete momentálne dostať kúpiť. Asi po týždni používania mu nemôžem nič vytknúť. Obával som sa váhy ale tá je primeraná veľkosti. Prostredie Sense 3.0 je veľmi pekné, telefón reaguje rýchlo a bez menších problémov. Nedostatkom môže byť menej kvalitný fotak, ale to už je každého osobná vec. Telefón všetkým vrelo odporúčam.

Pridané: 25. januára 2012

Zakúpený v Electro World

• Cena (súčasne cca 270 €)
  • Veľký a jemný displej
  • Kvalitný hardware
  • Vyššia hmotnosť
  • Priemerný foťák

S pomerom cena/výkon jeden z najlepších telefónov súčasnosti. Proporciami vhodný najmä pre pánov.

• Áno (7)

Pepe

Pridané: 25. januára 2012

• Nadupany telefon
  • Tazky, ale som nejaky chlap

3d je len taka sranda ale ostatne parametre su super, nadherny display i ked to nie SuperAmoled, rychly proc a reakcie i zakladnej ROM-ky

Ivan

Ivan

Pridané: 24. januára 2012

• Krásne čitatelńy display
  • Výdrž batérie podla očakavani 1 max. 2 dni podl použivania
  • Kryt velmy slabo uchyteny

Uplna spokojnosť za tu cenu najlepší telefon na trhu :)

Pridané: 21. januára 2012

• vykon
  • rozlisenie disp
  • slabsia vydrz (ocakavana)

HTC

Jan Kovacs

Pridané: 20. januára 2012

• 4,3" displej, rýchly operačný systém - plynulé prehrávanie full HD videa, hier.
  • 3D efekt obrazovky - výborná hĺbka fotiek.
  • Dobrý internetový prehliadač.
  • Pripojenie SD kary ako mass storage disk
  • Upgrade na android 4 ohlásený.
  • väčšia váha, nízka maximálna hlasitost mikrofonu

výborný rýchly smartfón s veľkou obrazovokou.

karol

karol

Pridané: 17. januára 2012

• vsetko
  • nic

Najlepsi mobil za tie peniaze, ak uz bude vypredany, cena bude zvysena

Luky Václavík

• nemám sním problemi

nic

Roman Tkáč

Pridané: 12. januára 2012

(Upravené 25. januára 2012)

• display
  • prevedenie (vzhľad)
  • Android
  • baterka (ale nutné čítať zhrnutie)

EVO 3D ponúka 1-2 GHz dual procesor ktorý dáva veľký výkon tomuto zariadeniu. Čo sa týka po programovej časti aplikácie fungujú okamžite bez lagov alebo spomaľovania. Herná časť neviem posúdiť hral som iba ukážkovú hru ktorá je zahrnutá v telefóne a nezaznamenal som taktiež žiadne spomaľovanie.
Ďalšou veľkou výhodou je veľký display telefónu ktorý má uhlopriečku 4.3" čím sa zaraďuje do top tabuľky. Display naviac ponúka rozlíšenie 960 x 540 čo je takmer najvyššie možné v telefónoch. Farebné prevedenie je bez chýb biela je biela a čierna je čierna žiadne nádychy sivej alebo žltej. Hoci nejde o AMOLED no obraz je nádherný.
3D funkcie - čo som ja testoval je to zaujímavé a človeka to udivuje ak si prezerá obrázky/video v 3D spracovanie je dobré nie najlepšie (nakoľko po dlhšej dobe bolia oči z toho). Odporúčal by som že 3D berte ako len bonusovú alebo okrajovú výbavu telefónu. Menu neobsahuje nič v 3D a ani žiadne aplikácie. Ide iba o možnosť snímať a prezerať 3D obrázky a video. A je možné si zaobstarať aj 3D hry a filmy.
Batéria - je to jediná slabina zariadenia - vydrží ozaj málo tj. ja dosahujem bežným používaným WiFi, 3G sieť, hovory, email a Facebook - max. taj jeden plný deň používania (20hod.) inak batéria vydrží ešte menej záleží ako náročný ste - hry a filmy veľmi berú výdrž.
Ale zase je to pochopiteľné nakoľko ide o veľký display a procesor tiež niečo potrebuje. Poznám viac modelov aj Galaxy S2 nevydrží veľa.
Telefonovanie, email, sociálne siete a všetky ostatné aplikácie fungujú bez chýb tam nieje čo kritizovať. HTC má rozšírenie Sense ktoré ponúka tiež prepracovanejšie svoje aplikácie.
Ešte malá rada nieje to mobil pre ženy alebo deti je veľký a ťažší potrebuje "ruku" aby ho držala :)
Bol som prekvapený ale v dobrom - odporúčam tento produkt a tú cenu čo sa predáva je to najlepšie dnešné dostupné zariadenie.

