PRESTIGIO MULTIPHONE 5508 DUO

Termokamera
Jemnosť displeja (PPI)
294 PPI
Bezdrôtové nabíjanie Qi

Nepoznala som tento mobil ale sa mi zapáčilo chneď tak som riskla a objednala.Je výborný len zatiaľ mám problém so skypom, lebo ja mám účet cez mikrosoft a nechce pod heslom zobrať, len tento jeden problém mám. Používa sa mi dobre, odporučila by som aj ostatným.

• dobrý pomer cena/výkon

Termokamera
Jemnosť displeja (PPI)
294 PPI
Bezdrôtové nabíjanie Qi

Najnovší Android 4.4 Kit Kat, pre 2 SIM karty, leštený dizajn, lepší výkon a veľa nových funkcií. Výkon zabezpečuje výkonný procesor 1,7 GHz Octa core MediaTek MT6592 procesor. Zadná kamera 13 MPx s automatickým zaostrovaním a duálnym LED bleskom zaisťuje kvalitné foto a videá. Predná kamera 5 MPX umožňuje kvalitné videohovory. Brilantne ostrý a jasný obsah širokouhlej 5" HD s ochranou DragonTrail skla. Batéria s 2300 mAh kapacitou poskytne 984 hodín v standby mode, 176 hodín v Audio PLay mode a 57 hodín telefonovania. Vnútorná pamäť 16 GB a 200 GB cloud úložisko. WiFi a bluetooth je samozrejmosťou. Ľahké telo, minimalistický dizajn a povrchová úprava robí z telefónu prémiový model. V balení...

2zákazníci neodporúčajú produkt

• ok!

Celkovo OK"!

• Užasné obe fotoaparáty, aj s bleskom
    • Má android
    • Veľky displej 5" s dragon glass
    • Krásny dizajn
    • V balení aj slúchatka aj plastový kryt
    • Dobrá pamäť- zmestí sa všetko, čo potrebujem
    • Veľmi rýchli
    • Ľahký a výborne padne do ruky
    • Dobrá cena
    • Strašne rýchlo sa vybíja batéria..ale strašne rýchlo..za minútu keď som na facebooku a počuvam hudbu, tak aj 2 ℅ :/ .. Strašne ma to sklamalo

Mobil mám len krátko ale zatiaľ funguje krásne plynulo.. Je rýchly, akurát padne do ruky, ľahký.. Má úžasne fotoaparáty..tie si neviem vynachváliť..predná kamera má síce "len" 5 mpx ale oproti ostatným mobilom fotí kvalitnešie..a fotoaparát bol aj jeden z dôvodov prečo som sa rozhodla pre tento mobil.. Jediné čo mi vadí je fakt tá batéria.. Bola som zvyknutá že mobil vydrží aj 2 dni keď ho bežne používam..ale toto ledva pol dňa :/ škoda no tej baterky..

• 8 jadrový procesor
    • 1GB RAM celkom v pohode
    • Pekný dizajn telefónu
    • 13Mpix hlavného fotoaparatu
    • Telefón ide plynule
    • Ak sa vám náhodou niečo s telefónom stane náhradné diely nikde nezoženiete a telefón môžte zahodiť.
    • Chýba slot na kartu SD.
    • Nesnimatelný zadný kryt

Telefón je po technickej stránke výborný. Ale akonáhle sa s ním niečo stane môžte zahodiť. Je to ako jednorazovka.

• dobrý pomer cena/výkon

• - kvalitné spracovanie
    • - celkom dobré fotky a videá, krajšie ako Galaxy SIII
    • - 12 GB voľnej vnútornej pamäte
    • - 1 GB RAM stačí na hladké pracovanie
    • - displej má veľmi pekné zobrazenie, dragontrail sklo
    • - cena 191 € je hlavný argument prečo ho kúpiť, za tú cenu dostanete dosť veľa
    • - dobré skúsenosti so značkou (PAP 4322 a ďalej slúži žene) ma nenechal nikdy visieť, najviac ma pobavilo keď sa mi švagriná chválila svojím iPhonom 5S a na druhý deň prišla volať od mňa nakoľko sa "najlepší telefón na svete za 600€" pokazil ;-)
    • - imitácia kovu zadného panelu, nechávam na tom radšej ochranný obal asi vedeli prečo ho tam pribalili
    • - nie je možné rozšíriť pamäť SD kartou, ale rozprávky pre deti tam kľudne nacpete a hry tak veľa nezaberajú :-)
    • - nekvalitný USB kábel, kúpte si radšej normálny v obchode a ten hoďte do koša

