Samsung i8160 Galaxy Ace II

• Rozmer a váha
    • Chýba kontrolka nabitia batéria

Kvalita úmerná cene

• , zakúpené v Shoppie.sk

pristroj bol vybraty na odporučanie priatelov

• , zakúpené v oconline.sk

• cena,gps modul
    • neviem

som spokojny ,tel.som si kupil len na volania a koli navigacii

Konštrukcia
GPS modul
GPRS
EDGE
FM rádio

Základom mobilného telefónu Samsung Galaxy Ace 2 je výkonný dvojjadrový procesor s frekvenciou 800 MHz. Vďaka nemu si budete môcť užívať aj tie najnáročnejšie úlohy InterBohemia. Rovnako ako pri prvej generácii je dôraz kladený nielen na hardvérovú stránku. Štýlový vzhľad, ktory sa ľahko prispôsobí vášmu outfitu.

Zobrazenie všetkých údajov ma na starosti komfortný 3,8 "displej. Na jeho ploche nájdete dostatok priestoru, aby ste si mohli vychutnávať svoje aplikácie, hry, sociálne siete a prístup k mnohým funkciám telefónu.  Vysokorýchlostné dátové pripojenie HDSPA Vam umožní sťahovať veľke množstvo dát, ktorých následné uloženie mate k dispozícii hneď 4 GB internej pamäte telefónu. Rozšíriť pamet mozte o 32 GB pomocou slotu na pamäťové karty microSDHC.

Intuitívnu obsluhu telefónu ma na starosti populárny operačný systém Google Android Perník s proprietárnym užívateľským rozhraním TouchWiz 4. Inteligentný obsah na bežnej základnej obrazovke poskytuje neustále aktualizované informácie podľa vášho výberu v reálnom prípade. Aplikácia Game Hub a Music Hub Vam poslúži k surfovaniu širokou paletou hudobných žánrov i ľahkému sťahovaniu a  prehravaniu.

Mobilný telefón Galaxy Ace 2 je kompatibilný s navigačnými systémami GPS aj GLONASS, čo mu umožňuje súbežne prijímať signál z oboch systémov (dohromady viac NEZ 50 satelitov).

• Rozmery telefónu: 118 x 62 x 11 mmHmotnosť telefónu: 122 gramov
  • Konštrukcia:pevná s dotykovým displejom
  • Hardvérová QWERTY klávesnica: nie
  • Hardvérová alfanumerická klávesnica: nie
  • Vyššia odolnosť telefónu: nie
  • Frekvencie GSM:GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz + UMTS + HSPA
  • Podpora 3G: áno
  • Dátové prenosy: 768 MB RAM + 4 GB ROM + microSD karta (do 32 GB)
  • Konektivita: Bluetooth 3.0, microUSB,  Wi-Fi (802.11 b/g/n), hudba: MP3 prehrávač, FM rádio (s RDS), 3,5 mm jack, TV-Out,
  • Počet displejov: 1
  • Hlavný displej: TFT PLS, dotykový (kapacitný), 480 x 800 b., 16 mil. farieb,  3,8'' (97 mm)
  • Procesor: dvojjadrový 800 MHzPamäť:  Operačná pamäť: 768 MB, úložná pamäť: 4 GB
  • Batéria: Li-Ion, 1500 mAh
  • Výdrž batérie: 640 h – pohotovostný režim, 660 min – hovor
  • Videohovor: áno
  • Správy: SMS, MMS, e-mail
  • Vstavaný GPS modul: áno
  • Podpora dvoch SIM kariet: nie
  • Multimédiá: stereo prehrávač (MP3/AAC), 3,5 mm konektor, FM Rádio (s RDS), video prehrávač
  • TV výstup: nie
  • Fotoaparát: 5 Mpix, LED blesk, autofókus, nahrávanie HD videí (1 280 x 720 b.)
  • Kamera: VGA
  • Java: áno
  • Multitasking: áno
  • Prehliadač dokumentov: áno
  • Internetový prehliadač: áno
  • Operačný systém: Android 2.3 Gingerbread + TouchWiz UI

• nic
    • slaba bateria, po case nefunkcne tlacitka

cele zle

• Velmi vela miesta co je pre mna vyhovujuce, lebo robim strasne vela fotiek
    • Dobry fotak
    • Presne kvalitne fotky
    • Pri zapnuti wifi seka az sa uplne vypne
    • Velmi mi chyba kontrolka baterie
    • Bateria vydrzi len 3 dni bez pouzivania s pouzivanim 5 dni
    • Ked fotim dlho zaostruje tym padom nezachytim presne to co chcem
    • Pri padoch na zem sa obije

Ja tento mobil mam uz cca 1.5 roka a je taky poobijany ze som si musela kupit kryt aby som to zakryla. Baterka sa mi uz ustalila na 3 dni v plnom pouzivani. Zo zaciatku som musela nabija kazdy den alebo kazdy druhy den. Stale neviem ako sa pouziva zoom a myslim si ze ho tam ten telefon nema. Co sa tyka hovorov ked mi niekto vola a ja to zdvihnem musim 1-2 sekundy pockat aby som volajuceho pocula. Zvuk je samozrejme dobry aj pri pocuvani pesniciek.