• Áno (59)
  • Nie (14)
Tomculo

Tomculo

Pridané: 12. januára 2012

• Veľký display s vysokým rozlíšením a dobrou čitateľnosťou aj na slnku
  • Výkonný procesor s 1 gigovou ramkou
  • Kvalitná kamera- možnosť natáčať HD video, robiť 2D aj 3D fotografie
  • Dvojdiódový blesk
  • Veľa rozmanitých funkcií (wifi, bluetooth, navigácia, prehrávač hudby a videa, zrkadlo ktoré ocenia najmä dámy, organizér, kalendár, budík a strašne veľa iných...)
  • Rýchle pripojenie na facebook, twitter, youtube
  • Vyššia hmotnosť (170g)
  • 3D fotografie s rozlíšením 2 mpx
  • Nemá xenónový blesk

Veľký displej s perfektným rozlíšením.Výkonný dvojjadrový procesor s gigovou ramkou. Možnosť robiť 3D fotografie a prezerať si ich bez nutnosti 3D okuliarov. Dvojdiódový blesk ktorý dostatočne osvetlí priestor aj pri úplnej tme.Veľa rozmanitých funkcií, ktoré určite ocenia mnohí užívatelia.Rýchle prihlásenie do sociálnych sietí (Facebook, Twitter...). Rýchle prihlásenie na youtube pri ktorom doporučujem rýchlejší internet aby ste ho využili. :) Wifi ocenia najmä ľudia s dátovo obmedzeným mobilným internetom. Kúpu tohto mobilu určite neolutujete. Osobne mám s Evom veľmi dobré skúsenosti a hneď si ho objednali aj dvaja známi keď sa s ním pohrali. :)

• Áno (20)
Miroslav Šajban

Miroslav Šajban

Pridané: 11. januára 2012

• rychlost, fotky a hlavne cena, ktora je o minimalne o sto eur nizsia ako cena jeho konkurentov
  • nic

Vybral som si ho kvoli tomu, ze som sa rozhodoval kupit si nejaky dvojjadrovy high-end telefon a toto HTC mi padlo do rany. Jeho cena je bezkonkurencna, nizsia aj o viac ako sto eur oproti konkurencii.
Produkt je vynikajuci, vobec ziadne problemy, je velmi lahko ovladatelny a svizny.
Toto HTC by som urcite odporucal vsetkym mojim znamym, ktori planuju kupit novy smartphone.
Jemne nedostatky mozu byt pre niekoho jeho hrubka a slabsia kvalia fotoaparatu oproti samsungu galaxy s2, ale to je tiez na pouzivatelovi, ci chce 3D fotky alebo nie.

Anyway, tuto kupu nelutujem a zopakoval by som ju urcite aj nabuduce. Aj kvoli super rychlemu dodaniu zo strany obchodu. Objednavku som vyplnal v utorok vecer a vo stvrtok som uz mal telefon doma.
Big up!

• Áno (28)
amal

amal

Pridané: 10. januára 2012

• 1.2GHz Dual core processor, cena/vykon, pamat 1GB RAM, OS Android Sense, vypracovanie
  • velkost, vaha, slabsia kamera,

super pomer cena/vykon

Pridané: 14. decembra 2011

Zakúpený v Epicentrum.sk

• super ma vsetko co treba
  • nic

som s nim velmi spokojny

• Nie (17)

mobilizujeme.cz

Pridané: 29. septembra 2011

HTC EVO 3D - recenze výkonnějšího 3D mobilu na trhu

HTC EVO 3D je v pořadí druhý mobilní telefon se 3D displejem a schopností záznamu obsahu ve 3D, který se začal prodávat na českém trhu krátce po uvedení LG Optimusu 3D. Recenze HTC EVO 3D seznámí zájemce s možnostmi telefonu, které se týkají především 3D obsahu. Telefon je jinak věrnou kopií HTC Sensation, nicméně v o dost elegantnější konstrukci s propracovanými detaily.

