Nokia 220

Typ SIM karty
miniSIM
FM rádio

• , zakúpené v MP3.sk

• Klasický telefón pre nenáročných...dobrá výdrž batérie...hlasitosť počas volania veľmi dobrá....veľký displej aj písmená pre starších ľudí výborný....
    • zatiaľ neviem o ničom

Odporúčam

• , zakúpené v MP3.sk

• Nokiu som už mala a bola som spokojná.
    • nemám čo napísať

Odporúčam, ja som spokojná.

• -pekny, lahky
    • -jednoduche ovladanie
    • -prehladne menu
    • -kalendar je dobre vyrieseny
    • -baterka svieti dostatocne silno
    • -velke pismenka
    • -moznost pristupu na internet
    • -budik funguje aj pri vypnuti mobilu
    • -slabsie pocut pri volani-da sa upravit zapnutim reproduktoru, ale neda sa upravit hlasitost. Kvoli tomuto ho neodporucam ludom, kt. horsie pocuju.
    • -nedaju sa vypnut vsetky zvuky-napr. zvuk pri zapinani mobilu...
    • -skarede zvuky zvonenia, budiku aj sms
    • -slaby fotak, ale lepsi nikto v mobile tohto typu ocakavat nemoze

Mobil som kupila pre seba, nakolko som zistila, ze moj smartphone je pre mna uplne zbytocna hracka.
    Ma vsetko potrebne k beznemu zivotu-vyborne sa s nim vola, pise sms (samozrejme, treba si zvyknut na stary sposob pisania na mobiloch), dokonca aj facebook sa vyborne prezera (fotky sa pozeraju horsie, ale na spravy sa odpoveda perfktne), a s kalendarom sa dobre pracuje.
    Vyzera velmi pekne, kvalitne a je lahky.
    Trochu som sa obavala, co za tu cenu dostanem, ale som spokojna-drahsi by som nekupovala.

Operačný systém
GPS modul
Typ SIM karty
miniSIM
FM rádio

Navrhnuté k zhotovovanie fotografií a ich zdieľanie online.

Perfektný obraz. 2Mpix fotoaparát ponúka zhotovovanie kvalitných fotografií a pamäť možno rozšíriť až 32 GB kartou microSD.

Rýchlejšie prehliadanie a zdieľanie online.

Kratšia doba načítania v prehliadači Nokia Xpress zabezpečuje rýchle prehliadanie vašich obľúbených stránok. Vďaka predinštalovaným aplikáciám Facebook a Twitter môžete okamžite zdieľať súbory.

Vidieť. Zachytiť. Zdieľať.

S 2-megapixlovým fotoaparátom môžete zaobstarať a uložiť až 20 fotografií, alebo pridajte kartu microSD a ľahko tak počet fotografií rozšírite. Vďaka predinštalovaným aplikáciám ako je Twitter a Facebook môžete zdieľať momentky behom niekoľkých sekúnd s celým svetom.

Na cestách sa bavte.

Vezmite si so sebou muziku alebo video. S vstavaným rádiom FM, prehrávačom MP3 a pamäťou rozšíriteľnou až na 32 GB nemusíte nechávať doma obľúbené melódie a videá. Máte radi trochu akcie? Telefón Nokia 220 ponúka tiež predinštalovaných 6 hier od spoločnosti Gameloft, vrátane hier Block Breaker 3 a Asphalt 6.

Nekompromisná kvalita konštrukcie.

Dodáva sa vo výrazných farbách s 2,4 palcovým displejom a ponúka farebne zladenú klávesnicu odolnú proti prachu a postriekaniu. Nokia 220 prináša ohromujúci a nadčasový dizajn.

• Operačný systém: Nokia (vlastný)
  • Procesor - počet jadier: 1
  • Procesor - frekvencia [MHz]: -
  • Užívateľská pamäť: Počet kontaktov: 500 + SIM
  • Veľkosť RAM: -
  • Pamäťové karty: MicroSD až 32GB
  • Displej - uhlolpříčka [palce]: 2,4
  • Displej - rozlíšenie [pix]: 320 × 240 (QVGA 4: 3)
  • Dotykový displej: nie
  • Doba hovoru [hod]: 15
  • Pohotovostná doba [hod]: 696
  • Rozmery [mm]: 116,4 x 50,3 x 13,2
  • Hmotnosť [g]: 83,6
  • Obsah balenia: Nokia 220, nabíjačka Nokia AC-18, batéria Nokia BL-5C, Nokia Stereo Headset WH-108, Quick guide - užívateľská príručka - návod
  • Doplňujúce informácie: SIM - typ: Klasická (Mini SIM

Zákazníci najčastejšie zmieňujú

• výdrž batérie (7)
  • ovládanie (3)

• zatiaľ neviem o ničom

Odporúčam

• , zakúpené v MP3.sk

• Nokiu som už mala a bola som spokojná.
      • nemám čo napísať

Odporúčam, ja som spokojná.

