Recenzie Samsung i8160 Galaxy Ace II

(74 z 89 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú )

Galaxy ace 2 je vyladený smartphone...s rýchlou odozvou
Zobraziť celú recenziu

Najprínosnejšie kritické recenzie

(14 z 18 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú )

Všetky recenzie Samsung i8160 Galaxy Ace II

Patrícia Oravcová

nováčik

Patrícia Oravcová

Pridané: 13. apríla 2016

• Velmi vela miesta co je pre mna vyhovujuce, lebo robim strasne vela fotiek
  • Dobry fotak
  • Presne kvalitne fotky
  • Pri zapnuti wifi seka az sa uplne vypne
  • Velmi mi chyba kontrolka baterie
  • Bateria vydrzi len 3 dni bez pouzivania s pouzivanim 5 dni
  • Ked fotim dlho zaostruje tym padom nezachytim presne to co chcem
  • Pri padoch na zem sa obije

Ja tento mobil mam uz cca 1.5 roka a je taky poobijany ze som si musela kupit kryt aby som to zakryla. Baterka sa mi uz ustalila na 3 dni v plnom pouzivani. Zo zaciatku som musela nabija kazdy den alebo kazdy druhy den. Stale neviem ako sa pouziva zoom a myslim si ze ho tam ten telefon nema. Co sa tyka hovorov ked mi niekto vola a ja to zdvihnem musim 1-2 sekundy pockat aby som volajuceho pocula. Zvuk je samozrejme dobry aj pri pocuvani pesniciek.

Pridané: 10. apríla 2016

• veľa miesta
  • fotky sú úžastné
  • ľahko sa drží v ruke
  • keď zapnem wifi seká
  • nie je kontrolka baterky
  • veľmi ľahko sa obije
  • ak častej hrávam hry rýchlo sa vybiije

Tento telefón je v podstate dobrý až nato že dosť často seká.
Mne sa mobil celkom páči ale už je dosť obitý tak si hľadám nový mobil.Tento mobil by som si už nekúpila lebo je drahý lebo sa ľahko zničí.

Matt

Matt

Pridané: 17. októbra 2015

• skôr by som spomenul proti ale poslúžil mi 1rok a pol už ho treba fakt vymeniť
  • neverím že sa ešte predáva a zvlášť za takú neskutočne predraženú cenu ja som ho kúpil pred rokom a pol za 130€
  • kompaktný ale v dnešnej dobe už trochu nepostačuje velkosťou
  • pre bežné používanie ako volanie, smsky a nejaké to odfotenie postačuje
  • dobre sa z neho odpisovalo pri skúškach :D
  • seká
  • zamŕza
  • foťák nefotí dobre proti svetlu a za oblačnosti či väčšej tmy
  • takýto telefón by sa už nemal predávať a ked už tak za 50-70€ na tie parametre

Starý model kedysi dobrý telefón ktorý poslúžil. Dnes spomalený prístroj ktorého niekedy zaskočí aj bežné používanie. Občas fakt nutný reštart a časté zatváranie a čistenie aplikácii aby išiel v klude ... inak nezvláda toho moc.

maja

maja

Pridané: 21. augusta 2015

• mam ho viac ako dva roky a som s nim spokojna, robi nadherne fotky, dokonca sa mi dari fotit momentky v pohybe co nedokaze hocaky fotak
  • to ze zamrza je pravda, ale sposobuju to niektore aplikacie ktore som si stiahla, po odinstalovani problemovych apiek slape celkom dobre

som spokojna, len po dvoch rokoch uz baterka nedrzi a treba kupit novu

Pridané: 25. mája 2015

• ideálny do ruky
  • neskutočne seká, zamŕza
  • často nereaguje na dotik
  • sám sa vypína
  • pri zdvihnutí hovoru je pár sekund hluchý
  • aplikácie často padnú

