Lenovo A806

Bluetooth
    Dual sim
    GPS modul
    FM rádio

Lenovo A806 čierny 4G LTE FDD, 8-jadrový procesor 1,7GHz, Android 4.4, 2GB RAM, 16GB pamäť, 5.0" Full-HD displej alias Lenovo Golden Warrior A8  Oficiálna EU distribúcia. Telefón je odblokovaný na všetky siete, obsahuje slovenský jazyk a slovenské menu. Cena je konečná s 0% DPH Osobitný režim DPH, podľa § 66 zákona č. 222/2004 Z.z (0% DPH) Záruka 2 roky. K mobilnému telefónu si môžete objednať: -púzdro, -autonabíjačku, -dotykové pero, -pamäťovú kartu, -ochrannú fóliu.

2zákazníci neodporúčajú produkt
    • Naša videorecenzia: https://youtu.be/pgJMxKs3z8A

Zobraziť video recenziu

• martin

novy mobill
      je super ma dobre rozmeri .........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

• výborny , šikovný telefón ktorý určite odporúčam , som s ním naozaj veľmi spokojná, foťák 13 mpix sú super , pamať má veľkú

určite odporúčam kdeže ja mu nemám čo vytknúť , ani malý ani veľký taký akurát

• super foťák , mne osobne ani po roku neseká a to mám v ňom veľa vecí , batéria mi vydrží relatívne dlho

možem odporučiť, proste fajn telefón za fajn cenu

• Tento telefón som si kúpila na vianoce a doteraz sa nesťažujem. Veľmi by som vyzdvihla foťák, prehrávač (nájdete tam rôzne pomôcky, efekty), dizajn, ukladací priestor. Telefón používam denne, ráno počúvanie hudby, cez školu internet, večer zasa počúvanie, vyťažujem ho naplno a stačí mi ho nabíjať 1x denne, čo je super pretože nemôžete čakať, že tieto smartfóny vydržia dllhšie. Mobil sa mi vôbec neseká, mám tam kopu aplikácií a asi 500 pesničiek a dokáže fungovať bez prehrievania. Niekde tu bola recenzia, že sa sám od seba vypína. Mne sa to stalo asi dva krát, ked som tam mala veľmi veľa vecí pootváraných. Objednávala som cez supermobily a nebol žiadny problém. Tefón odporúčam.
      • Hoci som písala, že nabíjanie denne mi nevadí ale tá baterka by mohla byť lepšia. Čo mi vadí viac je nekvalitný zadný kryt, hoci naň si môžete kúpiť obal.

Vcelku fajn telefón, za super cenu. Odporúčam :)

• fotoaparát
      • po polročnom používaní mi seká, je spomalený, vypínajú sa mi aplikácie, je potrebné ho reštartovať každý deň.
      • čínske okná sú samozrejmosťou, no po reklamácii na Supermobily mi bol software prepálený. Odvtedy už konečne mám Google Play, no výdrž baterky sa niekoľkonásobne znížila (nevydrží ani deň pri pasívnom používaní!)
      • Po ďalšej reklamácii mi bolo povedané, že vraj je to ojedinelý chybný software a treba zopakovať reštart na pôvodné nastavenia.

NIKDY VIAC!!!

Uplny cinsky shit

• Aj ja mám tento telefón.Je uplne dostacujuci aj na narocnejsie aplikacie v androide, neseka i dost vydrzi baterka.

Odporucam

• Ja som Lenovo A806 kúpila pred vianocami cez Supermobily a mám úplne opačný názor. Podľa mňa je to jeden z najlepších mobilov, čo som za poslednú dobu mala, za celé 2 mesiace ma ešte ani raz nesklamal a to ho využívam dosť aktívne. Dokonca uvažujem, že ho teraz kúpim dcére k narodeninám.

Ja môžem len doporučiť.

• ten telefon bol určeny pre činsky trh ,aktualizoval sa a mám tam 12 činskych ikon ktore sa nedaju zmazat.nepodporuje SJ ani obchod play

nekupujte ho cez supermobily