Nokia C6

Symbian 9.4
150 g
Možnosť pamäťovej karty

• , zakúpené v MobilPC.sk

• Malý,zručný, klávesnica má väčšie písmená, ľahko ovládateľný.

Naučené zručnosti ovládania a dobrá dľžka životnosti produktu, boli asi tým hlavným argumentom kúpy a tiež citová naviazanosť na tento typ.Odporučila by som ho strednej vekovej kategórii.Aj fotoaparát menej náročným úplne postačí...

• celkovo malý mob.
    • -dosť široký
    • - pre mňa zbytočná qerty klávesnica
    • -po vytvorení samostatného priečinku je obsah aj v spoločnom priečinku
    • - ma mikro usb koncovku no neslúži na nabíjanie tel., len na spojenie s PC

potreboval som malý mob. s väčšou dotykovou obr. koly videám. Tento mob.mi vyhovuje.
    Na častejšie používanie internetu nieje vhodný

• , zakúpené v HEJ.sk

• Relativne dlha vydrz baterie.
    • Slabsi fotak, displej nie je kapacitny.

Dobry napad NOKIE sklbit hardverovu klavesnicu s dotikovym displejom. Je to vhodne pre tych, co sa obavaju obsluhovat smart phone.

Konštrukcia
klasické s klávesnicou
Operačný systém
Symbian
Verzia operačného systému
Symbian 9.4
150 g
Možnosť pamäťovej karty

Buďte si ešte bližšie Priatelia a rodina majú vždy prednosť - s prístrojom Nokia C6 si budete ešte bližšie vďaka rýchlemu a ľahkému prístupu ku svojmu e-mailu, kontaktom a obľúbeným sociálnym sieťam.   Menu je v slovenskom jazyku.

• , zakúpené v MobilPC.sk

• Malý,zručný, klávesnica má väčšie písmená, ľahko ovládateľný.

• celkovo malý mob.
    • -dosť široký
    • - pre mňa zbytočná qerty klávesnica
    • -po vytvorení samostatného priečinku je obsah aj v spoločnom priečinku
    • - ma mikro usb koncovku no neslúži na nabíjanie tel., len na spojenie s PC

Na častejšie používanie internetu nieje vhodný

• , zakúpené v HEJ.sk

• Relativne dlha vydrz baterie.
    • Slabsi fotak, displej nie je kapacitny.

• ma klavesnicu a internrt
    • ide trochu pomaly a nema android

je dobry ale bez androidu a to mi trochu vadi

• , zakúpené v Mobilné telefóny

• tento typ mobilu používame už 2 roky som stým namieru spokojná .
    • nemám nič

Jednoduchý spoľahlivý

• , zakúpené v Mobilné telefóny

veľa funkcií za dobrú cenu

• 5.0 megapixelovy fotak
    • qwerty klavasnica
    • OS Symbian
    • vela aplikacii z OVI store
    • slot na pamatove karty micro SD
    • mala interna pamat (cca 200MB)
    • mala RAM pamat
    • obcas seka a treba vytiahnut bateriu

Aktivne pouzivam tento telefon uz jeden rok a zatial sa mi na nom este nic nepokazilo.

PS: tato recenzia bola pisana z Nokie C6

• fotak
    • je pomaly
    • seka
    • je velmi ťazky

ja som mala tento mobil, pokazil sa mi. Tym sposobom sa mi pokazil, že sekal a robil sprostosti. Neodporucam tento mobil.

• QWERTY klavesnica
    • dotykovy, vysuvaci
    • dizain
    • symbian
    • fotoaparat
    • bateria
    • mama mi ho nechce dovolit :D :(

je to užasny mobil , viem lebo ho ma spolužiačka :D ale nedala by sa prosiiiim znížit cena? O:) prosim! je skratka vynikajuci a doporucujem ho každemu

PS: znižte prosim cenu O:)

• -QWERTZ klávesnica
    • -WIFI
    • Dobrá výdrž batéria vydržeaa mi 1 týžden aj pri aktívnom používaní
    • -Prijateľná cena
    • -Widgety na hlavnej obrazovke
    • -Veľmi pomalý procesor
    • -Klávesnica nedolieha v uzavretom stave
    • -Slabý fotoaparát
    • -Malá pameť RAM
    • -OS Symbian
    • -NOKIA
    • -Kazivý display (mne po roku úplne odyšiel)

Neodpurúčam ho! Nokia si týmto modelom pokazela meno.OS symbian nestojí za nič nedá sa to ani porovnať s androidom.Už nikdy nechcem Nokiu.Radšej Samsung alebo HTC.