Na začiatku bolo všetko super (asi tak 4-5 mesiacov), no potom začal neskutočne sekať, ba priam zamrzol a potom ho je treba len celý vypnúť a zapnúť- stáva sa to aj niekoľko krát za deň. je v hodný naozaj len pre nenáročných používateľo, aj o tom mám niekedy pochyby. Stáva sa mi, že hovor nedjde zdvyhnúť pretože dotik nereaguje, ale pritom druhá strana počuje, že som zdvihla no mne stále vyzváňa a nič sa nedeje.
jedným slovom je to totálny šrot ktorý sa v žiadnom prípade neoplatí kúpiť... nedala by som zaň ani 10 €

hedviga

hedviga

Pridané: 9. marca 2015

• veľkosť, akurát padne do ruky
  • neskutočne pomalý, ťažkopádny zamŕza, zlé fotografie

mám ho rok, neodporúčam ani pre nenáročného používateľa, som veľmi sklamaná, lebo recenzie pred rokom boli vcelku pozitívne. náhodou sa mi rozbil displey, ani mi nestojí za opravu, lebo do takého šrotu škody investovať hoci aj euro

Overený zákazník NovéMobily.sk

Kvalita úmerná cene

Pattie

Pattie

Pridané: 21. februára 2015

(Upravené 23. februára 2015)

• rozlíšenie displeja pomerne slušné
  • fotoaparát, hoci má 5 Mpx, robí krásne fotky + blesk
  • kvalitný zvuk
  • pri prijatí prichádzajúceho hovoru je telefón chvíľu hluchý, kým sa zapne mikrofón, vypadáva pri telefonátoch,
  • OS a aj celý telefón seká,
  • iba 512 ram,!!
  • slabý procesor (vraj 2,4 GHz), v reáli iba 800
  • kontakty načítavajú dlho
  • nie je vhodný na hry a ledva utiahne Messenger a FB

Ace dobre padne do ruky, nie je ani veľký ani malý, vhodný pre nenáročných užívateľov, menu od Samsungu je jednoduché a prehľadné. telefón vlastním rok a pol a pozorujem na ňom závažné nedokonalosti, čo sa týka plynulého behu systému. Prvého pol roka šlapal ako mal, dnes ale vidím, že jeho vtedajšia cena (238 eur) bola značne premrštená a nezodpovedala kvalite. Ak si chcete ušetriť nervy a vlastniť smartfón dlhšie ako rok, určite tento model neodporúčam. Jeho kvalita totiž zodpovedá smartfónom z cenovej kategórie 50-80 eur.

Pridané: 25. januára 2015

• vzhlad (v dobe ked bol vypusteny na trh)
  • odolnost (kym mi pred par dnami nepadol na beton dolu sklickom, vydrzal neskutocne mnozstvo padov)
  • neskutocne seka a mrzne
  • baterka po rokoch je uz v kybli

kupila som ho pred vyse 2 rokmi, na tu dobu to bol celkom dobry telefon, ale co sa tyka softveru, velmi nedoladeny
telefon casto seka, padaju aplikacie, nezvoni budit, neviem vytocit cislo atd., vtedy je nutny uplne restart vypnutim mobilu.

Pridané: 27. decembra 2014

• fotoaparát
  • dizajn
  • vzhľadom k tomu, že mi popadal veľa krát a aj do vody, funguje :P
  • úložisko
  • je to telefón pre nenáročných, zvláda max. 1 vec naraz
  • pomalé reagovanie na 2.4 GHz
  • YT seká!

zasa som doplatila na môj výber, vzhľad pred schopnosťami.. nikdy viac

branislav žák

Pridané: 26. decembra 2014

Zakúpený v Shoppie.sk

pristroj bol vybraty na odporučanie priatelov

Pridané: 21. decembra 2014

• tu už sa ani nedá hovoriť o sekaní, niekedy čakáte tak pol minúty kým sa spustí apka, ktorá by sa mala otvoriť okamžite.. neskutočne pomalý.. dosť som bol sklamaný že samsung pustí niečo takéto na trh. s androidom aj samsungom som na pár rokov skončil

strašne ale strašne pomalý, hardware absolútne nepostačuje na pomalý android

Pridané: 28. októbra 2014

• Wi-Fi
  • Zapnutie LED Diody bez použitia aplikácii v obchode play
  • Občas seká
  • Rozdelenie Pamäte

Je to dobry telefon hlavne cenovo a vykonostne

Patrik89

nováčik

Patrik89

Pridané: 4. októbra 2014

• 5 mpx foťák ;)
  • prehľadnosť aplikácii
  • fajn vzhľad
  • občas seká

Mám ho iba krátko ale som veľmi spokojný =)

