Recenzie Samsung Galaxy S6 G920F 32GB

Produkt získal ocenenie

• Award

(66 z 88 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú )

Samsungu sa podarilo urobiť konečne niečo krásne :) ...
Avšak ako vždy za krásu sa pyká :) ... Pre niekoho môže byť negatívum absencia SD karty ( asi najväčší problém - dá sa to vyriešiť ) prípadne vode odolnosť ( podľa mňa to nie je nič vážne nakoľko bežný človek vode odolnosť nevyužije a s t... Zobraziť celú recenziu

Najprínosnejšie kritické recenzie

(25 z 39 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú )

Ověřené recenze Samsung Galaxy S6 G920F 32GB

• Chyba slot na kartu

www.androiduj.cz

Pridané: 15. júla 2016

Samsung Galaxy S6 - Androiduj.cz

Mobilní telefon Samsung Galaxy S6 je rok starý, ale to neznamená, že není vůbec podařený. Disponuje obrovskou pamětí a kvalitním fotoaparátem. Telefon by se dal srovnat s Huawei P9, což uděláme.

Celá recenzia na www.androiduj.cz

• Rozne uzitocne vychytavky v systeme TW
  • Hlasitost reproduktora
  • Rychle nabijanie
  • Bezdrotove nabijanie
  • Rozmery (hranicne pre pouzivanie jednou rukou)
  • Nie najhorsia vydrz baterie (2 dni) - 4,5 hod. SOT
  • Mobil sa smyka v ruke (vyriesene dokupenim puzdra)

Celkovo velmi pekny mobil a momentalne za dobru a podla mna vyhodnu cenu. Mobil posobi luxusne, tenky, dobre sa ovlada jednou rukou ale bez puzdra sa smyka. Ihned po zakupeni som dokupil tvrdene sklo (Nillkin H+) na displej a (SPIGEN) puzdro, snad mobil vydrzi bez poskodenia co najdlhsie :) Rychlost systemu TW je celkom v pohode, aj ked po prechode od Sony, su viditelne pomalsie reakcie, neni to vsak nic katastrofalne. Celkovo ma system plno skvelych vychytavok (ovela viac ako Sony) a za 2 tyzdne zatial bez jedineho zaseku ci restartu. Pohlad na displej je super, pekne podanie farieb, idealne rozmery pracovneho mobilu. Rychle nabijanie urcite oceni vela ludia, za cca 1 hod. a 20 min. mate mobil plne nabity. Fotoaparat je kapitola sama o sebe, nemam co vytknut, na mobil perfektne a kvalitne fotografie. Zvuk z hlasiteho reproduktora dostatocne hlasity a dokonca su tam aj naznaky basovej zlozky, urcite neposobi "ako z plechovky". Zvuk do sluchadiel velmi kvalitny aj pre narocnejsich posluchacov, ale urcite odporucam vymenit dodavane sluchadla za nejake kvalitnejsie, tie v baleni stoja za ho***. Obcasne prehrievanie, ale nic hrozne... Navyse teraz v lete sa prehrieva asi vsetko, minimalne elektronika :) Celkovo som s kupou spokojny a urcite odporucam ludom, ktori vahaju nad tymto mobilom.

Overený zákazník Mobilné telefóny

Pridané: 17. apríla 2016

Zakúpený v Mobilné telefóny

• Slabá baterka

Dobrý mobil ale nneviem čo bude s baktériou o rok..ked teraz vydrží ledva den

Daniel

Pridané: 17. apríla 2016

• je rychly
  • 3GB RAM
  • vyborne fotky
  • kvalita fotiek v horsom osveteni
  • nema SD
  • sice ma 3GB RAM, ale ostane volnych okolo 800MB
  • baterka nic moc

kto ma peniaze kupte si S7. ale toto je vyborny mobil, ktory neseka, robi perfektne fotky a 32GB vam bude bohato stacit. Stacit to asi nebude detom co to si instaluju kazdu hru a pozeraju filmy/serialy na mobiloch plus hudba.

baterka nic moc, cakal som mi pojde aspon 1,5 dna. ale zvlada akurat 1 den, mam wifi/data nonstop zapnute.

