HTC One S

Pridať recenziu

Priemer z 291 hodnotení.

Smartphone - Android telefon - HTC - dotykové - Android 4.0 - 1.5 GHz - 1024 MB - 16384 MB - 4.3 "

Mobilný telefón HTC One S je vybavený vysoko výkonným dvojjadrovým procesorom zaisťujúcim bleskurýchle surfovanie po webe a dokonale plynulé hranie. To všetko na komfortnom 4,3... viac »

Do obchodu na Webtelefony

240,00 €

Recenzie HTC One S

58% (169)
23% (67)
9% (29)
5% (14)
4% (12)

(56 z 57 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú )

Podľa môjho vkusu doteraz najlepší HTC telefón, a všeobecne jeden z najlepších dnes dostupných. Komu príde One X priveľký, tento mu môže prísť ideálny. Pri kúpe telefónu ale treba dávať pozor, v oficiálnej slovenskej distribúcii sa predáva model Z560e, ktorý ma starší dvojjadrový Snapdragon S3 proce... Zobraziť celú recenziu

Všetky recenzie HTC One S

david

david

Pridané: 20. októbra 2014

• perfektny
  • pozor ked spadne na zem...draha oprava

perfektny

Pridané: 10. septembra 2014

(Upravené 10. septembra 2014)

• naprd klavesnica
  • ani nový sense nevydaju na to čuráci
  • baterka hnev fuč
  • neskutočne naprd tlačítko HOME ...

za tie love dačo viac by som čakal

Peto

Peto

Pridané: 5. septembra 2014

• rychly
  • svizny
  • velmi tenky
  • prekrasny display a farby
  • idealny do vrecka
  • mohla by byt silnejsia baterka
  • automaticke stlacanie tlacidla home, chyba v 90% tohto modelu, zneprijemnuje to pracu s nim, neda sa to opravit, HTC sa na to vykaslali !!! oprava nie je

nebyt toho auto.stlacania home tlacidla tzv. helicoptering tak je to za tu cenu luxusny telefon, tuto chybu robi len v prepnuti do GSM siete, v rezime WCDMA to nerobi. Kto nepouziva 2G siet nech nevaha ho kupit, je to super mobil

Pridané: 13. augusta 2014

• vsetko
  • ked padne je pici ....

Nech Vam to nepada.

Luk4s

Luk4s

Pridané: 12. augusta 2014

• Mám ho rok aj pol a vsetko v poriadku na sucastnu dobu stiha perfektne vsetko a rychlo
  • Rozhranie je uplne pohodlne
  • Nenasiel som ziadne chyby na nom
  • Nema ziadne proti, a co tu ludia pisu proti su asi nejaky fajnsmekeri alebo co ,alebo sa im nevydaril model
  • Baterka vydrzi malo? po roku aj pol 3 dni tak ehm

Vyborny telefon ak by si ho mam kupit znova, urcite to urobim, je to najlepsi telefon zatial co som mal. Je rychly , nemrzne, zvladne vsetky hry, GPS, ma velmi kvalitny fotak, robi neskutocne pekne fotky a videa.Tak ano skrabanceky su ale dal som silikonove puzdro a vsetko v poriadku. Ma Gorilla glass a uplne super vyzera aj teraz

miki

miki

Pridané: 23. júla 2014

• dobrý display,
  • pekné fotky
  • tenké telo
  • rýchle reakcie
  • rozumný pomer cena výkon
  • dosť vidno každučký škrabanček

hodnotím po roku, hlavný nedostatok ak nie je telefón v púzdre stačí málo a vidno škrabanec a dosť odporúčam hneď kúpiť púzdro, tento mobill už nedostáva žiadne aktualizácie, gps trochu trva načítanie ale potom ide plynulo a dobre, fotky sú pekné za denného svetla potom uz horšie, a zvuk priemerny ale na sluchatka super pre normalneho používatela je to super vec

Ján

Ján

Pridané: 24. júna 2014

• Perfektný mobil za dobrú cenu. Kvalitný fotoaparát a video. Odporúčam kúpiť.

