Recenzie Samsung Galaxy S6 G920F 32GB

2% (6)
9% (24)

Produkt získal ocenenie

• Award

(66 z 85 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú )

Samsungu sa podarilo urobiť konečne niečo krásne :) ...
Avšak ako vždy za krásu sa pyká :) ... Pre niekoho môže byť negatívum absencia SD karty ( asi najväčší problém - dá sa to vyriešiť ) prípadne vode odolnosť ( podľa mňa to nie je nič vážne nakoľko bežný človek vode odolnosť nevyužije a s t... Zobraziť celú recenziu

Najprínosnejšie kritické recenzie

(18 z 31 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú )

Všetky recenzie Samsung Galaxy S6 G920F 32GB

Pridané: včera, 15:58

• Nič.
  • Nie je vodotesný, seká sa, TouchWiz, otrasný zvuk.

Samšunt Kurvosy je povestný svojim sekaním a aj tak to ľudia kupujú.

Pridané: 22. mája 2016

OK

Overený zákazník ABCvelkoobchod.sk

Andy

Pridané: 16. mája 2016

Zakúpený v ABCvelkoobchod.sk

• parametre, vzhľad, materiály
  • cena, nie je vodotesný, nepoužíva pam. karty

Proste Galaxy od Samsung

Pridané: 8. mája 2016

(Upravené 8. mája 2016)

• Neviem či vôbec nejaké sú.
  • Často seká a mrzne, rýchlo sa vybíja, bateria sa prehrieva.

Za to co tento mobil dokaze po mesiacoch, by mal stat tak okolo 50€.

Overený zákazník vasmobil

KARIN V.

Pridané: 3. mája 2016

Zakúpený v vasmobil

• Super obchod, rýchle dodanie a veľmi dobrá cena :)
  • ŽIADNE

ODPORÚČAM!

Pridané: 25. apríla 2016

(Upravené 1. mája 2016)

• Nič.
  • Všetko.

Ludia, koľko Vám Samsung zaplatil aby ste pre nich písali pekne recenzie? A pritom viete že Samsungy sú zasekané šroty.

• Áno (9)
  • Nie (10)
Overený zákazník Mobilné telefóny

Pridané: 17. apríla 2016

Zakúpený v Mobilné telefóny

• Slabá baterka

Dobrý mobil ale nneviem čo bude s baktériou o rok..ked teraz vydrží ledva den

Daniel

Pridané: 17. apríla 2016

• je rychly
  • 3GB RAM
  • vyborne fotky
  • kvalita fotiek v horsom osveteni
  • nema SD
  • sice ma 3GB RAM, ale ostane volnych okolo 800MB
  • baterka nic moc

kto ma peniaze kupte si S7. ale toto je vyborny mobil, ktory neseka, robi perfektne fotky a 32GB vam bude bohato stacit. Stacit to asi nebude detom co to si instaluju kazdu hru a pozeraju filmy/serialy na mobiloch plus hudba.

baterka nic moc, cakal som mi pojde aspon 1,5 dna. ale zvlada akurat 1 den, mam wifi/data nonstop zapnute.

matus

matus

Pridané: 14. apríla 2016

• všetko ostatné
  • telefonovanie je veľmi zložité

tento telefón som dostal ako darček od milovanej manželky, že aspoň raz v živote budem mať špičkový telefón. No keď po hodine od prvého zapnutia sa mi nemohol nikto dovolať, moja radosť klesla. Veľmi slabý signál zrejme kvôli kovovému telu, síce telefón ukazuje silu signálu tak na 30- 40%, no realita je že volajúcemu hlási nedostupnosť. Samozrejme prvé čo som urobil bola výmena SIM, začal som vyhľadávať miesta z lepším signálom ale toto? Počas mojich 25 rokov používania mobilného telefónu som toto nemusel nikdy robiť. Buď som signál mal alebo nie a vedel som to zistiť hneď pri pozreti na displej. O baterke sa nebudem vyjadrovať, samozrejme ano však je tenký, ....
Nechám si ho len kvôli okuliarom WR ktoré mi k tomu kúpila manželka ako veeeeľmi drahú hračku pre deti.
Takže všetky ostatné veci ako displej, farby, snímač odtlačkov, repro, foto, GPS, internet a neviem čo ešte SUPER, no pre telefonovanie veľmi obmedzený prístroj. No keď si tak vezmem, telefón si aspoň ja kupujem na telefonovanie, takže v budúcnosti nikdy viac takúto sr...čku.

