Huawei P9 Plus Single SIM

Na prvý pohľad vás určite upúta celokovový design a veľký displej z výnimočného 2,5D skla. Na displeji nájdete funkciu Press Touch, s ktorou telefón dokáže rozoznať veľmi jemné rozdiely v intenzite dotyku a využiť ich pri vyhľadávaní alebo sledovaní detailov. Veľkokapacitná batéria vydrží pracovať omnoho dlhšie, než ste boli doteraz zvyknutí – a rovnako rýchlejšie sa aj nabíja. Ďalšou prednosťou prístroja je profesionálny fotoaparát. Duálny objektív s technológiou Hybrid Focus, dvojjadrový procesor obrazového signálu, procesor na meranie hĺbky obrazu, profesionálny formát RAW a mnoho ďalších funkcií si nemožno neobľúbiť. Luxusné vybavenie telefónu dopĺňa snímač odtlačkov prstov, stereofónny zvuk, trojitý prijímač telefónneho signálu a výborné Wi-Fi pripojenie.

Design a štýl

Prémiový Huawei P9 Plus dokonale podčiarkne váš vycibrený vkus. Designéri, ktorí navrhli tento model, si zaslúžia obdiv a úctu. Telefón ohromí príjemne zaoblenými hranami brúsenými diamantom a celokovovým telom, vytvoreným z leteckého hliníka a najkvalitnejšieho 2,5D skla.

Konštrukcia

• displej
    • citacka odtlackov je velmi rychla
    • zabudovana bateria, avsak ta sa da relativne jednoducho menit
    • chybajuca stabilizacia obrazu, ale aj napriek tomu robi nadherne fotky

Spickovy high-end mobil od firmy Huawei.
    Dokaze vsetko co bezny narocny uzivatel potrebuje. dostatocny multitasking, vsetko kazdodenne ukony zvlada bez problemov. Navigacia funguje OK, konektivita taktiez bez problemov.
    Displej je krasny, farby velmi pekne, na dotyky reaguje pekne.
    Telo mobilu je pevne, len tak lahko sa mobil nerozbije a to mi uz parkrat padol.
    Tento mobil odporucam v podstate aj tym ludom ktori ocakavaju od mobilu vela. Urcite zvlada aj hry, ale tie nehram, takze vykon v tekto oblasti neviem posudit.
    Este aj s odstupom casu - tento model nie je sice najnovsi - stale ponuka dostatok vykonu na vsetky ukony, ktore suvisia s pouzivanim mobilu na dennej, intenzivnej baze.

• , zakúpené v ABCvelkoobchod.sk

• Myslim si ze čína uz dávno prechcala nobl znacky a P9 plus je tomu dôkaz.Elegancia s funkcnostou a spolahlivostou si idu ruka v ruke.
    • Nemam vyhrady voci tejto super vecicke.

Zaujal ma svojim vzhladom - je to ozaj elegan,Po dôslednom skumani parametrov a kladnych recenzii som mu podlahol aj ja a nebanujem.Ma mnozstvo svojskych funkcii ktore som si hned osvojil tak, ze by mi pri inom mobile chybali.
    Snimac odtlacku prsta okamzita reakcia+dalsie moznosti pri pouzivani.Rychlost procesoru je tiez velmi dobra , vsetko pracuje ako ma.
    S produktom som velmi spokojny.

• , zakúpené v Amio.sk

• Kovové spracovanie, slušná výdrž baterie, 5,5 palcovy display, 4 GB RAM, 64 GB úložný priestor, rýchlo nabijanie, dodaný so zadným priehľadným krytom a nasadenou foliou na displayi, dvojitá optika od Leica, dobrá cena, veľká spokojnosť z mojej strany
    • Bez negatív

Android 6.0 (Marshmallow)
162 g
Možnosť pamäťovej karty

Väčší a farebnejší FHD displej

Model sa pýši 5,5palcovým displejom s Full HD rozlíšením s vyššou farebnou saturáciou a intenzívnejším kontrastným pomerom, ktorý zobrazovaný obsah premení na vizuálny zážitok.
Väčší a farebnejší FHD displej