Potreboval som mobil na 2 sim, tak tento predám za 130€ .
je v záruke, komplet v krabici -nabíjačka, datový kábel, stereosluchátka. 0903990005

Pavol

Pavol

Pridané: 19. mája 2014

• Krasny dizajn kupoval som ho v decembri 2013 a dizajnovo je stale velmi pekny aj na dnesnu dobu..Taktiez vykonovo predbieha este vela smartphonov v dnesnej strednej triede...Skoda len toho ze som ziskal kusok s procesorom s3 no aj tak je velmi vykonny aj na niektore dnesne hry..Je pravda ze sa troska zahrieva ale nevidim to ako velky minus..Najvacsie bod davam za hlinnikovu konstrukciu ktora je maximalne pevna a krasna taktiez velky bod za pouzite sklo Gorila glass na ktorom dodnes nemam jediny skrabanec a nosim ho bez folie len v puzdre..Zvuk Beats Audio je krasny pokial hladate telefon perfektny na hudbu tento kusok je ta spravna volba..Fotoaparat?Moc nefotim ale je na velmi dobrej urovni...Nechystam sa tak lahko menit...Som viac menej taky sredny uzivatel smartphonov ktory si viac potrpi na krasny dizajn a plynuly chod operacneho systemu bez zasekov mrznuti a padania systemu...Tento smartphon ako jediny po dlhej dobe moje ocakavania splnil ide krasne svizne preto ho mozem len odporucit kazdemu co pozaduje od telefonu presne to iste co ja :) dufam ze moj nazor pomoze pri vybere toho spravneho smartphonu..

Hodnotim velmi dobre a tymto aj One S odporucam kazdemu co ocakava krasny dizajn pevnu konstrukciu a svizny system....

Pridané: 7. mája 2014

• všetko

skúsenosti po roku a troch mesiacoch :rýchle vybitie, GPS nefinguje, sam ide na net, pred zdvihnutím a skončením hovoru a už pri manipulácii začne blikať nedá sa zložiť sam fotí. 3x oprave- stále to iste. Poznám ďalších čo ho majú a majú tie iste problémy. Jednoducho ŠROT.

• Nie (8)

www.androidmarket.cz

Pridané: 15. februára 2014

Recenze HTC One S: zlatá střední třída | Androidmarket.cz

Tchaj-wanská společnost HTC se pokouší o obnovu své zašlé slávy. Jedním z pokusů je modelová řada smartphonů One. Do této modelové řady patří nejlevnější HTC One V, za střední třídu dnes recenzovaný HTC One S a za tu nejvyšší HTC One X. Celá tato modelová řada je na trhu zhruba rok. HTC One S používám více než půl roku a podle mě má uživateli stále ještě co nabídnout. Nebudu předbíhat a podíváme se na recenzi.

Celá recenzia na www.androidmarket.cz
David šurgala

David šurgala

Pridané: 17. januára 2014

• perfektný vo všetkom :-)
  • slaba bateria

pomer cena a výkon na jednotku.

Palkopalko

Palkopalko

Pridané: 8. decembra 2013

(Upravené 8. decembra 2013)

• fotoaparát
  • pamäť 16GB mi stačilo úplne
  • ľahký
  • mne sa nikdy nesekol
  • displej
  • povrch,lebo keď spadne,tak pekne vidno ten škrabanec
  • baterka(ale to asi každý mobil už)
  • hlasitosť reprákov je doplaču

Tento mobil som mal zo všetkých najradšej,radšj ako Lumiu 920.Nemusí sadnúť každému ale odporúčam.

