Prestigio Multiphone 5450 DUO

• , zakúpené v OKAY.sk

• nemusim nosit 2 MT
    • ma dostatok funkcii
    • je lahky,velkostou zodpoveda mojim predstavam
    • nevyhodou na zaciatku bolo,ze volanie z 1 sim ukazovalo CLIR,no v predajni mi to odstranili a je to OK

MT sa mi pacil,zodpovedali parametre,preto som sa pre neho rozhodla...
    zatial som spokojna,stale sa este na nom ucim

• Cena a vybavenie
    • Reprodukovanie zvuku aj obrazu

Na dennom svetle je pre mňa monitor nečitateťný,
    zvuk je plochý, kovový, bez výšok. Horší ako v päť rokov starom malom tlačítkovom Samsungu.

• , zakúpené v Epicentrum.sk

• nezamrza ako Samsung
    • za skvelu cenu dobrý telefon
    • v mailovej komunikacii zatial sa nedaju zlucit kontakty do skupinového mailu

dualny telefon za super cenu, splna vsetky kriteria, velky displey, nezamrza,
    odporucam tento telefon pre nenarocných klientov..

Konštrukcia
WiFi
Bluetooth
Dual sim
GPS modul

Nový smartphone Prestigio MultiPhone 5450 DUO je dodávaný v štyroch farebných prevedeniach zadného krytu. Srdcom tohto mobilného telefónu je výkonný dvojjadrový 1,2 GHz procesor ARM Cortex-A7, ktorý pomáha rýchlo nahrať vaše obľúbené aplikácie. Zhromažďujte všetky sociálne siete, poštu a ostatné aplikácie na 4,5" obrazovke. MultiPhone 5500 DUO vám poskytne skvelý zážitok pri sledovaní videí, prehrávaní hudby alebo hraní mobilných hier. Zabudovaný Wi-Fi adaptér umožní rýchle pripojenie k sociálnym...

• celkom dobrý fotoaparát
    • odolnosť
    • displej
    • slabý výkon
    • pamäť RAM

Mobil po kúpe mal od kupy problem vibraciami, ale akosi sa sám prebral a začal fungovať ako má :D Batéria mi pokojnom používani vydražala aj 2 dni, samozrejme pri vyťažení vydražl max. 1 deň, foťak na tu cenu fotí dobre, ale iba pri dobrom svetle, horšie je na tom predná kamera,
    diplsej ma horšiu čitalenosť najmä za slnka a z uhlov, Mobil mi po polroku spadol z cca 1m a prasklo vrchne sklo, a plast pod krytom, výkonoov su na tom niektore mobily s takýmito parametrami lepšie, po roku používania pomalé rekacie, zasekávanie, na chvilu pomohlo obnovenie pôvodných nastavení, pamäť RAM sa akosi rýchlo zaplní, mohla by byť väčšia ale bol som si jej vedomí pri kúpe.
    Mobil ma teraz 2 roky už skonal :)
    Na tú cenu za ktoru sa predáva teraz by som po skúsenostiach hladal iný, telefonik sa javý byť dobrý tak na rok, potom je už pomalý

• Telefonik ako každy made in china.
    • Vhodny na zatlkanie klincov.Je dobry pri hrani pinpongu.bateria vydrži že si akurat stihnem pozrieť kolko je hodin.neodporučam!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-(

Made in China alias Cyprus.Predaj toho telefonu by mal byť trestny čin.

• PO polroku mrzne,restartovava sa,nepouzitelne

neodporucam lowcost telefon

• stylovy
    • mrzne,seka,sam si vytaca,krehky displey

neodporucam

• , zakúpené v OKAY.sk

• nemusim nosit 2 MT
    • ma dostatok funkcii
    • je lahky,velkostou zodpoveda mojim predstavam

MT sa mi pacil,zodpovedali parametre,preto som sa pre neho rozhodla...
    zatial som spokojna,stale sa este na nom ucim

• celkom dobre foto,dizajn,cena
    • mrzol a potom sa nedal zapnut niekedy az na desiaty pokus a po 4mesiacoch odisiel displej

kupoval som ho z O2 co bola asi chyba lebo po 4mesiacoch ked odisiel displej tak som ho reklamoval a ich reakcia ma doslova sokovala ze telefon bol mechanicky poskodeny a zaruku mi neuznaju ak ho chcem mat opraveny tak ma to bude stat 50eur tak od tedy nechcem mat s tym telefonom nic spolocne a aj s O2

• odolnosť(kopu krát spadol a stále bez poškodenia)
    • slušná výdrž
    • obstojný výkon(nic moc ale drží .... huawei honor 2 bol oveľa horší a pritom dva a pol krát drahší)
    • kryty
    • vymenitelná batéria
    • Hrozný displej
    • ráster displeja
    • čitatenosť na slnku
    • pozorovacie uhly displeja
    • nič sa na neho nedá zohnať
    • žiadna podpora napr. na inú ROMku
    • dispej
    • ani najmenší náznak aktualizácie
    • a povedal som už dispej
    • fotoaparát
    • a ešte ten dispej ....

Keby som mal 130€ na smartphone tak skočím na bazoš a kúpi si samsung galaxy s3 a nainštalujem tam Cyanogenmod(android 4.4.4) .... asi by som ho znovu nekúpil ale nebol som s ním vyslovene nespokojný .... som i vedomí pomeru cena výkon ....

• Cena a vybavenie
    • Reprodukovanie zvuku aj obrazu

Na dennom svetle je pre mňa monitor nečitateťný,

• , zakúpené v Epicentrum.sk

• nezamrza ako Samsung
    • za skvelu cenu dobrý telefon
    • v mailovej komunikacii zatial sa nedaju zlucit kontakty do skupinového mailu

dualny telefon za super cenu, splna vsetky kriteria, velky displey, nezamrza,
    odporucam tento telefon pre nenarocných klientov..

• , zakúpené v Alza.sk

• dizajn,obal ,vydrz baterii
    • neni vsetko prelozene v slovencine

som celkom spokojny