HTC Sensation

Pridať recenziu

Priemer z 258 hodnotení.

Smartphone - Android telefon - HTC - dotykové - Android 2 - 1.2 GHz - 768 MB - 4.3 " - 960 x 540

Prvé HTC s dvojjadrovým procesorom určené pre Európu. Vo vnútri okrem toho ukrýva operačnú pamäť 768 MB. Pýšiť sa môže 8 Mpix fotoaparátom s nahrávaním full HD videa. Smartfón... viac »

Kde kúpiť

od 179,99 €

Recenzie HTC Sensation

74% (191)
17% (42)
4% (11)
3% (6)
3% (8)

(19 z 20 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú )

Všetky recenzie HTC Sensation

Šimon

Šimon

Pridané: 26. júna 2014

• Fotoaparat
  • Dotik je niekedy nepresny
  • Casto sa restartuje
  • Mrzne

Ak si date donho viacej aplikacii tak zacne mrznut a bude sa vam restartovatvat aj 2x za den.

• Áno

• Odolné telo
  • Výkonný
  • Často sa resetuje
  • Neskutečne sa prehrieva
  • Displej nereaguje optimalne na dotyk

Skusil som ....fajn ale vrátím sa k samsungu

Eduard Belan

Eduard Belan

Pridané: 29. decembra 2012

• KRASNY a velky displejProcesor dual core.Svizne reakcie.Konstrukia pevna.displej chraneny sklom Gorilla glas.Predna kamera s funkciou zrkadlo.Vyborny fotoaparat a natacanie videa.Moznost pouzit ako baterku.
  • Slaba bateria a velmi tiche hlasne prehravanie.Pocas hovoru vypina zvuk volajuceho,Mikrofon slaby.Chyba spust fotoaparatuNeviem preco sa uz nemontuju merace hovorov a srav

Kupil som si ho pre jeho pevnu konstrukciu,krasny a chraneny displej,rychle reakcie na dotyk.Moznost 32gb pametovky.S HTC Sensation pati medzi drahsie mobily.Hodi sa pre kazdu prilezitost.Prekvapi ma obcasne vypadnute zvuku.Som priemerny uzivatel tohto produktu,co sa ty konkurencie su na tom lepie sony xperie,niektore napr.xpera T,Acro s,S.Co sa tyka funkcnosti je to vynikajuci smartfon a hodi sa pre kazdeho.

Miro

Pridané: 24. októbra 2012

Zakúpený v HEJ.sk

• Vynikajúci displej a dobrý fotoaparát
  • Neustále vypisuje chyby systému, zamŕza a reštartuje sa, mikrofón dlho nevydrží, priemerná výdrž batérie.

Telefon nie je zlý na klasické používanie. No ja aktívne užívam telefón pri práci a tu má telefón slabé stránky. Najhoršie je že je nespoľahlivý a často sa kazí.

• Nie (9)

adoba

Pridané: 3. septembra 2012

• mal som doposial iba mobili značky nokia, preto som zatiaľ HTV sensation nadšený... nedá sa to porovnať. super rýchli,troško oproti nokii zložitejší,ale dá sa na to zvyknúť.
  • úplne slabá batéria, preto je nutné mať externý zdroj,prípadne druhú batériu

zatiaľ spokojnosť

• Android 4.0.3
  • dvojjadrový procesor
  • rýchle reakcie
  • 1080p video perfektnej kvality
  • permanentne "horúci" (mal som Desire HD a Sensation je teplejší rádovo aj o 10 stupňov...občas to spôsobí vypnutie aplikácie)
  • "tichý" zadný reproduktor
  • síce 8 MPx ale fotky sú niekedy dosť ponuré a neostré