Jozef

Jozef

Pridané: 30. októbra 2013

• rychly, pekne fotky
  • nic

vsetko slape ako hodinky, nemal som s nim ziadny preblem
super mobil od super znacky HTC<3

Pridané: 29. októbra 2013

• ľahučký, rýchly, dobrá cena, dobrý fotoaparát
  • žiadne

telefon je ľahučký a tenučký ako keby to bola hračka ale rýchlo sa dá na to zvyknúť. Ináč je rýchly, nemrzne, fotoaparát robí pekneé fotky. U mňa spokojnosť

Ivan

Pridané: 5. októbra 2013

• rychlost procesora, velkost display, rozlisenie,viditelnost aj na svetle, Bateria drzi 2 a pol dna v pohode,
  • zohrieva sa pri dlhsom hrani hier,ale pri dlhodobej zatazi, taktiez pri nabijani.Pamat sa neda rozsirit kartou.

Super stroj za prijatelne peniaze.

netovinky.com

Pridané: 28. septembra 2013

Beats odkoupilo zpět podíl, který vlastnilo HTC » Netovinky

Společnost Beats je známa výrobou kvalitních zvukových zařízení. Nejvíc se asi proslavila díky spolupráci s Dr. Dre, se kterým vydala několik druhů sluchátek i mini reproduktor. V poslední době je tato společnost známa, díky spoluprací s mobilní společností HTC, kde služba Beats Audio je až do teď. Více informací naleznete v celém článku.

Celá recenzia na netovinky.com

• odolnost
  • ergonomia
  • fotoparat
  • HTC Sense - stabilny a svizny
  • chyba rozsirenie pamate SD kartou

Myslim ze najlepsi pomer cena/vykon na vrchole strednej triedy.

DeeJay

Pridané: 13. septembra 2013

• Hlavne super rychlost a fotak. Neuveris aky je tenky kym ho nemas v ruke.
  • skoro nic, nikde nepisu ale beats audio nefunguje na reprakoch v telefone len ked nieco pripojis.

Najlepsi produkt na pomer cena/kvalita

Janci

Pridané: 9. septembra 2013

Zakúpený v DIGIPARTNER.sk

• dobrý pomer cena výkon
  • zohnal som verziu s procesorom S4, lepsia vydrz baterky ako u S3 (1,7Ghz)
  • velmi zle padne do ruky
  • v strede tenky a mierne prehnuty presne opacne ako by bolo vhodne
  • android 4.1.1
  • htc sense 4.5 (chyba 5)
  • starsi model
  • nejake drobne bugy suvisiace zrejme s dohravanym SK jazykom EG: landscape klavesnica ma dva Z a ziadny Y

ak sa rozhodujete nad kupov tohoto telefonu, a hlavne ak ide o verziu s procesorom S3 - 99% dostupnej ponkuy na slovensku, (zatial z istotou viem ze S4 distribuovali len mp3.sk a digipartner.sk), zvazte racej novinku, HTC Desire 500, ide novinku za super cenu, oproti One S jej nechyba ziadna podstatnejsia funkcia, ma uz nove prostredie sence5, a procesor v kombinacii s baterkov davaju dlhsiu vydrz a porovnatelny vykon, takisto displej s mensim zozlisenim vo vyhotoveni super LCD2 vyzera prirodzenejsie a jemnost je pri priamom porovnani nerozoznatelna

• Áno (7)

Stano

Pridané: 8. septembra 2013

Zakúpený v Shoppie.sk

• Kvalitné spracovanie výrobku.
  • Veľkosť mobilu.
  • Ešte neviem.