Celá recenzia na mobilizujeme.cz
  • Áno (11)
  • Nie (19)

Jožo Majerčiak

Pridané: 13. septembra 2011

• Všetko čo sa len dá tích vecí je tolko že by som to písal asi do rána
  • Absolútne nič

Odporúčam a produkt hodnotím na 120% :)

• Nie (18)

• Nie (6)
Nikasmille

Nikasmille

Pridané: 5. januára 2013

Mala som 2 tieto mobily (a bohužial som ich oba stratila). Prvý som mala 2 týždne a bola som s ním nadmieru spokojná. Všetky funkcie (wi-fi, bluetooth, fotoaparát, predvolene aplikácie...) fungovali perfektne. Hudba bola dobrá, kvalitné fotky. Druhý som dostala po ocovi a mala som ho cez mesiac. Hneď prvý týždeň prestával reagovať a samovoňe spúšťal aplikácie a sekal. Mysleli sme že je to zlý kontakt a s ocovým kamarátom sme ho rozobrali a všetko bolo znova okej. Ale iba pár dní. Potom znova začal a bolo to horšie. A keď mi kamarát povedal že to robí aj jemu (mal htc desire c) tak si myslím že to bude skôr androidom než tecnickým problemom.

Emma

Emma

Pridané: 11. júla 2012

• android
  • 3D fotoaparát
  • pomer cena/kvalita
  • značka HTC
  • veľkosť-hmotnosť

Myslím že výhody HTC evo 3D prevyšujú jeho jedinú chybu, ktorou je nadmerná veľkosť a teda s ňou spojená hmotnosť telefónu.

Pridané: 1. júla 2012

• vsetko

je to bomba

Overený zákazník Extreme Digital zRt

Bozena

Pridané: 29. júna 2012

Zakúpený v Extreme Digital zRt

• pre mna je vyborny nie velky, nie maly, rychly spolahlivy..
  • snad fotoaparat mohol mat trosku silnejsi

som spokojna s tymto mobilom.

Pridané: 28. júna 2012

• cena/výkon

tento telefón by som za nič nemenil :-)

Pridané: 18. júna 2012

• pomer cena/vykon
  • nic, co by vyrazne ovplyvnilo pouzivanie

vyhodna kupa

• Rychle reakcie
  • Velky display
  • Strasne vela sikovnych aplikacii
  • Na treti den mi zacal svietit 1px na zeleno
  • takisto prestal fungovat fotak (2D a3D-cierna obrazovka), oba problemi vyriesi vytiahnutie baterky
  • Zly prijem FM radia chytam 2 stanice (byv.GA)
  • Zly prehravac MP3 a Ekvalizer(da sa inou aplikaciou riesit)
  • Odomykanie hornym tlacitkom
  • Pre niekoho velky a tazky (ja som taky chcel)
  • Priemerna vydrz baterie aj ked ho mam este kratko (10dni) a stale sa snim ,,hram,,

Az na par drobnosti je telefon skvely a ma strasne rychle reakcie. Velmi dobre sa nanom pise hlavne ked je na sirku. Videa nesekaju.No ten kto by chcel pocuvat FM radio ma smolu.Byvam 60km od BA a 30km od TT,NR a chytam len 2 stanice.Celkovo telefon odporucam ale uz sa myslim nevyraba co je skoda pretoze pomer cena/vykon je fakt skvely.

mmarselito

Overený zákazník Mobilné telefóny

jetro44

Pridané: 15. mája 2012

Zakúpený v Mobilné telefóny

• Vysoký výkon za nízku cenu. Spoľahlivý. Skvelý dizajn a prevedenie. 99% funkcionalita.
  • Výdrž batérie, váha (ale nič strašné a očakávané), občasné problémy so zobrazovaním fotiek (najmä 3D) -> je na nich badať krátke čierne vodorovné úsečky -> po reštarte všetko ok.

Vysoký a spoľahlivý výkon za nízku cenu. 3D nebolo prioritou pri výbere smartfónu, ale ako perlička navyše poteší.

Overený zákazník DIGIPARTNER.sk

• rychly
  • dizajn

super

Pridané: 23. apríla 2012

(Upravené 23. apríla 2012)

• Display,
  • Vykon,
  • Váha

Overený zákazník HEJ.sk

Pridané: 23. apríla 2012

Zakúpený v HEJ.sk

• rýchly GPS čip

všetko funguje ako má. 3D displej je fajn, ale v podstate zbytočný. Výdrž baterky je rovnaká ako u všetkých androidoch cca 1,5 dňa

smotánka nmn

• Áno (2)
  • Nie (31)

Dano

Pridané: 3. apríla 2012

• Pouzivam ho ako bezny uzivatel- telefonovanie, surfovanie, pozeranie videi. Maximalna spokojnost.
  • Pomer cena a kvalita - to sa neda nekupit :-)
  • Slaba vydrz baterie. Zbytocnost 3D fotoaparatu.

Zobrazujem 101 - 150 zo 168 recenzií 1 2 [ 3 ] 4

Sony Xperia S