Zuzana

Zuzana

Pridané: 23. septembra 2014

• dobrý foťák, pekný vzhľad, cena, výdrž batérie
  • padajú aplikácie, telefón je veľmi pomalý, nereaguje na pokyny, seká, vypína sa, stráca signál

Zo začiatku som bola celkom spokojná, cena bola celkom prijateľná a ovládanie je dosť "user friendly". Po nejakom čase telefón začal strašne mrznúť, všetky aplikácie začali padať, prehrávanie hudby seká, telefón sa niekedy sám od seba vypne. Niekedy absolútne nereaguje, nedá sa vrátiť do hlavného menu. Keď mi niekto volal, stalo sa, že som nemohla hovor zdvihnúť. Už druhý raz som ho dala reklamovať, pretože je tak neuveriteľne spomalený, že sa prakticky nedá používať. Určite tento produkt neodporúčam!!!

jan

Pridané: 11. augusta 2014

• cena,gps modul
  • neviem

som spokojny ,tel.som si kupil len na volania a koli navigacii

def

def

Pridané: 2. augusta 2014

• bohužial už nič
  • Po roku používania je to neskutočný šrot, proste telefón nieje vhodný pre náročnejšieho použivateľa kt. veľa fotí, chce mať aplikácie, hry a blbostičky. Telefon sa neskutočne seká, pri načitavani kontaktov treba niekedy čakať aj 5 sekund. Mrzne, no proste šrot šrot šrot. Android 2.3.6 Gingerbread neskutočná vykopávka na túto dobu. O aktualizaci na 4.1.2 JB ani nehovorim, ak to spravite, telefon môže rovno hodiť do koša.
  • V jednom kuse vyhadzuje že je pameť plná, pritom mám 16GB pameťovku, to je zas problém troch pametí tohto mobilu. NIKDY viac.

katastrofa.

mony

Pridané: 28. júna 2014

(Upravené 5. júla 2014)

• v pohode fotoaparát
  • lepší ako jeho predchodca Ace
  • občas sa mi zdá, že seká, niekedy musím viackrát stlačiť niečo kým zareaguje
  • "nesadne" mi úplne do ruky

Tento telefón som si vybrala najmä kvôli jeho cene - nedávno zakúpený S3 mini sa mi rozbil, tak som hľadala niečo podobné, ale lacnejšie. Som s ním spokojná, pripomína mi tú S3-ku. Mám ho zatiaľ len pár dní, ale nestažujem sa, dokonca aj beterka vydrží na svoje pomery relatívne dlho.
Avšak telefon často seká, niekedy nereaguje pri spustenej aplikácií. A tiež som si všimla,že keď mi príde správa na Messenger, nejde mi ju otvárať priamo ako mi vyskočí v tej lište, ale musím ísť priamo do aplikácie. (nie je chyba v apke)

brano

Pridané: 7. júna 2014

• som max spoko
  • extra gombik na spust fotaku by nebol na skodu + rychlejsi autofokus

definitivne dobry vyber

cena...super...aj kvalita...aj fotoaparát...

pvlf

pvlf

Pridané: 15. mája 2014

• chbyjucu blikajucu led kontrolku možno nahradit aplikaciou NoLed

dobrý

alesjery

alesjery

Pridané: 8. mája 2014

• Dobry mobil za dobru cenu
  • 5mpx fotoaparat
  • utiahne to aj narocnejsie hry
  • zatial nic

mam ho tyzden a som absolutne spokojny
ma dostatocny display a aj bez SD karty tam ide vela hier a ostatnich aplikacii

ondro

ondro

Pridané: 2. mája 2014

• Zadný kryt je vrubkovany takže sa nešmika v ruke
  • Predna kamera
  • HD , 5mpx zadný fotak je celkom dobrý
  • Reproduktor je silný (ak nje je ničím zakryti)
  • Hardverove tlačidla
  • Celkom odolny voči padu (spadol mi už veľa krát aj na display a ziadne škrabance)
  • Veela inovácií pri androide 4.1.2 napr. Optický zoom, horna lišta ma viac funkciji - jas wifi bt ...,
  • Display (pekné pozorovacie uhly aj sytost farieb)
  • Nie je najrychlejši (ale nie je ani pomalý )
  • Pre veľmi náročného užívateľa sa bude zdat že seka
  • Pri androide 4.1.2 občas zamrza ale po chvíli nabehne

