LG G Flex 2 H955

Ak hľadáte niečo originálne a jedinečné, je pre vás LG G Flex2 tou pravou voľbou. Už na prvý pohľad zaujme svojím zakriveným dizajnom, ktorý ešte viac podtrháva jedinečnosť veľkého displeja a dodáva tomuto telefónu ten správny šmrnc. S LG G Flex2 zažijete radosť z fotografovania, extrémnu rýchlosť a výkon, o ktorom sa vám ani nesnívalo. Bodom naviac je aj možnosť rýchleho nabíjania a samo obnovovacej technológie, ktorá dokáže vymazať kdejaký škrabanec.

Originálny dizajn

Smartfón má elegantne zakrivený dizajn, vďaka ktorému padne do ruky ako uliaty. Celkový dojem naviac vylepšia hladké boky telefónu, ktoré nenarúšajú žiadne bočné tlačidlá. Všetky ovládacie prvky totiž nájdete pohromade na zadnej strane.

Konštrukcia

• , zakúpené v NAJmobily.sk

Mobil funguje v pohode.Original balenie.Rychle dodanie.Spokojnost.Odporucam

• , zakúpené v Bestcena.sk

• pomer ceny a kvality

Odporúčam pre tých ktorí majú záujem práve o tento typ telefónu.

• , zakúpené v Turbado.sk

Kalendár
FM rádio
Kalkulačka

Displej ktorý vás pohltí

Hneď na prvý pohľad užasnete nad 5,5“ Full HD displejom, ktorý vám svojím zakrivením sprostredkuje jedinečný zážitok. Výsledkom bude živý obraz s minimálnym leskom a odrazom svetla.
Displej ktorý vás pohltí

Povrch s vlastnou regeneráciou

Vďaka samo obnovovacej technológii si tento model zachová svoj nadčasový vzhľad na veľmi, veľmi dlhú dobu. Z povrchu zadného krytu totiž dokáže celkom prirodzene odstrániť rôzne škrabance a odreniny.
Povrch s vlastnou regeneráciou

Úchvatný fotoaparát

S pokročilou optickou stabilizáciou obrazu a laserovým ostrením vytvoríte vysoko kvalitné snímky, ostré ako britva. Stačí sa dotknúť displeja a perfektná fotografia je na svete.
Úchvatný fotoaparát

Ovládanie gestami

Pre selfie snímku už sa nebudete musieť naťahovať. Už žiadne stláčanie tlačidiel. Stačí jednoduché gesto a je to! Posledné selfie si naviac môžete prezrieť bezprostredne po jeho vyfotení, vďaka funkcii Gesture View, ktorá otvorí galériu snímok ihneď potom, čo dáte ruku s fotoaparátom dolu.
Ovládanie gestami

Procesor s veľkým „P“

Integrovaný osem jadrový procesor a moderný operačný systém Android prináša jedinečný výkon a rýchlosť, s ktorou budete hravo ovládať viac činností naraz.
Procesor s veľkým „P“

Nabíjanie, ktoré nezdrží

Nestíhate nabíjať? Nevadí. Urýchlené nabíjanie tohto telefónu vám zaistí 50% kapacity batérie za krásnych 40 minút.
Nabíjanie, ktoré nezdrží

Šetrite čas i energiu

Aby ste zistili, koľko je hodín, nemusíte zapínať celý displej. S funkciou Glance View stačí jednoducho prejsť prstom kdekoľvek na vypnutej obrazovke a hneď budete vedieť, ktorá bije.
Šetrite čas i energiu

Spoločnosť LG sa nenechala dlho pobádať a vytvorila druhú generáciu presláveného telefónu G Flex 2. Ostro strihané hrany opäť prechádzajú do prehnutého displeja, na ktorý je radosť pozerať a zamiluje si ho naozaj každý. Oproti staršej verzii došlo k zmenšeniu uhlopriečky na 5,5 ", čo má za následok celkom istý úchop za každej situácie. Samotný displej dosahuje pri Full HD rozlíšení vysoko jemného zobrazenie na hodnote 403 ppi.

Mimoriadna konštrukcia sa prejavuje aj v oblasti zadnej strany. Tá totiž opäť dostala úpravu v podobe samoopravovacieho materiálu, ktorý zacelí drobné poškodenie už za 10 sekúnd. Mohutné vylepšenia doznala aj hardvérová výbava, ktorá poteší všetkých náročných užívateľov. Vnútri tepe osemjadrový Snapdragon 810 s 2 GB operačnej pamäte. Pre dáta a aplikácie je tu pripravená interná 16GB pamäť, ktorú možno rozšíriť MicroSD kartou s neuveriteľnou kapacitou až 128 GB!

