Lenovo Vibe Z2 Pro Dual SIM

EDGE
Typ SIM karty
microSIM

• , zakúpené v Lenovoonline

Ja som nekupoval Lenovo VIBE Z2 PRO ako sa pýtate ale kúpil som Lenovo PHAB Plus.

• , zakúpené v Alza.sk

• Kompaktné kovové telo, výborný fotoaparát
    • Zbytočne veľké rozmery, nevtesná sa do vreciek všetkých oblečení, napr. v lete do vreciek na košeli.
    • Doteraz sa mi nepodarilo k nemu kúpiť kvalitné bezpečné púzdro.
    • Nevhodne umiestnené tlačidlá na boku telefónu, ktoré pri vyťahovaní z púzdra alebo z vrecka spôsobujú prerušenie hovorov a tiež prepínanie displeja do iných módov, ako je potrebné.

Zdá sa mi, že som urobil chybu, keď som si tento mobilný telefón kupoval. Za 500 eur som si mohol kúpiť radšej niečo menšie (ideálne je okolo 5").
    Navyše po cca 6 týždňoch používania,odišla pravá polovina displeja - zostala celkom čierna.Namiesto výmeny celého telefónu, mi po 4 týždňoch vrátili ten pôvodný, s vymenenou základnou doskou. Počas týchto 4 týždňov som musel používať svoj starý mobil bez internetu, lebo predajca mi neposkytol primeranú náhradu. Aj z tohto dôvodu si už viac mobilný telefón v Alze nekúpim.

• , zakúpené v MP3.sk

• - krásny displej
    • - rýchlosť procesora
    • - výdrž
    • - dual sim funguje bez problémov
    • - pamäť
    • - zvuk repro

Mám Vibe Z2 Pro 2 týždne a zatiaľ som max. spokojný.

Konštrukcia
EDGE
Typ SIM karty
microSIM

Profesionálny fotoaparát

Vysokocitlivý zadný fotoaparát smartfónu VIBE Z2 Pro s rozlíšením 16 Mpx, optickým stabilizátorom obrazu a automatickým rozpoznávaním scén je v oblasti technológií fotoaparátov pre mobilné telefóny skokom vpred. Pomocou zdokonaleného objektívu so 6 členmi a snímaču BSI s pomerom 16:9 zachytíte tie najdokonalejšie fotografie aj pri slabom osvetlení. Pomocou najnovšej fotografickej aplikácie SNAPit a profesionálnych funkcií získate kontrolu nad svojimi zábermi – vrátane možnosti pokročilého nastavovania rôznych parametrov a režimov Ultra, Art Night Shot a Ultra Panorama.

Úžasný displej s rozlíšením 2KHD

Vďaka šesťpalcovému displeju s rozlíšením Quad HD (2560 x 1440), ktorým je model VIBE Z2 Pro vybavený, sa pri prezeraní fotografií, sledovaní filmov a videa a hraní hier môžete tešiť z úžasne ostrého obrazu. Dokonalé zobrazenie fotografií i videí vo vysokom rozlíšení si môžete vychutnať aj pri jasnom slnečnom svetle, keďže jas displeja dosahuje viac ako 500 cd/m².

Pokročilé režimy videa vrátane 4K

Nahrávajte video v úžasnom rozlíšení 4K (2160p), ktoré je zárukou krištáľovo čistého obrazu aj pri prehrávaní na veľkej obrazovke. Model VIBE Z2 Pro podporuje aj režim zrýchleného alebo spomaleného záznamu, a preto je ideálnym spoločníkom pri nakrúcaní športových výkonov, koncertov či šantiacich detí.

Procesor Qualcomm® Snapdragon™ 801 2,5 GHz

Smartfón Lenovo VIBE Z2 Pro charakterizuje jeho nekompromisný výkon. Vďaka výkonnému a úspornému procesoru Qualcomm® Snapdragon™ 801 s frekvenciou 2,5 GHz a operačnou pamäťou s kapacitou 3 GB hravo zvládne akúkoľvek úlohu – od fotografovania, cez spúšťanie rôznych aplikácií, až po prehrávanie videí a hranie hier.

