LG KU990i Viewty

Kalendár
FM rádio
Kalkulačka

• , zakúpené v Aukro.sk

• trosku menej kvalitny dotyk a obcas vypina pamatovu kartu ... ale som spokojny s kvalitou fotaku :)

odporucam :)

• , zakúpené v Aukro.sk

• je to štýlový a dobre sa obsluhujúci mobil
    • aj cena ma hlavne zaujala

som spokojní

Diktafón
Kalendár
FM rádio
Kalkulačka

Telefón má vstavaný 5 Mpix fotoaparát, ktorým možno zachytiť skvelé fotografie a natočiť prvotriedne video. Spojením úžasne zreteľného displeja a inovatívneho dizajnu vznikol mobilný telefón, ktorý nevyniká len skvelým vzhľadom ale aj komfortom použitia.   Menu je v slovenskom jazyku.

2zákazníci neodporúčajú produkt

• JE HROZNE SPATNYYY

fuj :-X :-X

• dotykový displej, bluetooth
    • QWERTY klávesnica
    • nízka citlivosť dotykového displeja
    • okrem primárnej kamery funguje aj sekundárna kamera, napr. na videohovor
    • podpora súborov .doc, .xls, .txt...
    • podpora Javy a Flash
    • odolný dotykový displej (nepotrebuje fóliu)
    • zadný kryt mobilu je kovový
    • doba nabíjania baterky
    • chýba podpora wifi
    • 5 Mpx fotoaparát má v skutočnosti mizernú kvalitu
    • dlhá odozva medzi prepínaním z foto na video
    • možnosť nastaviť max. len 5 budíkov alebo len 5 poznámok
    • chýba časovač a stopky
    • chýba OS
    • občas neprečíta pamäťovú kartu
    • dlho sa zapína
    • slabá výdrž baterky

LG KU-990 je mobil s dotykovým displejom. Má podporu Bluetooth, bohužiaľ mu chýba podpora WiFi. Veľkou výhodou je, že podporuje súbory .doc, .xls, .txt takisto aplikácie v Jave a Flashi. Dotykový displej je pomerne odolný. Zadný kryt je z kovu, čiže sa neocapká a vyzerá dobre aj po rokoch. Doba nabíjania baterky je len vyše 2 hodín. Cena je takisto priaznivá.

Aj keď vie urobiť až 5 Mpx fotku, kvalita je mizerná. Nepáči sa mi, že nemá časovač a stopky, alebo má aspoň kalendár, poznámky (ale aj tu iba max. 5) a budíky (tiež max. 5). Takisto mu chýba operačný systém. Párkrát sa mi stalo, že som ho musel zapnúť a vypnúť, lebo nechcel prečítať pamäťovú kartu. Keď sa zapína, trvá to dlho. Baterka dlho nevydrží.

• dá sa s ním aspoň volať :D Nič
    • Všetko
    • 5mpx Foťák Ha moj starý mobil má 2mpx a fotí krajšie
    • Budík niekedy zamrzne všetko som k tomu musiel dokupovať
    • dotiková klavesnica niekedy nereaguje
    • nejdú témi niejdu pridávať hry atď....
    • obrazovka sa hneď poškrká
    • sám od seba sa vypne.
    • je toho tak moc ze sa to ani mi nechce písať

nekupujte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

neviem či som nedostal akýsi nepodarok ale fakt nekupujte !!!

odporucam :)