Technológia Press Touch

V oblasti ovládania telefónu sa tento model posúva na celkom novú úroveň. Inovovaná technológia Press Touch dokáže rozoznať veľmi jemné rozdiely v tlaku na displej. Vďaka tejto schopnosti si možno prezerať fotografie a jednoducho približovať ich detaily alebo rýchlejšie získať prístup k svojim obľúbeným aplikáciám.
Technológia Press Touch

Správna batéria, ktorá dlho vydrží

Vďaka veľkokapacitnej batérii 3400 mAh dokáže mobilný telefón pracovať celé hodiny. S technológiou rýchleho nabíjania ho nabijete doslova za okamih.
Správna batéria, ktorá dlho vydrží

Fotoaparát bez kompromisov

Prednosťou Huawei P9 Plus je prelomový duálny fotoaparát, s ktorým vyhotovíte profesionálne zábery aj pri slabom osvetlení. Farby sa stanú skutočnými – čierna bude temne čiernou a biela snehobielou – a to vďaka dvom snímačom, ktoré medzi sebou dokážu dômyselne kombinovať farby. Technológia Hybrid Focus sa postará o neuveriteľne rýchle vyhotovovanie fotografií bez toho, aby stratili na hĺbke či kontraste. Okrem toho vám bude k dispozícii množstvo profesionálnych efektov a režimov ponúkajúcich bezhraničné možnosti.
Fotoaparát bez kompromisov

Za hranicami mobilnej fotografie

Duálny objektív si zaslúži kvalitný výstroj. Na zachytenie záberov profesionálnej kvality vám kompaktné rozmery Huawei P9 Plus ponúknu to najlepšie softwarové a hardwarové vybavenie.
Za hranicami mobilnej fotografie

Dokonale ostré fotografie

O pohotové zaostrovanie a rovnako rýchle spracovanie záberov sa stará kombinácia dvojjadrového procesora obrazového signálu (ISP), digitálneho signálového procesora (DSP) a procesora na meranie hĺbky obrazu. Hybridné zaostrovanie založené na spojení laserového zaostrovania a merania hĺbky a kontrastu fotografii dodá profesionálnu čistotu a hĺbku.
Dokonale ostré fotografie

Množstvo možností

Vychutnajte si pri fotografovaní viac zábavy. Séria doplnkových funkcií zahŕňa režim širokej clony, voľbu filmového módu aj fotografovanie v čiernobielom či profesionálnom režime s manuálnym nastavením jednotlivých parametrov. Očarujúce zábery si možno uložiť v profesionálnom formáte RAW.
Množstvo možností

Portréty vo dne i v noci

S predným 8megapixelovým fotoaparátom obsahujúcim autofocus vyhotovíte zábery aj pri zlých svetelných podmienkach. Vychutnajte si výnimočné selfies a pochváľte sa priateľom!
Portréty vo dne i v noci

Dokonalý zvuk

Telefón vám sprostredkuje ohromujúci stereofónny audio zážitok. Vo vertikálnej polohe prehráva hudbu zo slúchadiel ako vysokofrekvenčný reproduktor. Spolu s reproduktormi pre stredy a basy, ktoré sú umiestnené v spodnej časti telefónu, pokrýva frekvenčné pásmo v rozsahu až do 20 kHz. V horizontálnej polohe si pri počúvaní hudby či sledovaní videí tak vychutnáte mimoriadny zážitok.
Dokonalý zvuk

Snímač odtlačkov prstov

S vylepšeným snímačom odtlačkov prstov odomknete svoj telefón rýchlo, jednoducho a pritom bezpečne.
Snímač odtlačkov prstov

Vždy v dosahu

S trojitou virtuálnou anténou budete v dosahu aj vtedy, keď na to nebudú ideálne podmienky.
Vždy v dosahu

Spoľahlivé pripojenie

Funkcia Wi-Fi+ 2.0 vyberie spomedzi dostupných Wi-Fi sietí vždy tú najspoľahlivejšiu a vy tak zakaždým získate to najlepšie pripojenie.
Spoľahlivé pripojenie

Ďalší v poradí? Ani nápad! Huawei P9 je hotovým pokladom medzi smartphonmi. Konštrukcia telefónu je výnimočne premyslená a vyladená do najmenšieho detailu. V celokovovom, príjemne zaoblenom tele sa ukrýva veľký duch, ktorý sa bude chcieť dostať von. Možno vás očarí úchvatným displejom, možno výnimočným výkonom. Čo vás však nepochybne ohúri, je revolučný fotoaparát, ktorý vďaka dvom šošovkám ponúka nekonečné možnosti. Ak chcete vyhotovovať tie najkvalitnejšie zábery, Huawei P9 je pre vás tou najlepšou voľbou. Budete môcť využiť aj obľúbenú funkciu Dual SIM na obsluhu dvoch telefónnych čísel v jednom zariadení.

