Samsung i8350 Omnia W

• , zakúpené v talkive

• Perfektný display
    • Systém
    • Spracovanie

Za tú cenu je to veľmi dobrý telefón. Povedal by som, že lepší ako Lumia 800. Som spokojný.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Velmi rychly system
    • dobra softwarova vybava
    • vykonny hardware
    • Marketplace nie je k dispozicii v nasom regione

Velmi dobry smartfon s vykonnym procesorom a velmi rychlim systemom. Jedine negativum, ktore som nasiel je asi nepodpora marketplace na slovensku a v cechach, ale to sa da obist. Pamat 8 GB sa moze zdat malo, ale ked nepozerate filmy v telefone a nemusite mat celu diskografiu so sebou postacuje s pomerne dobrou rezervou.

• , zakúpené v SUNNYSOFT.sk

Dobrý produkt, výborná čitateľnosť displeja, ostatné funkcie OK. Spokojnosť.

Konštrukcia
dotykové
Operačný systém
Windows
Verzia operačného systému
Windows Phone 7.5
115.3 g
Možnosť pamäťovej karty

Špičkový mobilný telefón SAMSUNG Omnia W je skvelou voľbou, v prípade, že hľadáte všestranný prístroj, ktorý Vám nielen poskytne kvalitné služby hovoru a správ, ale aj možnosť pripojenia k internetu a zábavu v podobe multimédií a hier. Telefón funguje na novom operačnom systéme Windows Phone Mango, ktorý prináša do sveta mobilných telefónov veľa nových funkcií a svieži vietor. Tiež nebude mať problém v prípade potreby rozšíriť výbavu a funkcie telefónu pomocou aplikácií, ktorých je a bude určite dostatok.

Displej prístroja ponúka uhlopriečku 3,7 "a rozlíšenie 480 x 800 pixelov. Zobrazuje až 16 miliónov farieb a využíva pokročilé technológie Super AMOLED. Aj náročné aplikácie zvládne SAMSUNG Omnia W spracovávať svižne a bez čakania vďaka rýchlemu procesoru Snapdragon, ktorý pracuje pri frekvencii 1,4 GHz. Procesora potom pomáha aj 512 MB rýchlo prístupné operačnej pamäte. Vaše dáta - fotky, videá a aplikácie - môžete ukladať vďaka užívateľskej pamäte o veľkosti 6,4 GB. Pre prístup k internetu môžete využiť obľúbené Wifi siete, či 3G siete novej generácie. Jednoduchá je aj synchronizácia s PC. Prehliadač - Internet Explorer 9 Phone Vás ľahko prevedie svetom internetu. Samozrejmosťou je tiež prítomnosť microUSB portu pre nabíjanie a synchronizáciu dát s PC a tiež 3,5 mm jack konektor, pomocou ktorého pripojíte svoje obľúbené slúchadlá.

SAMSUNG Omnia W je osadená fotoaparátom s rozlíšením 5 megapixelov a štvornásobným digitálnym zoomom. Fotoaparát je vybavený aj PowerLED bleskom a systémom automatického zaostrovania. Umožňuje tiež nastaviť ISO, vyváženie bielej a vybrať jeden z niekoľkých fotoefekty. Pomocou čipu fotoaparátu môžete tiež nahrávať kvalitné 720p videa s veľmi slušnou hodnotou 30 fps. Integrovaný multimediálny prehrávač umožní využívať široké spektrum formátov obrazu, hudby i videa.

Menu je v českom jazyku.

Parametre:

• Rozmery telefónu: 116 x 59 x 11 mm
  • Hmotnosť telefónu: 114 g
  • Konštrukcia: klasická s dotykovým displejom
  • Hardvérová QWERTY klávesnica: nie
  • Hardvérová alfanumerická klávesnica: nie
  • Vyššia odolnosť telefónu: nie
  • Frekvencie GSM: 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz
  • Podpora 3G: áno
  • Dátové prenosy: GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA (do 14,4 Mbps), HSUPA (do 5,76 Mbps)
  • Konektivita: bluetooth 2.1, Wi-Fi, kábel, DLNA
  • Počet displejov: 1
  • Hlavný displej: aktívny, dotykový, SUPER AMOLED, 16 miliónov farieb, 3,7"(480 x 800 bodov), akcelerometer
  • Procesor: 1,4 GHz, ARMv7, Qualcomm MSM8255
  • Pamäť: 8 GB, RAM 512 MB
  • Batéria: Li-Ion, 1500 mAh
  • Výdrž batérie: 279 h – pohotovostný režim, 375 min – hovor
  • Videohovor: áno
  • Správy: SMS, MMS, e-mail
  • Vstavaný GPS modul: áno
  • Podpora dvoch SIM kariet: nie
  • Multimédiá: prehrávač (MP3/AAC), 3,5 mm konektor, FM rádio (s RDS), video prehrávač
  • TV výstup: nie
  • Internetový prehliadač: áno
  • Operačný systém: Windows Phoen 7.5 Mango

