HTC One M7

• Mala baterka

Odporucam telefon ktory sa viac oplati ako daky trapny iphone
    Premakany telefon

• , zakúpené v Alza.sk

• dobrý zvuk aj foto ujde
    • prehrieva sa, neda sa vymenit bateri iba v servise

80% spokojnost

Dual sim
GPS modul
Typ SIM karty
microSIM

Elegantné a štíhle hliníkové telo vybavené extrémne jemným displejom s uhlopriečkou 4,7 "a Full HD rozlíšením. K dispozícii máte 32 GB pamäte pre vaše dáta a 2 GB operačnej pamäte, vďaka ktorej môžete mať spustených veľa aplikácií na pozadí.

O ich plynulý beh sa stará štvorjadrový procesor taktovaný na frekvencii 1,7 GHz. Pre zachytenie vašich zážitkov poslúži skvelý fotoaparát vybavený technológiou UltraPixel.

Hoci je HTC ONE v najširšom mieste tenký len 9,3 mm je vybavený duálnymi stereo reproduktormi, ktoré sú schopné reprodukovať čistý a plný zvuk.

Na zachytenie toho správneho okamihu, väčšinou potrebujete viac ako jeden snímok a mnohokrát sa môže stať, že práve ten správny okamih zmeškáte. Vyspelá technológia UltraPixel prináša veľký skok dopredu v kvalite fotografií a videí. Fotoaparát dokáže rýchlo robiť živé a realistické snímky v širokom spektre farieb aj za zlých svetelných podmienok, pretože oproti ostatným fotoaparátom zachytí až o 300% viac svetla.

Kovové telo bez škár, odolné sklo Infinity eliminujúci odlesky, elegantné zúžené hrany. To sú hlavné dizajnové prvky, ktoré zaručia elegantný vzhľad, odolnosť proti opotrebeniu a pohodlné používanie.

Technické parametre:

Accelerometer
senzor - zabezpečuje pretáčania displeja(horizontálne,
vertikálne)
Proximity
senzor - zabezpečuje vypnutie obrazovky počas telefonovania
Gyroscope
senzor - zabezpečuje ovládanie telefónu nakláňaním, využijete
napr. pri hrach

blesk
HDR
Panorama
Geo-tagging
(priradenie fotky k GPS súradnici)
Dotykové
HDR
Stabilizácia
obrazu
Sekundárna
kamera(na prednej strane) s rozlíšením 2.1Mpx (1080p @ 30fps)

Zvukové

• , zakúpené v nejlevnejsimobil

Veľká spokojnosť.

• slabá výdrž batérie
    • sám od seba sa vypína

• Dajú sa na ňom pozerať gay porná
    • Vygenil som sa na display raz, a prestal fungovať

Kúpil som si ho na honenie - na porná. Ale začal sa sekať v tých najlepších chvíľach. Dal som ho mojej priateľke Patrícii (Nehrabte na ní) a je s ním spokojná. Inak je to na mrdku mobil.

• je to super na games a ide rychlo tovar prisiel v poriadku
    • nic

super telefon lepsi ako lg fino

• , zakúpené v Webtelefony

• Vyborny odolny rychly krasny zvuk ,fotoaparat,displej
    • Naj telefon
    • Zahrieva sa
    • Mala baterka

Odporucam telefon ktory sa viac oplati ako daky trapny iphone
    Premakany telefon

• Výborne spracovaný mobil(až na to ze je zlepeny)
    • Odkedy ho mám ušetril som na topení
    • Fotak foti výborne teda pokiaľ fotky neroztiahnete na obrazovku monitora a ak si nastavite iso 1600 budete mat ostré plné farby
    • Vydržal toho veľa
    • Cez slúchadlá zatiaľ najlepšie spracovanie zvuku
    • Spotreba batérie je neskutočná
    • Kvalita zvuku je cez reproduktory otrasná
    • Má dosť veľa múch ale ktorý mobil nemá
    • Slot sd
    • Bateria
    • Dosť ma sklamala vydržať displeja
    • Chcelo by to aspoň 20000mAh batériu aby to vydržalo celý deň

Mobil už mám od kedy vyšiel, prvý rok to bolo super nič nesekalo a batéria ešte ako tak vedela vydržať celý deň ale neskôr začal z ničoho nič úplne zamrzat tak ho musel celý resetovat...

