Prestigio Multiphone 3455 DUO Grace X3

• -dual sim, aj keď momentálne využívam len 1
    • - neseká, nemrze
    • - pekný design
    • - výdrž batérie 3 dni
    • - ochranná fólia mohla byť úplne priehľadná, sú na nej potlače, takže som ju musela dať dole
  • , zakúpené v Alza.sk

• Duál sim, nádherný design,výdrž batérie 3 dni, super cena, nemrzne, neseká...
    • Zatiaĺ nič

Android
Verzia operačného systému
Android 4.4 (KitKat)
Možnosť pamäťovej karty

Prestigio uvádza na slovenský trh nový rad dizajnových smartfónov MultiPhone Grace X. Ako prvý sa do predaja dostáva model Grace X3 (MultiPhone 3455 DUO), určený pre zákazníka, ktorý hľadá štýlový telefón za prijateľnú cenu.

Prestigio Grace X3 je svojimi parametrami prispôsobený bežným potrebám užívateľa.  Novinka má IPS displej s uhlopriečkou 4,5 palca a rozlíšením 480 x 854 pixelov,  4-jadrový procesor taktovaný na 1,3 Hz  a vstavanú 1GB RAM. Internú 8GB pamäť je možné rozšíriť  o ďalších 32 GB pomocou microSD karty a 200 GB  priestoru na cloudovom úložisku Prestigio MultiCloud.

Výrobca vybavil tento smartfón 8 Mpix hlavnou a 5 Mpix prednou kamerou, ktorá poteší hlavne milovníkov selfies. Batéria má kapacitu 1650 mAh. Rovnako ako väčšina modelov značky Prestigio, aj Grace X3 má sloty na dve SIM karty, čo umožňuje lepšiu kontrolu nad poplatkami za hovory a mobilné  dáta, najmä pri cestách do zahraničia.

Nový Prestigio MultiPhoneGrace X3 je vybavený  operačným systémom Android 4.4 KitKat s podporovaným updatom na Android 5.0 Lollipop. Model váži len 118 gramov a jeho profil je tenký 8 mm, takže skvele padne do ruky. Predáva sa v dvoch farebných prevedeniach – tmavomodrej a bielej.

Displej:
4,5" IPS LCD s rozlíšením 854 x 480
Úplná laminácia

Operačný systém:
Android™ 4.4 (KitKat)
S podporou upgradu na Android™ 5.0 (Lolipop)

Procesor:
Štvorjadrový MediaTek MT6582 s frekvenciou 1,30 GHz

Operačná pamäť:
1 GB RAM

Úložný priestor:
8 GB ROM s možnosťou rozšírenia pomocou slotu pre pamäťové karty microSD™ až do 32 GB

Zadný fotoaparát:

Záručný list

• Kráne fotky,úžasna grafika,za túto cenu sa naozaj oplatí
    • rýchlo sa vybíja batéria

dobrá kúpa a vôbec neľutujem že som si ho objednala

• dobrý foťák (aj predný aj zadný foťák je super)
    • pekný dizajn
    • dobre sa ovláda
    • veľkosťou akurát do ruky
    • celkovo veľmi dobrý model
    • za danú ceny asi naj z ponuky smartfónov
    • niekedy zle ukazuje stav baterky a stalo sa mi asi dvakrát že sa mi mobil vypol no v skutočnosti bol len vybitý
    • veľmi ťažko sa zháňa fólia, kryt

určite by som si ho kúpila opäť, v celku som s ním veľmi spokojná

• displej
    • pekné riešenie SMS
    • nemrzne,neseká
    • slabý reprák
    • slabý mikrofón
    • slabá batéria, často sa stáva že sa zastaví napr. na 72% takto zostane aj pol dňa a potom skoči aj o 50% nadol
    • niekedy plastový kryt pri dotyku praská
    • rýchle zohrievanie procesora
    • mizerná kvalita fotiek
    • zbytočné apky od výrobcu

Prestigio NIKDY viac !!
    ostanem pri mojej obľúbenej Nokii 2630

• Super dizajn, batéria si myslím ze je v pohode,zatiel šlape super.Stvorpalcový by bol ideálny.
    • Slabučké wifi,display sa nedá udržat čistý,prsty sa zle klžu po display,slabšie chytá signál gsm

Celkom dobrý mobil mal so už tri prestigia približne rovnakej cenovej hladine ale každý bol úplne inak nastavený či už kvalita hovoru, sila wifi alebo prijem gsm.Neviem ako môžu odíst telefony s fabriky s tak rozdielnymi nastaveniami.

• neseká, nemrzne
    • foťák
    • veľmi pekný dizajn
    • ťažko sa hľadá(ak vôbec existuje) puzdro
    • keď som ho kupoval nebola dostupná fólia
    • rýchlo sa pokazila nabíjačka

Tento produkt som si vybral hlavne kvoli cene a kvoli displeju ktory ma hoci iba 4,5" ale dá sa ovládať mobil jedným prstom čo je pre mňa veľká výhoda. Napriek všetkým pre a proti by som si tento produkt zakúpil znova.

• -tenký a pekný dizajn
    • -skvelý foťák- 8mpix a predný 5mpix (obidve s bleskom)
    • -dobrý na hranie hier
    • -dobrá cena...
    • -rýchlo sa vybíja, len 1650mAh
    • -ťažko sa hľadá kryt/púzdro
    • -mohla by byť k tomu pribalená čistá (nepopísana) fólia
    • -inak nič

Dlho som sa rozhodoval pre tento produkt ale nakoniec ma presvedčila cena, funkcie... S mobilom som veľmi spokojný.

• Prestigio Grace X3 je určený predovšetkým skutočne nenáročným používateľom,Tento smartfón je vzhľadom na nízku cenovku i...

Zobraziť celú recenziu na www.mojandroid.sk

• , zakúpené v Shoppie.sk

• -dual sim, aj keď momentálne využívam len 1
    • - neseká, nemrze
    • - pekný design
    • - výdrž batérie 3 dni
  • , zakúpené v Alza.sk

• Duál sim, nádherný design,výdrž batérie 3 dni, super cena, nemrzne, neseká...
    • Zatiaĺ nič

Ok