• -pekny, lahky
      • -jednoduche ovladanie
      • -prehladne menu
      • -kalendar je dobre vyrieseny
      • -baterka svieti dostatocne silno
      • -velke pismenka
      • -moznost pristupu na internet
      • -budik funguje aj pri vypnuti mobilu
      • -nedaju sa vypnut vsetky zvuky-napr. zvuk pri zapinani mobilu...
      • -skarede zvuky zvonenia, budiku aj sms
      • -slaby fotak, ale lepsi nikto v mobile tohto typu ocakavat nemoze

Vyzera velmi pekne, kvalitne a je lahky.

• Výdrž batérie 3dni pri občasnom používaní
      • Bezdotykový displej
      • Dual SIM
      • Lacný plastový vzhľad s nízkou odolnosťou
      • Obmedzené použitie Bluetooth (nie je možné pripojiť ani Nokia Handsfree)
      • Úplne základné možnosti nastavení (len jazyk a blokovanie klávesnice)
      • Možnosti neuspokoja ani bežného používateľa telefónu
      • nie je možné ukladať správy na SD kartu, nízka pamäť správ (max. cca 16 konverzácií) po jej naplnení, nie je možné novú správu odoslať a bez odoslania sa stratí.
      • Neprehľadný priečinok správ (prijaté odoslané, neodoslané, koncepty všetko spolu)

Tento mobil by som už nikdy viac nekupoval... Som veľmi sklamaný, mobil má len úplne základné vybavenie, nedá sa nastaviť ani len toľko aby sa SMS správy ukladali na SD kartu, zmestí sa tam zopár správ a každú chvíľu ich musí človek mazať. Okrem toho sa mi už niekoľko krát stalo, že pri odosielaní správy vypísalo "nedostatok miesta", správu neodoslalo a jednoducho zmizla.. a keď je tá správa dlhšia ide vás poraziť, že ju musíte písať znovu a znovu. Správy sú neprehľadne radené, všetky správy (odoslané, prijaté..) sú v jednom priečinku bez nejakého označenia spája ich do konverzácií takže sa veľmi ťažko niečo spätne hľadá a aj pri mazaní často vymažete aj to čo ste nechceli. Samozrejme nedá sa to prestaviť.
      Fotoaparát tiež veľmi slabý a nedá sa vypnúť ani zvuk pri fotení. Batéria vydrží 3 dni, čo vnímam ako pozitívum, ale nastavenia sú naozaj minimálne, ešte ani len farba pozadia alebo tapeta sa nedá nastaviť., Bluetooth slúži len na okrasu pretože ani drahé Nokia HF mi mobil nedokázal spárovať, pričom toto HF funguje na všetkých aj lacnejších telefónoch. Niekedy mám pocit, že nastavenia ostali len na nejakej základnej výrobnej úrovni. Predtým som mal Samsung za 9,90 a mal mnohonásobne širšie možnosti nastavení ako tento mobil. V menu nastavenie telefónu máte len 3 možnosti: jazyk, blokovanie klávesnice a osobné uvítanie. Nemôžete si nastaviť ani len rýchlu voľbu alebo smerové tlačidlá. Pravé tlačidlo v základnom zobrazení spúšťa kameru, ľavé spúšťa menu, bez možnosti zmeny týchto funkcií. Ak by ste nebodaj chceli nastaviť vlastné zvonenie, príp.. individuálne zvonenie na nejaký kontakt, alebo len obyčajnú fotku ako pozadie príp. farebnú tému - a nenáročných užívateľov, ktorí potrebujú 2 SIM karty v jednom telefóne bez dotykového displeja a môžete zabudnúť. Mobil vhodný výlučne pre trpezlivých budú ho používať výlučne na volanie, ani písanie SMS vo vlastnom záujme duševnej pohody neodporúčam. Žiaľ maximálne sklamanie. :(

• , zakúpené v Digicom

• Svetlo

Za tie peniaze super vec ;o)

žiadne

• Vydrz baterky
      • stara klasika

dobrz telefon pre starsich ludi

• , zakúpené v InterStore.sk

• Podpruje pametovu kartu.
      • Pomala reakcia telefonu. 2 az 3 sekundy kym zareguje po stlaceni klavesnice.

Inac spokojnost.

• LCD displej,dobre spracovanie,vydrz baterie,dajme tomu ze aj fotak
      • v prvom rade nema podporu java,to je fakt sklamanie,c1-01 ma ,neviem si zvyknut na novy soft v telefone,taky zvlastny,stare nokie mali ovela lepsi,nemoznost zmenit temy,cely taky cudny!

vybral som si ho kvoli vydrze baterie,LCD displeju,to menu a soft-treba si zvyknut,odporucat-to je kazdeho osobna vec,urcite by som radsej bral nokiu c2-01!

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• jednoduché ovládanie, prijateľná cena, dobrá vydrž baterky
      • myslel som, že bude trochu menší

jednoduchý mobil za prijateľnú cenu pre tých, ktorým nezáleží na mnohých funkciách