• Áno (8)
  • Nie (12)
Overený zákazník Dobremobily.sk

Pridané: 14. apríla 2016

Zakúpený v Dobremobily.sk

• display, vyborny fotoaparat,
  • snad vydrz baterie - pouziva sa vsak menej ako tyzden, cize uvidime neskor

Uz druhy tel Samsung v poradi - bez problemov a poruch. Ak akceptujete vysiu cenu, je to vyborna vec

metrobrana

metrobrana

Pridané: 4. apríla 2016

• skvely telefon
  • jedine vypalovanie AMOLED a to uz po 6 mesiacoch... horna lista uz je vypalena

dobry

Pridané: 1. apríla 2016

• Elegancia,spolahlivosť,dobrá cena

odporúčam

Overený zákazník DIGIPARTNER.sk

Pridané: 21. marca 2016

(Upravené 22. marca 2016)

Zakúpený v DIGIPARTNER.sk

• Dobry telefón.... Ryhly.....
  • Android vela ramu zere, zo 3Gramu zostane volny 650-800Mb ....

90% spokojnost......

Pridané: 18. marca 2016

Zuzana

Pridané: 6. marca 2016

• Je super
  • zatiaľ sme nič negatívne nepostrehli

sme spokojní

Pridané: 1. marca 2016

Best smartfon!!!

• Nie (7)
Award

www.produktroku.sk

Pridané: 29. februára 2016

PRODUKT ROKU 2015

Finalista súťaže ProduktRoku 2015, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Celá recenzia na www.produktroku.sk

recenzuj.sk

Pridané: 22. februára 2016

Samsung G920 Galaxy S6 32GB recenzia | Recenzuj.sk

Samsung vyrobil množstvo smartfónov radu S.

Celá recenzia na recenzuj.sk

viliamturcan

Pridané: 21. februára 2016

Zakúpený v MOBILE WORLD

• Cena za minuloročnú vlajkovú loď je prijeteľná

vynikajúci display
kovový rámček, sklo zozadu a spredu - hodnotné na pocit

www.testado.cz

Pridané: 20. februára 2016

Recenze Samsung Galaxy S6

Samsung Galaxy S6 je nejlepší telefon běžící na Androidu, který si v současnosti můžete pořídit. Téměř dokonalý, nebýt vysoké ceny a ošemetné baterie.

Celá recenzia na www.testado.cz

Pavol Ugor

Pridané: 16. februára 2016

Zakúpený v Marzo.sk

• plnohodnotna vlajkova lod od Samsungu s vyhodou 2 SIM kariet
  • zatial ziadne negativa. Mozno v porovnani s Galaxy S6 Edge - trosku vyssia vaha telefonu

Pri zvyku na vlajkovu log od Samsungu sa tazko prechadza na iny telefon. Potreba 2 SIM v jednom telefone bola vyriesena top telefonom od Samsungu - Galaxy S6 DUOS, ktory sa od standardnej verzie Galaxy S6 lisi iba moznostou 2 SIM. Inak je to identicky telefon, zial na SK trh ho nepustili, takze musi byt dovezeny. Su vsak obchody ako Marzo.sk, ktore poskytuju plnohodnotnu zaruku, telefon bol v original baleni...

parcius

Pridané: 16. februára 2016

• dizajn
  • vykon
  • jeden z najlepsich displayov na trhu
  • sviznost prostredia
  • 115 GB online uloziska od microsoftu
  • rozne snimace
  • super zadny aj predny fotak
  • najnovsi android 5.1.1 a bude aktualizacia na 6.0
  • mozno by mohla byt bateria s vacsou kapacitou, ale asi sa vacsia do tak tenkej konstrukcie nevosla
  • prilis vystupujuci zadny fotak, ale ak si nahodite ochranny kryt, tak sa s povrchom krytu zarovna

Kupil som s6, pretoze je stale jeden z top telefonov na trhu, jeden z najlepsich chipsetov a displayov. Taktiez premiovy vzhlad telefonu a krasne farby na vyber zavazili. Cena klesla uz na cca 400e za 32GB verziu, co je dobra cena z hladiska pomeru k jeho vykonu.