Sensation som si bral po roku vlastníctva Desire HD a nesklamal ma. Vedel som do čoho idem a aj napriek tomu, že som počul o jeho prehrievaní zaujal ma vyšší výkon. Musím povedať, že naozaj sa až príliš zahrieva a veľa kusov bolo aj reklamovaných, našťastie to nebol môj prípad. Android 4.0.3 je bezchybný, reakcie sú rýchle a svižné. Pri hraní náročnejších hier (Dead Trigger, Mass Effect) sa po vypnutí hry musí znova načítať Sense, nakoľko tieto hry vyžadujú veľa RAM (pre užívateľa je dostupných o 17 MB menej ako v Desire HD - vyvažuje to dvojjadrový procesor). Je z neho aj perfektná mobilná kancelária. Natáčanie Full HD videa je extrémnej kvality (lepšie som zatiaľ nevidel). Cenovo sa šplhá na stále prijateľných cca 350€, čo je za smartfón s týmito špecifikáciami veľmi príjemná cena. Zamrzel ma len o 8 decibelov tichší reproduktor ako u Desire HD, čo hlavne v mestskom ruchu môže spôsobiť, že ho proste nebudete počuť zvoniť ani na maximálnej hlasitosti.

• Áno (7)
anonimko

anonimko

Pridané: 10. augusta 2012

• Vsetko nanom je super
  • Trosku sa priehreva

Odporucam Ho kupit super mobil.

• Nie (7)
GABI

GABI

Pridané: 14. júla 2012

• os 4.0.3
  • rozlisenie,farby dispeja,ful hd video,predna vga kamera
  • dual cor 1,2 GHz
  • super lcd displej
  • 4,3 displej
  • hmotnost...ale to je vpoctate nic
  • a trochu sa prehreje
  • vydrz baterie
  • niesom si isti ale nema hdmi kabel

odporucam narocnejsim uzivatelom...
ale TELEFON JE SUPER

Pridané: 30. júna 2012

vyborny pomer vykon/cena

• Áno

Bc. Lesňáková Anna

Pridané: 25. júna 2012

• Vzhľadovo pekný, rýchly, nemrzne, široké možnosti využitia, pekné fotografie so živými farbami, nabitá batéria mi vydrží 3 dni
  • dobre som si vybrala
  • Elegantný, niečo iné ako som mala, nové skúsenosti a vlastný rast
  • Žiadne nepoznám

Tento produkt som si vybrala na odporúčanie
Týždeň som nosila 2 telefóny, lebo ovládanie HCT som si musela skúšať, mala som operačný system Symbian a sú rozdielne
Hodí sa pre každého, ktorý ide s vývojom a dobou
Hodí sa na každú príležitosť
Kvalita zodpovedá cene a ešte bola v akcii, dobrá kúpa
moje očakávania naplno splnila

Jaro

Pridané: 16. mája 2012

• Vynikajuci vykon
  • nemrzne narozdiel od Samsungu SII
  • WIFI je perfektne a bezproblemove!
  • Tento telefon treba vediet spravne nakonfigurovat a baterka vydrzi kludne aj tri dni (a to s tym ze pouzivam kazdy den WIFI a mobilny internet zopar telefonatov + sem tam niejaka hra)
  • Android 4.0
  • Display je perfektny a v pohode citatelny na slnku (treba si zaskrtnut automaticky jas nie ho znizit na minimum s tym ze usetrim trosku baterku a potom nadavat)
  • HTC sense
  • Dobry fotak s dualnym LED bleskom
  • HTC je firma ktora sa zaobera len vyrobou mobilnych telefonov a nie chladniciek praciek a televizorov co je aj vidiet :)
  • Mohli dat aktualizaciu sense tiez 4.0
  • Trosku sa zahrieva pri hrani 3D hier ( notebook sa vam nezahrieva pri hrani hier ?)

Je to vynikajuci multimedialny telefon, rychle a presne ovladanie nezasekava sa, nemrzne. Skvele vyhotovenie. RAM a ROM by mohli byt vacsie ale vobec to nieje taka tragedia ako to opisuju v niektorych recenziach. Telefon mam 5 mesiacov a stale mam kopu volnej ROM a doteraz sa mi nestalo aby mi telefon sekal alebo reagoval spomalene. Obcas po pouziti aplikacie vyzadujucej vela RAM sa restartol Sense ale tych 25 sekund prezijem. Kupu tohoto telefonu urcite odporucam.

