Huawei G6

115 g
Možnosť pamäťovej karty

• , zakúpené v MobilPC.sk

• - prekvapila ma výdrž baterky
    • - foťák je na veľmi slušnej úrovni, porovnaní so sony M2, ktorý je podstatne drahší a fotí podľa môjho názoru otrasne ma tento naozaj potešil.
    • - zatiaľ nič, ale telefón mám krátko

- pomer cena výkon u mňa na výbornú

• Tenký
    • ľahký
    • začína sekať, malo miesta

Spokojná som ale keby som si mala znova vybrať skúsila by som iný typ od Huawei.

• -Nie je az taky velky
    • -Zatial vsetko funguje ako ma
    • -Celkom pekne fotky, predny fotak nad ocakavania
    • -niektore aplikacie maju nastavene povolenie na mobilne data takze ma hned pripojilo a stiahlo peniaze ale da sa to jednoducho vypnut

Konštrukcia
dotykové
Operačný systém
Android
Verzia operačného systému
Android 4.3 (Jelly Bean)
115 g
Možnosť pamäťovej karty

Telefón beží pod operačným systémom Android 4.3 Jelly Bean, ktorý je doplnený o grafickú nadstavbu EMUI 2.0 Lite.

Používanie je pohodlné aj vďaka 4,5" IPS displeju s rozlíšením qHD 960 x 540. Technológia IPS sa vyžnauje skvelými pozorovancím uhlami, jemnými detailami a pestrosťou farieb.

O výkon sa stará až 4 jadrový procesor s taktom 1,2 GHz s 1 GB operačnou pamäťou, čo iste poteší každého, kto chce mať veľa muziky za práce peňazí. Vnútornú 4 GB pamäť si môžete jednoducho rozšíťi micro SDHC kartou až do veľkosti 32 GB, takže pre vašu obľúbenú hudbu, filmy a videá budete mať miesta nadostač.

Součástí výbavy je také kvalitní, automaticky ostřící fotoaparát s rozlišením 8 megapixelů, který funguje zároveň jako digitální HD 720p kamera.

Telefón poteší predným 5 MPX fotoaparátom, takže skypovanie a videohovori budú mať skutočnú kvalitu. Vďaka prisvetľovacej dióde nebude pre váš zadný primárny 8 MPx fotoaparát problém ani tmavé prostredie. Vo výbave nájdete samozrejme aj GPS navigáciu s digitálnym kompasom.

Wifi a Bluetooth sú samozrejmosťou. Vďaka použitej 2000mAh batérii má telefón silnú výdrž.

• Mám ho dva roky a stále perfektne ide
    • Skvelý fotoaparát (predný aj zadný)

Za tú cenu skvelý mobil

• sikovny tenky a praktycky robi dobre fotky
    • trocha mensia vydrz baterky

odporucam menej narocnym

• -Nie je az taky velky
    • -Zatial vsetko funguje ako ma
    • -Celkom pekne fotky, predny fotak nad ocakavania

• všetko :D

Je to výborný mobilný telefón mám ho už rok a stále neseká.

• Cena.
    • Vzhľad.
    • Fotoaparát.
    • V recenziách písali, že celkom dobrý, ale je to bieda.

Kupoval som ho pre manželku, ktorá dosť fotí.
    Ale kvalita foto je sklamanie.
    Ak nepotrebujete kvalitnejší foťák, tak v pohode.
    Aj keď pre seba by som ho určite nekúpil - som trochu náročnejší na výkon.
    Otázne je, či sa dá kúpiť niečo výkonné, vzhľadné a elegantné za cca 150€.

• , zakúpené v Bestcena.sk

• aplikacie
    • celkove spracovanie

odporučam všetkym

• , zakúpené v TPD.sk

Perfektny telefon. Sikovny, krasne foti, je rychly, osobne som mimoriadne spokojna so zn. Huawei

• Úžasné fotky (cez predný aj zadný fotoaparát)
    • dobrý prehľad
    • veľký displej
    • neprehrieva sa
    • skoro všetko :)
    • Veľa aktualizácií hneď po zapnutí
    • nezaoblené hrany (ale je to o zvyku)

Telefón bude mať ešte len týždeň, ale som s ním nadmieru spokojná. Skvelé fotky, dobrý prehľad, žiaden problém. Jediné, čo mi trocha vadilo boli samé aktualizácie a nepotrebné aplikácie. Neustále mi blikala aktualizácia systému, kvôli čomu som sa trocha bála, že sa napokon ani nezapne (viem hlúposť :-D ), ale ide bezproblémovo. :)