Overený zákazník Marzo.sk

Pridané: 14. februára 2016

Zakúpený v Marzo.sk

odporúčam, dobrá cena

Pridané: 8. februára 2016

• Kvalitné spracovanie, špičkový dizajn ale to je všetko.
  • Po pár mesiacoch používania vypálené ikony na displeji, nedajú sa nijako odstrániť. Vysoká cena.

Nič extra u konkurencie dostanem oveľa viac a za podstatne nižšiu cenu.

Pavol

odporucam

www.sosak.cz

Pridané: 18. januára 2016

Samsung Galaxy S6 recenze, video

Zatímco loňský Galaxy S5 nebyl nic zvláštního, letos Samsung začal od základu tak, aby udělal skutečně krásný mobil...

Celá recenzia na www.sosak.cz

andrej

Pridané: 16. januára 2016

• je rýchly
  • krásny displej
  • Nemá radio absencia microSD

Foťak ,displej použivanie zatial dobre.

Pridané: 7. januára 2016

• je ultra rýchly
  • krásny displej
  • perfektný foťák
  • sexy design
  • momentálne najlepší mobil na trhu
  • nemá slot na sd kartu
  • nevymeniteľná batéria
  • na zadnej časti vidno otlačky prstov, ale to vôbec nevadí keďže ho mám v puzdre

Zatiaľ nemá konkurenciu

Zakúpený v Bestcena.sk

• spracovanie
  • vykon
  • display
  • hned po spusteni ma predinstalovane snad vsetko, co v sucasnej dobe porebujem (integracia s google apps - prirodzene), integrovane MS aplikacie (ak aj niekto nemusi Microsoft, ja ich aplikacie pouzivam a je prijemne ich mat priamo), socialne aplikacie predistalovane.
  • migracia dat zo starsich zariadeni, prve prebehne v pohode, k druhemu som sa uz nedostal. Ak to je mozne, je to velmi dobre skryte.

Nevidim ziadne extra vyhody ani nevyhody. Je to proste dalsi Android, so vsetkymi svojimi vyhodami aj nevyhodami. Telefon sa prijemne pouziva a pracuje ako ma.

Tomáš

Pridané: 26. decembra 2015

• špičkovo rýchly prístroj
  • brutálny fotoaparát
  • príslušenstvo
  • prechod z iOS na Android vysokej triedy - maximálna spokojnosť - konkuruje aj Applu
  • mohol by sa predávať aj s bezdrôtovou nabíjačkou
  • predinštalované aplikácie od Samsungu, ktoré nevyužije každý, skôr by som dal na výber majiteľom ich inštaláciu

Celkovo rýchly prístroj, nakoľko ho mám pár dní nestretol som sa so žiadnym zaváhaním, sekaním ani ničím podobným.
Určite odporúčam kupovať Android zariadenia vyššej triedy ako napríklad tento, pretože ak si niekto kúpi telefón za 70€ a čaká od neho špičkový fotoaparát, design, spracovanie, systém a podobne tak sa pravdepodobne dočká sklamania :)
Netreba sa báť lepších Androidových zariadení, oplatí sa zaivestovať raz ako každý mesiac nový prístroj za desiatky eur,

• Áno (11)

Jay

Pridané: 23. decembra 2015

• Úžasný displej
  • Najlepší fotoaparát na trhu
  • Rýchle nabíjanie (rýchlo-nabíjačka je v balení)
  • Kvalitné spracovanie
  • Veľké množstvo dostupných doplnkov
  • Skvelý telefón na prácu
  • Ľahké ovládanie jednou rukou.
  • Momentálna cena (435 Eur) je adekvátna a bude samozrejme ďalej klesať.
  • Konštrukcia je z kovu a skla, čo vyzerá fantasticky, ale odporúčam určite súčasne zakúpiť aj nejaké puzdro
  • Náročným užívateľom nebude stačiť kapacita batérie (za hodinu je však telefón nabitý na 100%). Ak sa nehráte hry, vydrží 1,5 dňa.
  • Fingerprint scanner je síce dobrý no funguje na 70%. Nepotrebujem ho a dá sa ľahko vypnúť.

Ide o skvelý produkt a veľmi ho odporúčam ľuďom, ktorí potrebujú prvotriedne zariadenie na prácu a zároveň cyklistiku, či beh. Bál som sa tej batérie, ale vydrží pomerne veľa a dá sa super-rýchlo nabiť. Priložená rýchlo-nabíjačka je obrovské plus, keďže väčšina výrobcov ich predáva samostatne. Prístroj funguje presne tak, ako som očakával.