Je to veľmi dobrý mobil pre stredne náročného pouzivatelaia
A najmodernejsie a graficki náročné hry (real racing 3, asphalt 8) nedokaze spustiť . Ale jeho rychlost je bezproblemova . Mam
Ho už 1rok a nič sa nepokazilo za tu cenu je to najlepšia volba.
Odporučam :-)

digitalportal.sk

Pridané: 30. apríla 2014

Samsung predstavil Galaxy Ace Style | DigitalPortal.sk

Samsung predstavuje vylepšený model obľúbeného smartfónu Galaxy Ace, tentoraz s označením Galaxy Ace Style. Ponúka tak zábavu a osobitý dizajn radu Galaxy s vylepšeným fotoaparátom a pokročilými funkciami. Zjednodušené používateľské prostredie smartfónu s operačným systémom Android 4.4 KitKat je ideálne pre mladých používateľov.

Celá recenzia na digitalportal.sk

a aj vela veci oproti 1 je zlepsenych

Overený zákazník MP3.sk

Pridané: 6. apríla 2014

Zakúpený v MP3.sk

Mobil cenovo dostupný a má všetko čo dnes na komunikáciu potrebujete

Pridané: 21. marca 2014

Zakúpený v MobilPC

Telefón mi sem tam sekne. To som sa dočitala o tomto telefóne už v recenziách prv ako som ho kúpila. Zatedy to nieje také zle. S tymto telefónom som veľmi spokojná.

Pridané: 10. februára 2014

(Upravené 10. februára 2014)

• Výrobca
  • Fotoaparát
  • Hlavne tlačidlo HOME
  • Predná kamera
  • Veľmi slabá výdrž batérie
  • Náhle ukončenie aplikácii
  • Seká
  • Samovoľné vypínanie a zapínanie mobilu
  • Nefungujú aplikácie tak ako by mali
  • Android 2.3.6
  • Nechce vytáčať čísla

Používam tento mobil už rok a pól a za ten čas už bol v oprave kvôli vypínaniu a zapínaniu. Absolútne nereagoval na moje pokyny. Dnes ho opäť idem reklamovať pretože sa vypol, vôbec nejde zapnúť a mal baterku nabitú na 80%. Skúšala som ho aj nabiť no vôbec nič sa nedialo. Dokonca som si požičala aj nabíjačku od známej dúfajúc že bola len moja nabíjačka zlá no nestalo sa. Naďalej mi nefunguje a preto neodporúčam tento produkt. Keď som si ho vyberala čítala som si recenzie a kritiku som brala že ho NON-STOP používali a preto sekal, no keď som si ho kúpila zistila som že ho ani dlho používať nemusím a už nereaguje.
Na začiatku keď som si ho kúpila bol rýchli (dostatočne) no asi po troch mesiacoch začal sekať a všetko čo som napísala do - . ! ! ! Naozaj neodporúčam tento produkt ! ! ! A ešte by som sa hcela vyjadriť k tomu že niekto tu písal že má nový android. Nemá !

Brano

Pridané: 4. februára 2014

(Upravené 4. februára 2014)

Zakúpený v MobilPC

• Nie som náročny uzivatel, čiže zavolat, sms + maily. Na tento učel super telefon. Mal som predtým Ace 1 a bol som tiež s nim spokojny ale tato inovacia je ovela lepsia a rýchlejsia. Vydrz baterie je tiez dobra.

ssmz

Pridané: 30. januára 2014

• ok, dobrý počin pre zahájenie spolužitia s dotykáčom

dobrý pomer cena=výkon, používa sa dobre, ho vyťažuje najviac syn hraním hier, nikomu ho nasilu nevnucujem, je to vec osobného rozhodnutia, zatiaľ spokojnosť, baterka s podivom drží dobre.