• , zakúpené v mobilonline.sk

• rychle nabijanie
    • displej
    • citacka odtlackov je velmi rychla
    • zabudovana bateria, avsak ta sa da relativne jednoducho menit
    • chybajuca stabilizacia obrazu, ale aj napriek tomu robi nadherne fotky

Spickovy high-end mobil od firmy Huawei.
    Displej je krasny, farby velmi pekne, na dotyky reaguje pekne.

• Naša videorecenzia: https://youtu.be/RqE-GgBoD30

Zobraziť video recenziu

• , zakúpené v ABCvelkoobchod.sk

• Nemam vyhrady voci tejto super vecicke.

S produktom som velmi spokojny.

• , zakúpené v Amio.sk

• Bez negatív
  • Huawei P9 Lite tento rok prichádza s očakávaním, že minuloročný úspech predchodcu sa bude opakovať. S cenou 300 € to ale...

Zobraziť celú recenziu na techbox.dennikn.sk

• + KRÁSNY DESIGN, VYROBENÝ Z LEN KVALITNÝCH MATERIÁLOV AKO LETECKÝ HLINÍK + GORILLA GLASS 4
    • + BALENIE OBSAHUJE AJ ORIGINÁLNE OCHRANNÉ PÚZDRO OD HUAWEI
    • + 5,5" FULL HD SUPER AMOLED PRESS TOUCH DISPLEJ S 2.5D ZAOBLENÝM S INTENZITOU 423PPI
    • + VÝKONNÝ HARDWARE MOBILU MOMENTÁLNE JEDEN Z NAJLEPŠÍCH NA TRHU 8JADROVÝ PROCESOR CHIPSET KIRIN 955 4x1,8GHZ a 4x2,5GHZ , ROM: 64GB , RAM: 4GB
    • + OPERAČNÝ SYSTÉM ANDROID 6.0 MARSMALLOW + EMUI 4.1
    • + KVALITNÝ HLAVNÝ FOTOAPARÁT OD LEICA 2x 12 MPIX
    • + KVALITNÝ PREDNÝ 8MPX FOTOAPARÁT NA SELFIE
    • + ULTRA RÝCHLE NABÍJANIE BATÉRIE,INFRAPORT,LTE,NFC,INFORMAČNÁ DIÓDA,RÝCHLA ČÍTAČKA ODTLAČKOV
    • + VEĽMI SILNÝ SPODNÝ REPRODUKTOR S KVALITNÝM ZVUKOM + ZVUK Z HORNÉHO REPRODUKTORA TZV. POKUS O STEREO REPRODUKTORY ALE DOKOPY TO MÁ SLUŠNÝ ZVUK

