Recenzie Samsung Galaxy S4 Mini VE i9195i

Produkt získal ocenenie

• Award

(227 z 266 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú )

Predoslu recenziu musel pisat nejaky dem*nt alebo clovek, co vobec nevie o tomto telefone nic, nikdy ho nemal, nikdy ho neskusal a placa hluposti, ze ako majitel tohto telefonu som sa musel ozvat. Takym ludom treba dat ban a zakaz sem pisat a uplne stiahnut z bezneho zivota. Zrejme si neuvedomuje, z... Zobraziť celú recenziu

Najprínosnejšie kritické recenzie

(10 z 13 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú )

Po roku používania, súhlasím s ľudmi čo hovoria že tento mobil je zlý. Zobraziť celú recenziu

Pozitívne recenzie Samsung Galaxy S4 Mini VE i9195i

• 8 Mpx fotoaparat
  • 1.7 GHz procesor
  • 1.5 GB pamat RAM
  • zatial ziadne

Beznemu pouzivatelovi, ako som napr. ja, tento telefon odporucam. V prvom rade som chcel kvalitny telefon, hlavne aby bol co mozno najnovsi, dizajnovo pekny a samozrejme dobre vybaveny. Stal sice necelych 420 eur, ale takto to pri uplnych novinkach na trhu jednoducho chodi. Co sa tyka telefonu - nie je to ziadna "lopata". Velkostou sa hodi do vrecka nohavic a da sa ovladat aj jednou rukou. Kvalita spracovania je v poriadku, aj ked je to len plast. Nepotrebujem hlinikove telo za 600 eur, ktore sa poskriabe pri zlom zaobchadzani tak ci tak. Vykon hardweru mi uplne vyhovuje. Je zivy a ovlada sa jednoducho. Android ma prijemne prekvapil. Pracovne prostredie je velmi pekne. Dalsie + davam aj pre Google Play, kde si clovek najde spustu aplikacii a hlavne zadarmo.

Jeanette

Pridané: 19. júla 2013

Zakúpený v Shoppie.sk

• Super funkcie, perfekna velkost, pekny dizajn.
  • Cena :(

Pre mna idealny smartphone... navigacia jednou rukou, super funkcie, pekne fotky...

Tomas

Pridané: 13. septembra 2013

• Skvely dizajn
  • velmi lahucky
  • najnovsi android s takmer vsetkymi funkciami Galaxy S4.
  • reaguje velmi rychlo.
  • hlasove diktovanie, ktore je i v slovencine funguje velmi rychlo a presne.
  • fotak robi naozaj kvalitne 8Mpix fotografie.
  • displej je velmi ostry na svoju velkost s kvalitnym ppi a rozlisenim.
  • Cena na urovni Galaxy S3, ktory je po technickej stranke o nieco lepsi najma co sa tyka procesoru a obrazovky. Cize prijal by som i nizsiu cenu aspon o 50 EUR.

Aj ked som za takmer tu istu cenu mohol mat po technickej stranke lepsi Samsung Galaxy S3 tak mne S4 mini vyhovuje viac nakolko je o nieco mensi, takze mi tak nezavadzia vo vrecku. Posobi velmi kvalitne, elegantne a robustne. Spracovanie je naozaj kvalitne.

Je to skvela alternativa ak vam ako mne prekazaju tie prilis velke obrazovky smartfonov sucastnej generacie ci uz ide o znacky ako Samsung, HTC atd a chcete nieco po technickej stranke na sucastnej urovni a zaroven elegantne.

Overený zákazník Electro World

Pridané: 9. júna 2014

Zakúpený v Electro World

• rozmery
  • vykon a pamat

vyhovuje mi znacka Samsung, ich mobilne zariadenia sa neustale zlepsuju, ceny su v strednom pasme

Pridané: 10. augusta 2015

• slusna rychlost
  • fotoaparat
  • rozmery (nerad nosim televizor vo vrecku)
  • chyba diodka hlasiaca napr dorucenu spravu v messengeri - treba stale odblokovat a pozriet

Slusny telefon za rozumnu cenu.

