myPHONE 6691

• - pri tichom rezime budik iba vybruje, nezvoni
    • - fotoaparat
    • - dost hlucne vyzvananie aj pri najnizsej hlasitosti zvonenia
    • - wap

Hladal som telefon na 2 simky s klasickou klavesnicou, a tento mi uplne vyhovuje. Plusy a minusi som uviedol. Chcel som fon na bezne pouzivanie /volanie, sms - k tomu nemozem mat vyhrady/, ale strasne som si pri predchadzajucich telefonoch zvykol na wap a pri tomto sa mi zda nejaky pribrzdeny - este som mu neprisiel na chut. A k fotoaparatu je skoda sa aj vyjadrovat - ale chvalabohu, kvoli tomu som tento telefon nekupoval.

a na zaver - idealny dual sim telefon s pevnou konstrukciou na bezne pouzivanie, ak nechcete so sebou vlacit 2 telefony

Konštrukcia
klasické s klávesnicou
120 g
Možnosť pamäťovej karty

Neobyčajný mobilný telefón MYPHONE, ktorý okrem vo svojej kategórii nevídaného dotykového LCD, ponúka veľmi užitočnú podporu dvoch SIM kariet. Telefón je prevedený v striebornej farbe a v modernom designe s výborným dielenským spracovaním. Prednej strane samozrejme vládne veľký dotykový LCD displej s podporou zobrazenia 262000 farebných odtieňov. Okrem vnútornej pamäte s kapacitou 32MB disponuje tiež slotom pre pamäťové karty microSD. Ako vyzváňanie je možné okrem klasický... Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• kazdeho
    • zlym ludom

ten Mobil je vinikajuci... skratka .. v pohode mobil pre ludi ktory su normalny...:D

• velmi dobry telefon velmi rad bisom ho objednal

je to dobry telefon ja bisom si ho velmi rad objednal na adresu mlynska 16 tvrdosovce 94110 c mobilu namna 0919315536 ak mate tento telefon na predav mal bisom zaujem volajte alebo prezvonte na cislo 0919 315 536 dakujem jedna sa o telefon MY PHONE 6691 s modulatorom hlasu

• Reproduktory, 3,5mm jack, veľký displej, dobre vyzerá...
    • Nemá funkcie z "drahých" mobilov

Mal som ten mobil a bol som s ním maximálne spokojný. Skvelý vzhľad od ktorého by si mohla aj nokia zobrať príklad, skvelá hlasitosť reproduktorov. Ten kto sa nepotrebuje hrať hry asi lepší mobil nenájde.

Mimochodom, teraz mám Xperiu X8 a musím povedať že s 6691 som bol oveľa spokojnejší.

• JE to super mobil s hlasnymi reproduktorami a s eleganciou. :D

This is super:D

pre mňa nakoľko mám deti a najmenšie má iba rok a pol je veľmi vyhovujuci,mám čísla od dvoch operátorov takže nemusím nahánať dva telefony po taške. a aj vzhľadovo je tiež OK klasika ako má byť , nemá zbytočne veľa tlačidiel-jednoducho je to telefon .

• dve sim karty
    • velky displej
    • prehladne menu
    • fotoaparat
    • nema poznamkovy blok
    • jawa

Velky displej a podpora dvoch sim kariet.Prehladne menu,nakolko som uz starsi mne plne postacuje a som s nim moc spokojny.Jawa a fotoaparat,pre tie to dve veci si ho mlady ludia asi nekupia.Nemam ho dlho,jedina vec co my tu chyba je poznamkovy blok.Dolezite veci mam v kalendarnom bloku,ktori by sa mohol dat samostatne uzamknut ako i ine polozky v mobile.Je to dobry mobil pre kazdu generaciu.Zatial som moc spokojny,dufam ze to bude i o rok ci dva.Zatial len tolko.

• , zakúpené v VVTech

• - konstrukcia a kovovy kryt
    • - dual sim
    • - pri tichom rezime budik iba vybruje, nezvoni
    • - fotoaparat
    • - dost hlucne vyzvananie aj pri najnizsej hlasitosti zvonenia
    • - wap

• vyhodu vidim ze ak spadna aj 20poschodia na zem tak prezije
    • rozhodol som sa rychlo a unahlene
    • mal som vic sa pytat na funkcie
    • nemaju tieto telefony modemy ktore spoja net v telefone do PC
    • nisu k tomu ziadne papiere ako sa napr.zlozi telefon a

dovod neznam to ten cert

nic moc

pouziva sa zle
    neodporucam nikomu tento telefon jedine ak sa chcu dostat do blazinca a stratil som vela casu hladanim

ci ten telefon podporuje net a aj spojenie s PC a manual ci je k tomu

• -2 sim
    • -hlasne reproduktory
    • -kvalitne spracovanie
    • -jeden z vydarenych cinskych fonov
    • -nahravac
    • -hlasitost by sa niekedy zisla aj mensia ako je na fone minimum
    • -java
    • -prehravac videa
    • -net
    • -fotak

Mne sa tento telefon celkom zapacil ak to beriem z pohladu cloveka ktory uz mal par cinskych mobilov. Pre tych co nikdy nemali cinsky fon v ruke to budi samozrejme iny dojem..
    Toto je mobil na ktorom mozete pouzivat 2 sim karty a mozete s nim hulakat pomerne kvalitne na cele sidlisko, pripadne si nieco nahrat z radia - celkom dost kvalitne...
    Necakajte odtoho telefonu nic viac, nic menej.

• 2sim,dobre vyzerá,veľký displej dobre čitatelný,ovládanie stylusom presné,na telefón dobrý zvuk
    • zelené tlačítka na výber simky sa horšie ovládajú (mám väčšie prsty)

Zatiaľ ho mám krátko ale som sním spokojný.V mojom
    telefóne sa dajú nulovať počítadlá hovoru - (reakcia na predchádzajúce hodnotenie).Čo sa týka funkcií idú všetky v tak ako majú.
    Je trochu ťažší -(kovové kryty), ale to mi vy hovuje - mám rád keď je cítit telefón vo vrecku.
    Celkový dojem na mňa urobil dobrý, dúfam že to budem
    môcť povedať aj po dlhšej dobe.