Motorola XT910 Razr

Pridať recenziu

Priemer z 79 hodnotení.

Motorola - 4.3 " - 960 x 540 - Fotoaparát - HD video - Predná kamera - Bluetooth

Motorola predstavila svoj najnovší smartfón s názvom Motorola Droid RAZR. Dotyková novinka s Androidom 2.3 je pokračovateľom slávnej série RAZR. Telo je vyrobené zo silného... viac »

Do obchodu na Webtelefony

200,00 €

Recenzie Motorola XT910 Razr

73% (58)
11% (8)
9% (7)
0% (0)
8% (6)

(17 z 19 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú )

Konštrukcia telefónu je výborná,zadná strana z kevlaru.
Naozaj kvalitný display- sýte farby,kontrast,rozlíšenie,pozorovacie uhly,citlivosť.
Prostredie je rýchle žiadne sekanie,dostatočná pamäť.

Všetky recenzie Motorola XT910 Razr

Pridané: 7. októbra 2013

• Dizajn
  • Displej
  • Fotoaparát
  • Video (až 1020p čo u 8MPix nie je samozrejmosť)
  • Predná kamera
  • Hrúbka
  • Výkon
  • Kvalita prevedenia
  • Batéria
  • Menu bez češtiny/slovenčiny
  • Klávesnica Swype bez češtiny/slovenčiny

Na začiatok som uskutočnil test batérie.
(Telefón mám 6 mesiacov)
Je 7. Október 2013, 0:07.
Batéria nabitá na 100%, SIM karta vložená, signál mám, WiFi a mobilný internet som vypol.

Zapínam hru RealRacing 3.
- Po 9 minútach (0:16) - batéria 90%.
- hra po výbere trate padla, neskôr opäť a vzápätí aj na tretí pokus. Vyberám preto inú trať - funguje.
- Po 22 minútach (0:29) - batéria 80%.
- Po 33 minútach (0:40) - batéria 80%.
- správca batérie píše, že batériu vyšťavuje:
65% obrazovka
18% Real Racing 3
6% Android OS
- Po 45 minútach (0:52) - batéria 70%.

Záver: Po trištvrte hodiny hrania 3D hry, graficky stredne náročnej, má batéria 70% kapacitu, čo je celkom slušné avšak pre mňa málo. Telefón sa takmer nezahrial (len displej a mierne v oblasti pod fotoaparátom). Hra sa po výbere jednej trati vypla, zobrazila sa plocha telefónu. Telefón nesekal a reagoval na 100%. Po opätovnom nahodení hry som opäť vybral danú trať. Hra sa opäť vypla a na tretí pokus to isté. Chyba preto bude pravdepodobne v hre, keďže pri iných tratiach sa to nestalo.

Za dobu čo telefón mám sa ani raz nezasekol, nevypol, nereštartoval.

Fotoaparát:
mal som SE Xperia NEO (tiež s 8MPix a LED bleskom), avšak v porovnaní s razríkom sa môže xperia schovať.
Razr akoby rozlišoval úroveň svetla a tak keď v noci fotíte na blízko s bleskom, nepresvetlí tak fotografiu a výsledok je skvelý. Prirodzené prisvetlenie. Žiadne žiarivo-biele fotky ako pri SE Xperia Neo.
Panoráma je však trochu horšia oproti iPhone 4.

Predný fotoaparát:
super, oveľa lepšie fotky ako pri konkurencii (iPhone 4, 4s, Sony Xperia SP atď.)

Video:
1020 riadkové HD+ video je pecka. Autofocus funguje perfektne.
Plus je aj možnosť natáčania Timelapse. Takže chválim.

Batéria:
Test ktorý som robil ma sám prekvapil. Zdalo sa mi že batéria sa vybíja rýchlejšie. Neviem čím to je.
Pri normálnom používaní (asi 15 minút telefonovania, pár fotiek a pár HD videí, 30-60 minút na wifi a facebooku) vydrží batéria jeden deň (večer ide pod nabíjačku).

Telefón hodnotím na 4.5 hviezdičky. Je skvelý, žiaľ batéria je naozaj slabšia. Preto naozaj odporúčam priplaťte si na Motorolu Razr Maxx ktorý je rovnaký avšak s oveľa lepšou batériou. Telefón je parádny. Je síce veľký, ale presne vďaka tomu vyzerá výkonne a robustne. Jeho hrúbka a váha zároveň ukazuje že to nie je nekvalitná "tehla" ale že je to elegantný, výkonný telefón, ktorý je vždy stredobod pozornosti.

