Samsung i8160 Galaxy Ace II

Pridať recenziu

Priemer z 585 hodnotení.

Smartphone - Android telefon - Samsung - dotykové - Android 2 - 2.4 GHz - 768 MB - 3.8 " - 800 x 480

Základom mobilného telefónu Samsung Galaxy Ace 2 je výkonný dvojjadrový procesor s frekvenciou 800 MHz. Vďaka nemu si budete môcť užívať aj tých najnáročnejších úloh a... viac »

Kde kúpiť

od 92,00 €

Recenzie Samsung i8160 Galaxy Ace II

70% (411)
17% (100)
6% (37)
3% (18)
3% (19)

(73 z 87 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú )

Galaxy ace 2 je vyladený smartphone...s rýchlou odozvou
Zobraziť celú recenziu

Najprínosnejšie kritické recenzie

(9 z 17 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú )

Všetky recenzie Samsung i8160 Galaxy Ace II

Pridané: 5. októbra 2014

• Rýchly
  • Svižný
  • Wi-Fi
  • Zapnutie LED Diody bez použitia aplikácii v obchode play
  • Občas seká
  • Rozdelenie Pamäte

Je to dobry telefon hlavne cenovo a vykonostne

Patrik

nováčik

Patrik

Pridané: 4. októbra 2014

• 5 mpx foťák ;)
  • prehľadnosť aplikácii
  • fajn vzhľad
  • občas seká

Mám ho iba krátko ale som veľmi spokojný =)

Zuzana

Zuzana

Pridané: 23. septembra 2014

• dobrý foťák, pekný vzhľad, cena, výdrž batérie
  • padajú aplikácie, telefón je veľmi pomalý, nereaguje na pokyny, seká, vypína sa, stráca signál

Zo začiatku som bola celkom spokojná, cena bola celkom prijateľná a ovládanie je dosť "user friendly". Po nejakom čase telefón začal strašne mrznúť, všetky aplikácie začali padať, prehrávanie hudby seká, telefón sa niekedy sám od seba vypne. Niekedy absolútne nereaguje, nedá sa vrátiť do hlavného menu. Keď mi niekto volal, stalo sa, že som nemohla hovor zdvihnúť. Už druhý raz som ho dala reklamovať, pretože je tak neuveriteľne spomalený, že sa prakticky nedá používať. Určite tento produkt neodporúčam!!!

jan

Pridané: 11. augusta 2014

• cena,gps modul
  • neviem

som spokojny ,tel.som si kupil len na volania a koli navigacii

def

def

Pridané: 2. augusta 2014

• bohužial už nič
  • Po roku používania je to neskutočný šrot, proste telefón nieje vhodný pre náročnejšieho použivateľa kt. veľa fotí, chce mať aplikácie, hry a blbostičky. Telefon sa neskutočne seká, pri načitavani kontaktov treba niekedy čakať aj 5 sekund. Mrzne, no proste šrot šrot šrot. Android 2.3.6 Gingerbread neskutočná vykopávka na túto dobu. O aktualizaci na 4.1.2 JB ani nehovorim, ak to spravite, telefon môže rovno hodiť do koša.
  • V jednom kuse vyhadzuje že je pameť plná, pritom mám 16GB pameťovku, to je zas problém troch pametí tohto mobilu. NIKDY viac.

katastrofa.

• Áno (6)

mony

Pridané: 28. júna 2014

(Upravené 5. júla 2014)

• v pohode fotoaparát
  • lepší ako jeho predchodca Ace
  • občas sa mi zdá, že seká, niekedy musím viackrát stlačiť niečo kým zareaguje
  • "nesadne" mi úplne do ruky

