Huawei D2

• -nič

Má všetko ak nie viac oproti iPhonu a Samsungu,
    super spoľahlivý, a polovica ich ceny

• , zakúpené v Electro World

• Vsetko mate na uvodnych obrazovkach, neexistuje ziadne menu..
    • Sviznost systemu
    • Naozaj silna baterka
    • Skvela cena (momentálne sa da zohntat za cca 280€)
    • 4 jadra
    • Krasne foto
    • Pri dlhsom pouzivani mensie zahrievanie ale klamali by sme, keby sme povedali, ze ine modely prehrievanie nemaju..
    • Zatial slabsia podpora s upgradom na Android 4.2 pripadne 4.4..

Pre toho, kto nechce do telefonu vrazat velke love, je Ascend D2 skvelou volbou, ktora uspokoji aj narocnejsieho uzivatela.. Ja nehravam hry a ked uz, tak ozaj minimalne ale na moje pouzivanie je to TOP..

Konštrukcia
1.5 GHz
WiFi
Bluetooth
GPS modul

5" smartphone so špičkovou výbavou • rozlíšenie 1920 × 1080 pixelov • štvorjadrový procesor 1,5 GHz • 2 GB RAM • vnútorná pamäť 32 GB • zadný fotoaparát 13 Mpix (AF, LED, BSI) • predná webkamera 1,3 Mpix • odolnosť IP54 • batéria s kapacitou 3000 mAh • WiFi • GPS • Bluetooth 4.0 • 3G (HSPA +) • Android 4.1 Jelly Bean • hmotnosť 170 gramov Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

vsetko super, som velmi spokojna , odporucam

• parametre

Aj keď na množstvo používateľov môže Huawei Ascend D2 pôsobiť rozpačito, jedná sa o konkurencieschopný model s vyššou odolnosťou proti prachu a vode, kvalitným displejom, široko prispôsobiteľným rozhraním, výnimočným reproduktorom a fotoaparátom s vysokou citlivosťou a verným podaním farieb. V neposlednom rade je nutné spomenúť aj batériu s obdivuhodnou výdržou, kvalitné slúchadlá a redukciu z microUSB na USB priamo v balení. Medzi jeho hlavné nevýhody patrí hlavne staršia generácia štvorjadrového procesora a nedostatočne optimalizované procesy, spôsobujúce zahrievanie a zníženie výkonu. Ak sa tento problém spolu s oneskorene reagujúcim senzorom jasu podarí výrobcovi odstrániť pomocou dodatočnej aktualizácie, Huawei Ascend D2 sa stane vhodnou voľbou pre náročnejších používateľov, ktorí sa však vedia zmieriť s určitými kompromismi výmenou za nižšiu cenu. V prípade že vás smartfón nezaujal, skúste sa poobzerať po konkurencii v podobe Sony Xperia T, HTC One alebo LG Optimus G.

• Design

• Pevne telo
    • Zasakenosť
    • vydrž baterie
    • velkosť, vaha
    • zle pozorovacie uhly displeja
    • neprimerana cena

Telefon ma velmi nemilo prekvapil, kupoval som ho kvoli výhodnej cene a na prvy pohlad vyhodnemu pomeru cena/vykon, no bohužial su to len papierove hodnoty... Telefon ma problem aj so základnými hramy a pritom stoji 350€ za ktore si kludne kupiť LG G2, HTC One, SGS4 a to sa s týmto šuntom neda ani len porovnať...
    Telefon ma na dnešne pomery velke rozmery a vahu, neprimerane sa zahrieva a neutiahne prakticky ziadne hry. Moj nazor je že napr. Xperia SP s dvojadrovým prrocesorom ma daleko viac výkonu ako to ,,činske štvorjadro"
    Som naozaj rád že sa mi ho podarilo nejakým zazrakom predať na bazoši...
    Predtým som vlastnil Xperiu Z, HTC ONE čo boli daleko lepšie telefony. Po predaji som prešiel LG G2 a na ten nemôžem povedať jedno zle slovo v každom ohlade úplny top s kvelou výdržou baterie...
    Kupe tejto činskej atrapy a oblukom vyhnite, za tie peniaze sa daju zohnať ovela lepšie telefony.

• -Výkon
    • -13M foto
    • -Má úplne všetko
    • -bezkonkurenčná cena
    • -nič

Má všetko ak nie viac oproti iPhonu a Samsungu,
    super spoľahlivý, a polovica ich ceny

• , zakúpené v Electro World

• Vsetko mate na uvodnych obrazovkach, neexistuje ziadne menu..
    • Sviznost systemu
    • Naozaj silna baterka
    • Skvela cena (momentálne sa da zohntat za cca 280€)
    • 4 jadra
    • Krasne foto
    • Zatial slabsia podpora s upgradom na Android 4.2 pripadne 4.4..

• Ascend D2 je prvý smartfón od čínskej spoločnosti Huawei, ktorý má Full HD displej. Má svoje prednosti i neduhy, snaží s...

Zobraziť celú recenziu na digitalportal.sk

• Po dvojtýždňovom testovaní tohto smartfónu mám z neho zmiešané pocity. Sklamal ma výkon štvorjadrového procesoru a miern...

