Nokia Lumia 830

Typ SIM karty
microSIM
FM rádio

• , zakúpené v nejlevnejsimobil

• Má indukční nabíjení a to je velká výhoda.
  • , zakúpené v MobilPC.sk

• kvalitný fotoaparát
    • tenký,ľahký telefón
    • dotykové sklo Gorilla glass
    • dobrá pamäť telefónu
    • bezdrôtové nabíjanie
    • slabá výdrž batérie

S mobilom som veľmi spokojná,v živote by som už neišla do androidu,mám len dve výhrady a to veľmi kvalitný zvuk reproduktora,na mňa až moc hlasný,aj keď mám zvuky nastavené na 1. A výdrž batérie ma sklamal totálne,vydrží max. 1 deň pri väčšom používaní.Čakala som aspoň 2.

• , zakúpené v Prva.sk

• všetko je super ,

je to kvalitny mobil za vybornu cenu, zbytocne aplikacie sa daju odinstalovat, nie ako to je v androide, kde sa neda odinstalovat aplikacie niektore,kvalitne foti, a nato ze ma predna kamera 1 megapixel, foti super , co som bol prekvapeni, horsie je to uz za tmy.Ma gps zadarmo. Odporucam kazdemu , kto nechce komplikovany mobil bez androidu

Konštrukcia
EDGE
Typ SIM karty
microSIM
FM rádio

Mobilný telefón NOKIA Lumia 830 s veľkokapacitnou pamäťou až 16 GB sa postará o chvíle vašej zábavy. K dispozícii je 10 MP fotoaparát, ktorý vďaka LED blesku, technológii PureView a optickej stabilizácii obrazu vytvára fotografie a videá vo vysokej kvalite. Vaše snímky a videá môžete zdieľať na webe. Mobilný telefón NOKIA Lumia 830 má príjemný dizajn a jeho povrchové prevedenie je v zaujímavej svetlo zelenej farbe. Veľkosť jeho displeja je 5 palcov a jeho dotykové ovládanie je mimoriadne citlivé. O vynikajúci chod telefónu sa stará jeho výkonný štvorjadrový procesor Snapdragon 400 s frekvenciou 1,2 GHz.

2zákazníci neodporúčajú produkt

• interná pamäť (4)
  • cena (4)
  • výdrž batérie (5)
  • , zakúpené v nejlevnejsimobil

• Má indukční nabíjení a to je velká výhoda.

• Foťák
    • Neseká
    • Mapy zadarmo
    • Gmance screen
    • Malo aplikácií
    • Niekedy dlhšie otvara aplikácie

Mam ho už skoro 2 roky prežil vela pádov len bohužiaľ tento už nie, rozbil sa displej, mobil fungoval ďalej a teraz 2 mesiace odkedy sa rozbil tak okolo puklín ožltol displej. Dovtedy som bol s ním spokojný ale do WP už asi nepôjdem. Teraz som si vyhliadol SG S7.

• Fotoaparát
    • Rýchlosť
    • Dizajn
    • Kvalita vyhotovenia
    • Svižnosť
    • Nemrzne ani po roku
    • Displej dostatočne kvalitný a dobrá čiteľnosť aj na slnku
    • Reproduktor
    • Navigácie zadarmo
    • Baterka
    • Nie všetky aplikácie ktoré sú aj na androide

Tento mobilný telefon mám už vyše roka a som veľmi spokojný, potreboval kvalitný fotoaparát a nemrznúci systém na ktorý sa dá spoľahnúť to že tu niesu niektoré aplikácie dokážem oželieť, batéria je priemerná... S týmto mobilným telefónom sa mi veľmi dobre pracuje.. Za tu cenu je to výborný telefón ktorý mi špecifikáciami vyhovuje a s WP idem proti prúdu ;-)

• , zakúpené v MobilPC.sk

• kvalitný fotoaparát
    • tenký,ľahký telefón
    • dotykové sklo Gorilla glass
    • dobrá pamäť telefónu
    • bezdrôtové nabíjanie
    • slabá výdrž batérie

• Ma vsetko, co potrebujem, plynuly, fotak na jednotku, kto rad foti, odporucam.
    • Nic

Velka spokojnost, Odporucam, Nokia the Best

• Dizajn
    • Cena 200€
    • Fotak super
    • Tlacidla na telefone, a nie softverove
    • Windows Phone
    • IPS dislej sa mi zda horsi ako AMOLED na lumii 730
    • Horsi predny fotak

Dobry mobil za tu cenu, iny mobil ako WP by som uz nekupil

• rychlost systemu
    • nemrzne
    • fotak vcelku solidny aj video
    • foto som porovnavala s iphonom 6 co ma kamos a rovnake foto robi na moje prekvapenie lepsie lumia 830. fotili sme v dobrych svetelnych podmienkach na automatiku
    • Priatel ma huawei ale ten teda mrzne dost casto, co na tejto lumii nehrozi
    • menej aplikacii ako ios, android ale vacsina nechyba. Horsia kvalita aplikacii napr. csfd, chybajuce original google aplikacie - youtube... ale inak v pohode. baterka mohla byt o nieco lepsia, niekedy pomalsi start aplikacii - napr. spotify

u mna spokojnost, odporucam.

• , zakúpené v Prva.sk

• glance screen
    • dizajn
    • systém
    • foťák
    • navigácia na celý svet zadarmo
    • balík od office
    • nič podstatné

načo platiť za mobil viac keď tento vám ponúkne všetko podstatné a aj niečo navyše
    velké plus je že ide ako má aplikácie napadajú a nič sa nezasekáva