Pridané: 23. decembra 2015

• Displej výkon mobilu bezdrôtové nabíjanie
  • Softwér

Mobil vlastním tretí mesiac .Po hardvérovej stránke mu nemám čo vytknúť .Mne nevadí že baterka sa nedá vymeniť veď aj na iphonoch sa nedá vymeniť baterka od prvej generácie iphonoch a nikomu to nevadí . To iste platy pre Micro sd karty . Niekomu môže vadiť že neni vode odolný je zo vec názoru keď chce niekto vodeodolny mobil nech si ho kúpi .Za výhodu považujem bezdrôtové nabíjanie tak isto rýchlo nabíjanie kde za hodinu dvadsať cca máte mobil nabitý .Po softvérovej stránke to neni stopercent .Mobil je rýchly ale padaniu aplikácii sa nevyhnete .Dokonca sa my stalo že mi už hra zamrzla 3 krát .Ked že Vlastimil aj iPhone tak možem porovnať .Multitasking je plynulejší na iPhone aj tá stabilita je lepšía na iPhone ten my doteraz ani raz nezamrzlo s nesekol .Po druhej stránke zas na samsung pri pojim k PC a možem sťahovať súbory hneď bez toho aby som išiel na iTunes ako na iPhone .Nfc je na samsungu lepšie využiteľné ako na iPhone .Ked to zhrniem jediná chyba na samsungu je ten Softwér ktorý treba ešte doladiť Bohu žiaľ Apple vie svoje Softwére vyladiť je mu stačí na plynuli chod aj dve jadra a nie osem ako na Androide .

• Áno (7)

Radovana

Pridané: 19. decembra 2015

(Upravené 19. decembra 2015)

Zakúpený v Mobiluj

Neviem neviem ci je momentálne niečo lepšie na trhu ....

Timothy Space

• Rýchle nabíjanie
  • Vyhovujú mi aj sluchátka
  • Všetko <3
  • Trocha sa prehrieva
  • Rýchlo sa vybije (ale je tu rýchle nabíjanie)

Rozmýšľal som medzi Sony Xperia Z5 Compact a týmto Samsungom a myslím si, že som sa rozhodol správne.
Displej je naozaj krásny a nemám žiadne mínusy.
Mne to osobne moc nevadí ale niektoré prvky sú skopírované od Apple (reproduktor,sluchátka...)
Rýchle nabíjanie je naozaj špičkové! Mobil sa vám nabije za cca hodinu a pól.
Foťák robí naozaj luxusné fotky a to aj web kamera.
Všetci určite vidíte že niektoré obchody ponúkajú až strašidelne nízke ceny. Ak vám je nejaká cena podozrivá, určite si mobil nekupujte (hovorím z vlastnej skúsenosti).
P.S: Ak rozmýšľate nad týmto mobilom tak si ho určte berte lebo je to naozaj špičkové zariadenie!!!

Lukáš

• bezdrôtové nabíjanie
  • optika svetelnosti F1.9
  • optická stabilizácia obrazu
  • krásne fotky aj videá 4K rozlíšení
  • veľmi rýchly, neseká sa
  • odolné sklo Gorilla Glass 4
  • luxusne vyzerá(kov a sklo)
  • absencia pamäťových kariet

Veľmi kvalitný telefón so super displejom. Jeden z najlepších fotomobilov súčasnosti - iPhony sa vôbec nechytajú. Predný 5Mpx tiež veľmi kvalitný. Ochranné sklo od americkej spoločnosti Corning je taktiež veľkým plusom, pretože sa nemusíte báť, že by sa vám pri bežných pádoch rozbil - mám odskúšané z 1,5m výšky na betón a displeju nič nie je. Veľmi dobré zabezpečenie pomocou odtlačku prsta, funguje spoľahlivo a je to veľmi rýchle a pohodlné. Mobil pomocou dodávanej rýchlonabíjačky nabijem naozaj rýchlo a už nemusím mobil celú noc nabíjať, ale stačí kludne keď sa ráno zobudím dám na nabíjačku a keď odchádzam z domu mám viac ako 80 % baterky približne za 40 min. Jedinou nevýhodou môže byť absencia pamäťových kariet ale dá sa vyriešiť 64Gb verziou alebo si pripojíte akékolvek USB, takže v tom by nemal byť žiaden problém. Niektorí ludia tu píšu že sa prehrieva, seká atď. ale tomu nechápem, pretože mne sa to nikdy nestalo a ani ostatným známym, ktorí vlastnia túto S6. Niekedy mi to príde že chcú len zhoršiť meno Samungu a pri tom telefón nikdy nedržali v ruke alebo mali chybný kus. Konkurenciou môže byť Iphone 6 ktorý je v podobnej cenovej hladine, ale s oveľa menej funkciami, podstatne slabším fotoaparátom(hlavne čo sa týka nočných záberov) a displej pri pádoch nič nevydrží(pozri crash test samsung galaxy s6 vs iPhone 6). Ale to je už na každom z nás či uprednostníme iOS alebo Android. Mne osobne vyhovuje viac Android. Samsung galaxy S6 je naozaj kvalitný telefón nabitý funkciami s ktorým určite chybu neurobíte a je to vlajková loď na úrovni.