- smartphony nabíjam cez notebook alebo počítač, keď má nejakých 5 % a vydrží rozhodne dlhšie ako s klasickej nabíjačky (je lepšie nakalibrovaná baterka)
    - dobrý pomer cena/výkon
    - som spokojný
    švagor robí servisy na HP, Apple a Prestigio a povedal, že sú to málo kazové stroje

• rýchli pocesor
    • pekný displej
    • dizajn
    • pribalený gumený zadný obal
    • dva sim
    • zvuk celkom ujde
    • hmotnosť
    • celkom tenký
    • zadný kit metal
    • chyba notifikačná dióda
    • foťák v noci fotí ako môj prvý telefón z foťákom. Cez den to ujde nato že uvadzaju 13 M
    • v porovnaní z mojim druhým fónom htc 610 ktorí som kúpil o 50EčKA VIAC JE TO šIT
    • Na displeji dole pri domčeku mi svieti spod displeja malo pozorovatelňa bodka nieje to mŕtvi bod ale naštvalo ma to
    • Mam ho zatiaľ len 4 dni
    • slabšie wifi ale len otrošku
    • pri telefonovaní slabšie počuť
    • viac krát nekupujem lacne ale pekne fony
    • v tejto cenovej relácii cca 200 E odporúčam radšej Huawei G700 lepšia batéria a foťák

Určite bi som si ho znovu nekúpil.

• , zakúpené v Alza.sk

• pouzivanie 2 SIM kariet
    • nic zatial nemam proti

pekny dizajn , dobra cena , vynikajuci fotoaparat

Ano, Prestigio su dobre telefony s dobrou vybavou. Tiez som mal mobil tejto znacky ale ak sa vam rozbije display ako mne, servis na Slovensku necakajte. Z jednej firmy ma posielali do druhej, z druhej do tretej a tam mi ponukli vymenu displaya za 100 Eur. Neoplatilo sa mi to, ved si pridam par desiatok eur a mam novy mobil.

Zhrnutie: Nehovorim ze su to zle telefony ale ak sa vam poskodi nikto vam to tu neopravi. Sam som takto pochodil...
    PS: vsetko na Prestigio sa objednava z Ciny takze vela stastia

• 8-jadro
    • 1GB ram
    • fotoaparát
    • predná kamera s bleskom
    • android 4.4.2
    • displej
    • konštrukcia
    • dizajn
    • hlavná sim klasika a druhá micro sim
    • slabšia bateria(problém všetkých smartphonov)
    • zahrievanie(nie citeľné také bežné)
    • slot na SD kartu( mne bohate stačí 16GB)

Tento smartphone som si kúpil pretože na drahé nemám a zasa potrebujem niičo výkonné. Môj otec má prestigio 7500(veľmi dobrý naozaj) a preto som sa pre značku rozhodol aj ja. Som milo prekvapený procesor je naozaj výkonný a ram 1gb mu stačí na android 4.4. žiadne zaváhanie som si nevšimol pri zaťažení telefónu. Fotoaparátu som sa venoval len krátko ale fotky boli prijateľné a v slušnej kvalite danej cenovej kategórie. Je to dual sim smarphone ja mám zatiaľ len 1 sim ale potešilo ma že nemusím žiadať o micro sim nakoľko ja mám ešte prvú t-mobile sim a tá sa nedá ani orezať. Konštrukcia je kvalitná telefón nezaváhal ani pri krkolomnom ohýbaní. Telefón na mňa posobí kvalitne a prvé dojmy potvrdili to že aj kvalitný je. Odporúčam ho všetkým ktorí nechcú platiť za predražené značky pretože v tomto prestigio urobil peknú prácu.