Pridané: 1. apríla 2016

• Elegancia,spolahlivosť,dobrá cena

odporúčam

Overený zákazník DIGIPARTNER.sk

Pridané: 21. marca 2016

(Upravené 22. marca 2016)

Zakúpený v DIGIPARTNER.sk

• Dobry telefón.... Ryhly.....
  • Android vela ramu zere, zo 3Gramu zostane volny 650-800Mb ....

90% spokojnost......

Zuzana

Pridané: 6. marca 2016

• Je super
  • zatiaľ sme nič negatívne nepostrehli

sme spokojní

Award

www.produktroku.sk

Pridané: 29. februára 2016

PRODUKT ROKU 2015

Finalista súťaže ProduktRoku 2015, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Celá recenzia na www.produktroku.sk

recenzuj.sk

Pridané: 22. februára 2016

Samsung G920 Galaxy S6 32GB recenzia | Recenzuj.sk

Samsung vyrobil množstvo smartfónov radu S.

Celá recenzia na recenzuj.sk

viliamturcan

Pridané: 21. februára 2016

Zakúpený v MOBILE WORLD

• Cena za minuloročnú vlajkovú loď je prijeteľná

vynikajúci display
kovový rámček, sklo zozadu a spredu - hodnotné na pocit

www.testado.cz

Pridané: 20. februára 2016

Recenze Samsung Galaxy S6

Samsung Galaxy S6 je nejlepší telefon běžící na Androidu, který si v současnosti můžete pořídit. Téměř dokonalý, nebýt vysoké ceny a ošemetné baterie.

Celá recenzia na www.testado.cz

Pavol Ugor

Pridané: 16. februára 2016

Zakúpený v Marzo.sk

• plnohodnotna vlajkova lod od Samsungu s vyhodou 2 SIM kariet
  • zatial ziadne negativa. Mozno v porovnani s Galaxy S6 Edge - trosku vyssia vaha telefonu

Pri zvyku na vlajkovu log od Samsungu sa tazko prechadza na iny telefon. Potreba 2 SIM v jednom telefone bola vyriesena top telefonom od Samsungu - Galaxy S6 DUOS, ktory sa od standardnej verzie Galaxy S6 lisi iba moznostou 2 SIM. Inak je to identicky telefon, zial na SK trh ho nepustili, takze musi byt dovezeny. Su vsak obchody ako Marzo.sk, ktore poskytuju plnohodnotnu zaruku, telefon bol v original baleni...

parcius

Pridané: 16. februára 2016

• dizajn
  • vykon
  • jeden z najlepsich displayov na trhu
  • sviznost prostredia
  • 115 GB online uloziska od microsoftu
  • rozne snimace
  • super zadny aj predny fotak
  • najnovsi android 5.1.1 a bude aktualizacia na 6.0
  • mozno by mohla byt bateria s vacsou kapacitou, ale asi sa vacsia do tak tenkej konstrukcie nevosla
  • prilis vystupujuci zadny fotak, ale ak si nahodite ochranny kryt, tak sa s povrchom krytu zarovna

Kupil som s6, pretoze je stale jeden z top telefonov na trhu, jeden z najlepsich chipsetov a displayov. Taktiez premiovy vzhlad telefonu a krasne farby na vyber zavazili. Cena klesla uz na cca 400e za 32GB verziu, co je dobra cena z hladiska pomeru k jeho vykonu.

Overený zákazník Marzo.sk

Pridané: 14. februára 2016

Zakúpený v Marzo.sk

odporúčam, dobrá cena

www.sosak.cz

Pridané: 18. januára 2016

Samsung Galaxy S6 recenze, video

Zatímco loňský Galaxy S5 nebyl nic zvláštního, letos Samsung začal od základu tak, aby udělal skutečně krásný mobil...