Mobil som si vybral z dôvodu,že som mal predtým HONOR 7 a zapáčilo sa mi prostredie EMUI ale hlavne čo ma dostalo a načo ma P9 Pluska dostala boli fotoaparáty od svetoznámeho výrobcu fotoaparátov Leica. Ale pekne poporiadku. Mobil som si kúpil prakticky hneď ako prišiel k nám na trh má peknú krabičku a konečne aj kompletné balenie aké by malo byť samozrejmosťou u každého mobilu a t.j. mobil,sieťový adaptér,usb kábel,slúchadlá a ochranný kryt aj keď len klasická plastová vanička s potrebnými výrezmi má však hladký povrch čo môže mať za následok vyšmyknutie z ruky ale vždy lepšie ako nič takže je úplne postačujúce, čo ma však možno trošku zamrzelo je,že už výrobca mohol pridať do balenia aj ochrannú fóliu aj keď fólie sa už ani tak nepoužívajú ale aspoň na tých pár dní čo si kúpite tvrdené sklo na displej by postačila ale tak či tak je mobil v podstate vo "full výbave". Ihneď po vybalený sa mi mobil neskutočne zapáčil a to hlavne tým,že je vyrobený z fakt kvalitných materiálov ako je letecký hliník z ktorého je v podstate celý mobil a displej a zadný fotoaparát,ktorý je pokrytý s najnovšieho Gorillaglass 4. Po zapnutí ma mobil prekvapil veľmi rýchlymi reakciami ale niet sa čo čudovať keďže túto mašinku poháňa najnovší 64bit 8 jadrový prosesor s taktom 4 jadier s 1,8GHZ a 4 jadier s 2,5GHZ k tomu sekunduje 4GB ramka takže mobil šľape ako hodinky bez jediného záseku. Pamäť alebo tzv. ROM je 64GB kde použiteľných je niečo vyše 54GB čo obyčajnému človeku bez problémov stačí a ak by vám to bolo málo dá sa táto pamäť rozšíriť o ďalších 128GB pomocou microSD karty. Operačným systémom je najnovšia verzia Androidu 6.0 Marshmallow s nadstavbou od Huawei známej ako EMUI 4.1 tiež momentálne v najnovšej verzii. Fotoaparát je hlavným lákadlom pri tomto mobile,pretože Huawei v spolupráci so svetovým výrobcom fotoaparátov LEICA vytvorili fakt kvalitný fotoaparát/ty ten sa skladá z dvoch 12MPX šošoviek kde jedna je Monochromatická a druhá RGB a fotí fakt perfektne, krásne ostré fotky či už za svetla alebo tmy. Predný 8MPx fotoaparát je tiež veľmi kvalitný a na selfie ako stvorený. 5,5" Full HD Touch Press Super Amoled displej je ďalším lákadlom na mobile aj keď nemá QHD rozlíšenie ako u konkurentov iných značiek ale tak či tak má krásny ostrý obraz viditeľný aj na ostrejšom slnku a tak či tak tak lepšie,pretože Vám aspoň dlhšie vydrží batéria aj keď skôr ako vyššie rozlíšenie by som prijal vyššiu kapacitu batérie. Čo však beriem za veľké plus je ultra rýchle nabíjanie batérie plnú kapacitu máte za cca 30min na nabíjačke.Reproduktor je jeden silný na spodnej strane mobilu,ktorý má silný a čistý zvuk a tomu dopomáha horný reproduktor na volanie niečo ako pokus o stereo reproduktory ale dokopy to ma fakt dosť slušný,silný a čistý zvuk. Mobil má už novú usb koncovku tzv USB-C takže kábel môžete dať z hocijakej strany nevýhodou je,že nepasujú staršie microUsb káble a nabíjačky. Mobil má všetko čo má mať mobil za takéto peniaze a to LTE,NFC,Informačnú diódu,rýchlu čítačku odtlačkov prstov,press touch displej a hlavne super cenu kde oproti konkurencie,ktorá vo väčsine prípadov však vôbec nemá takéto parametre stojí oveľa viac cca o 100 a viac euro. Možno už chýba len nejaká tá vode a prachu odolnosť.Nemá FM Rádio pre niekoho možno potrebná vec ale ja osobne som nikdy rádio v mobile nepoužíval :) Vrelo odporúčam všetkým,ktorý chcú vymakaný mobil za pomerne pár euro v porovnaní z konkurenciou,ktorú vo väčšine prípadov hlavne predražených značkových mobilov nemôžeme ani nazývať konkurenciou kedže parametrami sa nechytajú :)

• Huawei P9 je jasnou evolúciou predchodcov. Škoda vyššej ceny a chýbajúcej optickej stabilizácie, oceníte však precízne s...

Zobraziť celú recenziu na techbox.dennikn.sk

• Duálny fotoaparát plus kvalitný selfie predný fotoaparát
    • Výborný dizajn (leštený kov)
    • Výborný výkon bez jediného zaváhania
    • 4GB RAM
    • FullHD rozlíšenie úplne postačuje
    • Batéria 3400 mah = veľmi dobrá výdrž plus podpora rýchleho nabíjania, ktoré v porovnaní s klasickou P9 nabíja ozaj rýchlo
    • Irda
    • NFC
    • Čítačka odtlačkov prstov
    • Cena je dosť vysoká, 699, avšak telefón je v porovnaní s kráľmi iných výrobcov ako Samsung Galaxy S7, LG G5, HTC 10, Apple IPhone 6S 32GB, Sony X performance omnoho lepší a za rovnakú cenu. V porovnaní s rovnako veľkými telefónmi, ako Samsung Galaxy Sk Edge, Samsung Galaxy Note 7, Apple IPhone 6S plus je bezkonkurenčný, nakoľko stojí aj o 200 EUR menej a neviem čo viac mi ponúknu vyššie spomenuté telefóny.
    • Škoda chýbajúceho Dual Sim, namiesto pamäťovej karty mohla byť ďalšia SIM, i keď je v ponuke aj dvojsimkova verzia, avšak nie na našom trhu