• Áno (9)
Tibor

Tibor

Pridané: 25. februára 2013

• HD fotoaparát a kamera, super spracovanie, všade kde sa sním objavím stredobod pozornosti vďaka spracovaniu a materiálom, super mobil
  • absencia SK/CZ, ale to nieje žiadny problém
  • nemám nič, mal som mnoho mobilov ale toto je najlepšie

Nad kúpou tohto telefonu som rozmýšľal od vtedy ako vyšiel na svetlo sveta, striedal som veľa mobilov ale toto ma naozaj očarilo. Pri kúpe som mal toho mnoho na výber ale výkonovo sa to podobá všetko na seba,ale ako vravím zaujímavé materiály jednoducho pútajú oči! Aj tá hrúbka je fajn, vo vrecku skoro ani necítiť. :) Ani raz mi nezamrzol ani nič podobné. Batéria drží dosť dlho, niesú s tím problémy. Po aktualizácii na 4.0 jednoducho ako sen. Keď možem, tak len a len odporúčať, neváhajte ani sekundu pri kúpe. Vrelo odporúčam.

• Áno (4)
Overený zákazník Mobilonline

slavo77

Pridané: 13. januára 2013

Zakúpený v Mobilonline

• Chýba slovenské alebo české menu

• Nie (4)
Simon

Simon

Pridané: 12. novembra 2012

• Hdd, Displej, Spracovanie, Pouzite materialy, Rychlost, Vyuzivam ho 3 mesiace bez akehokolvek restartu vypnutia a podobne...
  • Plastovy ramik krytu stratil povrchovu upravu

V tejto cenovej kategorii hodnotim na 90 percent. Zlepsenie by som ocakaval len od plastoveho ramika nakolko su pouzite materialy ako Kevlar a Gorila Glas....a mierne kvalitnejsi by mohol byt fotoaparat.
Ak vahate tak urcite ho kupte!!! Mal som 10 roznych telefonov za poslednych 15 mesiacov a tento patri k najlepsim.

• Áno (4)

Pridané: 2. novembra 2012

• externa pamat
  • prehravanie viacerych formatov videi
  • na sms sa neda pouzit obycajna klavesnica - 2/abc, 3/def 4/ghi atd. a aj ked sa telefon otoci na sirku , tak klavesy nie su dostatocne siroke(pre palec)
  • bateria-dost slaba na to co vsetko sa da s telefonom robit

v porovnani s SIII mensi,LACNEJSI a takmer rovnake vlastnosti

• Áno (2)
  • Nie (3)

djbb

Pridané: 30. októbra 2012

• procesor
  • telo
  • SW
  • RAM

Ziletka je presne taka aku som si ju predstavoval, som s nou plne spokojny. Displej velmi pekny, telefon reaguje velmi pekne a celkom rychlo, bateria pri beznom pouzivani (wifi 24/7, telefonovanie 3h/d, surfovanie a hry) cca 2-2,5 dna na jedno nabitie. Dokonca na moje prekvapenie pribalene sluchatka hraju celkom slusne proti konkurencnym.
Android upgrade prebehol v poriadku.
V tejto cenovej kategorii je to hadam najlepsia volba pomer cena vykon. Je to sice uz rok stary model, ale stale silnejsi ako porovnatelne Desire X.

• Áno (6)

luke

Pridané: 27. októbra 2012

• rýchly, stabilný
  • aj keď bol uvedený pred vyše rokom, stále sa ho oplatí kúpiť
  • nemá FM rádio
  • výdrž batérie je skôr priemerná

• Áno (2)

Pridané: 21. októbra 2012

Zakúpený v Marzo.sk

• je rýchly vďaka dvojjadrovému processoru a giga ramu , baterka je dosť silná , jednoducho je to špička za dobrú cenu.
  • Za takú cenu lepší telefón nekúpite. : )

Tento produkt som si vybral kvôli dobrej cene a som stým velice spokojný.

Pridané: 9. októbra 2012

• displej, CPU, RAM
  • moznost upgrade na 4.0.4 - je prislub aj na 4.1
  • HD video a video ako take.
  • slaba vydrz baterie (pri ntenzivnom pouzivani vydrzi tak 16h)
  • na moje ocakavanie trochu velky
  • na to, ze je to 8MP fotak, fotky su poslabsie (najma v interieri)

za prvych par dni nepozorujem ziadne rusive vplyvy, ktore by ma opravnnovali neodporucit tento pristroj.
Noznosti nastavenia intenzity displeja a sw Smart Actions, co je predpokladam Motorola addon, su velmi pozitivnou zalezitostou.
Osobne som sklamany z vydrze baterie, ale toto moze byt subjektivne, lebo S II, ktoru ma znamy, je nabijana 2x denne.