Zatiaľ som s výrobkom spokojný.

vladors

Pridané: 25. augusta 2013

Zakúpený v MP3.sk

zatial vsetko ok a dufam ze to takto ostane :)

nepotrebujemeno

nepotrebujemeno

Pridané: 20. augusta 2013

(Upravené 20. augusta 2013)

• fotoaparát

odporúčam

Roman

Roman

Pridané: 19. augusta 2013

(Upravené 19. augusta 2013)

• vsetko,super
  • nic

dokonca lepsi ako one x,reakcie procesora su perfektne

Overený zákazník HEJ.sk

Lukas

Pridané: 12. augusta 2013

Zakúpený v HEJ.sk

• rychle reakcie, vyborny fotak, tenka konstrukcia
  • velmi za zahrieva, baterka vydrzi v priemere 1 a 1/2 dna

Hlavnymi kladmi su pre mna rychle reakcie telefonu, vyborny fotak, tenka konstrukcia a pekny displej. Medzi zapory by som zaradil prilisne zohrievanie telefonu pri vacsom zatazeni procesoru a/alebo nabijani, a slabu vydrz baterie. Napriek tomu si vsak myslim, ze to je solidny telefon.

Pridané: 1. augusta 2013

• kovové, tenké telo
  • veľký displej
  • renomovaná značka
  • slabá výdrž baterie pri aktívnom používaní smartphonu

- kvalitný značkový smartphon za prijateľnú cenu
- bezproblémový chod
- dvojjadro si poradí so všetkými aplikáciami i hramy
- beatsaudio + kvalitné slúchadlá (nutnosť dokúpiť) kvalitný zážitok

Nibik

Nibik

Pridané: 21. júla 2013

skvely mobil, zatial by som nemenil za nič, max htc one x

Krytik

Krytik

Pridané: 18. júla 2013

• Dizajn
  • Kvalitný displej
  • Fotoaparát s možnosťou nahrávania videí vo Full HD
  • Primeraná veľkosť, akurát do kapsy a ovládať sa dá pomerne dobre aj jednou rukou
  • OS
  • Zvuk, beats audio je samozrejmosť
  • Pevne zabudovaná batéria
  • Nepodporuje SD karty, mne však pamäť zatiaľ postačuje

HTC One S som kúpil asi pred mesiacom za polovicu pôvodnej ceny a nemôžem si ho zatiaľ vynachváliť. Aj keď je to už rok starý model stále vyzerá sviežo, takže sa oplatí kúpiť aj teraz keď je cenovo dostupnejší. Vlastním verziu so starším typom procesora, napriek tomu nemám zatiaľ žiadne problémy. Batéria vydrží štandartne jeden deň, škoda len že je pevne zabudovaná. HTC One S môžem ale iba odporúčiť. :)

Overený zákazník MobilPC

Pridané: 12. júla 2013

Zakúpený v MobilPC

• fotak!! extremne rychly fotak. kvalitne HD video s fakt rychlym zaostrovanim.
  • rychly procesor, este mi ten mobil ani raz nesekol
  • dizajn, velmi pohodlne sa drzi v ruke
  • nemam proti nemu zatial nic naozaj, velmi dobry mobil :)
  • klasika vydrz baterie
  • nepodporuje pamatove karty, nie som ale ziadny datovy extremista a so spravnym pristupom ponuknuta pamat staci

produkt odporucam. bola tu diskusia ohladom procesorov s3 a s4. vacsina obchodov na slovensku ponuka s3-jku co je slabsi procesor, no obchod MobilPC ponuka (asi ako jediny sa slovensku) S4!! co som zistil az doma, pretoze som bol v tom ze na slovensku su iba s3jky a s4 z australie sa mi nechcelo cakat...
k mobilu: rychle rekacie, dobre prostredie, kvalitny dizajn a materialy, fotak extremne rychly, fotky su nadpriemerne. mne uplne staci a to nie som priemerny pouzivatel, ktory ani nevie co sa da z mobilu dostat...