LG zapracovalo aj na bleskovom nabíjanie batérie, takže stačí 40 minút a máte staré 50% z kapacity 3000 mAh. Medzi samozrejmosti patrí 13megapixelový fotoaparát s optickou stabilizáciou obrazu a automatickým zaostrovaním. Ten dokáže zachytiť živé farby aj v tmavom prostredí a záznam videa s 4K Ultra HD rozlíšením. Pre selfie nadšencov nechýba predná 2,1MPix kamera. Konektivitu zastanú moderné technológie LTE či NFC a podpora OTG. Operačný systém je zastúpený najnovšou verziou Androidu 5.0, tiež známy ako Lollipop.

4zákazníci neodporúčajú produkt

• , zakúpené v NAJmobily.sk

Mobil funguje v pohode.Original balenie.Rychle dodanie.Spokojnost.Odporucam

• , zakúpené v Bestcena.sk

• pomer ceny a kvality

Odporúčam pre tých ktorí majú záujem práve o tento typ telefónu.

• , zakúpené v Turbado.sk

Za cenu 121 Eur/koniec júla 2018 vynikajúca kúpa

• jednoduchosť
    • batéria,kazivosť,prehrievanie,neotáčanie obrazovky

nespoľahlivý,kazivý,už ho viac nechcem,nevydržal 2 roky

• Super fon,odporucam kazdemu!
    • nic!

Najlepsi fon aky som mal!

Od tohoto telefónu som očakával trochu viac a je pre mňa sklamaním. Neustále prehirevanie kedy telefón začal sekať a bol skoro nepoužiteľný. Po pár mesiacoch sa na ľavej strane displeja objavila skupinka mrtvych pixelov. A displej bol fľakatý (oled). Mám ho už viac ako rok a už putoval druhýkrát do servisu prvýkrát prestal fungovať fotoaparát a tak vymenili matičnú dosku a druhýkrát sa telefón vkuse reštartoval až nakoniec sa nezapol a odišiel už do mobilného pekla. Spracovanie by mohlo byť aj lepšie no nebolo zlé taký priemer. Fotoaparát vedel za dobrých svetelných podmienok zhotoviť schopné fotografie no v porovaní z telefónom ktorý som mal pred tým (Samsung Galaxy S4) je slabší. Výdrž batérie je tak jednodenná pri miernejšom používani ale pri častom používaní dát, wifi a fotoaparátu je doba výdrže cca od 8.00 do 14.00 a potom už potrebuje šťavu.

