LG GM360 Viewty Snap

Kalendár
FM rádio
Kalkulačka

• , zakúpené v Epicentrum.sk

• jednoduche menu vhodny pre nenarocnych,super fotak

spokojny

• , zakúpené v MobilPlanet.sk

• dobre fotky
    • bateria

telefon je nepouzitelny koli baterii, poslali mi telefon sice do tyzdna, ale bateria ktoru mi k nej poslali bola poskodena, koli tomu mi ten telefon vobec nesiel, telefonu som sa ani nedotkla a stale sa vybijalo.

• , zakúpené v Electro World

Diktafón
Kalendár
FM rádio
Kalkulačka

Mobilný telefón LG GM360 Viewty Snap je ďalší z rodiny telefónov vyznačujúcich sa kvalitným fotoaparátom pre uchovanie všetkých zážitkov. S rozlíšením 5 megapixelov a funkciou "OPTIC-ALL ZOOM" zachytíte na vašich fotografiách všetko v ostrých detailoch bez straty kvality. Na zdieľanie vyfocených obrázkov a ďalších dát je GM360 vybavený funkciou "Push E-mail", ktorá zabezpečí neustály kontakt so svetom internetu. Konštrukcia telefónu je vyrobená z odolných materiálov a jemne ho dopĺňajú aj kovové postranné časti. Dizajn telefónu spĺňa všetky požiadavky dnešnej doby: štýl a kompaktné rozmery. S týmto mobilným telefónom sa nebudete nudiť v práci ani na cestách.

Menu je v slovenskom jazyku.

• Rozmery telefónu: 108 x 53 x 18 mm
  • Hmotnosť telefónu: 94 g
  • Konštrukcia: klasická s dotykovým displejom
  • Hardvérová QWERTY klávesnica: nie
  • Hardvérová alfanumerická klávesnica: nie
  • Vyššia odolnosť telefónu: nie
  • Frekvencie GSM: 850 / 900 / 1800/ 1900 MHz
  • Podpora 3G: nie
  • Dátové prenosy: GPRS, EDGE
  • Konektivita: bluetooth 2.1, mass storage, kábel
  • Počet displejov: 1
  • Hlavný displej: aktívny, dotykový, TFT, 262 tisíc farieb, 3“(240 x 400 bodov), akcelerometer
  • Procesor: -
  • Pamäť: 32 MB + micro SDHC
  • Batéria: Li-Ion, 900 mAh
  • Výdrž batérie: 300 h – pohotovostný režim, 180 min – hovor
  • Videohovor: áno
  • Správy: SMS, MMS, e-mail, RSS
  • Vstavaný GPS modul: nie
  • Podpora dvoch SIM kariet: nie
  • Multimédiá: stereo prehrávač (MP3/AAC), 3,5 mm konektor, FM Rádio (s RDS), video prehrávač
  • TV výstup: áno
  • Internetový prehliadač: áno
  • Operačný systém: vlastný

• nemam čo povedať
    • všetko zle!!!!

píšem tuto recenziu len preto lebo vidím že vi všetci tento produkt neodporučate a viete vi čo mate pravdu nemám čo veľmi ktomu povedať ale ľudia vidite že to nikdo neodporuča
    tak sa zamislite čo kupujete........

a prosím vás dajtemi yes pretože ja vám len radim tak hlasujte
    ............!!!!

• je strašne pomaly
    • seka
    • nema wifi ani android
    • už mi nenačitava sim a sd kartu
    • na tu cenu je dosť maly
    • určite by ho nikto nechcel ani zadarmo
    • dotyk pomaly reaguje
    • chcete na niečo kliknuť ono to klikne uplne inde

JE TO PROSTE SHIT A URčITE HO NEKUPUJTE!!

• nic
    • vydrz baterie

cudujem sa, ze toto este niekto kupuje, ja som si ho kupila pred tromi rokmi ako novinku, v obdobi boomu dotykovych telefonov a okrem toho dotykoveho ovladania naozaj nema nic so smartphonom spolocne
    je vhodny na bezne pouzivanie a mozno nejake to pocuvanie hudby, viac by mozno zvladol len ak by bol nepretrzite napojeny na nabijacke :)
    a povedzme si uprimne, LG uz samo o sebe je shit a tento mobil sa im ozaj nevydaril

• -celkom dobrý foťák+blesk a macro
    • -pamäťová karta
    • -dotykový
    • -panel na kreslenie
    • -neuveriteľne slabá výdrž batérie a hlavne ak fotíte alebo pozeráte video
    • -nemá Android
    • -tlačidlá po bokoch časom prestávajú reagovať
    • -je pomalý a seká
    • -nemá wifi
    • -oproti iným dotykovým mobilom má malý displej

• na to že je dotykový, je celkom malý a spratný, foťák 5mpix je fajn
    • nevydrží baterka( už som kúpil novú), strašne pomalý, chýba wifi, raz mi už zlyhal softvér, zle reaguje displej, nejde do neho nainštalovať množstvo vecí, keď som písal do LG tak odpoveď vždy bola nedá sa.... nepodporuje,

už by som si tento mobil nekúpil, ani asi už od LG lebo som sklamaný

• Dobré hry
    • a nič viac !!!
    • Foťák nie je moc dobrý,ale ani moc zlý
    • zlá kvalita hudby !!
    • Najhoršie je na ňom,že krátko vydrží batéria !!!
    • Bez Wifi !!!
    • Keď sa nabíja nejde fotiť a aj keď máte čerstvo nabitú batériu tak spravíte volakých 25 fotiek a už vám to fotiť dalej nevydrží,lebo bude vybitá batéria ! :(
    • Málo funkcií
    • ľahko vymažete veci ktoré by ste vymazať nechceli tlačítkom formátovať !!!..Nie vždy tento mobil zoberie pamäťovú kartu !!
    • Celé zle !!!

• tento mobil je dobry
    • nieje tu wifi

lebo je pekny

• nic
    • za 80eur ci je o 16eur menej mate samsung galaxy y (young) ktory ma android a aj wifi

je to velmi draha sunka a za 80eur mate mobil s androidom a wifi co je samsung galaxy y (young)

• Dobre vyzera
    • Je neuveritelne pomaly
    • Seka
    • Skoro sa vybija baterka
    • Vela inych veci

Lutujem že som si tento mobil kupila, neznašam tie oneskorene reakcie a ked ho nabijam celu noc spravim par fotiek s bleskom a bateria je vybita! Neodporučam kupit

• Prehrávanie hudby a videí
    • Hry
    • Jednoduché ovládanie
    • štýlový dizajn
    • nemá wifi a android

Nie je to zlý mobil ale určite mu chýba Wifi a Android, a ten fotoaparát vôbec nie je taký úžasný, práve naopak... Dobre prehráva hudbu aj videá a aj pekne vyzerá - ja mám fialový... V mobile sú dané aj dobré hry :) čo ja viem je to taký skor štýlový ako užitočný mobil, ale kto mobil nevyužíva na 100% tak mu úplne postačí aj tento!