juro

Pridané: 30. januára 2014

• Za 120 eur super nakup
  • Zatial nic,pouzivam ho iba tyzden

Dobry mobil ,opalti sa kupit

• zoom
  • NFC
  • Full HD video
  • zatial nič vážne

Prekvapilo ma že som ho dostal už s novšou verziou androidu 4.2.1 a s nou spojených aj niekoľko výhod ako zoom pri fotení a podone. Jediná vec z ktorej som bol vytočený bola že po týždni začal akosi sekať ale tento problém vyriešilo reštertovanie mobilu a z pôvodných voľných 30mb RAM bolo po reštarte skoro 300mb takže už je to v pohode. Zatial ho mám len 3 týždne tak uvidíme ako sa bude správať dalej.

bac

bac

Pridané: 14. januára 2014

• značka
  • cena, v akcii 129€
  • nový už mal inštalovaný JB 4.1, zatiaľ bez problémov
  • výdrž na jedno nabitie, po prvotnom neustálom hraní sa s mobilom teraz už pri bežnom používaní, hovor, mail, občas WEB a WiFi HotSpot vydrží aj 3 dni
  • po prijatí hovoru ma druhá strana 1-2 sekundy nepočuje, tak musím chvíľu po prijatí hovoru počkať a až potom sa ohlásiť
  • chýba mi HW tlačidlo na foťák, vec zvyku

Odporúčam, rozhodoval som sa medzi S3 mini a Ace2, tento má trochu horší display, ale vyrazne lepšiu výdrž, ostatné parametre sú takmer rovnaké.

Lukáš Malčický

• Premňa dostačujúca interná pamäť
  • Dostačujúco fotí
  • Svižný android
  • Jedine asi android 2.3.6 ale to nieje veľká vada pretože po aktualizácií seká

Super mobil nemenil by som ho.

Pridané: 2. januára 2014

• zatial nic

Za 129 eur idealny mobil na bezne pouzivanie

Pridané: 23. decembra 2013

Zakúpený v MobilPC

• Mobil som obdržal s androidom 4.1.2, čo ma milo prekvapilo.
  • Aj s týmto androidom je svižný, zatiaľ všetko funguje ako má.

Pridané: 29. novembra 2013

Zakúpený v MobilPC

presne ako som si ho predstavoval

RM

RM

Pridané: 17. novembra 2013

• Beriem do úvahy, že je určený pre menej náročného užívateľa
  • v takom prípade postačujúca 768MB RAM (v skutočnosti 624MB celkovo, cca 200-300 MB voľnej)
  • fotky za denného svetla OK (vernosť farieb, kontrast, detaily)
  • batéria 2-3 dni (pri 2G,občasných hovoroch,sms,2xdenne kontrola mailov cez wifi,cca 30min surfovania cez wifi)
  • batéria 4-5 dní (2G,len občasné hovory a sms, bez wifi)
  • hlasitosť pri hovoroch postačujúca, za určitých podmienok aj pri prehrávaní hudby a pri zvonení (viď zápory)
  • 4GB interná pamäť (rozdelená na dve časti - voľná cca 1,1GB interná a 1,1GB karta SD - na aplikácie a niekoľko hier stačí)
  • možnosť použitia microSD
  • rozmery a veľkosť displeja pre mňa dokonalé
  • najväčší problém nastane po upgrade na Jelly Bean 4.1.2 (pomalšie reakcie oproti 2.3.6, mrznutie systému, pomalé načítavanie galérie)
  • viditeľnosť displeja na slnku (ani pri 100% nič moc)
  • fotky pri horších svetelných podmienkach (zašumené a nie sýte farby)
  • zadný reproduktor (pri zakrytí napr.vo vrecku alebo v batohu výrazné stíšenie hlasitosti zvonenia)
  • sklíčko displeja ľahko poškriabateľné - fólia musí byť
  • subjektívny pohľad: šmykľavý zadný kryt (vyriešené silikónovým púzdrom)

Telefón používam približne 3/4 roka. Ide len o môj druhý smartfón (prvý HTC Wildfire S) takže hodnotenie je čisto subjektívne. V konečnom dôsledku mne osobne telefón vyhovuje. Na niektoré nedostatky sa dá zvyknúť, nepodarený vstavaný JB 4.1.2 nahradený po root-e alternatívnou ROM, takže pomalé reakcie odstránené. Oproti HTC je možnosť úprav na ACE II jednoduchá. Vonku za denného svetla ako aj vo vnútorných priestoroch pri dostatočnom osvetlení sú fotky pomerne kvalitné, zlom nastáva pri zníženom osvetlení ako aj po použití blesku. Šum a nie celkom presné, nesýte podanie farieb je poznateľné. Pri používaní led blesku treba počítať s prepálenými objektami v popredí a tmavými na pozadí. Na fotenie sú však foťáky, nie telefóny. (alebo v mojom prípade stará Nokia N82 s xenónovým bleskom). :-)