• Zhrniem to takto. použival som Lg G flex 2 asi rok. (teráz mam najvykonejší android a to Oneplus 3t takže ich kusok zrovnám a kto si ho chce kupit , odporučam prečitat si celu moju recenziu)
    • Krásny design - ohurujem ním okolie od prveho dna.. denno denne sa ma ludia pytaju kde sa da ten telefon kupit a obdivuju ho.
    • vykon - Snapdragon 810 rozhodne nepatri do stareho železa a pusti prakticky všetko čo mu naložíte.. telefon je velmy svižny a kludne optimalizaciu možem zrovnat s najlepšimi fonmi sveta aj s Oneplus 3t. proste špičkovy android za smiešnu cenu
    • Ohnuty P-Oled display-- má svoje chyby , ako napr- malé rozmedie maximalneho a minimalneho jasu. ALE TIE FARBY ! A TA CIERNA ! proste WAU.. na Oneplus 3t mám Optic-Amoled display - patrí medzi najlepšie ale ked si pustím jedno 4k video (najkrajšie ake sa mi podarilo stiahnut) tak v LG g flex 2 ma uplne pohltí a je to neskutočny zažitok aj ked som ho už videl 200x.. proste ma totálne pohltí a každych 5 sekund si poviem v duchu "Waau" .. zato ked ho pozerám na Op3t alebo s7 edge tak je to len obyčajne video- s velmy peknou kvalitou ale nemam z neho taky zažitok..Oled technologia je 200x lepšia ako super Amoled alebo Amoled- proste pohlcujuco realna.. ma svoje chyby ako ten jas a slabšiu bielu ktora hlavne pri bežnom použivani zamrzí ale pri filmoch a videach ide o vynikajuci zažitok . odporučam .
    • zvuk z hlavneho repraku niako neohúri ale zda sa mi nadpriemerny v tom, že absolutne nešuští .. proste je čisty ako Švajčiarske jazero :D OP3t je kus hlasnejší ale ta reprodukcia nieje tak čista ani na s7 od samsungu . z 3,5mm jacku ide o priemerny zažitok ktoy sa nerovná tomu z OP3T.
    • Fotoaparát sa radí k tym lepším a rozhodne nezahanbí. produkuje ostré snímky , večer rovnako nesklame a foti nadpriemerne . samozrejme kvalít Op 3t alebo s7 nedosahuje ale myslim si že medzi priatelmi budete fotit asi najlepšie. video kusok zamrzí, lebo je ovela tmavšie ako fotky (vyrobca tak chcel obmädzit šum takže v noci nepoužitelne.. ale 4k cez den je vyborne samozrejme) chyba mi 60fps video .. a zase na OP3t nema ani zdaleka . z prednej kamery mam zmiešane pocity.. má slabe rozlišenie , ale svetelnost vybornu . prakticky mate rovnaku kvalitu cez den ako vnoci v noci prakticky foti podobne ako OP3T (OP3t možno o 20% lepšie ale to nieje vela nato že ma 16mpx prednu a Flex 2 len 2,1 mpx) zato OP3T cez den ma takmer najlepšiu selfie na svete.. obrovske detaily na ktore nema ani S7 od samsungu ani 7plus od Apple ktore stoja 2x tolko ako OP3T.
    • bateria s 3000mah je slušná a zaleži ako často zapinate display. 2 dni su pomerne reálne.. poteší Quick charge 2.0 takže zo spravnou nabijačkou ho mate nabity poriadne rychlo .. ( to som si myslel dovtedy kym som nekupil OP3t s Dash charge :D - kde nabijem 65% za pol hod ..) ale g flex 2 nabija 2x rychlejšie ako konkurenčne smartfony rovnakej cenovky..
    • dostavame sa ku konštrukcii. rovno poviem, že ohnuty display sa mi nepodarilo ani len poškrabat a to som nemal ani foliu ani žiaden kryt.. a stovky krat mi spadol a par krat som ho sam hodil o stenu .. odniesla si to len farba na rohu mobilu.. velmy chvalim.. čo sa neda povedat o zadnej strane -- tzv self healing je na smiech.. už prvy tyžden mal vyrazne škrabance od klučov a ide len o marketingovy tah. inač si fon poradil s velmy tažkymi podmienkami velmy obstojne a chvalim.
    • Chvalim aj QUick remote senzor.. s ktorym som povypinal telky v celom meste aj v Kinách a obchodoch :D sranda.
    • Rovnako chválim aj vychytavky od LG ktorych je fon uplne nadupany a je radost ich objavovat.. vela z nich konkurencia neponuka a tie už necham na vás aby ste sa vyhrali. :D
    • Maximalny/minimalny jas
    • zadny kryt -plast ktory sa nevie healovat :D
    • video v noci (to neplati o fotografiach)

LG G flex 2 mi velmy dobre slúžil cely rok. je to VYNIKAJÚCI FON. za vybornu cenu. aj ked mám OP3T (ktory patri medzi absolutnu špičku) stále mi chyba vela funkcii ktore mal prave tento flex 2- kiež by mal Oneplus P-Oled zaobleny display s lepšou bielou a lepšim jasom :D (to by bolo absolutne dokonale - UHD rozlišenie je neskutočna zbytočnost ktora mi nechyba)
    Ak sa rozhodujete o kúpe, za tu cenu ani neváhajte rozhodne zaujmete cele okolie.. mne osobne sa s nim velmy tažko lúči a poputuje do rodiny :D

• za 1,5 roka pouzivania mozem povedat ze telefon splnil vsetky moje ocakavania, je vykonny, nemala som s nim ziadne problemy
    • po 1,5 roku sa zacal sam vypinat a restartovat a skoncil v kosi

pekny vzhlad, super vykon ale kratka zivotnost

• maximálna spokojnost...
    • žiadne nedostatky

je to kvalitný telefon - po technickej a estetickej stránke.

• Výkonny
    • Robí super fotky
    • Az na uvedené proti mobil nemá chybu
    • Ovládanie jasu - niekedy na slnku nestačil a v tme ma z neho boleli oci
    • Funkcia zatepľovania vôbec nefunguje celý zadný kryt som mal doskrabany ako keby som ho za sebou ťahal na snurke..
    • Kvalita značky lg..

Po 7 mesiacoch sa mi mobil zacal svojvoľne restartovat a ešte k tomu som rozbil displej tak nieje ani možná reklamácia ale za dobu keď som ho mal som bol spokojný .mal som 3 mobily od tejto značky a môj názor je ten že by mali popracovať na svojej kvalite a potom by som bol ochotný kúpiť si dialsi mobil od znacky lg.