Pridané: 7. júla 2013

kvalita zodpovedá cene

Overený zákazník Mobilné telefóny

MG

Pridané: 24. júna 2013

Zakúpený v Mobilné telefóny

product splnil to co mal

Pridané: 17. júna 2013

Zakúpený v Shoppie.sk

• spĺňa všetko, čo od smartfónu očakávam:
  • výkon
  • výdrž batérie
  • na zadnom kryte sa po dvoch dňoch objavili malé biele bodky odkývajúce hliníkové telo

HTC ma znovu nesklamalo :)

Boris Miezga

Boris Miezga

Pridané: 9. júna 2013

• Aktualizácia na android 4.1.1 Jelly Bean
  • HTC Sense 4+ pre mňa graficky najkrajšie užívateľské prostredie
  • výkonný 1,5-1,7 GHz procesor (S4,S3)
  • hrúbka iba 7,8 mm, elegantný dizajn
  • 4,3" Super Amoled Displej s dostačujúcim rozlíšením 540X960 a dobrou viditeľnosťou aj v exteriéri
  • Gorilla Glass
  • kvalitný 8 MPx foťák s BSI snímačom, sekvenčným snímaním a full HD videom s množstvom ďalších nastavení
  • rýchlosť a plynulosť celého systému
  • kvalitný zvukový výstup + Beats Audio
  • sekundárny mikrofón redukujúci okolitý šum
  • 1 GB RAM
  • grafika Adreno 220-225 (S3-S4) zvláda aj graficky náročné hry
  • slabšia hlasitosť zadného reproduktoru a FM rádia cez slúchadlá
  • chýbajúci slot na SD karty
  • nevymeniteľná batéria
  • chýbajúca podpora LTE a NFC
  • povrchová hlinníková úprava je príjemná na dotyk ale ľahko sa poškriabe + u čiernej verzie možnosť lúpania farby
  • predná kamera len vo VGA rozlíšení (0,3 MPx)
  • displej s Pentile maticou (viditeľné pixely pri písme)
  • občas problém s automatickým zaostrením u videa dôsledkom čoho sa obraz na pár sekúnd rozmaže (tento problém som u Sensationu nemal) - stáva sa to väčšinou v horšie osvetlenom interiéri a pri rýchlejšom pohybe kamery alebo natáčaného objektu (zviera, človek)

Až na pár drobných nedostatkov výborný telefón. Je to už moje tretie HTC (HD2, Sensation) a narozdiel od tých dvoch predchádzajúcich tento nezamŕza a nestráca svižnosť ani s plnou pamäťou od hier, aplikácii, cez hudbu, filmy, fotky a videá. Skrátka slúži tak ako má a som s ním spokojný. Mám šedú verziu so starším procesorom S3 takže výdrž batérie hodnotím ako priemernú. Je lepšia než na staršom Sensatione takže u mňa žiaden problém. Väčšinou vydrží bez problémov celý deň.

• Áno (10)

• rychlost reakcii
  • tenky dizajn (8mm)
  • skvely displej (4,3")
  • 8mpx fotak
  • najnovsi android 4.1 a htc sense.
  • GPS, wifi, LED
  • pri ciernej verzi sa mi zadny kryt osuchal aj napriek tomu ze telefon nosim nonstop v kozenom vysuvacom puzdre.
  • telefon sa predava v dvoch HW a to slabsim procesoroom S3 a silnejsim S4 za rovnaku cenu.
  • chyba slot pre SD kartu
  • mala vnutorna pamet a len 2 Gb pre instalaciu aplikacii
  • chyba NFC
  • iba 0,3 mpx predna kamera

Aj napriek tomu ze sa tento mobil predava v dvoch verziach procesoru a to S3 a S4 nelutujem kupu slabsej. Mobil vpohode reaguje, niesu s nim problemy v rychlosti a reakciach co povazujem za velmi dolezite. Pri kupe telefonu som kladol doraz aj na dizajn, hrubku zariadenia a vahu a tento mi uplne vyhovuje. Vyzdvihnut mozem displej ktory je v porovnani napr s HTC Evo na ovela ovela vyssej urovni co sa tika podania farieb. Ako som spominal nevyhodou ciernej verzie je slaba povrchova uprava s ktorou sa treba zmierit ze telefon sa po case osucha aj keby ste ho nosili vo vate. V pomere cena/ kvalita produkt odporucam som snim napriek vsetkym proti spokojny a v blizkej dobe neplanujem kupu noveho telefonu, myslim ze s tymto si vystacim este aspon 2 roky urcite. Htc One S odporucam hlavne mladsim ludom ktorym niesu smartfony cudzie.

robi

Pridané: 20. mája 2013

(Upravené 20. mája 2013)

• Funguje,pomer ceny a výkonu
  • Zatiaľ nič

super telefón za dobrú cenu.