Pridané: 15. decembra 2015

• kov/sklo
  • výkon
  • Ram
  • systém
  • skoro všetko :)
  • sd karta (vyrieši OTG)

Celkovo veľmi vydarený telefón. Veľmi sa mi páči a som s ním spokojný. Mohli síce nechať podporu pre SD karty ale nevadí dá sa to vyriešiť jednoducho -USB OTG redukcia a pripojíte si kludne aj externy harddisk :) Telefón pôsobí oproti doteraz uvedených telefónov z Galaxy S série veľmi luxusne začo zodpovedá použitý materiál. Systém je vyladený a zmizlo zoar nepotrebných aplikacii. K dispoicii je bežne okolo 1GB Ram čo je veľmi dobrá hodnota. Chválim aj 64 bitový čipset.
Pozerám že medzi recenziami je vela negatívnych hodnotení typu Pre: nič Proti: všetko kde je zjavne vidieť že chce niekto len poškodiť dobré recenzie telefónu, takéto recenzie by mala podla mna Heureka premazavať :)

Určite odporúčam :)

• pekný desing
  • špičkovo spravený telefón
  • výdrž baterky
  • nedá sa vymenit
  • malilinko vadí mi len otlačky prstov na zadnom sklenenom krytu ale tie sa stratia ked mám telefon v SLIM obale

Perfektný telefón.
Môj prvý Samsung a som rád že som prešiel z HTC.
Premýšlal som na HTC One A9... ale spravil som dobre že som sa zameral na S6.

• Nie (5)

Pridané: 12. decembra 2015

Miroslav Vicen

Miroslav Vicen

Pridané: 11. decembra 2015

• Jednoznačne fotoaparat
  • Výkon
  • Spracovanie(sklo,hlinik)
  • Nabijanie(na 100% za 2.13min)
  • Možno baterka,ale je tu velmi rýchle nabíjanie
  • Absencia slotu na micro SD(Iphone ich nemá od prvého modelu a nikomu to nevadí.
  • Zbytočné aplikácie ktoré vôbec neviužijem
  • Nemá radio(nie všade je dobrý signál na wifi alebo siet 3g+4g)

Tak som sa po mesiaci používanie opäť ozval.Som s týmto mobilom maxi spokojný.S určitých dôvodou som SGS5 obišiel a šiel som do tohto mdelu a dobre som spravil.Mal som k dispozicii aj Iphone 6 a mohol som porovnávať.Len pár slov k tomu iTunes už nikdy viac.A prečo,lebo ak nemáte Macbook je vám Iphone 6 na dve veci...Ja som mal notebook Asus a vďaka Androidu som ho predal a kupil som si na akciu SGS6.Samozrejme všetko má pre a proti a kto chce tak si kúpi to čo sa mu páči a to čo mu peňaženka dovolí.A taká je pravda.Preto sa čudujem čo všetko sú ľudia schopný napísať o mobiloch,ktoré nevlastnia alebo nikdy vlastniť ani nebudú.A to je ďalšia pravda.Až teraz som si uvedomil,že vlastním najlepší mobil vo "svojej"triede na svete,lebo Iphone 6 a 6S je iná trieda.A to je tretia pravda.Pre každého bude ten jeho mobil,ktorý vlastní vždy ten najlepší lebo je to jeho splnený sen.A preto ak je práve ten váš mobil naozaj tak dobrý tak sa oň aj dobre starajte,bolo by ho škoda.A to je posledná pravda.Odo mňa je to všetko a krásne prežitie Vianočných sviatkou,možno s novým mobilom ktorý možno zas bude ten naj.na svete.