Kupu tohto zariadenia vzhladom na pomer cena/vykon odporucam.

jaroha

Pridané: 7. októbra 2012

• rychly procesor
  • dostatotcna kapacita
  • dobra cena
  • OS android
  • skoda, ze nema radio
  • HTC prostredie sa mi pacilo viac ako toto co ma motorola

• Nie (4)
Stanislav

Stanislav

Pridané: 29. augusta 2012

• konštrukcia-prevažne z kovu,kevlar
  • Veľký 4,3" display super AMOLED advanced
  • Rýchly procesor ( Dual 1,2 GHz)
  • RAM 1 GB
  • Sklo Gorilla Glass
  • 16 GB vnútorná pamäť
  • Micro HDMI konektor
  • Grafický čip PowerVR SGX 540
  • Video v rozlíšení 1080p
  • 8 Mpix fotoaparát
  • Kvalitný hlasitý reproduktor a aj kvalita zvuku vo slúchatkách
  • Upgrade na ICS
  • Väčšie rozmery
  • Chýba CZ a SK jazyk
  • MICRO SIM karta

Konštrukcia telefónu je výborná,zadná strana z kevlaru.
Prostredie je rýchle žiadne sekanie,dostatočná pamäť.
Kvalitné full hd video,pre pozeranie filmov odporúčam stiahnuť z marketu MOBO player,možnosť prehrávania full hd videa a aj pripojenie na TV,fotoaparát robí celkom pekné fotky.
Na telefóne som spustil zatiaľ každú hru.
Prvý deň som si nevedel zvyknúť na rozmery,teraz sa my nezdá až taký veľký.
Mne AJ jazyk v mobile neprekáža ale lepšie by to bolo v Sk jazyku.
MICRO SIM karta sa naozaj ťažko vyberá-musím ju volako vypáčiť-neni tam žiadny úchit.
Batéria vydrží 2.5 až 3 dny bez používania,ale pri mojom použivaní tak 1až 1.5 dňa-dá sa vybiť pri hrách aj za 5 hodín.S porovnaní zo SE xperia P Stále je to dobrá výdrž-ostatné vydržia ešte menej.
Motorolu som kúpil za 330 euro a za túto cenu lepší mobil nekúpite s takou výbavou.
Určite stojí za tieto peniaze a ho určite odporúčam.

• Áno (17)
  • Nie (2)
Andreas

nováčik

Andreas

Pridané: 7. augusta 2012

• Super Amoled Display je perfektný
  • HW je dosť výkonný nič neseká všetko ide pekne plynulo Fotoaparát robí nádherné fotky
  • Trošku väčšie rozmery na to že má 4,3" display ale stým treba počítať pri takej uhlopriečke ale za to hrúbka 7,1mm je príjemná

Ten mobil je skvelý proste úžas.

• Nie (1)

Pridané: 20. júla 2012

Zakúpený v Marzo.sk

• Super displej. Prehladne menu. Velmi kvalitne browsovanie, rychlo nacita stranky a ma aj zalamovanie textu pri zvacseni. Fotoaparat robi pekne snimky. Rychlo reaguje. Prijemny dizajn. Clovek si rychlo zvykne :).
  • Bateria vydrzi pri vyssej zatazi menej.

Velmi slusny smartphone.

• Áno (7)

Martin Dzurenda

Pridané: 17. júla 2012

Za tú cenu je to to najlepšie co možete dostať

• Áno (6)
  • Nie (1)
tomas dzuranda

tomas dzuranda

Pridané: 6. júla 2012

• Dobre sa ovlada dlho vydrzi pekny vzhlad dobra vaha, perfektne rozlisebie lepsie nez psp3004
  • Zatial som nanic neprisiel

Odporucam kazdemu dobra cena...

• Áno (5)

mobilizujeme.cz

Pridané: 18. marca 2012

Motorola Razr XT910 - recenze znovuzrozené legendy

Motorola Razr (XT910) je rychlejší, tenčí, chytřejší a silnější, než kdy před tím. Recenze ukáže, jak je na tom znovuzrozená legenda ve srovnání s dnešními top smartphony. Dokáže opět americký výrobce s Razrem zabodovat?

Celá recenzia na mobilizujeme.cz
  • Áno (5)
  • Nie (5)

mobilenet.cz

Pridané: 22. februára 2008

Motorola RAZR 2 V8: ladné křivky okouzlí

Nástupce legendárního RAZRU přináší ještě vábivější design, dva kvalitní TFT displeje, hudební přehrávač, 2 Mpx fotoaparát, velká vnitřní paměť 420 MB, operační systém na bázi Linuxu a Javy, EDGE a mnoho dalšího. Přečtěte si naší recenzi telefonu Motorola RAZR2 V8 a posuďte sami, jak velkou chválu si zaslouží.

Celá recenzia na mobilenet.cz
  • Nie (7)

www.mobilmania.cz

Pridané: 26. novembra 2007

Motorola Razr2 V8: Nejostřejší žiletka

Nejnovější pokračovatel v řadě telefonů Razr přináší spousty inovací. Začala Motorola naslouchat uživatelům? Nekonečná sága o mobilních telefonech Razr přichází s novým dílem. Ovšem místo telenovely přichází překvapivě dobrý filmový hit! Přiznávám, že v celé té záplavě telefonů Razr jsem se začínal pomalu ztrácet a docela mě i nudila. Měli jsme tu verzi s „i“ s jedním či více „x“, Motorola ale pořád dokola opakovala to samé a modlila se, aby byli nástupci stejně úspěšní jako originál.

Celá recenzia na www.mobilmania.cz
  • Áno (7)