Michal Roman

Michal Roman

Pridané: 12. mája 2013

(Upravené 12. mája 2013)

• Velmi dobry vykon, silny procesor
  • vyborny fotak
  • rychla odozva, ziadne mrznutie ani dlhe cakanie
  • super vykon pri hrach aj aplikaciach
  • vyborny zvuk vdaka BeatsAudio
  • Mozno slabsia vydrz baterie, aj ked oproti mojmu predoslemu smartfonu ma vydrz prijemne prekvapila
  • Velmi nachylny na skrabance

Jednoznacne by som odporucil hlavne pre vynikajuci vykon a stabilitu systemu

Pridané: 10. mája 2013

Zakúpený v MP3.sk

som spokojny s tovarom aj sluzbami

anonym

anonym

Pridané: 9. mája 2013

• Dobry fotak .
  • Vykon.
  • Super mobil :-) .

Ten kokot co napisal ze nema fm radio je fakt kokot. Este hovoril ze htc nema na apple a na samsung htc je popularna znacka.

Daniel

Pridané: 28. apríla 2013

Zakúpený v MP3.sk

• Dizajn, rozmery, rýchly foťák a hlavne procesor
  • CZ jazyk, brand na nemecký telekom

Určite sa oplatí táto verzia aj keď je drahšia o 50 €. Je tam novší procesor ktorý tak neťahá baterku a mobil sa skoro vôbec nezahrieva pri hraní hier alebo prehliadaní internetu - porovnávam s SGS 2 ktorý som mal rok a pol. Prekvapil ma aj foťák ktorý fotí dosť rýchlo, celkovo aj telefón je svižný a vôbec nemrzne. Ako mínus uvádzam brand na nemecký telekom ktorý tam pridal zopár nepotrebných aplikácií a tie ich otravné zvučky a logá pri zapínaní telefónu. No a musím si vystačiť s češtinou. Teoreticky by sa to dalo vyriešiť zmenou softu za originál HTC kde je aj slovenčina a niesú tam tie nezmysly od telekomu, tak možno niekedy. Baterka mi vydrží 2 dni keďže nepoužívam FB a podobné somariny. Nákup určite neľutujem, je to výborný a veľmi pekný telefón.

Ecko Peter Krakovský

Ecko Peter Krakovský

Pridané: 26. apríla 2013

• 4,3" Super Amoled Displej (príjemný, hladký)
  • +Konštrukcia
  • + Povrchová úprava Microarc oxidation, moc príjemné na dotyk a vydrží dlho
  • +Gorilla Glass
  • +16GB (12GB využiteľnej pamäte)
  • +1GB RAM
  • +Vynikajúci objektív - Fotoaparát so širokými možnosťami výbornou výslednou kvalitou + FullHD video
  • +Prostredie
  • +Plynulosť
  • +Android 4.1.1 už v základe
  • +Dobre sedí do ruky
  • +Podpora hudobných formátov (upraviteľné prehrávačom)
  • odporúčam poweramp + flac = WAU !!!
  • +Výber príslušenstva v obchodoch
  • +Slušné balenie a kvalita príslušenstva
  • batéria...proste smartphone
  • pri analógových hodinách a posúvaní sa medzi obrazovkami skočí čas na aktuálny a je to do oka bijúce, škoda...
  • privítal by som viac továrenských a viac upravovateľných widgetov, ale na nete je ich kopa
  • zatiaľ nič výraznejšie