Tento telefón som si vybrala najmä kvôli jeho cene - nedávno zakúpený S3 mini sa mi rozbil, tak som hľadala niečo podobné, ale lacnejšie. Som s ním spokojná, pripomína mi tú S3-ku. Mám ho zatiaľ len pár dní, ale nestažujem sa, dokonca aj beterka vydrží na svoje pomery relatívne dlho.
Avšak telefon často seká, niekedy nereaguje pri spustenej aplikácií. A tiež som si všimla,že keď mi príde správa na Messenger, nejde mi ju otvárať priamo ako mi vyskočí v tej lište, ale musím ísť priamo do aplikácie. (nie je chyba v apke)

brano

Pridané: 7. júna 2014

• som max spoko
  • extra gombik na spust fotaku by nebol na skodu + rychlejsi autofokus

definitivne dobry vyber

cena...super...aj kvalita...aj fotoaparát...

pvlf

pvlf

Pridané: 15. mája 2014

• chbyjucu blikajucu led kontrolku možno nahradit aplikaciou NoLed

dobrý

alesjery

alesjery

Pridané: 8. mája 2014

• Dobry mobil za dobru cenu
  • 5mpx fotoaparat
  • utiahne to aj narocnejsie hry
  • zatial nic

mam ho tyzden a som absolutne spokojny
ma dostatocny display a aj bez SD karty tam ide vela hier a ostatnich aplikacii

ondro

ondro

Pridané: 2. mája 2014

• Zadný kryt je vrubkovany takže sa nešmika v ruke
  • Predna kamera
  • HD , 5mpx zadný fotak je celkom dobrý
  • Reproduktor je silný (ak nje je ničím zakryti)
  • Hardverove tlačidla
  • Celkom odolny voči padu (spadol mi už veľa krát aj na display a ziadne škrabance)
  • Veela inovácií pri androide 4.1.2 napr. Optický zoom, horna lišta ma viac funkciji - jas wifi bt ...,
  • Display (pekné pozorovacie uhly aj sytost farieb)
  • Nie je najrychlejši (ale nie je ani pomalý )
  • Pre veľmi náročného užívateľa sa bude zdat že seka
  • Pri androide 4.1.2 občas zamrza ale po chvíli nabehne

Je to veľmi dobrý mobil pre stredne náročného pouzivatelaia
A najmodernejsie a graficki náročné hry (real racing 3, asphalt 8) nedokaze spustiť . Ale jeho rychlost je bezproblemova . Mam
Ho už 1rok a nič sa nepokazilo za tu cenu je to najlepšia volba.
Odporučam :-)

digitalportal.sk

Pridané: 30. apríla 2014

Samsung predstavil Galaxy Ace Style | DigitalPortal.sk

Samsung predstavuje vylepšený model obľúbeného smartfónu Galaxy Ace, tentoraz s označením Galaxy Ace Style. Ponúka tak zábavu a osobitý dizajn radu Galaxy s vylepšeným fotoaparátom a pokročilými funkciami. Zjednodušené používateľské prostredie smartfónu s operačným systémom Android 4.4 KitKat je ideálne pre mladých používateľov.

Celá recenzia na digitalportal.sk

mal som predtym ace 1 a tento ma podstatne krajsiu grafiku
a aj vela veci oproti 1 je zlepsenych

Pridané: 6. apríla 2014

Zakúpený v MP3.sk

Mobil cenovo dostupný a má všetko čo dnes na komunikáciu potrebujete

Pridané: 21. marca 2014

Zakúpený v MobilPC

Telefón mi sem tam sekne. To som sa dočitala o tomto telefóne už v recenziách prv ako som ho kúpila. Zatedy to nieje také zle. S tymto telefónom som veľmi spokojná.

Pridané: 10. februára 2014

(Upravené 10. februára 2014)

• Výrobca
  • Fotoaparát
  • Hlavne tlačidlo HOME
  • Predná kamera
  • Veľmi slabá výdrž batérie
  • Náhle ukončenie aplikácii
  • Seká
  • Samovoľné vypínanie a zapínanie mobilu
  • Nefungujú aplikácie tak ako by mali
  • Android 2.3.6
  • Nechce vytáčať čísla