Krutoman

Krutoman

Pridané: 19. marca 2012

• Cena , výkon , vybavenie .
  • Pri nabíjaní od 0 do 40 % nefunguje správne dotiková plocha .

Mám ho už pol roka a som s ním uplne spokojní , Všetko si prehrám , stiahnem , upravím . Dosť mi to nahradilo NB .

• Nie (6)

Pridané: 4. marca 2012

(Upravené 4. marca 2012)

• Všetko. Vznikajúci mobil s množstvom funkcií.
  • Super dizajn a spracovanie.
  • Dodávaná slabá batéria.

Od existencie mobilov som už vystriedal 32 telefonov. Musím povedať že HTC Sensation je najlepší čo som mal doteraz.
Prednosťou je množstvo aplikácií zadarmo, oproti I phonu.
Je rýchly, spoľahlivý a všetko čo sa o ňom píše sa zakladá na pravde.
Chcem len poradiť v nasledujúcich bodoch:
Vymeňte batériu za 2450 mAh, vydrží vám na jedno nabitie skoro 3 dni.
Vypnite nonstop 3 G signál, používajte ho len keď ho potrebujete,inak len GSM pripojenie. 3 G je žrút baterie !!! A spôsobuje prehrievanie !!!
Wi-fi pripojenie je bezvadné, závisí ale od sily signálu.
Bez problémov ho používam na bankové operácie,surfovanie či on-line nákupy. Mal som aj Samsung Galaxy S II, ale sa mi prehrieval a nemal toľko funkcií ako HTC.
Treba sa s ním pohrať a prídete na to že je to momentálne najlepší produkt na trhu.

• Áno (11)

Pridané: 1. marca 2012

(Upravené 1. marca 2012)

• výkon
  • rozsiahle možnosti úprav ROM
  • rozlíšenie a veľkosť displeja
  • kapacita baterky
  • zle utesnený displej (viď. nižšie)
  • čitateľnosť displeja na slnku

Výkon Sensationu brzdí jeho OS, ktorý nedokáže naplno využiť jeho dual-core CPU. Našťastie sa to s príchodom ICS zmení. Ďalej ma trocha sklamalo mechanické spracovanie. Pod dotykovú vrstvu sa často dostáva prach. Dá sa to riešiť reklamáciou, ale je to nepríjemné. U niektorých modelov sa telo telefónu začne prepadávať do zadného krytu, čo sa dá vyriešiť kusom izolačnej pásky, ale aj tak...

Každopádne po odstránení týchto nedostatkov niet mobilu čo vyčítať, keďže v pomere výkon/kapacita batérie bude ešte nejaký čas neprekonaný (jedine telefónmi s AMOLED displayom, ktoré majú nižšiu spotrebu).

Určite nieje určený pre ľudí, ktorí pred tým vlastnili jednoduchú nokiu, alebo niečo podobné. Cieľová skupina sú skôr technicky vzdatnejší ľudia, ktorým nebude robiť problém ovládanie a aj zvládnu využiť jeho výkon.

Pridané: 24. februára 2012

• vykon
  • disajn
  • velky display
  • slusny fotoaparat
  • full HD video
  • vydrz baterie

Skvely telefon pre ludi ktori chcu naozaj svoj telefon vyuzivat na maximum. Nepoznam nikoho kto by co i len na chvilku olutoval ze tento model vlastni. Kto to mysli so smartphonom vazne, tak je toto pre neho skvela volba

• Áno (9)
Overený zákazník NovéMobily.sk

Jofo67

Pridané: 15. februára 2012

Zakúpený v NovéMobily.sk

• dobra kvalita spracovania, velky displej
  • rychla odozva softwaru
  • extremne slaba vydrz baterie /dan za velky displej/

S dizajnom i funkcnostou som spokojny, len treba mat pri sebe stale nabijacku, resp. USB kabel.

