Lenovo A536

Telefón ponúka moderný dizajn, vysoký výkon, operačný systém Android a množstvo funkcií. Na obrovskom 5palcovom displeji si budete ešte viac užívať prezeranie fotografií a videí, hranie hier alebo prezeranie webových stránok. Vďaka rýchlemu pripojeniu budete môcť naplno využívať všetky možnosti internetu. Telefón je vybavený dvoma fotoaparátmi, s ktorými zachytíte skvelé snímky. Vďaka zabudovanej GPS navigácii sa už nestratíte. GPS funguje aj bez pripojenia k internetu. Veľkou prednosťou je funkcia Dual SIM. To znamená, že v jednom telefóne môžete mať dve SIM karty naraz. S aplikáciami sady DOit budete môcť zdieľať svoje dáta, chrániť telefón pred vírmi a zálohovať kontakty.

Lákavý displej

Hranie hier, chatovanie s priateľmi, sledovanie videí a surfovanie na internete si budete užívať vo veľkom. 5palcový displej vám ponúkne veľký priestor a príťažlivý obraz.

Konštrukcia

148 g
Možnosť pamäťovej karty
Odolné

Výkonný procesor a moderný operačný systém

Štvorjadrový procesor sa stará o plynulý chod operačného systému a urýchľuje multitasking. Môžete s ním plynule hrať náročné hry alebo prehrávať videá vo vysokom rozlíšení. Operačný systém Android poskytuje optimálne využitie operačnej pamäte a vyššiu citlivosť a presnosť dotykového displeja.
Výkonný procesor a moderný operačný systém

Predný a zadný fotoaparát

Foťte alebo natáčajte videá pomocou hlavného 5megapixelového fotoaparátu s automatickým zaostrením, alebo využívajte video hovory pomocou predného fotoaparátu.
Predný a zadný fotoaparát

Rýchle pripojenie HSPA+

S pripojením HSPA+ budete môcť sťahovať dáta rýchlosťou až 21Mb/s. Rýchle pripojenie vám zaistí okamžitý prístup k sociálnym sieťam, plynulé hranie online hier a prehrávanie videa a hudby bez zasekávania.
Rýchle pripojenie HSPA+

Dve SIM karty v jednom telefóne

Používanie dvoch SIM kariet má veľa dôvodov. Prečo ale nosiť dva telefóny? Tento telefón ponúka slot aj pre druhú SIM kartu, takže budete môcť efektívne oddeliť obidve čísla a mať len jeden telefón.
Dve SIM karty v jednom telefóne

Set aplikácií DOit

Využite praktické funkcie sady DOit, S aplikáciou SHAREit môžete bezdrôtovo zdieľať súbory. S aplikáciou Security chráňte svoj telefón pred vírmi a s aplikáciou SYNCit zálohujte svoje kontakty, SMS a výpisy hovorov.
Set aplikácií DOit

Nájde vám cestu aj bez pripojenia k internetu

Satelitný GPS lokátor vám pomôže nájsť tú správnu cestu. Navigovanie funguje aj bez pripojenia k internetovej sieti.
Nájde vám cestu aj bez pripojenia k internetu

Štýlový smartfón Lenovo A536, ktorý je dostupný v čiernej alebo bielej farbe, kombinuje veľký 5" FWVGA displej s najnovším operačným systémom Android™4.4 KitKat a štvorjadrovým procesorom. Či už ide o hru, posielanie správ, sledovanie alebo zdieľanie videí, surfovanie na internete, displej Lenovo A536 ponúka väčší a zábavnejší zážitok.

Najnovšia verzia systému Android™ posúva vďaka optimalizácii pamäte a zlepšeniu odozvy a presnosti dotykovej obrazovky výkon systému na mimoriadne vysokú úroveň. Systém Android 4.4 obsahuje ďalšie inteligentné funkcie a pýši sa novým profesionálnym a pútavým dizajnom. Navyše, vďaka jeho prednej 2 Mpx a zadnej 5 Mpx kamere s automatickým zaostrovaním je snímanie fotografií a zaznamenávanie videí naozaj hračkou.