• -3,5 mm jack,
    • -velmi kvalitne videa (640 x 480), rovnako kvalitny fotoaparat (zalezi ale od modelu, ktory clovek zozenie),
    • -funkcia nahravania videa v spomalenom zabere
    • -vcelku odolny kryt(samozrejme az na dotykovy display ktory sa velmi lahko poskriabe), mobil mi spadol niekolkokrat a funguje bezproblemovo,
    • -velky display
    • -slaba vydrz,
    • -zivotnost pribalenej baterie pomerne kratka - bateria sama od seba zoxidovala a presne po skonceni zaruky sa uz nedala nabit,
    • -spomalene reakcie telefonu pri vacsom mnozstve dat,
    • -ziadna podpora od LG - vydali jeden typ softwaru (ktory si operatori upravovali)a koniec,
    • -nekompatibilita,
    • -velmi tazko sa na tento telefon zhanaju aplikacie/hry/,
    • -temy sa pridavat v podstate nedaju oficialnym sposobom,
    • -dost casto problemy s nastavenim vyzvanacieho tonu vo formate mp3,
    • -pribalene sluchatka sa velmi lahko zlomia,
    • -zadne priblizovacie koliesko sa velmi lahko zanesie,
    • -nie je stavany na vacsie ruky - treba pouzit pero pri pisani sms

Tento telefon vlastnim uz takmer 3 roky, kupoval som ho vtedy este za 7 500 SK a vselico som si s nim preskakal. Najvacsi problem nastal ked mi zoxidovala bateria, nastastie 10E za novu nie je az tak vela. Na to ze bol medzi prvymi dotykovymi mobilmi, je to vcelku kvalitny kusok az na zopar veci, s ktorymi sa ale da zit. Kvalita videa je este aj na dnesnu dobu nepopieratelne vynikajuca (az na to ked ma nahravat hlasnu hudbu etc)

• nemá wifi
    • kazí sa
    • zasekáva sa
    • zlý dotykový display - veľmi zle sa ovláda, oproti iným dotykovkám, ktoré sú oveľa kvalitnejšie
    • je strašne hrubý a mohutný
    • foťák bol nekvalitný napriek 5Mpx
    • prehrávanie obrázkov a fotiek v prehrávači vôbec nebolo možné, keďže sa mi to nikdy nenačítalo,
    • je strašne spomalený
    • niekedy nečítal mi pamäťovú kartu
    • hlasitosť sa nedá úplne stíšiť, minimálna hlasitosť je dosť vysoká
    • najvyššia hlasitosť je zas slabá (nízka)
    • veľmi zle sa ovláda a pohybuje v prehrávači hudby

Neviem, či ja som dostala nejaký nepodarok, ale za tento mobil som dala 260 eur a vydržal asi pol roka, bol otrasný. Mala som LG KU990i a bol to najhorší telefón s akým som sa stretla. Po pol roku sa mi pokazil

• mam ho uz 2 roky a stále funguje na 100%
    • mohutný 5mpx. fotoaparát
    • celkom dobrá pamäť
    • vstavaný blesk
    • zlé prehliadač internetu
    • nemá WIFI

No keď som si ho kupovala ja tak ma stál 6000sk má veľmi silnú vydrž batérie a tiež tak mohutný 5mpx. fotoaparát ma operačnú pamäť 64mb a v základe mate 4 témy .ma jednu skvelú vlastnosť dokáže robiť foto z videa v balení je-nabíjačka,USB conector, sluchtká (jack),CD(s LG),užívateľská príručka,a čo ma prekvapilo je tam náhradná fólia na mobilný telefón ale na jeho veľkosť je veľmi ľahký(112g) a strašne pevná konštrukcia koľko krát mi už spadol a ani skrabanček na nom není. jeho jediním mínus je že nemá WI-FI.ale tieš je pravda ze není to úplne ten najnovší mobilný telefón.a má veľký displej (400x240)...a má rozmery: Široký je 54mm Vysoký je 103.5mm a Hlboký je 14.8mm.Tiež musím povedať že je na nom horný prehliadač internetu.

• 5 mpx fotak
    • dotikovi Display
    • viborna značka LG
    • video hovor
    • skveli dizajn
    • proti tomuto mobliu nemam nič je fakt klasa

je to výborní mobil presne takíto tip mam len čiernej farby

• super fotoaparát
    • farba
    • možnosť pam.karty
    • bluetooth
    • dotykový
    • žiadne chyby som nanešla

Mobil má krásny design,ľahko ovladateľný,super fotoaparát,
    odporúčam tento produkt