MATUS

MATUS

Pridané: 11. februára 2012

• LCD full HD prehravanie filmov cez kabel na TV
  • skvely zvuk
  • okamzite reakcie ziadne cakanie pri otvarani alebo zatvarani aplikacii
  • vydrz baterie 2 dni pri plnom nasadeni ale musi byt dobra aplikacia na redukovanie pamate co ovlivnuje spotrebu
  • perfektny fotak a svetlost
  • vela app. prehladne a prisposobive menu
  • kompletne pouzivanie ako pc pripajanie do siete cez vsetky moznosti nema konkurenta
  • vyborna navigacia
  • cena aj ked mne problem nerobila isiel som po nom
  • trosku nadrozmerny ale zvykol som si rychlo

HTC alebo HIGH TECH COMPUTER

SENSATION alebo VSESTRANNY

nic mu nechyba ak sa niekto stazuje na vydrz baterie len zle hladal spravnu aplikaciu. Zo vsetkych hladisk nema konkurenta ziaden Iphone alebo kopia Iphonu samsung galaxy su to neprakticke telefony pre deti ak niekto chce poriadny telefon co sa tyka pomoci pri praci ako IT alebo Manager odporucam.

Co sa pamete tyka tak isto staci jedna sikovna aplikacia a clovek ma k dispozicii hned 240mega.

neviem naco je komu 544mega ked mu je aj to malo nech si kupi tablet ale ten do vacku neschova

Martina

Martina

Pridané: 8. februára 2012

(Upravené 7. júla 2012)

• Dobrý foťák
  • natáčanie v full HD
  • Display
  • Pri používaní sa velmi rýchlo prehreje
  • Nemá ani rok a už je poriadne "mimo"

Myslím že tento telefón osloví každého už na prvý pohľad,je elegantný a má výborné funkcie. Určite pred kúpou tohto telefonu si prečítajte pár recenzií, lebo nie každému vyhovuje. Moj nemá ešte ani rok, a už mu šibe, či už sa mi stiahne lišta len do polovice, kliknem na niakú ikonu na ploche a stále sa mi sťahuje lišta, strašne sa prehrieva, nemôžete na ňom hrať dlhšie než pol hodinu lebo vám asi zhoria ruky. Natáčanie aj fotky sú super, ale určite nie je dobrý na fotenie v tme, keďže ISO sa dá nastaviť len na 800, tak ale je to telefon, nie foťák. Ako sa tu píše že zvuk je krištálovo čistý, tak to určite nie je pravda.Nie je síce zlý, ale ani výborný. Ak ho nastavím na najhlasnejšie, ide tak ako môj predchádzajúci telefon na jednotke (úplne najslabšie). Je velký, s nádherným displayom čo je pre mňa plus, no pre niekho nemusí byť.

Pridané: 7. februára 2012

• kvalitny display
  • kvalitny hardware
  • 8mpx fotoaparat
  • android 2.3.3
  • pomerne slaba vydrz baterie
  • bez ochrannej folie/puzdra
  • maly problem s pripojitelnostou wifi pri nespravnom drzani

rozhodne odporucam kazdemu kto je sa povazuje za narocneho uzivatela. uspokoji hracov aj tych ktory ho potrebuju na pracu. Jedinou nevyhodou je kratka zivotnost baterie takze stale treba mat po ruke usb kabel/dock. nastal mensi problem pri pripojeni na wifi pri zlom drzani. Na to, ze ide o pomerne velke zariadenie, moze prekvapit pohodlnym drzanim ktore sa da hodnotit ako "padne presne do dlane". je potrebne dokupit ochrannu folie displeja.

Pridané: 19. januára 2012

• rychly a vykonny,
  • moj prvy smartphone ... musel som si zvykat na ovladanie
  • dlhsie trva prisposobenie kedze je tam vela moznosti :)
  • vydrz baterky je cca den :(

dlho som rozmyslal nad smartphonom,
som velmi spokojny
po tyzdni zoznamovania a testovania som si vsimol akurat vydrz baterky ... kazdy den treba nabijat

Game

Game

Pridané: 14. januára 2012

• Super telefon
  • presiel som z desire na tuto petelicu a som nadmieru spokojny
  • ta baterka

Doporucujem

Overený zákazník Electro World

Pridané: 12. januára 2012

Zakúpený v Electro World

• m boéoderny špičkový telefon 100 bodov

maximalna spokojnosť kvalita výborný produkt perfektné používanie odporučujem všetkým ktorý na to majú

