Samsung Galaxy A3 A300F

Samsung Galaxy A3 je inteligentný telefón s celokovovým telom, úchvatným dizajnom a displejom veľkosti 4,5“. Tento smartfón prekvapí svojou inteligenciou na všetkých frontoch. Inteligentne šetrí energiou, farby i zvuky dokáže prispôsobiť podmienkam okolitého prostredia a s inteligenciou sebe vlastnou vytvára perfektné (i skupinové) autoportréty. K dispozícii je v štyroch štýlových farbách a vďaka možnosti personalizácie pomocou schém je to skrátka telefón, ktorý si ľahko vyladíte k vlastnému obrazu. Telefón, ktorý šetrí čas a energiu nie len sám sebe, ale i vám.

Dizajn plný inovácie v štýlových farbách

Luxusný vzhľad tohto telefónu má na svedomí predovšetkým celokovové telo v prémiovej kvalite a prvotriedny displej Super AMOLED s rozlíšením qHD. Samsung Galaxy A3 je dodávaný v štyroch štýlových farbách, ktoré ešte viac podtrhnú jeho jedinečnosť.

Konštrukcia

ocenujem primeranu velkost produktu
    rychle pouzitie
    perfektny disajn

• , zakúpené v MobilPC.sk

Fajn mašinka, akurát ma rozčuľujú aplikácie, ktoré nechcem a nedajú sa odinštalovať.

• , zakúpené v MOBILE WORLD

Odolné
Modelový rok
2016

Byť vidieť, byť počuť

Svoju inteligenciu jednoducho nezaprie. Vďaka technológiám Alive Super AMOLED Display a Adapt Display dokáže Galaxy A3 čarovať s farbami tak, že sa vždy a celkom prirodzene prispôsobí okolitému prostrediu. Rovnaké je to aj so zvukom. Funkcia Adjustable Audio automaticky zníži alebo zvýši hlasitosť podľa hluku na pozadí.
Byť vidieť, byť počuť

Inteligentné autoportréty

Dajte svojmu okoliu pocítiť vašu jedinečnosť. Tento telefón sa ľahko a rád stane vaším dvorným fotografom! Už žiadne krkolomné stláčanie tlačidla a vaše predlaktie na každej snímke! S týmto modelom značky Samsung vytvoríte autoportréty pomocou svojho hlasu či dlane. Ani skupinové autoportréty nebudú tabu. Vďaka funkcii širokouhlého autoportrétu vytvoríte dokonalý panoramatický autoportrét zlúčením troch snímok (zľava, spredu, sprava).
Inteligentné autoportréty

Fantázii sa medze nekladú

Galaxy A3 vám dokonalo umožní ukázať váš štýl. Má k dispozícii nové vyzváňania i zvuky pri spúšťaní a dotyku, takže ho môžete vyladiť presne podľa svojho vkusu a momentálnej nálady.
Fantázii sa medze nekladú

Efektívny za každých okolností

Zariadenie v sebe skrýva štvorjadrový procesor s frekvenciou 1,2 GHz, vďaka ktorému budete pracovať o poznanie rýchlejšie. Bez problému tak môžete sledovať videá, počúvať obľúbenú hudbu a používať niekoľko aplikácii naraz. Čerešničkou na torte bude internetové pripojenie LTE, s ktorým budete sťahovať dáta rýchlejšie než ostatní. Výhodou je tiež inteligentná batéria. Režim vysokej úspory energie dokáže vypnúť nepotrebné funkcie a zaistiť tak dlhšiu výdrž telefónu.
Efektívny za každých okolností

Samsung predstavuje GALAXY A3 - nový smartphone pre milovníkov selfie a sociálnych sietí.
Záujemcov osloví celokovovým tenkým telom a 5Mpix predným fotoaparátom, ktorý umožňuje zachytiť bezkonkurenčnú selfie pre okamžité zdieľanie.

GALAXY A3 vyniká rafinovaným moderným designom a prepracovanými funkciami pre komunikáciu na sociálnych sieťach. Predovšetkým mladších užívateľov osloví možnosť ľahko a rýchlo zachytiť významné okamihy, pripojiť sa k sociálnym médiám a podeliť sa o svoje každodenné zážitky. Je k dispozícii v rôznych farebných prevedeniach.

GALAXY A3 se vyznačuje tenkým celokovovým telom a špičkovým hardwarom. Sprostredkováva najlepší možný zážitok na sociálních sieťach. Obohacuje pokročilú radu zariadení GALAXY o ešte dostupnejšie zážitky pre mladých spotrebiteľov vyhľadávajúcich aktuálne trendy.

5Mpix predná kamera pre bezkonkurenčné selfie.
Novinka je vybavená predným fotoaparátom s nadštandardným rozlíšením 5 Mpix. Zachytenie farebnej selfie je tak ľahšie než kedykoľvek predtým. Inovativné fotografické funkcie, ako napríklad Wide Selfie, Palm Selfie, Animated GIF, Beauty Face a Rear-cam Selfie, umožňujú užívateľom zachytiť atraktivné selfie vo vysokom rozlíšení pomocou automatického detekovania a zaostrenia tváre. Zachytené snímky alebo videá je možné rýchlo a ľahko zdieľať na svojich obľúbených sociálnych sieťach pomocou rychlej siete LTE kategórie 4.

