Prestigio MultiPhone 7600 DUO

Verzia operačného systému
Android 4.2 (Jelly Bean)
191 g

• , zakúpené v HEJ.sk

• Už mám tablet Prestigio, a telefon má dobré parameťre vhodné na to na čo ho chcem používať.

Spokojnosť inak by som si ho nevybrala.

• Krásny displej
    • Kvalitný fotoaparát ako aj predný, tak aj zadný
    • Výdrž batérie

Ja som spokojný..splnilo to moje očakávana :)

• vyzera pekne, má veľa funkcií

Android
Verzia operačného systému
Android 4.2 (Jelly Bean)
191 g

Odkaz na výrobcu Technická špecifikácia   Mobilný telefón ako je MultiPhone 7600 DUO, je s technológiou NFC, umožňuje Vám zdieľanie obsahu, spúšťanie programov a aktivovanie funkcií jediným dotykom. Až šesťpalcový displej s technológiou OGS a full lamination poskytuje Vám výnimočne čistý a jasný obraz. Vychnutnajte si bleskurýchly výkon prostredníctvom najdokonalejšieho štvorjadrového Quad core procesoru. Zachyťte každý moment prostredníctvom 13-megapixelového fotoaparátu so snímačom BSI. Zostaňte dlhšie online prostredníctvom batérii s neporovnateľne dlhou výdržou.    Exceletný výkon Užívajte si excelentný výkon až s 1.5 GHz štvorjadrovým procesorom a hladkou prevádzkou prostredníctvom 1 GB RAM.   Funkcia NFC Zjednodušte si Váš život. Technologia ako je NFC uľahčuje Vám život tým, že zjednodušuje Vám výmenu digitalného obsahu a spojenie elektronických zariadení jedním dotykom. Funkcia ako NFC umožňuje Vám používat NFC Tagy k rychlému nastaveniu profilov, automatické zmeny nastavenia mobilného telefónu a posielanie informácií. Jednoducho kliknete na tag a nastavte mobilný telefón, akokoľvek potrebujete.   Unikátne fotografie s excelentým 8MP predným fotoaparátom Bezkonkurenčná možnosť fotoaparátu na prednej strane poskytuje nejlepší obraz pre videohovory a brilantné autoportréty.   Unikátna kvalita obrázkov Výnimočný detail, ktorý očarí. Obdivujte dokonalú kombináciu ostrosti a jasu na 6" IPS displeji s plným OGS vrstvením.   Veľkolepý dizajn Ultra tenký dizajn – neuveriteľných iba 8,4 mm.   Unikátne fotografie. Dokonca 13MP hlavný fotoaparát BSI fotoaparát s automatickým zaostrením, bleskom, digitálnym zoomom a podporou veľkého množstva režimov a efektov pre obrázky excelelntnej kvality.   Technická špecifikácia Procesor Frekvencia 1.5 GHz Počet jadier 4 (Quad) Cortex-A7   Chipset MediaTek MT6589T   Grafika PowerVR SGX544   Operačná pamäť Veľkosť 4 GB   Pamäť Interná s kapacitou 2 GB + microSD karta (do 32 GB)   Displej Veľkosť uhlopriečky 6" Rozlíšenie HD (720 x 1 280) Typ TFT LCD IPS Dotykový Kapacitný 16 mil. farieb   Operačný systém Android 4.2   Frekvencie GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz, UMTS 900 / 2100 Mhz   Prenos dát GPRS EDGE UMTS HSDPA HSUPA   Konektivita Bluetooth microUSB Wi-Fi (802.11 b/g/n) NFC 3,5 mm jack   Ďalšie funkcie Dual SIM Minimalizácia aplikácií Multitasking Prehliadač dokumentov GPS Akcelerometer MP3 prehrávač FM rádio   Fotoaparát Rozlíšenie 13 Mpx Snímač BSI LED blesk Autofokus Nahrávanie Full HD videí (1 920 x 1 080 b., 30 fps) Predná kamera 8 Mpix   Kapacita batérie 2 600 mAh   Rozmery: 167 x 84 x 8 mm Hmotnosť: 191 g   Obsah balenia Mobilný telefón Prestigio MultiPhone 7600 DUO USB kábel Nabíjačka Slúchadlá Puzdro Rýchly sprievodca Záručný list   Rozlíšenie displeja 720 x 1280 px Dotyková obrazovka Áno Typ displeja IPS Verzia operačného systému 4.2 Nahrávanie videa Áno Druhá kamera Áno Bluetooth Áno FM rádio Nie Typ batérie Lithium-Ion (Li-Ion) Výška 166.5 mm Šírka 84.4 mm Hĺbka 8.4 mm Frekvencia procesoru 1.5 GHz Typ Na výšku NFC Áno GSM pásma (primárna SIM) 900, 1800 MHz Snímač okolitého osvetlenia Áno Rozlíšenie druhej kamery 8 MP GPS Áno Kompatibilné pamäťové karty microSD (Transflash) Podpora Dual SIM Áno Podpora pásiem WCDMA 900, 2100 MHz Poskytovaný OS Android 3G Áno Vnútorná operačná pamäť 1024 MB Výdrž batérie pri prehrávaní hudby 33 hodina Automatické zaostrovanie Áno Trvanie videohovorov 5 hodina USB port Áno Vnútorná kapacita pre ukladanie 4 GB Verzia Bluetooth 4.0 Životnosť batérie v pohotovostnom režime (GSM) 414 hodina Senzor priblíženia Áno Uhlopriečka displeja 6 " Životnosť batérie počas hovoru (GSM) 14 hodina Hmotnosť 191 gram Asistované GPS (A-GPS) Áno Browsing time (Wi-Fi) 5 hodina Zabudovaný blesk Áno Kapacita batérie 2600 miliampérhodin Počet jadier procesora 4 4G Nie   Wi-Fi štandardy   802.11b 802.11g 802.11n   Rozlíšenie hlavného fotoaparátu (numericky) 13 MP   Odkaz na výrobcu KLIKNITE NA OBRÁZOK

