Microsoft Lumia 535

• dobra cena,
    • nic

solidny výrobok za taku cenu

• windows phone, nízka cena,jednoduchosť ovládania, veľkosť displeja

je to už môj 3 mobil s windowsom .Predtým som mal android no no tento systém mi viac sedí,ale kto nevyskúšal nevie porovnať.

• , zakúpené v zdomu.sk

• Dlha vydrz baterie
    • Neviem stiahnut hudbu

Pomer kvalita a cena je super.

Konštrukcia
Windows Phone 8.1
146 g
Možnosť pamäťovej karty

Najnovšie a najlepšie zážitky so systémom Windows Phone

Rozviňte viac osobnosti než kedykoľvek predtým so systémom Windows Phone 8.1. Exkluzívne v systéme Windows Phone vás živé dlaždice informujú o dôležitých udalostiach vo vašom svete. Pomocou funkcie Action Center vidíte všetky oznámenia na jedinom mieste.

Tiež si môžete upraviť pozadie východzieho displeja a sledovať, ako prispôsobiteľné živé dlaždice ožijú úplne novým životom.

Vždy práca s najnovším systémom Windows Phone

Telefón Lumia 535 sa dodáva s najnovšou verziou systému Windows Phone.

Vďaka pravidelným aktualizáciám prostredníctvom mobilnej siete budete mať k dispozícii vždy najnovší softvér.

V triede alebo v práci? S vstavanou sadou Microsoft Office a rýchlym prístupom k súborom prostredníctvom úložiska OneDrive sú prehliadanie a úprava dokumentov jednoduché.

Dostanete k dispozícii 15 GB voľného miesta na úložisku OneDrive - odosielajte fotografie a zdieľajte ich s priateľmi v súkromnej zložke.

Väčšie zážitky s autoportrétmi

Nechajte prehovoriť okolie. Snímajte skvelé autoportréty a zaberte v snímke viac priateľov vďaka širokouhlému 5megapixelovému prednému fotoaparátu.

Pre ľahší prístup k prednému fotoaparátu je súčasne nainštalovaná populárna aplikácia Lumia Selfie - vylepšite svoje autoportréty pomocou filtrov a ľahko ich zdieľajte s priateľmi z tejto aplikácie do služieb OneDrive, Instagram, Twitter a ďalších.

Videohovory s aplikáciou Skype

Hovory prostredníctvom aplikácie Skype sú na telefóne Lumia 535 Dual SIM fantastické.

Chcete z obyčajného telefónneho hovoru urobiť videohovor vo vysokej kvalite? Bez problémov.

Stačí kliknúť na tlačidlo videohovoru v aplikácii Skype.

Vďaka širokouhlému objektívu vám videohovor Skype ukáže viac pozadia za vami - do hovoru sa súčasne zmestí viac priateľov a rodiny.

Všetky aplikácie, ktoré milujete a potrebujete

Chcete aplikácie? Sme s vami. Predstavujeme vám portál Windows Phone Store, vašu knižnicu pre všetky aplikácie, ktoré chcete - a je to niekoľko stoviek tisíc týchto aplikácií.

Od tých najrozšírenejších titulov ako sú Instagram a WhatsApp k najpopulárnejším a najnovším hrám ako je Subway Surfers - s telefónom Lumia 535 Dual SIM sa nikdy nebudete nudiť.

Vďaka živým dlaždiciam na prispôsobenej úvodnej obrazovke môžete dokonca sledovať ožívania vašich obľúbených aplikácií.

Nádherné. Vo vnútri aj na povrchu.

Telefón Lumia Lumia 535 je napchatý prvotriednými funkciami, ponúka ľahkú čitateľnosť veľkého päťpalcového displeja na slnku a štvorjadrový procesor pre skvelé zážitky s inteligentným telefónom.

A ak vám nestačí 8 GB internej pamäte a 15 GB voľného priestoru v úložisku OneDrive, môžete pridať ďalších až 128 GB pomocou karty microSD.

• Windows
    • Strasne predrazeny.

Povodna cena 89€.

• Celý systém mobilu začne po čase sekať a sociálne siete nefungujú tak ako by mali...

• Windows
    • Nereágujúci display

Display je uplne zlý

• + cena
    • + dizajn
    • + fotak
    • - nabijacka
    • - vydrz baterie
    • - dotykovy displej- sam sa mi natukaval a pisal somariny,musela som ho nechat hodinu nech si takto potuka a potom som nieco na nom mohla robit..

Prve mesiace bol celkom fajn a za tu cenu, ale po roku sa to uz neda vydrzat. neda sa mi poriadne volat, kedze tuknem na displej a on si vytoci koho chce, alebo posle sam sms. Nabijacka neni kvalitna, nechce mi nabijat mobil a neda sa odpojit ako mal microsoft predtym.

• Dlhá výdrž batérie
    • Skvélý procesor
    • 5mp predná kamera
    • Farebné kombinácie
    • Vela príslušenstva
    • skvelý zadný foťák

Prístroj Microsoft lumia 535 green je fantastický telefon ktorý som si kúpil z Datartu. Je to vynikajuci pristroj pre menej naročných uživatelov neseka procesor je dostatočne rýchly na nete... Ja som s nim velmi spokojný je to prvý windows ktorý mam a šlape ako hodinky. Za malo penazí vela muziki.

• dobra cena,
    • nic

solidny výrobok za taku cenu

• windows phone, nízka cena,jednoduchosť ovládania, veľkosť displeja

• , zakúpené v zdomu.sk

• Dlha vydrz baterie
    • Neviem stiahnut hudbu

Pomer kvalita a cena je super.

spokojnosť v pomere cena/kvalita

• , zakúpené v Alza.sk