Nokia 130

68.6 g
Možnosť pamäťovej karty
Modelový rok
2017

• Jednoduchý telefón pre seniorov.
    • Trochu malé písmená pri čítaní správy.
  • , zakúpené v mobillacno

• Lahký
    • dobrá výdrž batérie
    • nezistil som ako zobraziť kontakty len zo SIM alebo len z mobilu, zobrazuje stále všetky, SIM aj Mobil,

Mobil som kúpil pre mamu náhrada za staručký SoniEricson. problém s kontaktami (záloha) som vyriešil tak že som kontakty zo sim vymazal a z telefóu som kontakty záohoval na SD kartu.

• , zakúpené v MP3.sk

• Kupoval som to pre staršiu osobu, tak pre ten učel vyhovuje.
    • Neviem ohodnotiť ešte som ho nevyskušal, ma to byť darček..

Myslim že z dôvodu pre ktorý som ho kupoval splni svoj učel.

Konštrukcia
klasické s klávesnicou
Operačný systém
Bez OS
68.6 g
Možnosť pamäťovej karty
Modelový rok
2017

Tlačidlový telefón - NOKIA 130 BLACK: mobilný telefón Nokia 130 Dual SIM nahradí video aj hudobný prehrávač vďaka skvelej výdrži batérie si svojich obľúbených hudobných interpretov môžete užívať až 46 hodín a filmy možno sledovať až 16 hodín na jedno nabitie pamäť telefónu je možné rozšíriť pomocou 32GB pamäťovej karty a vďaka funkcii Dual SIM možno ušetriť pri telefonovaní i odosielaní správ vnútornú pamäť telefónu je možné rozšíriť pomocou 32GB MicroSD karty, na ktorú zmestia nielen obľúbené skladby, ale aj seriály, fotografie či hry nič už nebráni relaxácii a príjemnému tráveniu voľného času zadný kryt je odolný proti poškriabaniu a nečistotám preto je Nokia 130 Dual SIM vhodný aj na cestovanie a výlety pre tieto prípady je telefón vybavený aj svietidlom, aby ste si mohli posvietiť na cestu domov pomocou funkcie Slam je možné cez rozhranie Bluetooth ľahko a rýchlo zdieľať kontakty a iné dáta stačí zariadenie priložiť k inému telefónu s podporou technológie Bluetooth a to je všetko ak chcete, môžete na zdieľanie použiť aj kábel alebo pamäťovú kartu vďaka funkcii Dual SIM postačí nosiť jeden mobilný telefón, ale môžete mať k dispozícii dve telefónne čísla a dvoch operátorov práve vďaka kombinácii dvoch operátorov, môžete ušetriť pri volaní do ostatných sietí tak, že si vždy vyberiete lacnejšiu možnosť

Vlastnosti:

• displej - uhlopriečka [palce]: 1,8
  • displej - Typ: QQVGA
  • dotykový displej: Nie
  • klávesnica: Áno
  • podporované siete: GSM 900/1800 (EÚ)
  • konektivita: Micro USB / 3,5 mm Jack
  • typ batérie: Li-Ion
  • kapacita: 1020 mAh
  • vymeniteľná batéria: Áno
  • rozmery: 111.5 x 48.4 x 14.2 mm

Obsah balenia: telefón Nokia 130 rýchly návod

Mikro USB nabíjačka nabíjací / dátový kábel

• Jednoduchý telefón pre seniorov.
    • Trochu malé písmená pri čítaní správy.
  • , zakúpené v mobillacno

• Lahký
    • dobrá výdrž batérie

• Asi byste si řekli, že na takovém telefonu není co testovat, ale my jsme se podívali na zoubek těmto 2 modelům a řekneme vám proč takový telefon koupit.

Zobraziť video recenziu

• , zakúpené v MP3.sk

• Kupoval som to pre staršiu osobu, tak pre ten učel vyhovuje.
    • Neviem ohodnotiť ešte som ho nevyskušal, ma to byť darček..

Myslim že z dôvodu pre ktorý som ho kupoval splni svoj učel.

Máte tu zlý obrázok k tomuto mobilu! tento telefón je bez kamier, s talčidlami, úplný základ, vy tu zobrazujete nejaký smartphone, je to zavádzajúce, ak sa u vás náhodou stala chyba, dajte si to doporiadku.