Roman

Pridané: 10. januára 2012

• Kvalita spracovania
  • HTC Sense
  • množstvo funkcií
  • Hlavná nevýhoda - katastrofálne nízka výdrž batérie
  • bez hardvérového tlačidla

Dával by som si hlavne pozor na výdrž batérie, inak veľmi kvalitné spracovanie produktu s hliníkovým telom, dobrý displej, ešte neviem ako to bude s čitateľnostou na priamom slnku

inak kvalitný produkt

Pridané: 3. januára 2012

Zakúpený v DIGIPARTNER.sk

• OS: Android 2.3.3 (Teraz 2.3.4, ale bude dostať 4.0 ICS)
  • Dvojjadrový procesor 1,2 GHz.
  • Rozlíšenie displeja 540 x 960 b. uhlopriečka 4,3'' Gorilla Glass.
  • Fotoaparát 8 Mpix.
  • HDMI v rámci microUSB (MHL) konektora.
  • Kvalitné spracovanie.
  • Batéria má kapacitu iba 1520 mAh. Ale dá sa kúpiť aj 1900 mAh (Anker)

HTC Sensation naplnil takmer na 100% moje očakávania.

• Áno (12)

• Rýchly procesor
  • Jednoduché ovládanie
  • HTC Sense
  • Rýchle sťahovanie
  • Prepracovaný weather widget a mnoho iného
  • Slabšia výdrž batérie

Môj vianočný darček. Veľmi som sa naň tešil a musím povedať, že sa oplatilo čakať. Vynikajúci mobil, jednoznačne najlepší spomedzi všetkých, ktoré som mal a to som vyskúšal už všeličo, od SE, cez iPhones až po Samsungy. Výborný fotoaparát/kamera vo vysokej kvalite, prístup na internet bezproblémový, všetko šlape na maximálnej rýchlosti, nič na mobile neseká ani nemrzne. Jednoznačne najlepší mobil, aký som kedy držal v ruke. Jediná chybička je batéria, ktorú musím nabíjať každý deň, ale to je už pri TOP smartfónoch normálne, najmä ak sa naplno využívajú jeho funkcie.

• Áno (19)

• skvely displej
  • rychly procesor
  • kvalitny zvuk
  • vydrz baterie

Musim povedat, ze HTC Sensation nenesie svoj nazov len tak. Je skutocne senzacny. Uprimne, nemam moc skusenosti s mob. tel., predtym pouzivane telefony mali tak max symbian s40 :D a teda ked mi v ruke pristal HTC S., bol som uneseny. A som uneseny doteraz.
Ovladanie je jednoduche, avsak na menu si treba zvyknut. Niekedy chcem nieco nastavit, a mam problem to najst :) Prostredie je vsak dost dobre spracovane a velmi lahko sa na neho zvyka. Uplne fascinovany som zostal pri pozerani filmu, obraz je nadherny, zvuk cisty.
Pri prehliadani web stranok niekedy zabudam, ze som "len" na mobile a chcem kliknut myskou :)
Trochu by som ale vytkol vydrz baterie, ktora skutocne dostava do tela! Planujem kupit 1950mAh bateriu a skusim, o kolko viac vydrzi. Ak sa s telefonom hram (internet, hudba, hry a pod.) tak ho mozem aj dvakrat za den nabijat. To sa vsak da dost ocakavat od takeho vykonneho telefonu, akym je HTC Sensation.
Doporucujem z vlastnej skusenosti :)

• Áno (11)
Overený zákazník Epicentrum.sk

Rasto

Pridané: 30. decembra 2011

Zakúpený v Epicentrum.sk

• Spoľahlivosť, rýchlosť, jednoduchá obsluha, integrita skeletu, softwareová ponuka a mnoho ďalších.
  • Výdrž baterky

Skvelý pomocník.

pietro

Pridané: 22. decembra 2011

• 8MPx foto
  • Full HD video
  • rychlost telefonu (2jadrovy CPU)
  • perfetkny displej (citatelnost na slnku zatial netestovana :-))

- vyborny telefon
- intuitivne ovladanie
- vela moznosti nastavenia

Sharky

Pridané: 7. novembra 2011

Zakúpený v HEJ.sk

• superrychly, vela manazerskych funkcii
  • relativne slaba vydrz baterie

funkcnost, lahka obsluha, rychlost, e-mail klient, velky display, jednoznacne odporucam! velmi dobry pomer cena-uzitkova hodnota, jedina slabina-baterka je vyvazena mnohymi inymi kvalitami a jednoduchostou obsluhy.