Používam tento mobil už rok a pól a za ten čas už bol v oprave kvôli vypínaniu a zapínaniu. Absolútne nereagoval na moje pokyny. Dnes ho opäť idem reklamovať pretože sa vypol, vôbec nejde zapnúť a mal baterku nabitú na 80%. Skúšala som ho aj nabiť no vôbec nič sa nedialo. Dokonca som si požičala aj nabíjačku od známej dúfajúc že bola len moja nabíjačka zlá no nestalo sa. Naďalej mi nefunguje a preto neodporúčam tento produkt. Keď som si ho vyberala čítala som si recenzie a kritiku som brala že ho NON-STOP používali a preto sekal, no keď som si ho kúpila zistila som že ho ani dlho používať nemusím a už nereaguje.
Na začiatku keď som si ho kúpila bol rýchli (dostatočne) no asi po troch mesiacoch začal sekať a všetko čo som napísala do - . ! ! ! Naozaj neodporúčam tento produkt ! ! ! A ešte by som sa hcela vyjadriť k tomu že niekto tu písal že má nový android. Nemá !

• Áno (9)
  • Nie (8)

Brano

Pridané: 4. februára 2014

(Upravené 4. februára 2014)

Zakúpený v MobilPC

• Nie som náročny uzivatel, čiže zavolat, sms + maily. Na tento učel super telefon. Mal som predtým Ace 1 a bol som tiež s nim spokojny ale tato inovacia je ovela lepsia a rýchlejsia. Vydrz baterie je tiez dobra.

ssmz

Pridané: 30. januára 2014

• ok, dobrý počin pre zahájenie spolužitia s dotykáčom

dobrý pomer cena=výkon, používa sa dobre, ho vyťažuje najviac syn hraním hier, nikomu ho nasilu nevnucujem, je to vec osobného rozhodnutia, zatiaľ spokojnosť, baterka s podivom drží dobre.

juro

Pridané: 30. januára 2014

• Za 120 eur super nakup
  • Zatial nic,pouzivam ho iba tyzden

Dobry mobil ,opalti sa kupit

• zoom
  • NFC
  • Full HD video
  • zatial nič vážne

Prekvapilo ma že som ho dostal už s novšou verziou androidu 4.2.1 a s nou spojených aj niekoľko výhod ako zoom pri fotení a podone. Jediná vec z ktorej som bol vytočený bola že po týždni začal akosi sekať ale tento problém vyriešilo reštertovanie mobilu a z pôvodných voľných 30mb RAM bolo po reštarte skoro 300mb takže už je to v pohode. Zatial ho mám len 3 týždne tak uvidíme ako sa bude správať dalej.

• Áno (5)
bac

bac

Pridané: 14. januára 2014

• značka
  • cena, v akcii 129€
  • nový už mal inštalovaný JB 4.1, zatiaľ bez problémov
  • výdrž na jedno nabitie, po prvotnom neustálom hraní sa s mobilom teraz už pri bežnom používaní, hovor, mail, občas WEB a WiFi HotSpot vydrží aj 3 dni
  • po prijatí hovoru ma druhá strana 1-2 sekundy nepočuje, tak musím chvíľu po prijatí hovoru počkať a až potom sa ohlásiť
  • chýba mi HW tlačidlo na foťák, vec zvyku

Odporúčam, rozhodoval som sa medzi S3 mini a Ace2, tento má trochu horší display, ale vyrazne lepšiu výdrž, ostatné parametre sú takmer rovnaké.

Lukáš Malčický

• Premňa dostačujúca interná pamäť
  • Dostačujúco fotí
  • Svižný android
  • Jedine asi android 2.3.6 ale to nieje veľká vada pretože po aktualizácií seká

Super mobil nemenil by som ho.

Pridané: 2. januára 2014

• zatial nic

Za 129 eur idealny mobil na bezne pouzivanie

Pridané: 23. decembra 2013

Zakúpený v MobilPC

• Mobil som obdržal s androidom 4.1.2, čo ma milo prekvapilo.
  • Aj s týmto androidom je svižný, zatiaľ všetko funguje ako má.