• veľa miesta
    • fotky sú úžastné
    • ľahko sa drží v ruke
    • keď zapnem wifi seká
    • nie je kontrolka baterky
    • veľmi ľahko sa obije
    • ak častej hrávam hry rýchlo sa vybiije

Tento telefón je v podstate dobrý až nato že dosť často seká.
    Mne sa mobil celkom páči ale už je dosť obitý tak si hľadám nový mobil.Tento mobil by som si už nekúpila lebo je drahý lebo sa ľahko zničí.

• skôr by som spomenul proti ale poslúžil mi 1rok a pol už ho treba fakt vymeniť
    • neverím že sa ešte predáva a zvlášť za takú neskutočne predraženú cenu ja som ho kúpil pred rokom a pol za 130€
    • kompaktný ale v dnešnej dobe už trochu nepostačuje velkosťou
    • pre bežné používanie ako volanie, smsky a nejaké to odfotenie postačuje
    • dobre sa z neho odpisovalo pri skúškach :D
    • seká
    • zamŕza
    • foťák nefotí dobre proti svetlu a za oblačnosti či väčšej tmy
    • takýto telefón by sa už nemal predávať a ked už tak za 50-70€ na tie parametre

Starý model kedysi dobrý telefón ktorý poslúžil. Dnes spomalený prístroj ktorého niekedy zaskočí aj bežné používanie. Občas fakt nutný reštart a časté zatváranie a čistenie aplikácii aby išiel v klude ... inak nezvláda toho moc.

• mam ho viac ako dva roky a som s nim spokojna, robi nadherne fotky, dokonca sa mi dari fotit momentky v pohybe co nedokaze hocaky fotak
    • to ze zamrza je pravda, ale sposobuju to niektore aplikacie ktore som si stiahla, po odinstalovani problemovych apiek slape celkom dobre

som spokojna, len po dvoch rokoch uz baterka nedrzi a treba kupit novu

• ideálny do ruky
    • neskutočne seká, zamŕza
    • často nereaguje na dotik
    • sám sa vypína
    • pri zdvihnutí hovoru je pár sekund hluchý
    • aplikácie často padnú

Na začiatku bolo všetko super (asi tak 4-5 mesiacov), no potom začal neskutočne sekať, ba priam zamrzol a potom ho je treba len celý vypnúť a zapnúť- stáva sa to aj niekoľko krát za deň. je v hodný naozaj len pre nenáročných používateľo, aj o tom mám niekedy pochyby. Stáva sa mi, že hovor nedjde zdvyhnúť pretože dotik nereaguje, ale pritom druhá strana počuje, že som zdvihla no mne stále vyzváňa a nič sa nedeje.
    jedným slovom je to totálny šrot ktorý sa v žiadnom prípade neoplatí kúpiť... nedala by som zaň ani 10 €

• veľkosť, akurát padne do ruky
    • neskutočne pomalý, ťažkopádny zamŕza, zlé fotografie

mám ho rok, neodporúčam ani pre nenáročného používateľa, som veľmi sklamaná, lebo recenzie pred rokom boli vcelku pozitívne. náhodou sa mi rozbil displey, ani mi nestojí za opravu, lebo do takého šrotu škody investovať hoci aj euro

• , zakúpené v NovéMobily.sk

• Rozmer a váha
    • Chýba kontrolka nabitia batéria

Kvalita úmerná cene

• -rozlíšenie displeja pomerne slušné
    • -fotoaparát, hoci má 5 Mpx, robí krásne fotky + blesk
    • -kvalitný zvuk
    • -pri prijatí prichádzajúceho hovoru je telefón chvíľu hluchý, kým sa zapne mikrofón, vypadáva pri telefonátoch,
    • -OS a aj celý telefón seká,
    • iba 512 ram,!!
    • - slabý procesor (vraj 2,4 GHz), v reáli iba 800
    • -kontakty načítavajú dlho
    • -nie je vhodný na hry a ledva utiahne Messenger a FB

Ace dobre padne do ruky, nie je ani veľký ani malý, vhodný pre nenáročných užívateľov, menu od Samsungu je jednoduché a prehľadné. telefón vlastním rok a pol a pozorujem na ňom závažné nedokonalosti, čo sa týka plynulého behu systému. Prvého pol roka šlapal ako mal, dnes ale vidím, že jeho vtedajšia cena (238 eur) bola značne premrštená a nezodpovedala kvalite. Ak si chcete ušetriť nervy a vlastniť smartfón dlhšie ako rok, určite tento model neodporúčam. Jeho kvalita totiž zodpovedá smartfónom z cenovej kategórie 50-80 eur.

• vzhlad (v dobe ked bol vypusteny na trh)
    • odolnost (kym mi pred par dnami nepadol na beton dolu sklickom, vydrzal neskutocne mnozstvo padov)
    • neskutocne seka a mrzne
    • baterka po rokoch je uz v kybli

kupila som ho pred vyse 2 rokmi, na tu dobu to bol celkom dobry telefon, ale co sa tyka softveru, velmi nedoladeny
    telefon casto seka, padaju aplikacie, nezvoni budit, neviem vytocit cislo atd., vtedy je nutny uplne restart vypnutim mobilu.