• Áno (7)
Overený zákazník gsm-shop.sk

Martin Muráň

Pridané: 5. novembra 2011

Zakúpený v gsm-shop.sk

• Je to rýchly a kvalitný telefón
  • Málo vydrží bateria

Pridané: 24. októbra 2011

Zakúpený v HEJ.sk

• výkon, dizajn, jemnosť displeja, kvalita spracovania
  • vyššia cena

výborný displej na dlhé čítanie e-kníh, alebo web stránok a celkovo pohodlná práca s internetom

Patrik

Pridané: 18. októbra 2011

• jednoduché ovládanie
  • kvalitné spracovanie
  • výdrž batérie
  • slabšia viditeľnosť displeja na slnku, ale stále je to prijateľné

Vedel som čo chcem a presne to som dostal. Výdrž batérie je dobrá. Batéria mi vydržala pri celodennom používaní - pozeranie filmov, počúvanie hudby, použivanie internetu. Strata signálu nieje vôbec problém, nakoľko sa síce čiarky pri signále stratia, ale na samotné využívanie telefónu to nemá vplyv.
Je to skvelý telefón, ktorý mi pár rokov vydrži.

Tressilian

Pridané: 27. augusta 2011

• Dual core
  • HTC sense (zrut RAM)
  • oproti GALAXY S II slaba RAM pamat
  • Vydrz telefonu na jedno nabitie
  • Pri vacsej zatazi menu aj filmy sekaju, nepochopim ako moze dat niekto na trh telefon ktory nevie prehrat film vo vysokom rozliseni bez sekania (staci mat otvorene 2-3 aplikacie) a stanovit tak vysoku cenu

Za tu cenu podla mna jednoznacne galaxy s II. Ja mam dojem ze HTC sa snazi napodobnovat APPLE s ich iphonmi ktory vdaka dobremu marketingu si stanovia cenu o 250eur vyssiu ako je jeho realna hodnota.

• Áno (12)
  • Nie (13)
pitr37

pitr37

Pridané: 31. júla 2011

• Dizajn,dispej,značka,najlepší telefon na trhu u nás
  • cena,inak nič

• Grafika
  • Procesor
  • Kvalitné multimédia
  • Výdrž

tento fonik odporucam kazdemu. je to ten najvydarenejsi mobil na svete. som s nim nadmieru spokojný este sa mi ani raz nic nepokazilo co sa mi stavalo u inych mobilov velmi casto. lahucko sa ovlada video ja velmi kvalitne a fotky tiez. zvuk medii cisty a pri telefonovani je aj pri slabsom signale fobre pocut.
a pre marcela je to len chyba kusu

Michal

Michal

Pridané: 24. júna 2011

Ahoj marcel, mam zaujem, vieme sa dohodnut? misko.jessko@gmail.com

• Nie (7)

Pridané: 23. júna 2011

• jednoznačne ma oslovil....fakt skvelý pomer kvality, príslušenstva a ceny...=)

v jednoduchosti je krása..=D cena je už len krásny doplnok súladu..=D

• Nie (5)

• display
  • výdrž batérie cca. 5-6 hodín
  • nepoužiteľná WIFI
  • neštandardné prehrievanie

Tekže, nikomu neodporúčam kúpu tohto telefónu. Je to obyčajná sračka, ktorá vydrží cca. 5 hodín pri bežnom používaní. Wifi je absolútne nepoužiteľná - akonáhle dám do telefónu simkartu stále vypadáva. Chyba sa prejavuje len ak je v telefóne simka. Bez simky je to OK. Telefón sa neštandardne prehrieva. Voči androidu nemám žiadnu námietku. Lepší systém ako má Nokia.
PS: som užívateľ Nokie N8 a Iphone 4.
Kto chce, nech sa u mňa prihlási. Telefón s radosťou predám za 450 éčok.

