LG L Fino D290n

• zatiaľ žiadne

ponúka všetko čo môže ponúknuť mobil za túto cenu

• Fotak
    • Mala inter. Pamat

V pohode mobil. Odporucam.

Výška
3,5 mm Jack
Maximálne rozlíšenie videa
1080p (Full HD)
Bezdrôtové nabíjanie Qi

LG L Fino Black (D290n), to je smartphone od firmy LG, ktorý si zamilujete. Tento model je vybavený stredne veľkým displejom s uhlopriečkou 4,5 palca a možnosťou zobraziť až 16mil farieb. Rozlíšenie je 800 x 480. Mobil je samozrejme vybavený mnohými funkciami, či už bleskom pri fotoaparáte, GPS, možnosť pripojenia sa k WiFi a mnoho ďalšieho. Náročnejší užívatelia určite ocenia aj jeho štvorjadrový procesor s výkonom 4 x 1,2 GHZ. Operačná pamäť RAM je 1 GB. Zakúpte si tento Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

3zákazníci neodporúčajú produkt

• Kompaktný
    • Dobrá výdrž batérie
    • Dobrá výdrž konštrukcie (vydržal aj úmyselne hádzanie o zem, keď som chytala nervy z nižšie uvedených mínusov)
    • po 4 rokoch používania je z nevysvetlitelných dôvodov spomalený
    • má malú pamäť
    • batéria sa nabíja 8+ hodín
    • plastový
    • originálne púzdro ostalo po 3 rokoch splaškovo hnedé (originálne bolo modré ako Budiš plastová fľaša)
    • dáva si na čas
    • repoduktor hrá ako pokazený vysávač
    • originálne slúchatká sa po každodennom používaní pokazili
    • o fotoaparáte sa ani nechcem zmieniť (úplný bullshit, či predná, či zadná)

Za málo peňazí málo muziky cez ten nanič reprák. Ale prvých pár mesiacov to bol fine.

• , zakúpené v mobilonline.sk

• dobrý fotoaparát a zvuk
    • plastový dizajn

za 110€ plne postačujúci telefón

• , zakúpené v MobilPC.sk

• zatiaľ spokojnosť
    • zatiaľ žiadne

ponúka všetko čo môže ponúknuť mobil za túto cenu

• V zasade skoro nic. Je to telefon poplatny svojej dobe vypredajivy a predrazeny.Podobne legendarny S4mini s dielne Samsung, vykopavky pre zacatecnika co nesleduje trh.
    • Ja som si kupil na Alze v akcii 4,5 s 5.11 Lilipol Android a pohodvymi parametrami. Rozdiel 10€ je nic. Myslim aktuelni cena cca 70€ pre tento stroj.

Predrazena vypredajiva vykopavka. Vratil som ho mam lepsi viz vyssie uvedene a tiez mam pohodicku a vyborny pocit v ruke, na dusi. Kit Kat je uz minulost. Pekny den

• celkom dobry fotak v zadu,
    • baterka slaba,minus aj fotak v predu,bez folie a sluchatka boli po 5použitiach nepoužitelne...

mobil som použival rok a čo bolo fajn bol fotak celkom dobre fotky za taku cenu robil , fino nesekal bežal jak mal ja som bol snim spokojny ,nemrzol išiel jak hodinky ale po roku sa začal drbat ,odišla antena,tak po reklamacii displej,a po tretie tak kľakol že ho už nešlo oživit, teraz som si kupil lenovo a6000 a jedine v čom je lepši od Fina je baterka inak oničom mobil.

• Fotak
    • Mala inter. Pamat

V pohode mobil. Odporucam.

• , zakúpené v Bestcena.sk

• Rýchle reakcie, žiadne zbytočné aplikácie, veľkost tak akurát
    • Slabá viditeľnosť vonku pri slnečnom počasí. Voľná Intrená pamäť po prvej akualzácii len 700 MB

Za tu cenu som spokojný.

• lg
    • video nahravanie

za btie peniaze sa oplati

• Je super ma Nfc android 4.4. Ja som snim spokojna
    • Nic

Je super a za dobru sancu

• android4,4,
    • fotoaparát
    • NFC

tento telefon mam už 4 mesiace a som s ním spokojná je super a odporúčam všetkým