Ultratenké, celokovové prevedenie.
GALAXY A3 patrí medzi najtenšie smartphony v portfóliu spoločnosti Samsung Electronics. Jeho celokovové telo je tenké iba 6,9 mm. Novinku je možné zakúpiť v rôznych farebných variantách – bielej, čiernej, striebornej, ružovej, svetlo modrej a zlatej.

Živé zobrazenie a výkonný procesor.
Samsung GALAXY má Super AMOLED displej s technologiou Adaptive Display pre jasnejší obraz s hlbokým kontrastom a lepšiou viditeľnosťou v prakticky akomkoľvek prostredí vrátane jasného slunečného osvetlenia. Poháňa ho štvorjadrový 1,2GHz procesor, ktorý umožňuje bezproblémový multi-tasking a rychlejšie prehliadanie webu. Okrem toho ponúka GALAXY A3 obľúbené funkcie navrhnuté exkluzívne pre zariadenia GALAXY, ako sú napríklad Režim pre maximálnu úsporu energie a Multiscreen. Je takisto vybavený funkciou, ktorá prispôsobuje a zlepšuje zvuk vzhľadom k okolitému prostrediu.

4zákazníci neodporúčajú produkt

• Slaby wifi prijímač - v ramci domu mi vypadava signal a to mi doteraz ani jeden mobil nerobil
    • Chyba notifikacna diodka
    • Stredove tlacidlo nie je dotykove a to mi kus vadi

V pohode telefón...treba si zvyknúť

• Celkovo môžeme skonštatovať, že tak, ako sa vydaril upgrade modelu Galaxy A5 (2017), tak aj menší z dvojice Galaxy A3 (2...

Zobraziť celú recenziu na techbox.dennikn.sk

• Výkon
    • Pomer cena/kvalita
    • Dizajn
    • Zniesol už niekoľko pádov (s tvrdenou fóliou a gumenným krytom) bez poškodenia, max. škrabanec
    • Silný blesk
    • Veĺkosť, tvar
    • Pamäť
    • Výdrž batérie
    • RAM
    • Robí pekné a niekedy naozaj kvalitné fotky, avšak len za obrých svetelných podmienok + dlhé ostrenie

Telefón mám už vyše 1,5 roka a som stále spokojná. Vybrala som si ho kvôli jeho vlastnostiam a cene (cena je teraz prijateľná 180€). Skvelo padne do ruky. Foťák dokáže urobiť krásne zábery, ale problém nastáva v horších svetelných podmienkach. Ideál je pekné slnečné počasie ;). Batéria bola spočiatku fajn, ale vzhľadom k tomu, že to ide časom dolu vodou, by som už odcenila väčšiu kapacitu. Ram je dostačujúca. Aj keď som ju napísala do Proti myslím si, že telefón napriek jej veľkosti podáva veľmi dobrý výkon. Má svoje lepšie aj horšie dni, no celkovo ho hodnotím pozitívne a odporúčam.

• , zakúpené v mobilonline.sk

ocenujem primeranu velkost produktu
    rychle pouzitie
    perfektny disajn

• , zakúpené v MobilPC.sk

• Ako obstojí model Galaxy A3 od výrobca Samsung v porovnaní s jeho najväčšími konkurentmi Doogee X5 a Microsoft Lumia 550...

Zobraziť celú recenziu na recenzent.eu

• , zakúpené v MOBILE WORLD

super

• -vydrz baterie
    • -kvalitny predny fotoaparat
    • -sem tam zmrzne ale inak vsetko v poriadku

dokonaly mobil pre zeny

• displej - krásne farby, zobrazenie
    • výkon - aj pri náročnejšom používaní sa mi nestalo že by sekal, alebo oneskorene reagoval, je proste svižný a reaguje rýchlo
    • za tú cenu si myslím že sa určite oplatí
    • kvalitné a krásne spracovanie (kov)
    • pekne padne do ruky a dobre sa drží
    • android 5
    • trošku ma mrzí slabá výdrž batérie, ale dá sa to prehliadnuť pri toľkých výhodách :)

Pred týmto mobilom som ich mala nespočetne veľa (iPhone, Samsung, HTC, LG, Sony) .Stále som hľadala niečo čo sa mi bude páčiť a takisto aj poslušne slúžiť a dostala som sa práve k tomuto Samsungu. Trošku som sa obávala keďže Samsungy čo som vlastnila predtým ma vždy v niečom sklamali. Ale tento model ma príjemne prekvapil všetkým čo v sebe skrýva.
    Zo všetkých mobilov ktoré som vlastnila, som s týmto najviac spokojná, nevymenila by som ho už za nič. :)
    Mám ho už 9 mesiacov, a dúfam že bude tak dobre slúžiť aj naďalej.
    Určite by som ho odporučila každému, kto uvažuje nad jeho kúpou. :)