Pridané: 29. novembra 2013

Zakúpený v MobilPC

presne ako som si ho predstavoval

RM

RM

Pridané: 17. novembra 2013

• Beriem do úvahy, že je určený pre menej náročného užívateľa
  • v takom prípade postačujúca 768MB RAM (v skutočnosti 624MB celkovo, cca 200-300 MB voľnej)
  • fotky za denného svetla OK (vernosť farieb, kontrast, detaily)
  • batéria 2-3 dni (pri 2G,občasných hovoroch,sms,2xdenne kontrola mailov cez wifi,cca 30min surfovania cez wifi)
  • batéria 4-5 dní (2G,len občasné hovory a sms, bez wifi)
  • hlasitosť pri hovoroch postačujúca, za určitých podmienok aj pri prehrávaní hudby a pri zvonení (viď zápory)
  • 4GB interná pamäť (rozdelená na dve časti - voľná cca 1,1GB interná a 1,1GB karta SD - na aplikácie a niekoľko hier stačí)
  • možnosť použitia microSD
  • rozmery a veľkosť displeja pre mňa dokonalé
  • najväčší problém nastane po upgrade na Jelly Bean 4.1.2 (pomalšie reakcie oproti 2.3.6, mrznutie systému, pomalé načítavanie galérie)
  • viditeľnosť displeja na slnku (ani pri 100% nič moc)
  • fotky pri horších svetelných podmienkach (zašumené a nie sýte farby)
  • zadný reproduktor (pri zakrytí napr.vo vrecku alebo v batohu výrazné stíšenie hlasitosti zvonenia)
  • sklíčko displeja ľahko poškriabateľné - fólia musí byť
  • subjektívny pohľad: šmykľavý zadný kryt (vyriešené silikónovým púzdrom)

Telefón používam približne 3/4 roka. Ide len o môj druhý smartfón (prvý HTC Wildfire S) takže hodnotenie je čisto subjektívne. V konečnom dôsledku mne osobne telefón vyhovuje. Na niektoré nedostatky sa dá zvyknúť, nepodarený vstavaný JB 4.1.2 nahradený po root-e alternatívnou ROM, takže pomalé reakcie odstránené. Oproti HTC je možnosť úprav na ACE II jednoduchá. Vonku za denného svetla ako aj vo vnútorných priestoroch pri dostatočnom osvetlení sú fotky pomerne kvalitné, zlom nastáva pri zníženom osvetlení ako aj po použití blesku. Šum a nie celkom presné, nesýte podanie farieb je poznateľné. Pri používaní led blesku treba počítať s prepálenými objektami v popredí a tmavými na pozadí. Na fotenie sú však foťáky, nie telefóny. (alebo v mojom prípade stará Nokia N82 s xenónovým bleskom). :-)

Ako som spomenul v záporoch. Dlho očakávaný upgrade z 2.3.6 na 4.1.2 nepriniesol nejaké zlepšenie. Krajšie prostredie, ikony, zmena vzhľadu a rôznorodejšie možnosti nastavovania, možnosť digitálneho zoom-u v stavanej aplikácii fotoaparát a ďalšie drobnosti nezakryjú nedostatočnú odladenosť systému po stránke funkčnosti. Po nainštalovaní sa javí všetko OK, no už po pár dňoch používania je spomalenie výrazné a dosť nepríjemné. Čakať niekedy až 4-5s na otvorenie aplikácie telefón (alebo Ľudia), potom ďalšie sekundy na otvorenie zoznamu kontaktov a zasa na vytáčanie zvoleného kontaktu je "super". Aj ma prešla chuť komukoľvek zavolať.

Je možné urobiť downgrade späť na 2.3.6, no je to pre problematiky neznalého užívateľa komplikované a nebezpečné. S dostupom času sa možnosti rozšírili a tak je veľa možností inštalácie alternatívnych ROM (potrebný ROOT a inštalácia recovery). A čo je podstatné - vždy je možnosť vrátiť všetko späť a neprísť tak o záruku. V súčasnosti po inštalácii alternatívnej ROM s Androidom 4.3.1 je telefón rýchly, nezaznamenal som problém pri používaní viacerých aplikácii súčasne ani jednoduchších hier. Na hranie nových a graficky náročných hier telefón nepoužívam. GPS bezproblémové, no náročné na batériu. Používam externý bluetooth GPS modul - všetko OK.