• Áno (7)

• výkon
  • dizajn
  • funkcie
  • absencia microSD

Perfektný telefón, najlepší Samsung aký som doposial mal.
Nechápem ludí ktorý ho kritizujú a je ich asi 90% čo napíšu negatívnu recenziu a ani ho nemali v ruke!!

Tiež nechápem ludí ktorý idu reklamovat telefon lebo vypadava wifi, blbne bluetooth alebo podobné kraviny, treba dať továrenské nastavenia a nie hned kôli blbostiam reklamovat ako niektorý, Android nieje OS pre každého kto ho nevie používať samozrejme bude len kritizovať pritom 90% problémov by si každý vyriešil sám keby aspon niečo vedel ako funguje Android.

• Áno (5)

Martin Horvat

Pridané: 6. decembra 2015

(Upravené 6. decembra 2015)

• Neuveritelny display
  • Rychlost
  • Fotoaparat
  • Dizajn

Najlepsi telefon aky som doteraz mal

Pridané: 2. decembra 2015

• Po tom ako som 3x reklamoval iphone6 som predsa len skusil android. Prvy mesiac som myslel ze to vzdam ale pritom je to omnoho pohodlnejsie a praktickejsie ako ios. Bal som sa tych recenzii ako seka mrzne ale po 1.5 mesiaci ani raz nelagoval nesekal a nic podobne. Ja som s nim max spokojny. Uz by som spat na ios nesiel aj ked 4s a 5s boli naozaj fajn.
  • Nic

• Áno (9)
Stanley P

Stanley P

Pridané: 1. decembra 2015

• Dobre pre adolescenta na posilnenie EGA
  • Nic na nom take uzasne nieje a zbytocne je predrazeny

Nenormalne premrstena cena za ktoru mam 3 telefony ktore mi posluzia rovnako

Pridané: 26. novembra 2015

• Fotak
  • TO je asi všetko
  • Je to Samsung :(
  • Ma TouchWiz - znama nadstavba ktora pada a seka (prve 2 roky pohode, no na 3 rok Samsung zacne umyselne kazit mobil aktualizaciami, baterka bude slabsia,viac bude sekat, mrznut, padat!)
  • Nepodporuje SD karty!
  • Hned v obchode sa odlepil zadny skleneny tenucky plast!
  • bateria - katastrofa (nechcem vediet co to bude o 3-4 roky ked ho Samsung zacne kazit aktualizaciami)
  • O pol roka Samsung vyda S6 + (lepsie parametre, rovnaka cena), S6 LTEA (updatovane parametre, cena rovnaka), S6 VE (Parametre take iste ako pri klasickej S6-tke)... so samsungu som v rozpakoch, ci nepockat este den aby som mal nieco lepsie za tu istu cenu (nakoniec si to kupim ale zistim ze to nema podporu taku ako S6. tka originalna, a zistim tiez ze je to menej kvalitne)

S4 je kus lepsia nez toto, aj ked stale je to Samsung, no po nahrati CM 12,1 slape ako hodinky.
Po skusenostiach so Samsungom sa pridavam k ludom ktory uz nieco vedia o Samsungu a vravim ---Samsung NIKDY!!!!------

• Áno (10)
  • Nie (22)

Pridané: 24. novembra 2015

(Upravené 26. novembra 2015)

Overený zákazník vasmobil

• Reproduktor
  • Ochranne prvky
  • Vydrz baterie - pri beznom pouzivani az 3 dni
  • Ziadne

Skvely mobil pre jednoduchu pracu aj narocneho pouzivatela, krasne fotky,videa uz samotna znacka a typ zariadenia hovori za vsetko a splna aj najnarocnejsie poziadavky nie len beznych pouzivatelov.

Filip

Filip

Pridané: 23. novembra 2015

• Výkon
  • Fotoaparát
  • Display
  • Super mobil nemám výhrady
  • Batéria jedine obrovské mínus

Skvelý mobil výkonovo aj celkovo maximálna spokojnosť až na batériu ta ma sklamala úplne strašne slabá vydrž škoda že do tak skvelého mobilu dali takú batériu. Fotoaparát fotí skvelo pekne farby. Ak by som mal ešte raz na vyber tak si radšej vyberiem S6 Edge

Zobrazujem 1 - 50 zo 145 recenzií [ 1 ] 2 3

LG G4 H815