3zákazníci neodporúčajú produkt

• Všetko

Tento mobil je haraburda radsej ANDROID

• Windows 7.5
    • elegantny
    • Niekedy zamrza,
    • sam sa mi vypne internet,
    • Flash
    • Lepšie hry ma android ako windows

Na zadnom kryte sa potia prsty

• -display je bez poskriabania po nespocetnych padoch
    • -telefon je stabilny - "nemrzne"
    • -pisanie sms + historia
    • -email klient ActiveSync - niet co dodat
    • -office

Vsetko co ma telefon ma mat to omnia w ma. Som nadmieru spokony

• dizajn
    • WinPhone...všetko čo je dobré je platené
    • problematické pripojenie k PC
    • Internet v mobile nepoužitelný
    • málo podporovaných programov pre WInPhone 7,5

Celkovo Android mobiliy (úprava množstva aplikaci zadarmo) su lepšie ako WinPhone (všetko platené min 1€ až 99€)

Ak ste spokojny s Androidom ...nemeniť za WinPhone

• pekný dizain
    • nepodporuje SKYPE
    • nepodporuje Operu mini
    • pomalý prehliadač

škoda € ...
    nesplnil moje očakavania...
    stále platí za málo penazi málo muziky....
    neodporučam tento mobil pre ludi ktorý su využivaju internet v mobile...

• , zakúpené v talkive

• Perfektný display
    • Systém
    • Spracovanie

• Keďže som vedel do čoho idem tak 100% spokojnosť s kvalitou
    • Displej 101% parada
    • malinké minus automatický jas

Kvalitný produkt.
    Spracovanie je uzasné
    stredná trieda? Určite by som ho zaradil do jajvyššej triedy a to porovnavam s 300-400-500 eurovymi telefónmi.
    na Windows phone treba byť pripravený a doporucujem si pozriet radsej 100 krat recenzie ako potom nadavat na telefon lebo sa mu Win nepaci. Komu by som ho odporucal? Ludom ktorý nemaju cas na upravovanie androidu a prisposobovanie obrazovky. tu je to dane a moj nazor je to fajn nic zlozite prehladne dalej ho odporucam ludom ktory chcu naj kvalitu ale nemaju 500 eur na android alebo iOS. mal som android a zmenu nelutujem. Market sa doplna a ako poznam Microsoft za par mesiacov bude atakovat android. rychlost systemu? od toho sa moze ucit Android, iOS je pekne rýchy, symbian neporovnavam a badu tiez.

• Kvalitná konštrukcia
    • AMOLED obrazovka (PenTile nie je problém)
    • Gorilla Glass
    • Svižný, elegantný a dnes už konkurencieschopný operačný systém
    • Pomer cena/výkon (okrem veľkosti pamäte má totožné špecifikácie ako napr. Lumia 800)
    • Fotoaparát – fotí dobre, ale farebné podanie je mizerné
    • 8 GB je v praxi len cca 5,5 GB
    • Správa súborov jedine cez Zune
    • Drobné problémy s automatickým nastavením jasu

Telefón odporúčam každému, kto uvažuje nad Windows Phone, nepotrebuje kvalitný fotoaparát a vystačí si s menej než 6 GB pamäte.

Vzhľadom na výbavu je stanovená cena absolútne vynikajúca.

Podrobnejšie dojmy z telefónu som spísal tu: http://jdem.cz/uaey4

• Windows Phone 7.5 Mango
    • Jednoducha ovladatelnost
    • Krasny dizajn
    • Rychlost

Vyborny telefon, vyborny operacny system