Za súčasnú cenu telefón odporúčam menej náročnému užívateľovi - je to dobrá kúpa. Otázne je, kto je menej náročný užívateľ!?! Výstižnejšie by bolo - telefón odporúčam každému, kto dokáže reálne posúdiť jeho papierové možnosti.

• Áno (13)

ja legenda

ja legenda

Pridané: 29. októbra 2013

• dobrá cena
  • super dizajn, veľkosť (aj displeja) tiež
  • predná kamera
  • home tlačidlo
  • prehrávač médií
  • často sa zasekáva, potreba reštartovania
  • niekedy veľmi pomalé reagovanie
  • budík, niekedy ho nejde ani vypnúť
  • youtube sekááááááá

Tento telefón som si kúpila pretože bol cenovo výhodný. Som s nim spokojná až na niektoré veci (viď hore). Osobne si myslím, že pre priemerných, nenáročných používateľov je ako vyšitý! .. Odporúčam :)

• Áno (5)

juri

Pridané: 27. októbra 2013

• Dobrý telefón

Všetko OK!

Pridané: 16. októbra 2013

Zakúpený v MP3.sk

perfektný, má všetko, čo potrebujem

Kamila...

Kamila...

Pridané: 13. októbra 2013

• :)
  • Nič

Perfektný mobil...:)) Super páči sa mi..:)) ;* Chcem ho na vianoce...:)

tomi12387

tomi12387

Pridané: 13. októbra 2013

• Ma dvojjadrovy procesor 0,87GHz(800 MHz)
  • Dostacujuca pamät RAM
  • Len nevyhoda ze som musel root-nut android 2.3.6 lebo sa nedalo ukladat a instalovat na pamätovu kartu
  • A ked som nainstaloval do tohto mobilu Android 4.1.2 Jelly Bean tak ten root nespozna.

Tento mobil mam uz polroka a som spokojny po vsetkych strankach okrem prehodenia pamätovej karty za ukladaci usb priestor.

Pridané: 24. septembra 2013

• vse

super smartvon najlepsi

Overený zákazník Shoppie.sk

Pridané: 14. septembra 2013

Zakúpený v Shoppie.sk

• mobil pre syna podľa neho skvelý telefon

požiadavky syna skvele splna

Peter Črep

Pridané: 9. septembra 2013

• Spolahlivý
  • Šikovný do ruky
  • Jednoduchosť ovládania
  • Pomer cena/výkon
  • Zatial som nezistil

Telefón vrelo odporúčam, ovládanie je jednoduché, fotoaparát 5mpix je postačujúci, pamäť sa dá zväčšovať microsd kartami. Batéria mi vydrží cca 5-6 dní. Zatial som spokojný na 100 %.

• Áno (7)

Pridané: 3. septembra 2013

(Upravené 3. septembra 2013)

• vse

• android
  • výdrž batérie
  • prehrieva sa
  • občas zamrzne

Určite lepší ako predchodca ACE. Oveľa lepšie reaguje, predná kamera, lepšia klávesnica na písanie, väčší display. Pokiaľ ho používate veľa na hranie tak sa prehrieva a trochu mrzne. Vtedy ho stačí vypnúť/zapnúť a ide v pohode. Na to koľko krát mi už zletel na zem display nie je cracknutý, takže aj odolná konštrukcia. Občas mi blbla dátová sieť neviem v čom bol problém.