Telo typu unibody z brúseného hliníka

Dokonalé telo vyrobené z jediného kusa (unibody) v úprave brúseného kovu je pastvou pre oči. Okrem štýlového dizajnu ponúka aj vysokú odolnosť a vďaka hrúbke 7,7 mm sa poľahky zmestí do vášho vrecka či príručnej tašky. Vyberte si svoj VIBE Z2 Pro v zlatej, titánovej alebo čiernej farbe.

Rýchle pripojenie 4G

VIBE Z2 Pro podporuje vysokorýchlostné dátové pripojenie LTE (4G), takže budete môcť využívať webové stránky, aplikácie a hry skutočne naplno.

Bohatší zvuk

Zažite vynikajúci zvuk s ešte vyššou hlasitosťou výstupu, a vďaka utesneným zvukovým komorám lepšou reprodukciou basov a rezonanciou. Samostatný zosilňovač pre slúchadlá zabezpečí ešte lepší zážitok pri počúvaní cez slúchadlá.

Dve karty SIM a dva pohotovostné režimy

Dve telefónne čísla v jednom smartfóne môžu pomôcť oddeľovať prácu a zábavu. Tiež sú skvelé pre tých, ktorí často cestujú, či pre tých, ktorí žijú v miestach, kde sa sila a pokrytie medzi jednotlivými operátormi líši. Dva pohotovostné režimy – obidve karty SIM sú aktívne a pripravené prijať hovor. Keď sa z jednej karty SIM uskutočňuje hovor, druhá prichádzajúce hovory automaticky pozdrží.

Aplikácie Lenovo DOit

Vďaka novému radu aplikácií DOit od spoločnosti Lenovo dokážete vy aj váš telefón viac. Zdieľajte dáta s inými zariadeniami so systémom Android aj bez pripojenia k sieti, chráňte svoj telefón pred vírusmi a škodlivým softvérom a zálohujte všetky kontakty a správy SMS.

Android 4.4

Android 4.4 KitKat stavia na úspechu svetovo najobľúbenejšieho operačného systému pre smartfóny. Najnovšia verzia prináša vylepšený dizajn, vyšší výkon, rýchlejší multitasking a nové štandardné funkcie vrátane hlasového ovládania a režimu immersive, ktorý automaticky skryje všetko okrem vecí, ktoré skutočne chcete vidieť.

• Dobrý obraz,dobrý foťák,celkové prevedenie dobré,dobré rozlíšenie displeja.
    • 32 GB je dnes veľmi málo. A 3 GB RAM je asi minimum na tak veľký telefón.

Po vlastnej skúsenosti neodporúčam,z ničoho nič my na displej napísal google-app prestala pracovať a nešlo to nijako vypnúť ani hodom od zlosti o stenu.

• = perfektný displej, nádherné farby a pozerateľnosť zo všetkých uhlov bez rozmazania
    • = ešte perfektnejší zadný fotoaparát s extra kvalitným prisvietením až na vzdialenosť cez 4metre bez straty svetla a bez straty ostrosti fotených predmetov aj s malými písmenami
    • = kvalitný predný selfie foťák
    • = perfektné 4K video aj s kvalitným zvukom
    • = napriek kvalitnej veľkej kovovej konštrukcii mi pripadá ozaj ľahký
    • = má super štvorjadrový procesor s výkonom 2,5GHZ,na nič nečakáte pri práci
    • = 3GB RAM
    • = 32GB ROM
    • = má perfektný zvukový nahrávač ako diktafon vo vysokom rozlíšení
    • = má roznofarebnú upozornovaciu diodu,sms,mms,volanie,email
    • = má nadpriemerný kvalitný zvuk z reproduktora a aj hifi v slúchadlách
    • = je to DUAL SIM
    • = WIFI pripojenie je turbo rýchle abgn AC
    • = má rádio a aj NFC a aj GPS ROUTE 66
    • = má super výkonnú batériu až 4000MAH
    • = je perfektný
    • = vôbec nič

= je to perfektný mobil,jeden z najlepších a najvýkonnejších a perfektne spracovaný

• Štýlový dizajn. Dobrý displej
    • Zamŕza. Nenatáča v 4K.