Celá recenzia na www.sosak.cz

andrej

Pridané: 16. januára 2016

• je rýchly
  • krásny displej
  • foťák
  • Nemá radio absencia microSD

Foťak ,displej použivanie zatial dobre.

Pridané: 2. januára 2016

Zakúpený v Bestcena.sk

• spracovanie
  • vykon
  • display
  • hned po spusteni ma predinstalovane snad vsetko, co v sucasnej dobe porebujem (integracia s google apps - prirodzene), integrovane MS aplikacie (ak aj niekto nemusi Microsoft, ja ich aplikacie pouzivam a je prijemne ich mat priamo), socialne aplikacie predistalovane.
  • migracia dat zo starsich zariadeni, prve prebehne v pohode, k druhemu som sa uz nedostal. Ak to je mozne, je to velmi dobre skryte.

Nevidim ziadne extra vyhody ani nevyhody. Je to proste dalsi Android, so vsetkymi svojimi vyhodami aj nevyhodami. Telefon sa prijemne pouziva a pracuje ako ma.

Tomáš

Pridané: 26. decembra 2015

• špičkovo rýchly prístroj
  • brutálny fotoaparát
  • príslušenstvo
  • prechod z iOS na Android vysokej triedy - maximálna spokojnosť - konkuruje aj Applu
  • mohol by sa predávať aj s bezdrôtovou nabíjačkou
  • predinštalované aplikácie od Samsungu, ktoré nevyužije každý, skôr by som dal na výber majiteľom ich inštaláciu

Celkovo rýchly prístroj, nakoľko ho mám pár dní nestretol som sa so žiadnym zaváhaním, sekaním ani ničím podobným.
Určite odporúčam kupovať Android zariadenia vyššej triedy ako napríklad tento, pretože ak si niekto kúpi telefón za 70€ a čaká od neho špičkový fotoaparát, design, spracovanie, systém a podobne tak sa pravdepodobne dočká sklamania :)
Netreba sa báť lepších Androidových zariadení, oplatí sa zaivestovať raz ako každý mesiac nový prístroj za desiatky eur,

Jay

Pridané: 23. decembra 2015

• Úžasný displej
  • Najlepší fotoaparát na trhu
  • Rýchle nabíjanie (rýchlo-nabíjačka je v balení)
  • Kvalitné spracovanie
  • Veľké množstvo dostupných doplnkov
  • Skvelý telefón na prácu
  • Ľahké ovládanie jednou rukou.
  • Momentálna cena (435 Eur) je adekvátna a bude samozrejme ďalej klesať.
  • Konštrukcia je z kovu a skla, čo vyzerá fantasticky, ale odporúčam určite súčasne zakúpiť aj nejaké puzdro
  • Náročným užívateľom nebude stačiť kapacita batérie (za hodinu je však telefón nabitý na 100%). Ak sa nehráte hry, vydrží 1,5 dňa.
  • Fingerprint scanner je síce dobrý no funguje na 70%. Nepotrebujem ho a dá sa ľahko vypnúť.

Ide o skvelý produkt a veľmi ho odporúčam ľuďom, ktorí potrebujú prvotriedne zariadenie na prácu a zároveň cyklistiku, či beh. Bál som sa tej batérie, ale vydrží pomerne veľa a dá sa super-rýchlo nabiť. Priložená rýchlo-nabíjačka je obrovské plus, keďže väčšina výrobcov ich predáva samostatne. Prístroj funguje presne tak, ako som očakával.

Radovana

Pridané: 19. decembra 2015

(Upravené 19. decembra 2015)

Zakúpený v Mobiluj

Neviem neviem ci je momentálne niečo lepšie na trhu ....