Hľadal som telefón v cenovke okolo 250,-
- Samsung galaxy s3 mini - nudný, nič navyše, taká priemerná "istotka", Galaxy S2 zase moc starý, S2 plus tiež nič navyše..
-Windows Phone určite žiadny
-Huawei.. neviem ako majú určite super zariadenia ale ... proste si niesom istý ani podporou, servisom atď....
- Sony Xperia S relatívne lepší displej, na mňa príliž chladný, lepší foťák? Tiež relatívne a dizajn .... nie pre mňa
najviac ma asi zaujal LG optimus l9 ale konštrukcia a bez ochranného skla 2GB voľného miesta, micro sd je síce za pár šušňov dneska ale keď som si zrátal tieto drobnosti tak som mile rád priplatil 49,- a mal všetko po kope bez nadbytočného dopĺňania nedostatkov. Nehovoriac o takmer nemožnosti sa dostať k nejakému slušnému príslušenstvu Toto splnil HTC One S na jednotku. A či riešiť o 50 eur drahší model s výkonnejším procesorom? Okolo procesoru to bola jedna veľká bublina a ak Vám nejde vyslovene o hranie sa najnáročnejších hier, nie že by to tu nešlo, tak nevidím zmysel si priplácať 50 eur za lepší procesor. Ak niekto chce mobil na hranie sa - LG 4x HD s Tegrou 3 je nato ako stvorený cena 320,- + - dokúpiť baterku a je to ideálne riešenie pre "hráčov". A za s cenovkou okolo 350,- sa už oplatí rozmýšľať nad oveľa lepšími modelmi s full hd displejom, 4jadrom atď. Toto je taký zlatý kompromis pre nie extra náročných.
Kto chce smartphone s dobrou konštrukciou, veľmi pekným displejom, slušnou pamäťou na občasné počúvanie hudby, ktoré dokáže pozitívne prekvapiť, na občasné fotenie, ktoré tiež prekvapí rozmanitosťou funkcií aj kvalitou + podporou širokého príslušenstva obchodoch vrelo odporúčam. Ja som na 110% spokojný.

• Áno (23)

LukasMarko

Pridané: 21. marca 2013

Zakúpený v MP3.sk

• Naozaj veľmi precízne vyladeny systém (rýchle rakcie telefonu aj keď ho máte plne zaprataný aplikáciami)
  • Android 4.0 ktorý mi ihneť po 5 dňoch používania ponúkol aktualizáciu na verziu 4.1.1. a htc sense 4.0 , ktorý som takisto aktualizoval na verziu 4.0+ a dostal som krajšie prostredie , lepšie vlastnosti fotoaparátu a tuším sa mi toršku zdá že aj rýchlejšie načítanie internetových stránok. ďalej som získal HTC media link HD a beats audio(síce nechápem prečo som to tam pri verzii 4.0 nemal keď to mobil ponúka vo svojej vývabe ) ale už to tam mám tak som spokojný .
  • Pekný , kvalitný display.Ani príliž veľký , ani príliž malý.Rozlíšenie 540X960 , ktoré vam dá naozaj , naozaj veĺmi krásne pozadie na displeji alebo tzv.živý walpaper, napríklad veľmi krásna je zemeguĺa , ktorá sa pomali otáča , vidíte tam krásne kontinety , mračná , sem tam prebehne nejaká tá planéta :) no nádhera volačo..
  • pekné vyzvánacie tóny od výrobcu.žiadne vŕzgance a pizúkanie.naozaj veĺmi pekné , dokonca som si na zvonenie nedal ani žiadnu vlastnú MP3-ku . ale nechal som jeden z vyzvánacích tónov od výrobcu.
  • Dost rýchli procesor , ak ste pripojení cez Wifi tak načítanie stránok je naozaj rýchle.dá sa povedať že tam sa ani o načítaní nedá hovoriť, len kliknete a stránka sa vám ihneť otvorý.No ak ste cez 3G trošku to už trvá . cca 3-5 sekúnd.ale žiadna hrôza..
  • 8 Mpix foťák , ktorý robí fakt že krásne fotky.Najlepšie na tom je že si nahrávate video vo Full HD kvalite a popritom fotíte :) Foťák je tak rýchli že sa mi pár krát stalo že som podržal spúšť foťáku trochu dlhšie a narobilo mi to hneť ale 6 fotiek namiesto jednej :D potom som musel vymazávať :) takže bacha na to :)
  • Telefón je naozaj veĺmi tenký .myslím že zatial najtenší mobil.
  • batéria- baterku ohodnotím tak na 80% . Mne stačí . v kuse niečo z mobilom robím a vydrží mi tak 24 hodín.Dobé na tom je že si môžete pozrieť stav batérie a pekne vám ukáže koľko vám mobil bude ešte žiť :) a ak si stiahnete aplikáciu bateria asistent tak vám ukáže koľko vám mobil vydrži pri jednotlivých aktivitách . napr počúvanie hudby 2 hodiny , fotenie 5 hodín , surfovanie na nete 2 hodiny. Proste to tam máte tak rozpísané.
  • Pevné hliníkové telo.Na to že to je hliník je dosť ľahký.
  • Ais len to že je len vo dvoch farbách . ja mam čierni ten vyzerá naozaj luxusne. ale tá druhá farba. no nič moc.