Pridané: 5. novembra 2014

(Upravené 5. novembra 2014)

Zakúpený v NAJmobily.sk

Super telefon vsetko funguje tak ako ma treba si len zvyknut na ovladanie , nemrzne. Vsetko co som od neho ocakaval splnil. Pouzivam najma skype , navigaciu, pozeram videa na internete, a web stranky.Je ma dobre pocut a aj ja velmi dobre pocujem pri telefonovani.

Pridané: 7. mája 2014

Zakúpený v NIKITA.sk

• Je rozmerovo prijatelny. Pekný displej. Dobra kapacita batérie.
  • Zistil som že nieje taký dobrý ako môj Samsung Galaxy S3. Co ma teší lebo ho vlastním, telefón som kupoval pre priateľku ale v minulosti som nad ním uvažoval.

Priateľke sa páči. Je pekný malý Dobrý displej a je to Samsung čiže som spokojný. Keby bol taký prepracovaný ako Samsung Galaxy S3 tak by som ho aj vymenil ale chvála bohu nieje. Takže spokojnosť u všetkých.

laky

Pridané: 15. novembra 2013

Zakúpený v MobilPC

• super cena, velkosť, hardwer, krásny display, batéria pri hraní sa 1 deň, pri bežnom používaní aj 3 dni, dlho som vyberal a vôbec neľutujem, vadila mi chýbajúca led kontrolka no dá sa to predýchať. Po nainštalovaní pár aplikácií ostáva málo pamäte keďže na SD idú len foto, video, alplykácie sa inštalujú do fonu a tak zbytočne velká SD ani nemá význam keďže foto si pravidelne zálohujme a filmy na fone nepozerám.
  • chýbajúca led dióda, 8gb pamäť - mohla byť aspon 16gb.

Pridané: 25. januára 2015

Zakúpený v NovéMobily.sk

• rýchle reakcie telefónu pre bežného užívateľa ( prezeranie web stránok )
  • mobil nie je ani veľký ani malý, taký akurát, pekný tvar
  • baterka zatiaľ drží 2 dni, ale upozorňujem, že na nete strávim približne 30 minút denne, pretelefonujem priemerne 10 minút denne a pošlem aj 100 sms za deň
  • na zmeškaný hovor, alebo správu Vás upozorní len slabučkým zavibrovaním :-( žiadne svetielko

- mám ho sotva dva týždne, tak asi málo na to, aby som tento mobil velebil, alebo zatracoval a podotýkam, že som prechádzal na neho z Acer Z3 čo je o dosť pomalší a slabší mobil.

solis

Pridané: 26. júla 2014

• rýchly
  • tenký
  • ľahký

telefón je super..chcel som aby telefón šlapal ako hodinky a zatiaľ sa mi ešte nestalo že by zamrzol alebo že by sekal..iba ak pri používaní Shazamu vie blbnúť, ale to je myslím chyba aplikácie lebo inak všetko funguje ako má..vrelo odporúčam všetkým, ktorí chcú rýchly výkonný telefón za super cenu

Ján

Pridané: 20. apríla 2014

• rýchlý,štýlový,prehľadný

super

todegabe

Pridané: 7. apríla 2014

• ľahký, tenký, úzky
  • svižný
  • dizajnovo pekný (vec názoru)
  • LTE, NFC
  • microSD do 64 GB
  • vypadáva signál (neregistrovaný v sieti) - nemožnosť prijať ani odoslať hovory a SMS bez reštartu - telefón na túto skutočnosť neupozorní (pri plnom počte čiaročiek - sily signálu)
  • pravdepodobne nutnosť nastaviť manuálne výber operátora a typ siete (2G, 3G, 4G) na odstránenie tejto nemilej vlastnosti, prípadne reklamácia