Takže, mal som nejaké peniažky navyše a rozhodol som sa pre kúpu mobilu. Mnohí si budete búchať dlaňou po čele, že som za čínsky telefón vyhodil 700 EUR, ale ja si búcham po čele pri ľuďoch, ktorí za Samsung, ktorý síce v reklame vyzerá úžasne, ale reálne je to stále iba akože kov a sklo, ktoré poškriabete aj umelou hmotou vyhodia rovnakú sumu a užitočná hodnota je podľa môjho subjektívneho názoru nižšia a ak to vezmeme objektívne, tak S7 má krajší displej, ale p9 plus má lepší fotoaparát, S7 podporuje virtuálnu realitu (obal na mydlo, kam strčíte mobil a potom si to dáte na hlavu), P9 plus má stereo reproduktory. S7 má krásne telo z kovu a skla, avšak je krásne iba dovtedy, kým ho nevezmete do ruky, alebo kým vám nevypadne z vrecka na zem. P9 plus vyzerá konzervativnejsie, avšak to mu na kráse neuberá.

OK, dosť bolo merania si, kto má väčší a podobne.

P9 plus je prerastený telefón, ktorý nebude vyhovovať každému. Prečo som si ho kúpil? Pretože fotoaparát KE úžasný, mal som chvíľu klasickú p9 a fotoaparát robil výborné snímky a hranie sa so clonou je niečo úžasné. Vytkol by som iba chýbajúcu optickú stabilizáciu, avšak pokiaľ nie ste v poslednom štádiu alkoholizmu a netrasú sa Vám ruky, tak výsledné fotografie budú úžasné. Ďalej ma zaujala kapacita pamäte. Telefón má 4gb RAM a 64GB ROM, ktorú si viete rozšíriť pamäťovou kartou. Má výkonný procesor, ktorý síce v antutu netrhá rekordy, avšak výsledok 98000 je viac ako postačujúci na aktuálne dostupné aplikácie a hry. Batéria je dostatočne veľká, samozrejme, prial by som si batériu, ako má Lenovo Vibe P1, avšak to by bol telefón hrubší a ťažší. Hodnota 3400 mah postačuje a s podporou rýchleho nabíjania nie je co riešiť. Čítačka odtlačkov je presná a rýchla.

Na záver, ľudia musia pochopiť, že Huawei už dávno nie je tretotriedna čínska firma produkujúca lacné telefóny. Niekedy sa ľudia smiali zo Samsungov, potom prišiel S3 s množstvom inovácií, S4 už bol bestseller a dnes tu máme s7edge. Rovnako, ako išiel vývoj Samsungu dopredu, išla hore aj cena zariadení. S4 bol top model Samsungu, ak nerátam Note 2 a jeho cena pri predaji začínala na úrovni 660 eur. Dnes tu máme s7 edge, ktorého cena začínala ak sa nemýlim na 799 eur.
    Huawei p9 plus je na úrovni s7 edge, čo sa veľkosti týka a stále je lacnejší o 100 EUR. A Huawei tiež začínal najprv s modelmi p6, potom prišiel p7, ktorý bol bestseller, až nakoniec tu máme p9 za 549 eur a p9 plus za 699 eur, pričom používajú rovnaké technológie, ako etablovane značky, tak prečo by si mali pýtať menej za svoje produkty?

Telefón je úžasný a vrelo ho odporúčam.

• Veľmi dobre spracovanie
    • Rýchlosť neskutočná,ziadne mrznutie a plynulosť systému je paradna,fotak bez konkurenčný ,zaruka 3 roky a 3 mesiace na displej v pripade ze si ho poskodite
    • Asi iba cena

Moj prvy telefon znacky Huawei,zatiaľ max spokojnosť