pre stredne náročného užívateľa ako som aj ja je to mobil ako vyšitý . tenký ,ľahký , rýchly , foťák 100 % ní , na android je plno perfektných aplikácii. pomer cena / výkon = oplatí sa .HTC ONE S v čiernej farbe priťahuje oči okolia.. Ja som s kúpou spokojní na 110 %. Hlavnými konkurentmi sú mu, myslím že iphone 4s(400 €) , Samsung galaxy s3 (350€)..

• Áno (17)
  • Nie (6)
Overený zákazník HEJ.sk

Pridané: 5. marca 2013

Zakúpený v HEJ.sk

• pevné telo, procesor svižný, zatiaľ aj celkom spokojnosť s výdržou batérie, displej-výborné farby
  • lepšie sluchátka mohli byť, vysoká cena

peter

Pridané: 4. februára 2013

• dobrý displej
  • rýchlosť chipsetu
  • kompaktné rozmery
  • lepšia výdrž na batériu (Z520e)
  • zapínanie displeja napájacím tlačítkom

Pridané: 2. februára 2013

• Skvely pomer cena vykon
  • Slabsia vydrz baterie, ale to je pri vsetkych smartfonoch.

Odporucam vsetkym

• rýchlosť
  • software
  • foťák
  • ...
  • Všetko čo má mať ideálny smartphone.
  • iba 12gb dostupnej pamata ktorý sa nedá rozšíriť.Jedine dropboxom kde je 25GB ale iba ONLINE.
  • asi po hodine hrania sa na zadnej strane zahreje

doporučujem

Pridané: 18. januára 2013

Zakúpený v DIGIPARTNER.sk

• vykon, sparacovanie funkcie cena v internetovom obchode
  • zatial nič

vynikajuci fon

Pridané: 1. januára 2013

• foťak a HD camera
  • amoled displej
  • Android 4.0
  • hrúbka iba 7,9 mm
  • Pamäť bež možnosti rozšírenia kartou
  • Vstavaná batéria

dobrý pomer telefon / cena

asixx

asixx

Pridané: 15. decembra 2012

(Upravené 24. januára 2014)

• velmi dobrý telefon... nemam ziadne vyhrady
  • foto kvalita.. kamera tak isto...
  • akurat vydrž baterie ale nič hrozne...

odporúčam každému....spokojnosť nadovšetko

• Nie (13)