Šimon

Pridané: 13. decembra 2015

• foťák
  • super spravený systém
  • pekný desing
  • špičkovo spravený telefón
  • výdrž baterky
  • nedá sa vymenit
  • malilinko vadí mi len otlačky prstov na zadnom sklenenom krytu ale tie sa stratia ked mám telefon v SLIM obale

Perfektný telefón.
Môj prvý Samsung a som rád že som prešiel z HTC.
Premýšlal som na HTC One A9... ale spravil som dobre že som sa zameral na S6.

Martin Horvat

Pridané: 6. decembra 2015

(Upravené 6. decembra 2015)

• Neuveritelny display
  • Rychlost
  • Fotoaparat
  • Dizajn

Najlepsi telefon aky som doteraz mal

Majooo

• Reproduktor
  • Ochranne prvky
  • Vydrz baterie - pri beznom pouzivani az 3 dni
  • Ziadne

Skvely mobil pre jednoduchu pracu aj narocneho pouzivatela, krasne fotky,videa uz samotna znacka a typ zariadenia hovori za vsetko a splna aj najnarocnejsie poziadavky nie len beznych pouzivatelov.

Pridané: 7. novembra 2015

Fotoduel: Sony Xperia Z5 vs Samsung Galaxy S6 - Mobilizujeme.cz

Který špičkový smartphone z roku 2015 má nejlepší fotoaparát? V předchozích duelech podle nás zatím vítězně vycházel Samsung Galaxy S6, proto jsme ho postavili proti nejnovější vlajkové lodi Sony Xperia Z5! Kdo tentokrát vyjde ze souboje jako vítěz a kdo jako poražený?

Overený zákazník Mobilmarket.sk

Jugi8

Pridané: 2. novembra 2015

(Upravené 2. novembra 2015)

Zakúpený v Mobilmarket.sk

• fotoaparát
  • konštrukcia
  • výkon
  • rýchlost systému...
  • nepostrehol som nič

zatial spokojnost slape ako hodinky

Anita

• tenkost
  • multifunkcny kalendar
  • ostry displej
  • vlastne vsetko
  • odtlacky vidno na zadnej strane
  • bateria vydrzi priblizne den- den a pol

sofistikovany dizajn, displej v takom rozliseni ze skoro aj atomy vidno :) aplikaciu S health planner vyuzivam na behanie - zobrazuje mapu, rychlost, cas, kalorie atd, zabudovany program na zabehnutie 5 a 10 km. vrelo odporucam, i ked je to drahy telefon

Overený zákazník Bestcena.sk

Jozef

Pridané: 11. októbra 2015

(Upravené 11. októbra 2015)

Zakúpený v Bestcena.sk

• Vysoký výkon
  • Spoľahlivosť
  • Konštrukčné spracovanie
  • Vynikajúci displej
  • Špičkový fotoaparát
  • Zatiaľ nič

Perfektný mobil, ktorý právom na mnohých weboch označujú za najlepší mobil roku 2015. Pôvodne som si chcel kúpiť lacnejší mobil, ale ASUS Zenfone 2,ktorý som po 10 dňoch vrátil, sa ukázal byť vyslovený šmejd (náhodné vypínanie a ďalšie nepríjemnosti) a zverejnená cena LG Nexusu 5X je podľa mňa za mobil strednej triede úplne absurdná. Kúpou Samsungu Galaxy S6 som doteraz nadšený.

www.pda.sk

Pridané: 11. októbra 2015

Recenzia: Samsung Galaxy S6

Galaxy S6 je jednoznačne prémiové zariadenie, ktoré nemá veľa slabín. Samsung si je ale toho vedomý a prispôsobil tomu aj cenovku zariadenia. Základný 32 GB model momentálne začína na 570 eurách a ak by ste zatúžili po najvyššej 128 GB variante, tak si pripravte necelých 880 eur, čo rozhodne nie je málo. Kto ale hľadá výkonný a luxusne vyzerajúci smartfón bez kompromisov a nemá ani hlboko do vrecka, tak jeho kúpu určite neoľutuje.