Ako som spomenul v záporoch. Dlho očakávaný upgrade z 2.3.6 na 4.1.2 nepriniesol nejaké zlepšenie. Krajšie prostredie, ikony, zmena vzhľadu a rôznorodejšie možnosti nastavovania, možnosť digitálneho zoom-u v stavanej aplikácii fotoaparát a ďalšie drobnosti nezakryjú nedostatočnú odladenosť systému po stránke funkčnosti. Po nainštalovaní sa javí všetko OK, no už po pár dňoch používania je spomalenie výrazné a dosť nepríjemné. Čakať niekedy až 4-5s na otvorenie aplikácie telefón (alebo Ľudia), potom ďalšie sekundy na otvorenie zoznamu kontaktov a zasa na vytáčanie zvoleného kontaktu je "super". Aj ma prešla chuť komukoľvek zavolať.

Je možné urobiť downgrade späť na 2.3.6, no je to pre problematiky neznalého užívateľa komplikované a nebezpečné. S dostupom času sa možnosti rozšírili a tak je veľa možností inštalácie alternatívnych ROM (potrebný ROOT a inštalácia recovery). A čo je podstatné - vždy je možnosť vrátiť všetko späť a neprísť tak o záruku. V súčasnosti po inštalácii alternatívnej ROM s Androidom 4.3.1 je telefón rýchly, nezaznamenal som problém pri používaní viacerých aplikácii súčasne ani jednoduchších hier. Na hranie nových a graficky náročných hier telefón nepoužívam. GPS bezproblémové, no náročné na batériu. Používam externý bluetooth GPS modul - všetko OK.

Za súčasnú cenu telefón odporúčam menej náročnému užívateľovi - je to dobrá kúpa. Otázne je, kto je menej náročný užívateľ!?! Výstižnejšie by bolo - telefón odporúčam každému, kto dokáže reálne posúdiť jeho papierové možnosti.

Ľ.Kadlec

ja legenda

ja legenda

Pridané: 29. októbra 2013

• dobrá cena
  • super dizajn, veľkosť (aj displeja) tiež
  • predná kamera
  • home tlačidlo
  • prehrávač médií
  • často sa zasekáva, potreba reštartovania
  • niekedy veľmi pomalé reagovanie
  • budík, niekedy ho nejde ani vypnúť
  • youtube sekááááááá

Tento telefón som si kúpila pretože bol cenovo výhodný. Som s nim spokojná až na niektoré veci (viď hore). Osobne si myslím, že pre priemerných, nenáročných používateľov je ako vyšitý! .. Odporúčam :)

juri

Pridané: 27. októbra 2013

• Dobrý telefón

Všetko OK!

Overený zákazník MP3.sk

Pridané: 16. októbra 2013

Zakúpený v MP3.sk

perfektný, má všetko, čo potrebujem

Kamila...

Kamila...

Pridané: 13. októbra 2013

• :)
  • Nič

Perfektný mobil...:)) Super páči sa mi..:)) ;* Chcem ho na vianoce...:)

tomi12387

tomi12387

Pridané: 13. októbra 2013

• Ma dvojjadrovy procesor 0,87GHz(800 MHz)
  • Dostacujuca pamät RAM
  • Len nevyhoda ze som musel root-nut android 2.3.6 lebo sa nedalo ukladat a instalovat na pamätovu kartu
  • A ked som nainstaloval do tohto mobilu Android 4.1.2 Jelly Bean tak ten root nespozna.

Tento mobil mam uz polroka a som spokojny po vsetkych strankach okrem prehodenia pamätovej karty za ukladaci usb priestor.

Pridané: 24. septembra 2013

• vse

super smartvon najlepsi

Pridané: 14. septembra 2013

Zakúpený v Shoppie.sk

• mobil pre syna podľa neho skvelý telefon

požiadavky syna skvele splna

Zobrazujem 1 - 50 zo 220 recenzií [ 1 ] 2 3 4 5