- dobrý telefón za priaznivú cenu
- kvalitné spracovanie, odolný displej
- žiadna "lopata" - vhodný aj pre ženy
- široké možnosti/využitia telefónu

peto

Pridané: 30. decembra 2013

• vykon
  • celkom dobra vydrz baterie
  • dobry dizajn
  • dobra velkost akurat do ruky
  • nema notifiakcnu diodu

odporucam

Bobo

Pridané: 17. júna 2015

Zakúpený v NIKITA.sk

• Chcel som telefon do 200e. K dispozicii su uz aj novsie verzie samsungov ale toto je pre mna dobra volba kvôli pomeru cena/kvalita. Zvazoval som aj S3 Neo ale nakoniec rozhodla velkost telefonu, kedze to bolo pre manzelku. Lepsie padne do ruky aj do kabelky :-)
  • Na bezne pouzivanie je to dobry telefon (foto, telefonovanie, zopar appiek, ... ). Nenasiel som zatial ziadne velky minusy.

Perfektny telefon za primeranu cenu pre dospelého pracujúceho cloveka vyuzivajuceho MT na telefonovanie, pripajanie na soc siete, a vyuzivanie niektorých mob aplikacii ako mobil banking, fotak je tiez v poho. Zatial som nezaznamenal ziadne staznosti :)

katusicek

Pridané: 15. februára 2015

Som maximálne spokojná, skvelý fotoaparát, ľahká orientácia sa v menu mobile. Hľadala som mobil, ktorý nebude obrovský a tento mi úplne sedí veľkosťou aj veľkosťou displeja.

Overený zákazník Webtelefony

Michaela

Pridané: 26. novembra 2014

Zakúpený v Webtelefony

• Vôbec nelaguje
  • Je ľahký
  • Da sa ovládať aj jednou rukou
  • Dobrý fotoaparát aj predná kamera
  • Zatiaľ nemám ani jedinú výhradu

Myslím si že tento telefón je takmer dokonalý a postačí aj náročnejším používateľom.

Dano

• 8 Mpx fotoaparat
  • krasny displej
  • autoregulacia jasu
  • LTE
  • neseka, vsetko ide plynulo
  • Mozno vydrz baterie, ale pri beznom pouzivani (volanie, sms, Wifi, trochu gps) vydrzi tie dva dni

Po necelych dvoch tyzdnoch pouzivania som s telefonom velmi spokojny. Ma krasny displej, neseka, vsetko ide hladko. Mozno len vydrz baterie by mohla byt lepsia, ale je to asi len o zvyku kedze je to moj prvy android

Jozef Bučka

Pridané: 26. septembra 2014

Zakúpený v tpd.sk - elektro

• Najlepsi mobil s 4,3" displejom. Vyborne foti.
  • Nema konkurenciu. Nic.

Doporucujem kazdemu. Po znizeni povodnej ceny sa oplati. Na co su mobily s 5 a viac palcovymi displejmi? Prirobme im rucky a v zime s nimi odhadzujme sneh.

Overený zákazník HEJ.sk

števo

Pridané: 17. augusta 2014

Zakúpený v HEJ.sk

• dizajn
  • ovladanie (az na niektore funkcie, ktore nelogicky suvisia s nastavenim)
  • KRASNY display
  • dvojjadro, vyhovujuca RAM (rychlost procesov)
  • rychlejsie pripojenie na wifi ako v mojom NB ...8)
  • nezmyselnost synchonizacie (všetko zo všetkým-ale po nastaveni to je už OK)
  • čakal som vacsiu vydrz baterie ale predsa je to smartfon, čiže klasika
  • nemoznost odinstalovania aplikacii od vyrobcu

- je to moj prvy smartfon s androidom, takze berte nato ohlad... 8)
len čas ukaže čo ešte najdem... aj "PRE" aj "PROTI"
kazdopadne som s mobilom spokojny
pouzivam ho pre pracu, cize hry a podobne sprostosti ma tu nezaujimaju

Pridané: 28. júla 2014

• vsetko
  • nic

proste super, maximalna spokojnost

Pridané: 27. júla 2014

• pekný dizajn a farba
  • ľahký a ľahko ovládateľný
  • foťák

pekný dizajn a farba
ľahký a ľahko ovládateľný
foťák

Marián

Super smartfón.