Celá recenzia na www.pda.sk

• má nádherný displej
  • silná konštrukcia
  • svižný systém
  • výborný fotoaparát
  • rýchle nabíjanie (do 1,5 hodky)
  • výdrž batérie vzhľadom k veľkosti a kvality displeja priemeri
  • inak v súčasnosti špička medzi androidmi
  • trošku väčší ako sa na prvý pohľad zdá
  • vyššia cenovka
  • zišiel by sa slot na pamäťové karty

Som nadšený zo zakúpenia tohto smartphonu.

Pridané: 10. septembra 2015

• svižný
  • pekný displej/fotky
  • reálny multitasking - možnosť rozdelenia obrazovky
  • rýchle nabíjanie
  • hlavné tlačítko s čítačkou odtlačkov
  • batéria, ale to každý mobil
  • kĺže sa, treba dávať pozor, aby nespadol
  • trochu horšia kvalita zvuku cez BT, možno problém so sluchátkom, na inom mobile ale bez problémov

Hoci je to môj prvý Samsung, celkom spokojnosť. Dá sa zvyknúť na ovládanie, aj keď po prechode z Xperie predsa tomu treba dať čas.
Popravde ale, od tzv. najšpičkovejšieho mobilu súčasnosti by človek čakal, že ho priamo niečím ohúri. No, ani až tak nie. Ale ani ničím extra nenaštve.
Naspäť k starému mobilu by som už ale nevedel ísť. Na ten reakčný čas sa zvyká prirýchlo ;-) Potešia na prvý pohľad drobnosti, ako multitasking (split screen), vďaka čomu je možné mať pustený TV na streame alebo youtube a okrem toho niečo iné, napr. chat alebo prehliadač.
Ešte chcem trochu preskúmať doplnky...

Zdeny

Pridané: 5. septembra 2015

Zakúpený v MOBILE WORLD

• Skutočne krásny dizajn bez konkurencie (blue topaz)
  • Fotoaparát fotí nádherne
  • Krásny QHD Super Amoled displej tiež bez konkurencie - no žerie dosť baterky
  • Dobré slúchadlá v balení
  • Presný snímač otlačkov prstov
  • Aplikácia S Health
  • Zišla by sa lepšia baterka, pri bežnom používaní nabíjam takmer každý deň - to ale nie je problém, keďže sa nabije za hodinku
  • Samozrejme cena, ale to už je samozrejmosťou pri takejto vlajkovej lodi

Kúpu telefónu absolútne neľutujem a určite odporúčam všetkým

Overený zákazník Mobil Centrum

• QHD Amoled
  • Design
  • Absencia MicroSD
  • Absencia vymeniteľnej batérie

Tento smartphone splna všetky kritéria náročného používateľa.

Pridané: 22. augusta 2015

• Celokovove telo
  • Funkcie
  • Vydrz baterie
  • Rychlonabijatelny rezim
  • Neda sa vlozit pamatova karta
  • Neda sa vybrat a vymenit baterka
  • Nieje vodeodolny
  • Zosnimany tep sa neda zdielat
  • 4K video ma len 30 snimkov za sekundu (ziadny posun oproti rok starej S5)

Sikovny mobil az na par nedotiahnutych veci ktore cloveka zamrzia,ale taky je uz raz Samsung...

androidportal.zoz...

Pridané: 20. augusta 2015

RECENZIA Samsung Galaxy S6 a S6 edge | AndroidPortal.sk

Zamávajte plastu, ktorý v ruke pôsobil ako detská hračka z jarmoku a to aj napriek vysokej, často 600-eurovej cene zariadenia. Nehovorím, že je plast zlý, je to výborný materiál, s ktorým sa veľmi dobre pracuje a ktorý veľmi veľa vydrží. Pri tak vysokej cene, za ktoré sa predávajú dnešné vlajkové lode je však nutné, aby zariadenie bolo kvalitné aj pocitovo a to Galaxy S6 a S6 splnili do poslednej bodky. V kovovej konštrukcii sú uložené všetky citlivé komponenty, vrátane displeja, ktorý je prekrytý vrstvou ochranného skla Gorilla Glass 4. Sklo sa nachádza aj na zadnej strane a zariadenie tak pôsobí veľmi elegantne.