3zákazníci neodporúčajú produkt

• je to stroj za málo prachov

neni o čom Super

• Výborný pomer cena / výkon (kvalita) - 2Q/2014
    • Veľmi dobré spracovanie
    • Dostatočne kvalitný 6" display
    • Veľmi dobrá kvalita fotiek oboch fotoaparátov
    • dual SIM
    • Preblikávajúca automatická regulácia jasu displaya
    • Menej ako jednodňová výdrž batérie pri intenzívnom používaní
    • Už nedostatočná 1GB RAM
    • Pomalý autofocus hlavného fotoaparátu
    • Nespratný 6" phablet (prenosnosť max. v zadnom vrecku jeansov alebo v extra taške)

Jeden z prvých kusov na Slovensku, používaný intenzívne cca 15 mes., aktuálne najväčším nedostatkom pre náročnejšieho používateľa vidím len 1GB RAM (čo však v čase uvedenia na trh bolo ok). Všeobecne phablet hodnotím na 90% a určite ho doporučujem v tejto cenovej hladine.

• , zakúpené v HEJ.sk

Spokojnosť inak by som si ho nevybrala.

• Krásny displej
    • Kvalitný fotoaparát ako aj predný, tak aj zadný
    • Výdrž batérie

Ja som spokojný..splnilo to moje očakávana :)

• velky displej
    • baterka vydrží aj 40 hodín
    • Pekná kamera
    • veľmi veľká kazovosť neodporúčam vôbec značku prestigio mame od nich 4 výrobky štyri sú pokazené
    • ja mam teraz 2 x reklamáciu na tento typ telefónu a to ho nemám ani rok odchádzajú vo veľkom pixle na obrazovke softvér po 3-4 mesiacoch používania musíte obnoviť inak nefunguje je spomalený zasekáva sa reštartuje no hrozné prestigio je hrozné môžu sa hambiť že také šroty vôbec predávajú a to sa týka aj tabletov neodporúčam nič od značky prestigio

celé zle

• vyzera pekne, má veľa funkcií
    • bateria by mohol byť silnejšia

zatiaľ som spokojna

• Softwarova chyba
    • Nedostupne a drahé náhradné diely
    • Ľahko rozbitne dotykové sklo
    • Relatívne lacný telefón sa ľahko predraží aj na dvojnasobok

Nekupovať !!! Tento model ma na nešťastie softwarovu chybu, ktorá spôsobuje rýchle vybijaniie batérie, spomalene reakcie telefónu, nefunkčnosť SMS , nefunkčnosť hodín atd. Taktiež je veľmi tažké zohnať náhradné súčiastky a to hlavne display! Dotykové sklo je lisované spolu s displayom tzn. ze ak sa Vám rozbije musí sa vymeniť cely predný panel s LCD aj krytom. Takáto výmena vás vyde na toľko ako skoro nový telefón. No a sklo je veľmi náchylné na rozbitie. Akýkoľvek menší pád a je ako pavučina! A potom ani nereaguje na dotyk takze je úplne nepoužiteľný! Cenovo dostupny smartphon s veľkým displayom sa razom predraží aj na 320€ A viac!

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Som s ním 100% spokojná...;-) kto hľadá velký displej tak toto je určite dobrá voľba ;-)
    • Nič ;-)

Síce je veľmi veľký,kedže má 6 uhlopriečku ale dá sa na to veľmi ľahko zvyknúť a ja ho dokonca ovádam aj jednou rukou :-) je to fakt len o zvyku :-)

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• neviem

neviem

• , zakúpené v Alza.sk

• dizajn
    • Blikajuci displej
    • Nepouzitelna automaticka regulacia jasu
    • Pomerne pomala odozva systemu

Kedze som uz pred tym vlastnil "cinu" konkretne telefon znacky Gigabyte a bol som nadmieru spokojny rozhodol som sa znova zalovit telefon v tychto vodach. Avsak tentokrat sa moje ocakavanie vobec nenaplnilo a o to viac som bol sklamany kedze sa jedna o vlajkovu lod spolocnosti prestigio. Sklamala ma hlavne pomerne slaba dotykova odozva kedy treba pomerne hrubym sposobom vykonavat svoje poziadavky.. Dalej je to nepouzitelna automaticka regulacia jasu pri ktorej displej doslova preblikuje ako pojaseny. V neposlednej rade mi pride cely system pomerne spomaleny ale je to mozno chyba celkoveho vyladenia kedze s prcoesorom mediatek som sa uz stretol a nebol s nim najmensi problem. Prestigio sa pokusil o velmi sympaticky telefon avsak v tomto pripade im to akosi vyslo len po dizajnerskej stranke.