Zakúpený v NIKITA.sk

• super kvalita za rozumnú cenu
  • zatiaľ žiadne

zatiaľ bez výhrad

• da sa telefonovat :-)
  • telefon je stabilny a OS/aplikacie nepadaju
  • na baterku vydrzi pri normalnom pouzivani cca 2 - 2.5 dna
  • GPS funguje dobre a je presne
  • WiFi funguje dobre a ma dobru citilivost na signal
  • vela moznosti ako si telefon a aplikacie prisposobit pre svoje potreby a poziadavky
  • zatial som ziadne zapory neobjavil

Vsetky pozadovane funkcionality v dostatocnej kvalite v jednom zariadeni. Je nutne dokupit si ochranny obal na telefon, skoda by ho bolo poskodit pri beznom pouzivani (doma, kancelaria, sport).

dacko

Pridané: 15. apríla 2014

• pomer cena/vyokn
  • 1,5 GB RAM - plynuly chod systemu aj pri vela spustenych aplikaciach
  • kompaktne rozmery
  • rozlisenie displeja JE uplne postacujuce!
  • slusna kvalita zvuku pocas telefonovania
  • hardwarove tlacidlo home
  • rychly fotoaparat
  • bocne tlacitka: power a ovladanie hlasitosti - su volne, kolisu sa, nepohodlne sa stlacaju a celkovo posobia dost lacno
  • reproduktor - kvalita zvuku je slaba a je umiestneny v spodnej casti telefonu, takze je zakryty pri drzani telefonu v ruke alebo v drziaku v aute; takmer vobec ho nepocut na makkom podklade (napr na posteli)

Asi najlepsia volba pre ludi, ktori chcu vykonny telefon, ale nepotrebuju s nim prikladat uhlie do kotla (tabletofon). Je velmi rychly, operacny system pracuje bez najmensieho zavahania aj s viacerymi spustenymi aplikaciami a kedze cena klesla oproti uvadzacej na polovicu (220e Apr/2014), je to jedna z najlepsich ponuk cena/kvalita/vykon na trhu. Kvalita vyhotovenia (kryt, tlacitka) je slabsia oproti mojmu predoslemu Samsungu, ale da sa na to zvyknut.
Odporucam!

Overený zákazník lacne-nakupy.sk

Pridané: 6. apríla 2014

Zakúpený v lacne-nakupy.sk

Výborný telefón som veľmi spokojný. Pekný dizajn, veľkosť presne do ruky, veľa užitočných funkcií. Za cenu okolo 230 eur bezkonkurenčný.

Pridané: 4. apríla 2014

Zakúpený v NIKITA.sk

dobry a nie uplne velky smartfon. zatial spokojnost

Pridané: 29. marca 2014

• primerana velkost
  • prehladne menu-lahka orientacia,
  • rychly, dobre reaguje na dotyk
  • vydrz baterie

dobry telefon za prijatelnu cenu, som spokojna s vyberom

Pridané: 24. februára 2014

Zakúpený v NovéMobily.sk

• veľmi elegantný vzhlad.
  • bez krytu má extrémne šmykľavý povrch

odporúčam každému , kto nechce moc veľký telefón.

markius

Pridané: 15. októbra 2013

Zakúpený v NAJmobily.sk

• Najmä rozmer a hmotnosť telefónu, nakoľko so sebout nechcem vláčiť telefón velkosti tabletu...
  • Samozrejme cena, ktorá je bežne cez 400 EUR - ja som ho kúpil za 320 EUR

Fajn telefón, ktorý úplne stačí.

milan

Pridané: 26. februára 2015

Zakúpený v tpd.sk - elektro

• ...až na treti pokus som sa rozhodol pre Samsug a
  • neľutujem.