Celá recenzia na androidportal.zoz...

Pridané: 9. augusta 2015

• rýchly, dobrý foťák,
  • bez slotu na SD kartu

odporúčam

Mikuláš

Pridané: 3. augusta 2015

(Upravené 3. augusta 2015)

• rychlost !!!
  • ram
  • pamät
  • kamera
  • vydrz
  • nema slot na SD
  • je velmi velmi klzky !!!
  • nevymenitelna bateria

Doporucim ostatnym, len kupte nejake puzdro, lebo je velmi klzky :) inak je fantasticky telefon :)

andremitera.eu

Pridané: 26. júla 2015

Samsung Galaxy S6: kráľ v novom šate - recenzia

Plusy Konštrukcia z kovu a skla, krásny displej s QHD rozlíšením, perfektný foťák s možnosťou nahrávať 4K videa, nová verzia Touchwizu, snímač odtlačkov prstov, rýchle nabíjanie a podpora bezdrôtového nabíjania Mínusy Vstavaná batéria, absencia microSD karty, množstvo predinštalovaných aplikácií Verdikt 9.3/10 Galaxy S6 je jednoznačne prémiové zariadenie, ktoré nemá veľa slabín. Samsung si je ale toho vedomý a prispôsobil tomu aj cenovku zariadenia. Kto ale hľadá výkonný a luxusne vyzerajúci smartfón bez kompromisov a nemá ani hlboko do vrecka, tak jeho kúpu určite neoľutuje.

Celá recenzia na andremitera.eu
Mobilenet.cz

pokročilý

Mobilenet.cz

Pridané: 20. júla 2015

Samsung Galaxy S6 (recenze) - YouTube

Vlajková loď Samsungu již opustila plasty a je zhotovena z kvalitních materiálů. Vysoké kvality ovšem najdeme i po stránce hardwaru, kde potěší velmi jemný displej nebo nekompromisní výkon. V samotném těle je zajímavých věcí plno, ale stojí za cenu od 20 000 Kč? To se dozvíte v našem videopohledu.

Overený zákazník Dobremobily.sk

Mattijah

Pridané: 25. júna 2015

Zakúpený v Dobremobily.sk

• fotoaparát
  • rýchlosť reakcií
  • displej
  • slabá výdrž batérie

Zatial naj telefón čo som vyskúšal

Pridané: 24. júna 2015

• Vcelku sa m8 páči
  • Slabá batéria na to ako dlho mobil používam a pretože ho používam stale ved preto som si ho kupoval pretože na ňom robím veľa veci. Slabá batéria a tiež také zažltnuté pozadie pri fotení v porovnaní s galaxi s 5

V celku som spokojný no popravde keby som si teraz mal vybrať tak si radšej zoberiem galaxi 5

vaserecenzie.eu

Pridané: 22. júna 2015

Samsung G920 Galaxy S6 32GB recenzia | VaseRecenzie.eu

V tomto prípade veľkú výhodu vidím aj v tom, že toto je prvýkrát čo Samsung umožnil používateľom nainštalovať si aj základné aplikácie samostatne ...

Celá recenzia na vaserecenzie.eu

windowscentrum.sk

Pridané: 20. júna 2015

Kupujete telefón? Nechajte si poradiť

Rozmýšľate nad kúpu mobilného telefónu? Prinášame vám sériu článkov kde vám vysvetlíme význam procesoru, ram pamäte, grafickej karty a ostatných parametrov, ktoré poháňaju vášho “tátoša”. Dúfame, že vám táto séria článkov pomôže pri výbere telefónu. Ďalej vám prinášame viac ako 20 užívateľských recenzií, ktoré nájdete v článku (každým dňom pribúdajú aj ďalšie). Ak potrebujete poradiť ohľadne kúpi telefónu, neváhajte nás kontaktovať: https://www.facebook.com...