• Áno (16)
  • Nie (30)
nemcek

nemcek

Pridané: 8. júna 2011

(Upravené 8. júna 2011)

• vydrz, rychlost, dizajn, kvalita

kupoval som tiez na mp3.sk a ja tam slovencinu mam, telefon je super kvalitny, mal som tiez i9100 od samsungu, no z htc som spokojnejsii, celu moju recenziu na tieto telefony najdete v prilozenych linkoch
HTC SENSATION : http://www.mp3.sk...
Samsung i9100 : http://www.mp3.sk...

Pridané: 2. júna 2011

Ci ma alebo nema slovencinu nezalezi od telefonu ale od verzie androidu.Preto napr.Desire nema slovencinu v.2.1 a Desire S ma slovencinu lebo je tam android 2.3 ako ma aj Sensation

• Nie (5)

• All
  • Nezistene

Takze k Slovenčine .... v HTC je SK jazyk už som to zistil ... Aj v Agem-e kupite tento telefon so Slovenským jazykom takže to nieje problem ... aaa co sa týka toho zadneho krytu co tu niekto spominal - Pokial nebudes meniť SIM a Micro SD kartu kazdy tyzden tak sa stým nemoze nič stat ... preto hladam obchod kde mi k mobilu daju aj Sim kartu aby som sa do toho už nemusel srať ........ A tááá vydrž telefonu by zaujimala aj mna please pište kto s týmto telefonom má skusenosti kolko vydrzi baterka ! Ďakujem

pato

pato

(Upravené 7. júna 2011)

• asi vsetko okrem ( najdete v proti)
  • velmy dlhy cas kym sa zapne , ked si pozerate menu tak seka a niektore aplikacie alebo vigety zobrazuje necele ak ho niekto ma tak my prosim napiste ci sa mylim toto som totiz zistil zo vsetkych videi ktore my to potvrdili

bateria uz spominaneho telefonu htc sensation ma kapacitu 1521mAh , ked je telefon novy tak jasne ze nezostane len tak nedotknuty ! :) a preto sa vam aj zda ze jeho bateria nevydrzi dlho ale pravdou je opak pri kazdodennom beznom pouzivani vydrzi tyzden prip viac podla toho ako telefon vyuzivate tak asi tak a prosim vas ak sa dozviete nejake nove spravy o htc sensation tak prosim piste! :D

• Áno (15)
  • Nie (9)
Darky

Darky

Pridané: 1. júna 2011

Koľko vydrží baterka a pri akom používaní?

• Nie (10)

Pridané: 30. mája 2011

(Upravené 30. mája 2011)

• All
  • Sk jazyk chýba

ja teda teraz fakt neviem ci mam pockať na tých operatorov ako je T-mobile, Orange .... pretoze u niektorých telefonoch HTC som sa stretol so Slovenským jazykom aj od kamaratov som to pocul ze ma SK jazyk dokonca aj na niektorých forach bolo ze uz davaju do HTC SK jazyk tak neviem ci teraz mam cakat kým dojde do Orange-u alebo ho kupit teraz ... som v neistote a bolo by to dost zlee keby som teraz kupil Sensation s CZ jazykom a predsa by dosiel so Slovenským jazykom :((

Pridané: 29. mája 2011

(Upravené 29. mája 2011)

• skvelý multimediálny telefón
  • rýchle reakcie a sťahovanie z netu
  • elegantný dizajn
  • výborná kvalita nahrávaného videa
  • zatiaľ o žiadnych neviem

Určite odporúčam tento telefón všetkým, ktorí milujú dokonalosť. Je to určite najlepší telefón súčasnosti.
Telefón som si kúpil v tomto obchode www.bwelecronics.sk a ako bonus som dostal aj 8 GB pamäťovú kartu + mi ho dodali v BA do 6 hodín od objednania.

• Áno (13)

Zobrazujem 1 - 50 zo 62 recenzií [ 1 ] 2