Dokonalosť sama,aspoň u mňa a pre moje potreby.

Richard

Pridané: 15. februára 2015

Zakúpený v tpd.sk - elektro

• Akurát do ženskej ruky.
  • Bateria pri dosiahnutí 30% rýchle ide k 0%.
  • Ak nepoužívate veľa aplikácii a nie ste stále on-line s viacerými účtami, batéria vydrží 2 - 3 dni.

Dnes sa tento mobil ponúka za naozaj výhodnú cenu (190 eur)

Pridané: 3. februára 2015

som maximálne spokojná
tento telefón mám dva roky a zatiaľ ma nesklamal

Pridané: 30. januára 2015

• maly, akurat do ruky
  • lahky
  • Amoled display
  • zvláda aj náročejšie hry
  • dobre sa pozeraju filmy na cestach :)
  • zvuk je vyborny a cez sluchatka este lepsi
  • na mobil supe fotak s mnozstvom funkci, ked nie je po ruke nic ine, posluzi dobre
  • ma auto zoom, cize cita QR kody
  • rychky a svizny

tento model je nahrada za ace galaxy 2 takze vo vsetkych ohladoch je lepsi a som spokojna, splnil moje ocakavania co sa tyka kvality amoled displaya, zvuku, vydrze,verzie androidu, zvladaniu urcitych hier, prehratie videa, funcie a schopnot fotoaparatu

Pepo

Pridané: 29. decembra 2014

Zakúpený v Shoppie.sk

• veľkosť a rozlíšenie displeja,
  • rýchlosť telefónu,

• funkcie
  • displej
  • procesor
  • chyba tlacidlo fotoaparat

Som spokojná. Som náročnejší užívateľ, cena bola cca 230 €, čo bol môj cenový strop.

Overený zákazník Funmobil.sk

Jakub

Pridané: 28. septembra 2014

Zakúpený v Funmobil.sk

• výkon
  • viditeľnosť obrazovky
  • výborná výdrž batérie s Android 4.4 Kitkat
  • S View

S4 mini je vynikajúca zmenšená verzia S4 mini. Zatiaľ svoj nákup neľutujem a som veľmi spokojný. S puzdrom, ktoré podporuje S View sa nebojím, že mobil vo vrecku poškrabem alebo nejako poškodím.

ondrej

Pridané: 26. júla 2014

Zakúpený v NIKITA.sk

• Fajin telefon grafika aplikacie a podobne veci fičia ako hodinky
  • slabá výdrž baterku

50 na 50

Overený zákazník K24.sk

Silvia

Pridané: 21. júla 2014

Zakúpený v K24.sk

• dcera bola nadsena
  • ma ho v ruke od prvej chvile stale
  • velmi ho chcela
  • som spokojna :)
  • neviem dufam, ze nic, lebo je to dovoz z Polska, ale cena o 40 EUR menej
  • zatial nic

dcera je spokojna. Ja tomu velmi nerozumiem, tak si nedovolim davat recenziu :-)

Overený zákazník MP3.sk

Pridané: 8. mája 2014

Zakúpený v MP3.sk

• kompaktná veľkosť
  • svižný systém
  • klzká zadná strana
  • pri niektorých aplikáciách sa dosť hreje