Celá recenzia na windowscentrum.sk

www.gamesite.sk

Pridané: 16. júna 2015

Samsung Galaxy S6 - Recenzia

Výrazný krok vpred. Či už z dizajnového, tak i z výkonového hľadiska. Čo treba oceniť, je fakt, že firma Samsung sa po nie veľmi vydarenej S5-ke vyvarovala viacerých školáckych chýb a uvedomila si, že aktuálny trend vlajkových lodí je z hľadiska použitých materiálov trochu iný ako plastový. Vďaka kombinácii skla a kovu máte u Samsungu konečne pocit, že držíte v rukách ozajstnú vlajkovú loď, za ktorú ste vysolili nemalé peniaze. Konštrukčné a dizajnové prevedenie je na špičkovej úrovni, celkový dojem kazí hlavne problém so zachytávaním odtlačkov prstov a nečistôt na farebných prevedeniach. Galaxy S6 vás očarí hlavne nádherným displejom s QHD rozlíšením a verným zobrazením farieb, ale aj úctyhodným výkonom, vďaka ktorému si smartfón poradí s každou úlohou. Netreba však zabudnúť ani na špičkový fotoaparát a množstvo funkcií, ktoré S6-ka ponúkne. Väčšími negatívami môže byť nemožnosť rozšírenia pamäte pomocou pamäťových kariet a s tým súvisiaca cena, ktorá sa v prípade verzie s pamäťou 128GB môže vyšplhať až na 1022€.

Celá recenzia na www.gamesite.sk

Pridané: 12. júna 2015

Fotoduel: Samsung Galaxy S6 vs LG G4: Kdo je králem fotomobilů? - Mobilizujeme.cz

Postavili jsme proti sobě dva aktuálně nejlepší fotomobily na trhu, tedy Samsung Galaxy S6 a LG G4, které už samotné specifikace na papíře předurčují ke skvělým fotografickým výkonům. Jak si ale povedou v praxi? Máme konečně nového krále všech fotomobilů roku 2015?

videorecenzie.eu

Pridané: 11. júna 2015

Recenze: Samsung G920F Galaxy S6 32GB | Videorecenzie.eu

VIDEORECENZIE.EU-Hľadáte Smartphone za najlepšiu cenu ? Pozrite sa na porovnanie najlepších cien v obchodech.Video recenzie telefónov

Celá recenzia na videorecenzie.eu

digitalportal.sk

Pridané: 7. júna 2015

TOP 10: smartfony za máj 2015 | DigitalPortal.sk

Čitateľom prinášame nový pravidelný mesačník „TOP 10“ v ktorom predstavíme najobľúbenejšie zariadenia vybranej sekcie za predošlý mesiac podľa porovnávača heureka.sk. TOP 10 smartfónov za máj 2015 nás neprekvapí, keďže popredné priečky si drží Samsung, Apple a Sony. Avšak niektorí čínski dravci ako Huawei sa už pomaly dostávajú k najvyšším priečkam. Kto by to bol čakal? Tento smartfón prekonáva rekordy všetkých benchmarkov, má kompletne prerobený dizajn a vysokú cenu, Samsung však nevykazuje nadpriemerný predaj. Podľa Heuréky ale je popularita tohto telefónu najvyššia zo všetkých. Recenziu pripravujeme, informácie o telefóne sú tu.

Celá recenzia na digitalportal.sk

Pridané: 16. mája 2015

7 důvodů proč je Samsung Galaxy S6 lepší než konkurence - Mobilizujeme.cz

Přemýšlíte o koupi nového Samsungu Galaxy S6 či S6 Edge? Pak jsme pro vás připravili 7 největších důvodů, proč si právě tuto vlajkovou loď pořídit a dát ji šanci před dravou konkurencí.

LG G4 H815

LG G4 H815