Prestigio MultiPhone 3404 DUO

Android 4.4 (KitKat)

• , zakúpené v HEJ.sk

Som s výrobkom spokojná.

• , zakúpené v Shoppie.sk

Nakoľko som prvý krát nakupoval takýto produkt v takomto type obchodu mala som trochu obavu či bude všetko OK.
    Bola som veľmi spokojná s prístupom pracovníčky, ktorá moju objednávku vybavovala. Bola mimoriadne ochotná , mila, celú objednávku som nahlásila telefonicky a ona všetko vybavila.

Konštrukcia

Parametre ?

Typ mobilu: dotykový  ?

LCD displej - typ:

TFT  ?

LCD displej - veľkosť: 4 palce  ?

LCD displej - rozlíšenie: 480x800  ?

Procesor

3zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v HEJ.sk

Som s výrobkom spokojná.

Kde sa zapína Gps?

• super výdrž batérie niekedy až 2 týždne !, výhodná cena, 2 sim karty. Na telefonovanie ako stvorený. Výborná citlivosť aj v miestach kde iné Smartphony už nemajú signál.
    • zatiaľ neviem

Telefón má v prvom rade umožniť telefonovanie. Ostatné funkie majú byť len ako doplnok. Žiaľ dnešné smartphony a iné multi zariadenia za nenormálne ceny, dokážu všetko možné, len nie telefonovať v miestach zo slabším signálom. Netýka sa to tohoto modelu !

• , zakúpené v Shoppie.sk

• slabý
    • reaguje pomaly
    • už ho neoporúčam
    • v dnešnej dobe nepoužitelný

V O2 daj starý doplat 61 eur a dostaneš tento

• batéria
    • Android 4.4
    • iba 2 Mpx fotoaparát
    • iba 512 MB RAM
    • starý typ displeja - TFT

- pred 5-timi rokmi by to mohol byť dobrý telefón, dnes už je parametrovo slabý.
    - použitie dvoch SIM kariet je dnes už bezpredmetné, keďže každý operátor ponúka volania do všetkých sietí za rovnakú cenu, skôr môžu nastať problémy so špeciálnym (dvojSIMkovým) operačným systémom
    - ak by stál 1 Euro, tak by som ho kúpil deťom do školy, ale za cenu 60 Eur jeho kúpa nemá zmysel.

• Dvojjadrový procesor
    • Dual Sim