Michal

Michal

Pridané: 23. augusta 2013

• pomerne kvalitný fotoaparát s autofocusom a možnosťou vytvárania panoramatického fotografií pomocou skladania viacerých záberov
  • LED blesk použiteľný ako pomocné svetlo
  • dobrá výdrž batérie
  • výhodný pomer cena/výkon
  • nedostatok RAM

Ide o dobrý telefón, ktorý zvláda prehrávať videá v HD kvalite a bez problémov spustí väčšinu bežne používaných androidovských aplikácií.
Má (s ohľadom na cenu) vcelku kvalitný fotoaparát so zaujímavou funkciou tvorby širokouhlých panoramatických fotografií pomocou skladania viacerých záberov. Taktiež má zabudované vždy užitočné LED svetielko. :)
Pre neskúseného užívateľa, ktorý očakáva funkčnosť bez ďalších zásahov do systému môže byť nedostatkom obmedzená kapacita operačnej pamäte (cca 500 MB RAM). Telefón je preto pri spustení viacerých aplikácií nútený zastavovať viaceré základné služby, ako napr. widgety na základnej obrazovke, ale aj synchronizáciu emailov a tak podobne, pretože nemá dostatočnú kapacitu RAM aby ich naraz udržal spustené. Užívateľ má síce možnosť pomocou vstavaného správcu aplikácií všetky nepotrebné aplikácie zastaviť a uvoľniť tak pamäť, ale to nepovažujem za veľmi šťastné riešenie (najmä keď to je potrebné robiť vždy po pustení 5 a viac aplikácií). Navyše nie vždy zafunguje a niekedy je potrebný reštart telefónu.
Suma sumárum, za danú cenu tento telefón ponúka veľmi dobrú funkcionalitu, ale treba si uvedomiť, že to nie je high-end a preto môžete očakávať problémy pri nainštalovaní a spustení viacerých aplikácii náročných na operačnú pamäť. V prípade, že Vám postačuje prehliadanie internetu cez Opera Mini, resp. prezeranie statusov na FB a Google+, nemali by ste mať problémy. Ale s každou ďalšou spustenou aplikáciou vám budú vrásky na čele pribúdať.

• Áno (6)

Pridané: 22. augusta 2013

Zakúpený v Mobilné telefóny

• Dobra cena
  • trochu pomaly

Vyborna cena, podobny Galaxy S serii, majitelka je spokojna.

Overený zákazník Electro World

Pridané: 21. augusta 2013

Zakúpený v Electro World

• telefon splnil ocakavanie
  • po dlhsom hovore sa zahreje a potom zmrzne

Overený zákazník NetMobil.sk

Pridané: 16. augusta 2013

Zakúpený v NetMobil.sk

som veľmi spokojná

Pridané: 11. augusta 2013

Cena/Výkon

V tejto cenovej kategorii najlepší telefon, co sa dá momentálne kupit. Dostatocna pamat RAM, dualcore procesor, pekný displej, perfektné rozmery

Cena/Výkon

• displej
  • vekost
  • dobre wifi
  • nic

dobry mobil za dobru cenu

MobilMania.sk

začiatočník

MobilMania.sk

Pridané: 4. augusta 2013

Samsung mal s Galaxy Ace minulý rok omnoho jednoduchšiu pozíciu. Dnes je konkurencia v strednej triede podstatne silnejšia, spomeňme napríklad Sony Xperia U alebo o niečo drahšiu Nokiu Lumia 800. S nenápadným dizajnom sa bude presadzovať ťažko, najlepším pomocníkom sú v takýchto prípadoch akciové ponuky mobilných operátorov. Vo voľnom predaji cena štartuje pod úrovňou 240 eur.

Čítajte viac >>> http://mobilmania.azet.sk...

Luko

• Dobrá cena
  • Funkcie
  • Zvuk
  • Fotky
  • Prehrávač + Slúchadlá hrajú úžasne :)
  • Výkon
  • MicroSD
  • Android Jelly Bean, 4.1.2
  • Predná kamerka
  • Veľa app
  • Slabá baterka, ale ja ho mám v ruke nonstop čiže baterka pri takom bežnom používaní vydrží dlhšie :)

Proste skvelý mobil s veľa funkciami, a ešte k tomu značka samsung, spokojnosť, odporúčam všetkým :)

• Áno (7)

Zobrazujem 1 - 50 zo 207 recenzií [ 1 ] 2 3 4 5