Prostredníctvom pripojenia HSPA+ a rýchlosti preberania 21 Mb/s poskytuje smartfón A536 okamžitý online prístup k sociálnym sieťam, videám a hudbe. Jeden smartfón a dve telefónne čísla? V Lenovo už ani toto nie je problém – podpora dvoch SIM kariet je pre A536 samozrejmosťou rovnako tak, ako satelitom riadený modul GPS, ktorý spoľahlivo navádza aj bez prístupu k internetu.

• , zakúpené v Alza.sk

• Výdrž baterie
    • Rozlíšenie

• Kupili sme si dva rovnake.
    • Ja cierny,draha biely.
    • Bola na nich super akcia.
    • Slaba vydrz baterie pri pouzivani netu.
    • Slabsi zvuk pri zvoneni.

Na to moje volanie a fotenie to staci.Kolko ludi,tolko chuti.Ludia su stale s niecim nespokojny.Zaklad je sa dovolat,a nie travit s mobilom cely den.Aj ja som bol mlady,mal som cca 20 mobilov,

• Veľký a pomerne kvalitný displej
    • Pomerne dobrý výkon
    • Android/Lenovo
    • Dual Sim
    • Pekný design
    • Mierne prehrievanie pri záťaži
    • Nie veľmi kvalitné fotoaparáty

Telefón je pomerne dobrý, ak nie ste veľmi náročný užívateľ. Môže byť.

• , zakúpené v mobilonline.sk

• jeden tyzden ma vodili za nos

Tento telefón ma sklamal, mala som od neho omnoho väčšie očakávania. Myslím, že značke Lenovo už verná nezostanem a do budúcna sa budem orientovať iným smerom.
    Čo som si robila menší prieskum, asi najlepšie v pomere cena/výkon mi vychádza pre zatiaľ Huawei. :))

• -cenovo O.K
    • -foťak nieje žiadna sláva
    • -baterka najprv vydržala viac ako deň, teraz musím mobil nabíjať 2x denne
    • -často sa zasekáva, tlačítka dole pod dysplayom sa často zaseknú
    • -málo miesta na aplikácie
    • -malý výber krytov a púzdier na tento mobil
    • -kovový rám mobilu sa ľahko zničí/ošúcha
    • -na YouTube sa mi niekedy na začiatku videa zasekne zvuk, takže potom celé video ide s oneskoreným zvukom (ak to pustím znova, zvuk je zasa oneskorený)

Za málo peňazí veľa muziky - na tento mobil to neplatí, je skôr pre nenáročných uživateľov (zavolať, pozrieť sociálne siete a počúvať pesničky na YouTube)
    Mne nestačí, mrzí ma ten foťák a slabá batéria :(

• odolnosť
    • všetko čo sa elektroniky týka

Pokiaľ si chcete tento mobil kúpiť tak odporúčam sa objednať psychiatrovi so zameraním poruchy mozgu oblasti ľavej hemysféri

• - cena
    • - vzhľad
    • - slabá batéria
    • - niekedy sekne a robí si čo chce
    • - nemôžem počúvať cez slúchadlá YouTube pretože to nejde
    • - malá pamäť

Tento mobil by som odporúčala človeku, ktorý používa mobil max. na zavolanie. Neodporúčam pre človeka čo potrebuje mobil či už do práce alebo do školy pretože má málo pamäte a jednak niekedy sekne a robí si čo chce. Tento mobil som používala rok a som viac ako menej nespokojná.

• dizajn
    • cena - kupeny za 92e od O2
    • dual sim
    • vydrz baterie

Kupovany pred rokom, stale fici ako hodinky. Baterka vydrzi v zavislosti od cinnosti, avsak ak pride k 30% po minute vie byt vybita uplne.

• Fotoaparát
    • Rýchlosť
    • A veľa ďalšieho

Veľmi dobrý mobil. Mám ho už cca 3 roky a som nadmieru spokojný. Odporúčam!!!!!!!!!!!!!!!!!