Nokia X6 16GB

• Starší model telefónu
    • Menej kvalitný displej
    • Stereoreproduktory , avšak zvuk nízkej kvality
    • Pomalý operačný systém

Tento telefón sa už pár rokov nevyrába, preto je oproti moderným smartfónom už riadne pozadu. Jeho reakcie sú pomalé, avšak ve vhodný pre ľudí, ktorý si nepotrpia na milióny niekedy zbytočných "čačiek" androidu. Ponúka klasické logicky usporiadané menu, kvalitný fotoaparát, stereo reproduktory ktoré však kvalitou zvuku príliš neohúria a displej, ktorý je však na slnku horšie čitateľný.. Kvalita spracovania telefónu je na veľmi dobrej úrovni. Jeho hlavným pozitívom je však nesporne výdrž batérie, ktorá napriek môjmu častému surfovaniu po nete cez WiFi a priemerne 20 min. telefonovania za deň vydržala 2,5 dňa. Jeho nevýhodou však je ako som už spomínal pomalosť reakcií, zastaralý systém symbian, ktorý dopláca na popularitu Androidu a Applu nedostupnosťou aplikácií, ktoré sú bežne dostupné pre Android a Iphone.

• design
    • navigacia

pomer cena / kvalita

• , zakúpené v HEJ.sk

• dokonaly obraz
    • dotykovy displej reaguje velmi dobre

no skratka super telefon.

Konštrukcia
Diktafón
Kalendár
FM rádio
Kalkulačka

Výkonný prístroj nabitý funkciami pre zábavu a sociálne siete - prístup jedným dotykom k najlepším priateľom a najobľúbenejším sieťam, veľký dotykový displej, kvalitný funkcie pre obraz a video a veľká pamäť pre všetky vaše multimédia.   Menu je v slovenskom jazyku.

4zákazníci neodporúčajú produkt

• 16 GB vnutornej pamete
    • pomaly
    • operacny system (OS)
    • procesor !!!!!!!
    • pamet 16 GB je pekna ,ale s tym procesorom sa neda vyuzit !!!
    • zamrza
    • strasne nekvalytny plastovy kryt !!
    • nahradne kryty su drahe 24€ komplet a zadny za 6€ !!!
    • bateria !
    • predrazeny !
    • minimum aplikacii a hier na OS ( vetsinu OS nedokaze spustit )

Mam tento telefon 2 roky. Nic nevydrzal plastovy kryt . V servise som na padoch operacneho systemu platil minimalne 50€...OS (symbiant) nic nedokaze... Za tuto cenu urcite tento telefon neodporucam ,jeho cena je v dobe androidov 80-150 €. Telefon pada na nekvalite OS s procesorom. Moj nazor na telefon : TROSKU LEPSI MP3 PREHRAVAC !!

• Dobrý foťák
    • Jednoduché ovládanie
    • Pamäť
    • Dlhé video, nahrávanie
    • Veľmi krehký displej a zadný kryt
    • Pomalý procesor
    • Krátka výdrž batérie
    • Seká

Mám tento telefón už 2 roky a za tie dva roky mi 3x puklo sklo
    a 2x displej. Je veľmi krehký. (len dodám že som naňho stále dávala pozor aby sa nerozbil a aj tak, bola som možno 50 cm od zeme, vypadol mi z vrecka a sklo mi puklo)
    Keď ho nechám nabíjať celú noc tak mi vydrží baterka tak n max. 2-3 dni (podla používania)
    Neodporúčam vám ho v žiadnom prípade si ho nekupujte zbytočne vyhodíte peniaze za takúto šunku!

• je to docela dobrí fon.No neviem si predstaviť realitu že by som Za Toto zapľaťil 345€!!!!!!!!!!
    • Cena!!!Cena!!! Tak toto sa predáva za neuveriťeľních 345€!!!!!!!!!!!!! Ked som zbadal tu cenu,myslel som si že asi snííívam!!!

Za 345€ si už viem predstaviť oveľa ale oveľa ľepši telefon,s novším OS,a nie tuto zastaralu,zamrzajucu,ťažku šunku!!!!!!! Jedno +to má,kvalitný je aspoň foťák!!!

• -16GB vnútorná pamäť, displej,fotoaparat, wifi, rýchle reakcie,výdrž batérie-mne osobne vydrží aj týždeň, pri bežnom používaní
    • -rozmery
    • -nekvalitný zadný kryt

Táto nokia má veľmi dobré vybavenie a v podstate jej nemám čo vytknúť,pre mna asi len rozmery-je dost tazka a hruba ale to je vec vkusu.
    Nezamrza a nikdy nesklamala. Odporúčam.

• 16GB pameť
    • Kvalitný 5MP fotoaparát
    • Wi-Fi
    • GPS
    • jemný displej
    • hudobný prehrávač
    • výdrž batérie
    • Krehký zadný kryt
    • mohol by byť silnejší procesor

Hľadal som telefón s dobrým fotoaparátom, GPS a veľkou pametou. X6-ka splnila moje očakávania. Systém symbian je trošku zastaralý ,ale nepotrebuem kopu zbytočných aplikácií ako pri androide. Výdrž batérie je slúšná 2dni pri plnom používaní Wi-fi, hudba, občas navigícia. Displej je uplný jemný dotyk až som bol prekvapený podobný ako pri Iphone. Webový prehliadač je slabý , ale vyriešil som to stiahol som si Operu.
    Navigácia vyskúšaná naviguje dobre. Dodávané sluchátka k Nokii hrajú perfektne.

• Vyborný na hudbu a všetko ostatné okolo toho
    • 16GB vnútorná pamäť
    • dotykový displej
    • kvylitný foťak
    • dlá výdrž batérie
    • pomalé reakcie
    • úzky displej

Špičkový hudobný telefón s veľkým dotykovým displejom, kvalitným fotoaparátom, operačným systémom Symbian a 16 GB vnútornej pamäte. Telefón, s ktorým sa nikdy nebudete nudiť! Zaujme vás podarenými multimediálnymi funkciami v čele s hudobným prehrávačom a prehrávačom videa, FM rádiom s podporou RDS, hrami, internetovým prehliadačom, e-mailovým klientom apod Okrem toho sa môžete tešiť aj na užitočné funkcie ako sú hodiny, budík, podarený telefónny zoznam, kalendár, úlohy, poznámky a pod Digitálny fotoaparát s rozlíšením 5 megapixelov sa môže pochváliť bleskom, automatickým zaostrovaním a natáčaním videa v rozlíšení VGA. Pri cestovaní určite využijete aj vstavanú aGPS navigáciu. Pre pripojenie k počítaču je možné využiť rozhranie USB alebo Bluetooth, ďalej nechýba ani integrovaný modul Wi-Fi pre bezdrôtovú dátovú komunikáciu alebo možnosť pripojenia k televízoru.

• Výborný fotoaparát

• Kapacitný display
    • Veľká pamäť
    • Stereoreproduktory
    • Trochu slabý procesor
    • Chýba slot pre pamäťové karty

Skvelý telefón, ale na Slovensku pomerne drahý čo sa týka pomeru cena/výkon, každopádne nesťažujem sa, kúpil som ho v zahraničí a som s ním nadmieru spokojný.