Už od prvého vybratia z krabice a zapnutia pristroja ostal totálne zamrznutý. A prestal natáčať videa v rozlíšení 4K (2160p). Nedoporučujem !!!!!!!!

• Velmi dobry a dostatocne velky disp.,rychly-pruzny,pekne fotky,kvalitne prevedenie mobilu,celkom dobra vydrz baterie.
    • Chyba slot pre mikro SD,dost citelne prehrievanie.

Mal som ho dva razy a bol som s nim velmi spokojny.casto som hraval hodiny hry a bol na sieti a aj tak som ho nedokazal ustvat aby zamrzol,len sa zahrieval.Chybal mi slot na pamat.kartu kvoli filmom ale inak velmi uspesny stroj.Chcem si kupit Huawei P9 Max- 6.22" disp. a velmi podobny vykon len ho este v ramci EU neviem zohnat,mozno sa zase vratim k tomuto Lenovu.

• Najväčšie plus je fantastický displej
    • Slušný výkon
    • Prekvapivo pevná kovová konštrukcia
    • Rýchle nabíjanie pribalenou dvojampérovou nabíjačkou
    • Dlhá výdrž batérie
    • Výborný fotoaparát, ktorý subjektívne nezaostáva za top modelmi konkurencie
    • Veľmi ale ozaj veľmi hlasný reproduktor (zvuk nie je plechový)
    • Celkový pocit kvalitnej elektroniky v rukách.
    • Pomer cena/výkon
    • 2 SIM
    • Chýba slot na Micro SD
    • Citelné teplo pri hraní hier alebo dlhom použivaní fotoaparátu kvôli kovovému telu
    • Slabé slúchadlá v balení, vlajková loď značky si zaslúži lepší model
    • Občasné problémy z výpadkom siete na SIM karte v slote 1
    • Po nalepení folie na displej niekedy zmätkuje dotykové ovládanie

Pred kúpou tabletofónu Lenovo Z2 Pro som bol spokojným majiteľom Samsungu S6. Chcel som ale väčší displej a preto som sa poobzeral po modeloch s uhlopriečkou nad 5,5 palca a vybral som si výborne. Zvažoval som ešte Note 4 ale za takmer dvojnásobnú cenu by to bola veľmi hlúpa kúpa. Tento telefón môžem len doporučiť, kto nepotrebuje viac ako 25 GB interného priestoru a chce kvalitný veľký telefón s výkonom, ktorý neobmedzuje, nemá nad čím špekulovať. Kúpil som ho za 329 € a za takúto cenu je to viac než dobrá kúpa.

• displej,foťák,rýchlosť i pri hraní hier,skrátka vela plus.
    • základna doska

Telefón som používal štyri mesiace k max.spokojnosti.Po určitej dobe sa začal samovolne reštartovať až nakoniec sa ani nenakopol.Musel som ho poslať do servisu.Po troch týždňoch čakania prišla odpoveď zo servisu.Neopraviteľné z dôvodu nedostatku náhradných dielov /základna doska/.Vzniká nárok na výmenu zariadenia.Prosím beriem,ale načo ich sem vozíme keď nevieme zabezpečiť náhradné diely.
    Pokazená radosť z dobrého zariadenia

• , zakúpené v Lenovoonline

• , zakúpené v Alza.sk

• Kompaktné kovové telo, výborný fotoaparát
    • Doteraz sa mi nepodarilo k nemu kúpiť kvalitné bezpečné púzdro.

• , zakúpené v MP3.sk

• - krásny displej
    • - rýchlosť procesora
    • - výdrž
    • - dual sim funguje bez problémov
    • - pamäť
    • - zvuk repro

Mám Vibe Z2 Pro 2 týždne a zatiaľ som max. spokojný.

• cele zle haraburda...

podla mna je to cele "haraburda", sam sa zapne aj vypne, sam telefonuje dokonca aj ludom s ktorymi prave telefonujem...kazdu chvilku prestane reagovat, nepomaha ani restart, neni mozne zohnat ziadn obal, prehrieva sa, baterka od vecera do rana vybita...pri zapnutom- drzim ho v ruke na druhej strane hlasi ze som nedostupny. nikdy viac...