Zobraziť celú recenziu na www.androidnews.sk

• - kvalitne spracovanie, hlinikovy ram, nic nevrzga, gorilla glas sklo, plus od vyroby folia na displeji, zadna strana a rohy zaoblene co zlepsuje ergonomiu, mierne zapusteny objektiv
    • - 5' IPS displej s vernymi farbami, jemne rozlisenie, vyborne pozorovacie uhly, pri max. jase dobra citatelnost na slnku, biela farba skutocne biela, cierna aj napriek tomu ze je to len Lcd je velmi dobra
    • - zvuk z vonkajsieho reproduktoru vyborny, s naznakom basov, nie je plochy, zapnuta funkcia Dolby Digital, ktora funguje pri hudobnom a video prehravaci zvysuje jeho hlasitost, zvuk je kvalitnejsi, repro ma dobru polohu na spodnej bocnej hrane, cize nie je utlmeny
    • - fotoaparat 13mpx vo formate 4:3, 10mpx 16:9, ostre detailne foto, moznost uzavierky hw tlacidlom zvysovania hlasitosti, video taktiez celkom ostre, bez kockatenia :)
    • - huawei nadstavba systemu android mi vyhovuje, vsetko je na hlavnej obrazovke, bez menu pre aplikacie, posunutim ikony aplikacie von z obrazovky je mozne ju hned odinstalovat, senzorove tlacitka nie su klasicky pod displejom ale su jeho sucastou, je moznost ich schovavat, vyhodou je moznost na nich kliknut pri pripojeni mysi, co by sa u senzorovych pod displejom nedalo
    • - 2Gb RAM, v skutocnosti 1,6Gb, po spusteni telefonu ukazuje nieco vyse 1,1 Gb
    • - 32Gb ROM, v skutocnosti 26Gb, bez moznosti pamatovych kariet, ale je mozne pomocou OTG kablika (je uz sucastou prislusenstva) pripojit USB kluc, prip. citacku pamatovych kariet, taktiez funguje bezdrotova klavesnica a mys
    • - zabudovana bateria s kapacitou 3000 mAh, slusna vydrz, percenta miznu pomalsie, vacsinou mi vydrzi cely den na jedno nabitie, ale to uz zalezi na kazdom uzivatelovi na co ten telefon vyuziva, nabijacka 2A, nabitie na 100% trva 120 minut
    • - Gps funguje vyborne, testovane na aplikacii Sygic
    • - procesor je pre mna postacujuci, kedze nezvyknem hravat na telefone hry, pouzitie internetu, prehravanie videa je bez zasekov
    • - na vrchnej strane vedla senzorov sa nachadza informacna dioda, poskytuje info o stave baterie, zmeskanych hovoroch
    • - sluchadlovy konektor na spodnej hrane a usb na hornej, co nemusi vyhovovat napr. pri pouziti navigacie v aute
    • - zahrievanie procesora, dlhsia pauza pri automatickom otacani obrazovky (ale bez zasekov), mensia podpora pre niektore aplikacie, nemusia fungovat spravne, procesor nestiha pri narocnych grafickych hrach
    • - kratky kabel nabijacky
    • - v noci vidno na plastovej zadnej strane slabucke presvitanie, zrejme od displeja, ale to je len chybicka krasy, ktora mne osobne nevadi, kedze je to na zadnej strane, na ktoru sa nepozeram :)
    • - nemoznost vypnut zvuk uzavierky fotoaparatu, niekedy prepaly pri zaberoch na oblohu
    • - nenazrata RAM pamat, urcite by sa zisla nejaka aktualizacia nadstaby systemu
    • - neda sa nadstavit prijem signalu iba cisto na 3G, je to prepinane len automaticky

- spociatku som sa obaval kedze je to telefon cinskej znacky huawei, ale nakoniec ma milo prekvapil, je vidno ze huawei telefony vie robit a zasluzi si byt medzi top znackami sucasnosti, ale aby to bolo vsetko dokonale, mali by este zamakat na svojich procesoroch, alebo radsej pouzivat tie od Qualcomu
    - cize zhrnul by som to tak, ze telefon si aj nadalej ponechavam, nebudem ho predavat, som s nim spokojny, pozitiva nadmieru prevazuju jeho nedostatky, jednoducho treba uznat, ze ziadny telefon nie je 100%ny, ani S4, ani ONE, ani Lg G, ani Z, ani ziadny iny

• 4-jadrový procesor
    • Zvýšená odolnosť voči vode
    • Nadstavba Emotion UI má pekný vzhľad
    • Možnosti a správa widgetov
    • Funkcia skrytia navigačného panelu
    • Správa napájania a jeho možnosti
    • Vrúbkované tlačidlá vypínača a hlasitosti
    • Absencia microSD karty
    • Absencia FM rádia
    • Nutná microSIM karta
    • Zadný lesklý plast je náchylný na otlačky
    • Nedajú sa vypnúť zvuky fotoaparátu (vždy počuť CVAK) a to pomerne hlasno
    • Pomalšie reakcie systému vďaka málo vyladenej nadstavbe Emotion UI

Odporúčam ju každému, kto chce Full HD displej za dostupnejšiu cenu. Je určený náročným, alebo náročnejším užívateľom.