Keby stál 200/300eur tak je to premiovy mobil ale 700 za takýto...čo sa nedokáže ani nabijat z 2.1 A nabijacky.....Keby aspoň prepracovali tu výdrž

Nechcem aby to vyzeralo že ho neodporúčam mám ho predca už skoro 3 roky a stále vydržal ako jediný zatiaľ a je asi najlepší zo všetkých mobilov čo som mal ale už by som ho nekúpil minimálne m8 kde už doriesili muchy tohoto

• Rýchlosť telefónu
    • Fotoaparát
    • Nabíjačka nedrží v telefóne

Telefón som používal pol roka, ale musel som sa ho zbaviť. Veľmi krátka výdrž batérie, ktorá pri väčšej záťaži vydržal od rána 06:00 len do 16:00!! Fotoaparát absolútne nepoužiteľný. Sfrabenie do fialová. Aj pri dennom svetle, fotoaparát nevedel urobiť ani jednu kvalitnú fotografiu. Batéria sa nedá vymeniť kvôli kovovému krytu, ktorý je zaliaty. Pri používaní aplikácií telefón sa prehrieva, a možno na ňom upražiť vajíčka. Najväčšia nevýhoda bola tá, že v telefóne nedržala nabíjačka, čo znamená, že človek nemohol používať telefón, keď bol v nabíjačke, pretože sa stále vyberala.(stalo sa mi to už aj u predošlého HTC Windows phone 8s.

Jediné plus je, že telefón mal aktualizáciu na Adnroid 5.0 čo zabezpečovalo rýchlosť telefónu a telefón nikdy nesekal, preto som dal hodnotenie 10%.

Ak si všimete tak aj HTC One M8 a HTC One M9 majú rovnaký dizajn.

• Dizajn
    • Rychlost
    • Display
    • Beats Audio
    • 32GB priestoru
    • a ine veci
    • Fotak

Pekny rychly mobil, zvlada viacero funkcii naraz, odporucam. Jedine co mi ide strasne na nervy je fotak, neviem ci to len ja neviem nastavit ale fotky su rozmazane, nejasne. Za tie peniaze si clovek zasluzi lepsi fotak

• Beats Audio (perfektná hudba)
    • Po 20 GB zaplnenej pamate my ani raz nesekol ani nezamrzol.
    • Fotoaparát
    • Celkovy dojem
    • Dobre sa drži v ruke.
    • Predna kamera pri horšiom svetle nefotí az tak dobre.

Hlavným dovodom je prečo som si vybral tento telefon je že ma strašne dobru hudbu:) a z dobrými kvalitnými sluchadkami na nezaplatenie.
    Celkovo reaguje dobre nemrzne.
    Predtým som mál Samsung Galaxy S3 a oprotí tomu tento htc je 100 krá lepší.
    Az možno že samsung robil krajšie fotky cez tu prednu kameru.
    Určite odporucam neomrzí alebo ked už nie M7 tak doplatiť si na M8 alebo už M9 a z M9 neni o čom :)

• +kvalita prevedenia
    • +dobre sklo
    • +rychle čreva
    • -tak tlacitko uzamknutia by mohlo byt napravo
    • -bateria
    • -foťák v tme

mobil mam 2 roky, v podstate ako vyšiel. Som s nim spokojny. Par krat mi aj spadol, ale vydrzalo ako sklo tak hlinikovy obal. Rychlost je slusna, ja hry velmi nevyuzivam, ale viem, ze okrem porehrievania nemal HW problem. Update na lollipop, vlastne motivy, sense update potesil. Je to v sucasnosti 05-2015 vyborna kupa za ten peniaz. Ja som prerobil pausalom a mobil ma tak vysiel urcite viac. Neda mi povedat len kritiku na baterku, ze je slaba a tiez fotak fotí v tmavsom prostredi do fialova, takze to je nic.