Lenovo S860

190 g
Možnosť pamäťovej karty

• pre mňa celkom vhodná veľkosť
    • zatiaľ uspokojivá výdrž batérie
    • Nechápem prečo to je na slovenskom trhu, keď zo slovenčiny tam je možno tak necelých 5%, zbytok angličtina a domovskú stránku hodí v perfektnej čínštine i keď na nálepke je EU conact: ... Slovakia
    • Kedy sa do týchto zariadení dostane podľa platných noriem STN skutočne "jazyk užívateľa"
    • Signál LTE 4G som zatiaľ vôbec nezachytil a v centre Bratislavy lovím cez operátora veľmi často roaming.
    • Nafotené fotky cca 200 veľmi úbohé

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• svizne zatial vsetko pracuje ako ma
    • uvidime deklarovanu vydrz baterie
    • vacsie rozmery

Pouzivam ho dnes len prvy den . . .

Konštrukcia
dotykové
Operačný systém
Android
Verzia operačného systému
Android 4.4 (KitKat)
190 g
Možnosť pamäťovej karty

5,3" smartfón s luxusným telom z hliníka • rozlíšenie 1290 × 720 pixelov • štvorjadrový procesor 1,3 GHz • 2 GB RAM • vnútorná pamäť 16 GB • zadný fotoaparát 8 Mpix (AF, LED) • predná webkamera 1,6 Mpix • Li-Ion batéria o kapacitou 4000 mAh • WiFi • GPS • Dual SIM • 3G • Bluetooth 3.0 • Android 4.4 KitKat • hmotnosť 190 gramov Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

2zákazníci neodporúčajú produkt

• cena,
    • parametre (baterka super, rýchly)
    • bez možnosti SD karty,
    • prvý reklamovaný kvôli blikajúcemu displeju pri najnižšom jase, vymenili mi ho za nový, na ktorom zasaodpája od wifi aj napriek dostatočnému signálu,
    • kopec zbytočných predinštalovaných aplikácií od Lenova

Lenovo má ešte čo dolaďovať...

• svižnosť androidu 4.4.2 kitkat
    • výdrž batérie
    • krásny display
    • neviem, čo tu píšete, ja som problem ešte s GPS nemal
    • zvolte si vhodny launcher, mne sa lenovo launcher nepozdava
    • fotky robí slušné, pred fotením treba kliknúť na display, zaostrí a nech sa páči, krásne
    • obcas blbne slaby signal na oboch SIM

Za tie peniaze sa oplatí.

• perfktný, veľmi dobrá výdrž batérie
    • néma sdhc

• - dlhá výdrž batérie
    • - veľa vlastných nastavení
    • - hliníkový zadný kryt
    • - krásny IPS displej
    • - ťažký telefón (kvôli batériii)
    • - nevyladený Android systém
    • - katastrofálne GPS
    • - chýba Glonass
    • - nemožnosť použíť SD kartu
    • - stále je aktívna len jedna SIM karta

Telefón som používal 2 dni - nakoniec som ho vrátil. Používal som predtým S4 mini duos. Lenovo som si kupoval kvôli batérii - tá ma samozrejme potešila. Problém nastal pri navigácii. GPS fixácia trvala okolo 1 minúty až 1,5 minúty. Po zafixovaní mi síce písalo presnosť na 4 metre, ale skutočnosť bola iná - bol som mimo cca 250m (čo je dosť). Pri mojom kontakte s podporou mi bolo povedané, že chyba je softvérová a mám telefón vymeniť u predajcu! "Softvérová" chyba sa predsa rieši vydaním záplaty a nie výmenou telefónu. Žiaľ na internete som sa dočítal, že chyba je spôsobená použitím procesora Mediatek 6582 - ktorý môže spôsobuje problémy pri fixácii GPS. Telefón som vymenil v NAY (boli veľmi ústretoví), ale vymenil som ho za Acer Zenfone 5 16GB. Taký vyladený Android som už dlho nevidel - všetko fičí ako má. GPS fixácia bez použitia A-GPS bola cca 9 sekúnd - čo je paráda.

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• svizne zatial vsetko pracuje ako ma
    • uvidime deklarovanu vydrz baterie
    • vacsie rozmery

Pouzivam ho dnes len prvy den . . .

• , zakúpené v Alza.sk

• Audio, bater 4000 mAh, foto, 2gb ram,android4.4,designe, cena.
    • Obcas padaju pozerane stranky, prislusenstvo originalne nieje zatial v ponuke.

Vynikajuce audio,bateria.

• , zakúpené v Alza.sk

• jednoznacne baterka s obrovskou vydrzou
    • celkom kvalitne prevedenie
    • hlinikovy zadny kryt
    • velmi dobry full HD zaznam videa
    • uplne postacujuci diplay s peknym a ostrym obrazom
    • najnovsi android
    • ziadne prehrievanie sa
    • rychly nabeh na wifi siet
    • presne a celkom rychle GPS
    • momentalne slaby/ takmer ziadny vyber puzdier, ci obalov - (pomoze ebay)
    • nemoznost vlozit pamatovu kartu

Ta baterka je podla mna bezkonkurence najlepsia v tejto cene. Po 9 dnovom (sice nie intenzivnom) vyuzivani mi stale drzi na polovici kapacity. Pri kupe som sa rozhodoval aj podla ceny, no hlavne podla vydrze. Tento telefon ma okrem full HD displaya asi vsetko, co bezny uzivatel potrebuje. Po nastaveni telefonu je to presne to, co som potreboval a kym sa nepokazi, ide o najlepsiu volbu telefonu v danej cenovej kategorii. Pri starej Xperii x10 mini pro je tato baterka akoby nevybitelna. Cakal som, ze mi bude velkost a hmotnost robit problem a ze si nezvyknem, no mylil som sa a velkost displaya tym padom pekne vyuzijem na GPS navigaciu.