spokojnosť

Lucia

Pridané: 28. apríla 2014

• vykon
  • displej
  • ziadne

zatial som s nim nemala ziaden problem

Martin

Pridané: 24. apríla 2014

Zakúpený v NIKITA.sk

• Osobne sa mi velmi pozdaval co sa tyka rozmerov.Preferujem kompaktnost.Je fakt lahucky. Vo vrecku skoro ani necitit, ze ho clovek ma. Po par dnoch pouzivania nemozem vytknut vela veci.
  • Po stranke vykonu je to uplne dostacujuce. Aj nejaku narocnejsiu hru kludne.Pre mna vsak dolezite, ze zvlada niekolko aplikacii naraz bez problemu.
  • Predinstalovana klavesnica nie je uplny zazrak, ale tak isto sa da lahko poriesit alternativa, ktora vyhovuje viac.
  • Display super, kvalita hovoru dost dobra.
  • Trapila ma baterka, ktora sa cez noc dokazala vybit aj o 15 percent, co je prilis vela pri necinnosti.Kazdopadne to je softwareova otazka a zrucnejsi uzivatel vie poriesit tieto neduhy kustomizovanych rom vyrobcom.
  • Reproduktor ma spodnej strane, co moze stlmit zvonenie v inom ako urcenom puzdre pre tento typ.

Dobry telefon za rozumnejsiu cenu.Este o kusok lacnejsi a je to parada.

Toudyv

Pridané: 13. apríla 2014

Zakúpený v Shoppie.sk

• Je proste kompaktnejši ako velky brat lepšie sedi v ruke a mne to vyhovuje.
  • žiadne

Bola na telefon velmi dobra cena tak preto som nemohol zavahat ani nasekundu,a+doprava zdarma.

Pridané: 9. apríla 2014

Mirka

Pridané: 29. marca 2014

• Štýlový
  • Funkčný

Keďže, som doteraz nemala telefón s Android-om a vlastne ani dotykovku- vrelo odporúčam aj tým, čo sa báli, že bude ťažké sa na ňom naučiť- nie je to žiaden problém.
Z mojej strany spokojnosť.
Zatiaľ som nezistila žiadne nevýhody.

Overený zákazník Dobremobily.sk

Brano

Pridané: 24. marca 2014

Zakúpený v Dobremobily.sk

• idealna velkost, rychly, dobry fotak
  • troska horsie sedi v ruke a clovek sa musi sustredit aby mu z nej nevypadol

Aj napriek inym recenziam som spokojny s vydrzou baterie a hlavnou vyhodou je podla mna super vykon v relativne kompaktnom tele.

Mario

Pridané: 3. marca 2014

Zakúpený v NIKITA.sk

• Vyborne rozmery na velkost displeja.
  • Nizka hmotnost
  • Kvalitne spracovanie.
  • Kvalitny zvuk pri telefonovani.
  • Slusny fotak na mobil - da sa nastavit spust fotaka tlacitkom alebo aj hlasom.
  • Vydrz cca 2 dni.
  • Dobra cena.
  • Nepodporuje USB OTG a MHL

Dobry a kvalitny smartphone za prijatelnu cenu (274,-).

samsung galaxy s4 mini

Pridané: 24. februára 2014

• výhodná cena + darček
  • rýchla dodacia doba, resp. možnosť osobného odberu (tovar som si objednala v piatok, mohla som si ho vyzdvihnúť už v pondelok)
  • príjemná obsluha na predajnom mieste
  • na stránke nebolo uvedené, že mobil je od operátora Telekom

Mobil má kvalitné prevedenie - kryt, farba displej. Pozitívne hodnotím rýchle reakčné schopnosti, široké farebné rozlíšenie, nabitý rôznymi funkciami. Veľkosťou je akurát, zmestí sa aj do vrecka bundy, no rozhodnie nie je malý! Veľmi elegantný a zároveň praktický. Odporúčam :)

Erik

Pridané: 13. decembra 2013

• rozmery a hmotnosť !!!
  • inak každý vie prečítať aké funkcie má pre mňa úplne dokonalý

Je to telefón podľa mojich predstáv. Rozhodoval som sa hlavne na základe funkcii a chcel som telefón ktorý má spratné rozmery a nízku hmotnosť a podľa mňa lepší telefon s uhlopriečkov 4,3 palca nieje :)

Lenovo P70

Lenovo P70