Nokia Lumia 730 Dual SIM

• vykon , výdrž , cena

OK

• Dobrá cena.
    • Primeraná veľkosť.
    • Dobrá kvalita spracovania.
    • Windows 8.
    • Rýchlosť odozvy..
    • Neseká.
    • Spoľahlivé wifi.
    • Full hd kamery.
    • Dosť náročné uvedenie do prevádzky-kontá, účty

Telefón som si vybral pre veľkosť a kvalitu displeja a nechcel som android. Telefón sa dobre ovláda, foto i video je dobrej kvality. Výdrž batérie je dostatočná.

• vyborny telefon a slušny fotak
    • neviem ,mam ho druhy tyžden

som spokojny z telefonom,len by mohli zjednodušit uvodne nastavenie telefonu.

Konštrukcia
dotykové
Operačný systém
Windows
Verzia operačného systému
Windows Phone 8.1
130.4 g
Možnosť pamäťovej karty

Spoločnosť Nokia predstavila v septembri 2014 trojicu nových modelov. Lumia 730 aj tentoraz vyniká nadčasovým dizajnom v unibody polykarbonátovom tele. Úplným bonbónikom je začlenenie predného širokouhlého 5-megapixelového fotoaparátu, ktorý sa postará o zachytenie neskutočne ostrých selfí fotografií. Nápaditý autoportrét oživí váš profil na sociálnych sieťach a možno na ňom rozbehnúť aj sľubnú kariéru blogera či blogerka.

Inteligentná podpora dvoch kariet zaisťuje jednoduchú správu nákladov na mobilné služby a dostupnosť pre všetkých vašich priateľov a kolegov, a umožňuje vám čakanie hovorov na linke a odovzdávanie hovorov medzi dvoma kartami SIM. Pre obľúbené songy a ďalšie multimediálne súbory si nachystajte pamäťovú kartu s veľkosťou až 128 GB a s pomocou NFC sa bleskovo pripojíte napríklad na kvalitný reproduktor. Ďalší virtuálny priestor získate vďaka službe OneDrive, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou systému Windows Phone 8.1. Na vyskúšanie tiež čaká tisíce zaujímavých aplikácií a hier pre každodenné zábavu.

• vykon , výdrž , cena

OK

• Dobrá cena.
    • Primeraná veľkosť.
    • Dobrá kvalita spracovania.
    • Windows 8.
    • Rýchlosť odozvy..
    • Neseká.
    • Spoľahlivé wifi.
    • Full hd kamery.
    • Dosť náročné uvedenie do prevádzky-kontá, účty

• vyborny telefon a slušny fotak
    • neviem ,mam ho druhy tyžden

som spokojny z telefonom,len by mohli zjednodušit uvodne nastavenie telefonu.

• , zakúpené v Mobilné telefóny

• Rychly telefon
    • Dobry display
    • Chyba mi tlacitko na fotak
    • Pribalene veci
    • Podla mna fotoaparat by mohol byt lepsi

Software je dobry, aj ked nejak neviem nastavit niektore veci dopodrobna, ako som bol zvyknuty na androide. Dvojdotyk pre zobudenie telefonu je super. Skoda, ze sa neda nastavit tlacitko na kameru, to mi chyba. Takisto za 2 tyzdne sa mi restartol 2x sam od seba. Co mi asi najviac vadi je obsah balenia. To ze podporuje bezdrotove nabijanie je super, no dufal som tajne, ze aj taku nabijacku pridaju, alebo aspon taku, kde sa kabel da zapojit do PC. No v baleni je len nabijacka, ktora je pevne pripojena do 220V, takze nema USB koncovku. Tak isto v baleni nie je sluchatko, co som si myslel, ze v dnesnej dobe je uplna samozrejmost.
    Vseobecne som spokojny, aj ked na pribalenych (nepribalenych) veciach vidiet, ze telefon patri do nizsej cenovej kategorie. Inak obrazovka, aj rychlost je pre mna super.

• Je to zazitok presedlat na tento mobil zo stareho Androidu
    • Vsetko vyladene a po ruke
    • Vymenitelne kryty, Gorilla Glass
    • Krasna zelena farba
    • Super cena!!

Perfektny mobil pre tych co nepotrebuju hladat stale nejake nepotrebne appky na Androide. Mam ho 1 den, vyzera to super, bezi to super, foti to super!

Reakcia na Domina 29.11.2014: Windows je zápor? Ako pre koho. Padá? Mám ho viac ako rok a nepadol ani raz, jedine ak na zem. Čudné farby? Chod k očnému, lebo v tejto cenovej kategórii ten amoled display je viac ako dobrý. Jedine že by si mal chybný kus, vtedy by som tvoje hodnotenie pochopil.

• , zakúpené v MP3.sk

• notifikacna dioda chyba,sluchatka a datovy kabel v baleni nie je,

Vydrz baterie,dual sim,displej,windows phone oper.system,lahky tenky,

• , zakúpené v MobilPC.sk

• som spokojný čo som očakával to som aj dostal....

Som spokojný s tovarom

• výdrž batérie (vymeniteľná 2200mAh)
    • predná kamera 5MPx
    • celkovo zvládnuté multimédia a efekty s kamerami
    • rýchle odozvy
    • všeobecne cena
    • kvalita prevedenia
    • zvládnuté používanie DualSIM (podobne ako na Samsungu)
    • menej aplikácii (na druhú stranu je to len o zvyku a hľadaní alternatív)
    • repro (uloženie na zadnej časti) zvuk nádherný, až pokiaľ ho nedržíte pevnejšie v ruke a neprekryjete dlaňou, ani nepípne.

Bál som sa prechodu z Androidu, celkovo ma ale iritovala nulová podpora Android telefónov (nehovorím o prémiových). Systém je úplne o inom, to čo musíte na androide nastavovať a dolaďovať, aby šlo všetko hladko a plynule, to WIN akosi vie sám, je to prvú hodinu šok, no potom si človek rýchlo zvykne :)
    Batéria výdrž oproti Sduos2, takmer trojnásobná pri rovnakej záťaži. Foto optika od Carl Zeiss, nie je čo dodať, zvládnuté na jednotku.
    Bonusom je navigačka zadarmo, offlajnovo fakt top, bez pripojenia na net vie toho oveľa viac ako TAMARA (Sygic), aj keď TAMARA je užívateľsky príjemnejšia.
    DualSIM, treba sa zoznámiť, riešenie je trochu iné ako na Samsungu, no nedá sa mu nič vytknúť.

Celkovo telefón s androidom už asi nie, som nadšený, prvý mesiac :) uvidíme po pol roku

• , zakúpené v Mobilné telefóny

• Vedel som, čo si kupujem